Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
1. máj 2009

aj tu fest fucalo, a pri tom bolo tak krasne...
ja som doobedu pratala a varila, a potom som bola na bratovom penzione..ked som prisla dom, dala som piect mazanec do pekarne a som spravila aj taku tu nepecenu tortu...takze zajtra budeme pucit 😉 😝 😀
inac mam take chutky, nechutky, rano mi nechuti, potom mam hlad, ale neviem, co mam jest...dnes som skoncila pri rohlikoch s lekvarom...no asi pri mojich chutkach to bude dievca, kedze mi ide viac sladke 😝 😀

michalag
1. máj 2009

Ahojte, aj ja som tu

evulik6
1. máj 2009

nooo mozno ano...o dievcatach sa to hovori....ja mozem povedat ze ja som mala pri dadkovi chute na slane, takze asi na tom nieco bude.... aj mne chuti teraz strasne sladke... ale to mi uz chuti straaaaasne dlho 😀

no ti nasi to zase pekne serkaju...ach

michalag
1. máj 2009

evulik, ani nehovor hokej pozeram jednym ockom a druhym ockom panelak na nete. No som zvedava ako to bude vyzerat dnes, lebo ak to doserkaju, tak neviem neviem, kedze s Cechmi pravdepodobne prehrame

pata31
autor
1. máj 2009

Ahoj, Miska...a ty si ako stravila den?

Evulik, no ja chceem dievcatko..tak uvidime 😝 a ten hokej ozaj katastrofa, ocino sa uz rozculuje, ze preco toho Halaka tam stale pcha 😠

michalag
1. máj 2009

inak vsimli ste si ze Filc dava Lasaka stale menej a menej do brany 😅 😠 😠
patka, ale dobre, dnes som mala veget, kedze je doma tatino, tak sa hral a aj von bol s nim 🙂 😉

evulik6
1. máj 2009

ahoj miska... ako sa mas? maly uz spinka?

patka, ja tiez neviem preco ten halak...ale zase stana tiez nie je velka vyhra... a vies co? mne je to uz jedno ako to uhraju...podla mna sa ukazali uz dost aki su slaby, radsej nech uz idu domov ako nam maju robit hanbu... ale som myslela ze aspon tento zapas nejako uhraju, lebo s cechmi je to jasne...

pata31
autor
1. máj 2009

asi ho nema rad, abo si mysli, ze neni vo forme...ale ten Halak je dost mimo 🙄 aj Stana sa mi zdal lepsi...
Miska, tak fajn dnik, jak fajne, ze este dva dni volna pred nami 😵
jaj, ma stale popichuje v podbrusku, az take teplo tam citim...jeej a u nas to vie uz aj moj brat a jeho rodina, ze cakame...dnes sa ma pytala neter, ze ci cakam babtko a ked som povedala hej, tak sa zacala vyskierat 😀 opica jedna 😝

evulik6
1. máj 2009

patka to si viem predstavit aka je to radost...
Ja mam pocit ze nie len Halak je mimo... 😠 no co uz s nimi...

baby gooooooooooooooooooool 😀

pata31
autor
1. máj 2009

jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵

pata31
autor
1. máj 2009

joj,tak sa tesim na ten mazanec, ale este viac ako hodinu sa bude robit 😒 ...dostavam zase hlad 🙄 😀

evulik6
1. máj 2009

baby myslite ze mozem byt tehu aj ked sa teplota nehybe? ja co som pozerala grafy, tak vsetkym tehulam tie teploty behaju a ta moja stale rovnaka...neviem preco ale nemam z toho dobry pocit 🤐 🤐 🤐

evulik6
1. máj 2009

pati ani nehovor, ja som tiez hladna, akurat rozmyslam co idem bastit... ale vcera som si kupila nutelu tak asi sa neovladnem 😝

no zda sa, ze ti nasi sa konecne chytaju.... 😀

pata31
autor
1. máj 2009

Evulik, sak ja som to mala tak isto, takze podla mna je to supeeeeeeeerrrrrrr 😵

pata31
autor
1. máj 2009

ja pockam na mm, isto bude hladny, ked sa vrati z futbalu, tak potom nieco schrumnem 😝

pata31
autor
1. máj 2009

jak sa teraz rozbehol ten hokej...mohlo by im to uz konecne vyjst 😕

evulik6
1. máj 2009

nooo ja neviem...ale dakujem patka... 😉

no veru konecne hraju ako maju... super, mam z nich konecne radost... aspon tento jeden by mohli vyhrat...s finmi sme to ako tak vedeli , tak dufam ze aj tentokrat to zamknu 😉 aj ked to bude asi dost tazke este

michalag
1. máj 2009

evulik, ja si myslim ze to je dobre ze sa ti teplota pekne drzi hore 😉
ano Sami uz spinka od 19:50, dnes zaspal skor, lebo poobede nespal, tatino ho poriadne unavil na bicykli tak bol vecer hotovy 😝 😀

pata31
autor
1. máj 2009

inac ja mam grafik v albume, tak sa kukni..
no som o nevydrzala, bo mm pride az tak za pol hodku, tak pucim chlebik s tofu 😝
Evulik, si nepisala raz, ze si mala na zaciatku tehu aj zvysenu teplotu? bo ja sa rano budim spotena, prsia horuce (sice to mam v kuse) a rano som jak taka tava smadna... 😅

evulik6
1. máj 2009

patka ano mala som pri dadkovi normalne zvysenu teplotu...pod pazuchou 37,1 tusim... normalne ma triaslo od zimy...ale v pohode to preslo za dva dni tusim... vraj to kvoli tomu ze sa maternica zvacsuje 😉
a co sa tyka smadu, tak to som bola stale, a ked som kojila tak ani nehovorim, to som chodila po vonku stale s flaskou vody...

ani moj nespal, ale mali sme navstevu tak zaspal o pol deviatej... inak tuto noc spal super, kiez by spaval stale tak 🙄

evulik6
1. máj 2009

inak baby, dost ma bolia prsia.. ale to ma vzdy pred mrchou, ale teraz ma to boli uz asi tri dni po ovu to zacalo... normalne nechapem... takto to necitim ale ked sa ich dotknem... 😕 😝

pata31
autor
1. máj 2009

tu maternicu citim stale, ze sa zvacsuje...
joooj...teraz som este viac hladnaaa...pomoooccc 😖 😅 😀

evulik6
1. máj 2009

no patka asi si aj ja zbehnem nieco zobrat lebo uz slintam na klavecnicu 😀 😀 😀

evulik6
1. máj 2009

no tak uz zujem aj ja 😀 chlebik s nutelou 😝 😀

michalag
1. máj 2009

evulik a kedy planujes prvy krat vyskusat testik?

pata31
autor
1. máj 2009

baby, no mne teraz ocino spravil chutky...tak pucim chlebik so slaninou 😀 😀 mnamky

evulik6
1. máj 2009

fuuu miska tak to ani srnka netusi 😀 ale nie... rozmyslam, lebo ja mam nepravidelne cykly, tak sama neviem kedy mam testovat ak teda teplota neklesne...
WK mi oznacil mrchu na 26den cyklu, ale asi vydrzim do 28dna...

evulik6
1. máj 2009

dnes som 21 den... tak este cca tyzden...fuuu

pata31
autor
1. máj 2009

drzim palceky 😵

evulik6
1. máj 2009

len si daj pati... dobru chut 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre