Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
28. apr 2009

Miriama - obľúbené, priateľské a umelecky motivované meno. Ľudia Miriamu zvyčajne chápu, lebo má zmysel pre humor a aj kritiku prijíma s úsmevom, hoci v podstate je introvertka. Nikoho nezarmúti a vždy je pripravená poskytnúť pomoc. Je učenlivá a bystrá. Meno odporúčam pre všetky znamenia. V býkovi býva ešte uzavretejšia a ľuďom sa prihovára skôr svojou tvorbou. Menu vládne Merkúr, Mars, Saturn, Slnko a Pluto

michalag
28. apr 2009

minix aj chlapcekovia sa daju pekne obliekat 😉 🙂
Ja som prve chcela straaasne chlapceka a teraz by mi to uz bolo jedno 🙂 hlavne nech je zdrave, ale viac som priklonena k chlapcekovi 🙂 straaasne by som chcela Alexa 😅 😝 😉

michalag
28. apr 2009

pata a nemozes mi pozriet Samuela prosiiiim?

pata31
autor
28. apr 2009

Samuel - osobnosť, ktorá nemá ľahký štart do života. Samuela čaká veľa životných zmien, životné šťastie a inteligenica. Meno odporúčam baranovi, levovi, strelcovi, kozorožcovi, rybám a rakovi. Pôsobí naň Slnko, Saturn a Urán.

michalag
28. apr 2009

Samko je znamenie baran 🙂

pata31
autor
28. apr 2009

no tak celkom fajn 🙂
inac aj ja som baran 😀 a nase male by malo byt strelec alebo kozorozec 🙂

kleopatris
28. apr 2009

tak radsej nech je kozorozec 🙂 moj brat je strelec a s nim to nasi teda nemali ani nahodou lahke a jeho maly je kozorozec a ten je maly zazrak 😉

kleopatris
28. apr 2009

no kde ste sa vsetky pomizli? sak dneska ani pekne neni a aj tak tu nikoho 😒

pata31
autor
28. apr 2009

ja som tu, ale nejako nemam naladu, ma zase stve mm 😠

kleopatris
28. apr 2009

a co sa stalo, ak sa smiem spytat? ja sa zase strasne nudim a nemozem sa dockat konca ☹

pata31
autor
28. apr 2009

nejdem to rozpisovat, najprv sa s nim musim porozpravat ☹

minix
28. apr 2009

aj ja som kozorozec a som zazrak 🙂)

kleo, ja som tu, ale neviem,ci este aj ty. 🙂)

pati, nech je to cokolvek, dobre to dopadne, nekonaj impulzivne, a uvidis. Pripadne sa naloguj, ja budem tu a pokecame, ak bude treba, moj drahy ide na hokej von, tak budem sama doma.

baby, mam surnu otazku. Pred chvilkou sa mi objavil strasne vodnaty hlien, v podstate to zo mna "vytieklo" ako voda, a bola v nom primes takej hnedej asi krvi, ako ked vam konci menzes. Zostala som po tom "mokra", ako keby mi uciklo. Moze to znamenat nejaky predznak ovulacie? Skusala som o chvilku, ale po tych hnedych stopach ani stopy.

Dufam, ze to ale nebude nic s HAK, na ktoru si moje telo zvyklo a teraz ju nema...

barchee
28. apr 2009

to hnedé je ovulačný výtok...občas tam praskne žilka a to minikrvácanie sfarbí výtok dohneda...je to normálne minix...mne po vodnatom nasleduje ten ťahavý...takže ovulka je veľmi blíííííízko 😀

kleopatris
28. apr 2009

minix ja si myslim, ze by to mohla byt ovu, ale nie som este taky odbornik ako baby 😖

mna zase tak divno boli podbrusko a neviem preco ☹

minix
28. apr 2009

baby, vy mávate to isté? lebo ma to troška vystrašilo, poviem pravdu. ☹ a dufam, ze mate pravdu. 🙂

takze mi odporucate dnes vecer, zajtra rano skocit na buduceho manzela? 😉

minix
28. apr 2009

kleo, neuhniezduje sa v tebe prtik? 🙂

kleopatris
28. apr 2009

no 😀 😝 len dufam, ze nepopije vela piva pri hokeji, aby to potom slo a spermijky trafily 😀

na uhniezdovanie sa mi zda moc skoro 😒 tak som to vylucila, jedine ze by to male bolo superman 😵

minix
28. apr 2009

mal by prist domov pred hokejom. 😝 tak dufam, ze to stihneme. 🙂

nemysli na to brusko, urcite to nic nebude, daj si teply cajik, nohy hore a relaxuj.

Keby som vas baby nemala, s kym by som sa radila? 🙂))

nella1
28. apr 2009

ahojte zienky 😉 pozeram ze ste tu rozoberali mena co poviete na meno Vivien? velmi sa mi paci ale neviem ci by sa hodilo k nam nepoznate nejaku na sk 😀 ? Inac chlapcenske u nas zatial Filip a dievcenske sa nam velmi paci Nina manzel chce len Ninku al.pacia sa mi aj Sofia, Sara, Laura,Nella, Emma...inac buduci tyzden budem testovat,mne sa uz o tom aj sniva...stale drzim nejake deti na rukach a dneska som v sne uz dokonca ocikavala aj testik len nevedela som ze co... 😒

evulik6
28. apr 2009

minix to je urcite ovu...zajtra a pozajtra namerias vyssiu teplotu...uvidis 😉..tak len pekne snazilkujte
😉
inak ja som strelec a so mnou nasi nemali vobec problemy... moj brat je kozorozec a problemy mali a bohuzial aj stale maju... takze ja by som povedala ze to vobec tak nie je... proste to je osud...
inak zalezi v akej dekade znamenia je dieta narodene... ja som cisty strelec... kazde znamenie sa cleni na tusim ze tri dekady...svokor ma o tom knihu, tak som citala... to zalezi aj o kolkej sa clovek narodi atd...

evulik6
28. apr 2009

nellka pekne mena mas prichystane... super... aj mne sa pacia 😉

nella1
28. apr 2009

evulik aj moj manzel je strelec a je to dobrak a poznam tiez par problemovych kozorozcov,ale sesternica moja je tiez vynimka, je tiez kozor. a je zlata stale vysmiata a vesela flegmoska. takze naozaj to zavysi aj od cisiel cas, datum a ako sa zacne na zivot ten dotycny pozerat. inac ja som ryba a podla znamenia sa k manzelovi vobec nehodime. ...ale su vynimky ako my 😀 sme spolu 13 rokov a rozumieme si stale 🙂.

minix
28. apr 2009

ahoj nella, a ty si na tom ako? uz len cakas na potvrdenie alebo sa stale snazis? 🙂)

ja som kozorozec a zabudla som ti Patka povedat, ze ta tvoja charakteristika mena presne sedi na mna ako osobnost.

Priatel rychlo zbodol veceru a utekal na hokej za chalanmi do auparku, tak ho budem cakat vecer, uz sme sa dohodli, bolo by to skoda zmeskat. 😝

evu, myslis, ze to uz bola ovu? podla mna len pride, lebo vajecnik ma este stale pobolieva...

kleopatris
28. apr 2009

minix tak si uz sama doma? a snazilkovanie bolo o par hodin odlozene 😒 no nevadi, mozno osud a trefite aspon tu spravnu hodinu 😀 😝

nella1
28. apr 2009

ahoj minix 🙂 no snazime sa snazime 😅 druhy mesiac teraz. min som sa nevedela trafit do ovu nakolko si nemeriam a mam aj nepravidelny cyklus tak uvidime next week ako sa zadarilo....ci pride al nepride........... ty sa ako dlho snazis?

pata31
autor
28. apr 2009

no tu ste? my pozerame hokej..
no uz sme to s mm vyriesili, ale aj tak som naserinkana na neho... 😠 ale bola som na angline, tak som sa kus skludnila, kamoska doniesla kolace zo svadby, tak sme kus popucili 😝

minix
28. apr 2009

ahoj kleo, uz som sama doma, mam ako kulisu zapnuty hokej. 🙂) o par hodin odlozene, ale nevadi, ak sa to stane dnes vecer, bude to po dvoch dnoch, tak je to ok, potom dame vo stvrtok a v sobotu a sme ok, ak nie, tak ideme dalsi mesiac, neposerkam sa z toho. 🙂)) aj ked smutno mi asi bude.

nella, ja som nedavno vysadila HAK a tak sa chcem spoznat. 🙂 toto je vlastne nase prve snazenie, este sme to nerobili tak, ze cielene. a to meranie teploty sa mi paci, aspon viem, ako moje telo reaguje.

ahoj pati, jasne, ze sme tu. kolace ti cukrom zaobalili nervy a je uz dobre, co? 🙂)
to je super!!

hokej je katastrofa!!!

pata31
autor
28. apr 2009

no hokej ozaj otrasssssssssssssssssssssss 😠 😠

minix
28. apr 2009

vidis, keby ste neboli tehotni, tak poviem, ze chodte sa radsej snazit. 😉

pata31
autor
28. apr 2009

hehe... to ozaj...mm uz povedal, ze ide radsej spat, bo zajtra skoro vstava, ide do BA

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre