Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

minix
28. apr 2009

a kde mame dnes vecer maminy? 🙂

pata31
autor
28. apr 2009

joj,sa mi chce spat, na angline mi uz oci klipkali 😅 asi idem off
tak prijemne snazilkovanie 😉 😵

minix
28. apr 2009

to fakt siel spat? neuveritelny chlap. 🙂))
ale ked ide do Ba, tak to je pochopitelne. Toci to hned aj naspat? pekna streka....

a ty si nie unavena takto vecer, Pati?

michalag
28. apr 2009

Ahojte 🙂 ,
ja som tu, lebo mi nejde na markize Ordinacia 😠 😠 😠 a tatino mi pozera v TV hokej

minix
28. apr 2009

sme si napisali navzajom... 🙂 no dufam, ze aj bude mat energiu, ked pride. 🙂)) ved vam zajtra poviem. 🙂)

dobru nocku a pekne snicky, zajtra pokecame.

pa dobru noc. 😵

minix
28. apr 2009

ahoj misi, sami uz spi? 🙂

michalag
28. apr 2009

uz lezi, od 20:15 ale este si tam recni, ale kazdu chvilku uz zaspi 🙂
na ten hokej sa nemozem ani divat ☹ 😒

pata31
autor
28. apr 2009

este nesiel spat, len si lahol na gauc...aj ja este dokukam hokej, bo som zvedava,ako to dohraju, len ten pc mi taha oci, tak asi ho uz vypnem...
a ide hned aj naspat z BA, takze parada...dnes bol v BB...tento tyzden ma nejake dlhsie trasy ako zvycajne

tak sa majte, pekny vecer!

michalag
28. apr 2009

patka, aj vam pekny zvysok vecera 🙂 😉

pata31
autor
28. apr 2009

super, treti gol sme dostali, tak ocino prepol na futbal 😠

pata31
autor
28. apr 2009

no uz naozaj padam, papapapa 😝 😵 😀

minix
28. apr 2009

dobru nocku, pati. 🙂

sami nechce pozerat hokej ? 😝

michalag
28. apr 2009

minix ten uz je v hlbokom spanku, no dufam ze nebude mat taku noc ako predtym 😅
ja sa na to nemozem pozerat 😠 , ale ja som vedela ze to takto dopadne 😒 ☹

michalag
28. apr 2009

a ty co robkas???

minix
28. apr 2009

miška, práve sa rozhodlo, čo idem robkať. Budúci manžel sa ukázal doma, že sa na to v podniku už nedá kukať, tak šli domov. 🙂) tak sa ideme posnažiť.

papa a krásny večer a nech Sami dobre spí. 😎

Vidíme sa ránko.

Dobrú nocku.

michalag
28. apr 2009

minix, pekne a uspesne snazenie prajem 😉 😵
aj tebe bruuuu nocku 😉

evulik6
28. apr 2009

uz tu nik nie je? ja pozeram hokej... to je katastrofa, presne ako som ocakavala...debakel ako svina 😠 no co uz s nimi...ja mam pocit ze oni by prehrali uz aj s japoncami 😀

tak dobru noc babule, zajtra....

evulik6
29. apr 2009

dobre ranko zenusky... ako sa dnes mame? vyspinkane? ti nasi hokejisti to pekne dovrzali co?
dnes nam bude asi prsat u nas, je tu taka zvlastna obloha....

http://www.fertilityfriend.com/home/2507d8
😕 😝 😀

minix
29. apr 2009

dobré ránko, ak tu niekto ste, musím sa posťažovať. 🙂

pripájam Vám krivku a ako vidím, tak sa ovula asi blíži, presne podľa predpovedí FF, kto by to povedal? Mrknite....
http://www.fertilityfriend.com/home/26fcbb

no a také maličké sklamanie, včera sme boli na snažilkovanie unavení a dnes ráno sme si aj kvôli tomu privstali, ale nepodarilo sa nám to dotiahnuť do konca. :(( napriek tomu som si tam dala, že to bolo, ak by niečo. Tak ma to trošku mrzelo. ALe dúfam, že v tomto cykle ešte nie je všetkým predovulačným dňom koniec. Ono je asi skutočne lepšie neplánovať.
Čo myslíte?

minix
29. apr 2009

evík, držím palce. 🙂) teplotka sa pekne drží, tak to hádam vydrží. 🙂))

ja mám dnes pol dňa dovolenky, idem poobede obzerať jednu svadobnú miestnosť.

kleopatris
29. apr 2009

ahojky 🙂

minix aj ja uz mam taky pocit, ze je lepsie neplanovat...ja som zacala merat teplotu a som totalne smutna a sklamana....moja teplota je 36,3 takze tehu urcite nie som ☹ som sa mala na celu teplotu vykaslat a mohla mat aspon malinku nadej....takto uz viem, ze to neklaplo 😢

evulik6
29. apr 2009

dobre ranko minix ...ano je to lepsie neplanovat...ja som to tento cyklus tak robila a pozri ako sme sa trafili 😝
ale kazdopadne este nie je nic stratene...teplota ti krasne klesla takze este sa dnes pekne posnazite a zajtra a mozno to este aj vyjde.... takze len sa pekne dnes tuklajte a mojkajte....
ja to snazenie beriem tak sportovo...nesilim to...pokial nie je chut tak nic neni, ved co, tak sa zadari buduci cyklus... ved nie sme stroje, no nie? 😉

kleopatris
29. apr 2009

viete co ja nepochopim, jak sa niekomu moze podarit nahodou baby, napr.. ze sa praskne kondom alebo ze vynechaju tabletku a hned otehotneju 😠 a my jak trubky sa tu snazime a nic z toho...nech mi nikto nehovori, ze sa tie nahody deju zrovna v najplodnejsie dni 🙄

evulik6
29. apr 2009

baby no ja som presne kvoli tomuto nemerala ze ci ovu bude alebo nie... zacala som len kvoli tomu ze som mala hlien prilis skoro na moje pomery a tak som zmerala a ovu mi to vyznacilo.... no a teraz to uz domeriam, uz mi to neda, aspon zistim kedy pride mrcha ak pride 😝

kleo, tak to mi je luto... a kedy by si mala mat tu mrchu?

kleopatris
29. apr 2009

alebo ze by bolo este len pred ovulkou??? ale nejak neskoro nie? dnes mam 19 DC 😲

evulik6
29. apr 2009

kleo je to mozne... ono niektore baby mavaju aj na 20-21 den ovu...takze uvidis zajtra co namerias... a hlienik co?

kleopatris
29. apr 2009

ale musim povedat ze ja mam cyklus 32 dnovy, tak by to teoreticky bolo mozne, ci nie? lebo ja som si to urcila podla datumu...a nie podla pocitov a az teraz vidim, ze mimix ma pre ovulkou taku nizku teplotu, tak zeby prisla ovulka az teraz?

kleopatris
29. apr 2009

hlienik je tazko posudit po 4 dnoch pilneho snazenia 😅 clovek nerozozna co je co 😕

kleopatris
29. apr 2009

inak mrchu mam dost az 12.5. takze este asi casu dost na unahlene zavery 🙂

evulik6
29. apr 2009

kleo tak to ani ja nepochopim... no to vies, zivot je plny prekvapeni... ale to tak byva ze ked to clovek najmenej caka tak vtedy sa podari...a ja myslim ze ked mas otehotniet tak otehotnies aj keby neviem co... asi je to osud alebo co...
tiez nechapem ako je to...niekto si suchne jeden krat a je to ako moja kamoska a ja sa tu uz treti mesiac snazim a... no a pri dadkovi to trvalo skoro rok...ale to sme sa zase na to tak neupinali ze ci su plodne dni ci nie, ale bolo to ovela castejsie ako teraz, takze zrejme sme sa museli trafit do plodnych dni a vidis, az ked som prestala verit ze to vyjde tak vtedy som zistila ze som teho...
vraj psychika v tomto zohrava najvacsiu rolu...takze baby, treba to brat sportovo a neupinat sa na to, aj ked je to tazke, najma ked clovek po malom tak tuzi... zazila som si to , tak viem...ale tentokrat som voci tomu zostala flegmaticka... ked sa podari tak sa podari... aj tak s tym nic nenarobim 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre