Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

kleopatris
2. máj 2009

no sak sa pozri na mna....ja mam dostat na konci buduceho tyzdna mrchu a asi mam ovulu teraz....inak mna este napadlo, ze mozno ziadna ani neprebehla, ked mam furt take nizke teploty a to by ma riadne nasr.alo 😠

evulik6
2. máj 2009

kleo ty mas skrecky? no to by mal maly radost z nich...ten je z nich hotovy ked ich vidi...ale on z kazdeho zvieratka... 🙂

ano ano tak tak kleo. ...dobre si citala...

minix
2. máj 2009

evu, ved uvidis...aj ked s tym skoncis, tak apon tu ostan, budeme kecat. 🙂)) a my, co to mozno budeme robit, to meranie, tak sa o tom budeme bavit sukromne 😀 robim si srandu, samozrejme. ale v tvojom pripade by ma ten plany poplach asi nas.al 😒

kleo, mna napadlo to iste, ze mozno este ziadna ani neprebehla...ale sak to je divne....naucit sa rozumiet svojmu telu je riadna fuska.

Inak, predpokladam, ze je to z HAK, strasne sa mi vyhadzal krk, ale to uz spominala aj Patka.

minix
2. máj 2009

kleo nema skrecky, ale bola sa na ne pozerat.🙂)

evulik6
2. máj 2009

kleo aj to je mozne...pri anovulakoch byvaju take nizke teploty...ale este nezufaj, mozno sa ti to len posunulo... 😉

kleopatris
2. máj 2009

no neviem, som nastvana sama na seba, ze som nemerala cely cyklus 😠 by som vedela viac, no ale nevadi, co ma byt bude 🙂
no sestrine male maju skrecky, take boli z nich happy 😀 a najlepsie, ze mamina je asi zase tehotna 😀 ta skreckova mamina samozrejme 😝

evulik6
2. máj 2009

jaj taaak, ja ze ma skrecky... 😀

no ved uvidim minix o par dni a jasne ze sem za vami budem chodit...ved meranie tu nie je podmienkou 😀

evulik6
2. máj 2009

teeeda ta je ale riadne plodna... a to si ani ovu nesleduje 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

minix
2. máj 2009

mali ste niektora uz anovulak? 🙂
bola som upozornena, ze prave po vysadeni HAK by som mohla mat multiovulak a nie anovulak...stalo sa vam to niekedy?

kleo, nabuduce skus merat cely a uvidis, co bude.

co budu s tymi skreckami robit? 😉

minix
2. máj 2009

berme si priklad zo skreckov!!!! 😉 😀

kleopatris
2. máj 2009

no sak oni ze 4 tyzdne vychovavaju a na 5 vacsinou uz rodia 😀 sila, ze? a to mala 4 naraz, ta sa asimoc dlho nedozije, ked za rok narodi zo sto mladych 😀 😀

evulik6
2. máj 2009

ja neviem, zatial co meriam tak nie, a predtym to neviem... ale podla mna bola vzdy ovu, bo hlien som mavala vzdy tak v polke cyklu 😉

tak tak, skrecky nasim vzorom 😝 😀 😀 😀

evulik6
2. máj 2009

fuuuu, inak ja skrecky moc nemusim , akoze su zlate take male ale ja by som to nemohla chytit do ruky... 😅

kleopatris
2. máj 2009

bratova frajerka ma zoo obchod, tak ze ich budu davat jej 😀 ona im ich darovala k vianociam a naschval samicku a samceka, ze nech ma chovatelsku stanicu 😀 😀 a male su z nich fakt nadsene a aj sa o ne pekne staraju 🙂

minix
2. máj 2009

kocky, dobru nocku kazdej z vas, zajtra si tu dajme spicha. 🙂))
tesim sa na vas, skusime dat jedno kolo snazenia, tak nech to nie je nadarmo. 🙂)

pekne snicky a dobru nocku.

kleopatris
2. máj 2009

ja ich tiez nechytam, lebo kusu potvory 😠 ale iba cudzich kusu

evulik6
2. máj 2009

nooo to je zlate.... 😉

evulik6
2. máj 2009

noooo ja sa zvieratiek bojim... neviem preco ale bojim...nie ze by som ich nemala rada, to nie, ale bojim sa chytit... a zo vsetkeho najviac hadov... z tych mam panicky strach 🤐

bru minix aj tebe...aj ja uz asi pojdem

evulik6
2. máj 2009

kleo moja, idem aj ja do hajan za malym...som zvedava aka bude dnesna noc...tuto som sa moc nevyspala, stale sa mrvil a utlacal ma 🙄

tak sa pekne vyspi...a zajtra som zvedava ake budu vase teploty a samoska ze aj moja...

kleopatris
2. máj 2009

ja sa bojim aj pavukov ☹

aj ja idem uz do postele, tak dobru nocku a zase zajtra 😉

michalag
2. máj 2009

no takze po odohrati z Normi ideme domov 🙄, ale teraz si to aj zasluzia 🤐
babenky, tak bruuu nocku vam zelam 😉 🙂

evulik6
3. máj 2009

dobre rano.... ☹

moj graf 😖 http://www.fertilityfriend.com/home/2507d8
takze mrcha je na ceste... 😔

7:15 som namerala 36,9 a o pol osmej a o tristvrte na osem 36,8 takze moje tusenie sa asi vyplni... ach, a uz to vyzeralo tak nadejne... nechapem...
idem varit a vyrovnat sa s tym ze sa to zase nepodarilo, tak prajem krasnu nedelu... potom vas pridem kuk...zatial ahojte

minix
3. máj 2009

dobré ránko kočendy. 🙂

evulik, nehadzala by som este flintu do zita, ten pokles nemas zas az taky rapidny, ze by to zakonite musela byt mrcha, ved uvidis. Drzim este stale palce.

ja idem dnes k rodicom po krstny list na svadbu, tak doobeda tu nebudem. Ale potom sa pridam.

A pripajam Vam moj graf, dnes zajtra, ak uz nebola, tak bude ovula. Sama som zvedava, kedy mi ju FF vyznaci.
http://www.fertilityfriend.com/home/26fcbb

michalag
3. máj 2009

Ahojte babenky 🙂 🙂 🙂 ,

michalag
3. máj 2009

evulik, este nie je nic stratene, ved si len 11DPO,
minix, takze ovu predsa bola vcera

michalag
3. máj 2009

no a u mna dnes takto:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
http://www.fertilityfriend.com/home/1b9e38

co myslite, vyzera ze ovu bude dnes (podla teplot)???

evulik6
3. máj 2009

ahojte, tak som vas prisla kuken...uz mam uvarene, upratane, este pradlo zavesit a este jednu pracku dat prat a fajront...
co dobreho ste dnes varili? ja som robila karfiol so zemiacikmi 😝

dakujem baby ze stale verite ale ja velmi nie, radsej... viete minuly mesiac mi takto klesla teplota, potom sa dva dni drzala na 36,8 a potom prisla mrchana... no a LF som mala minuly mesiac kratku-12, tak dufam ze teraz to tak nebude... ale kaslem na to...uvidim rano, aj ked nemyslim ze ma milo prekvapi...

no idem sa ja napapat....

minix, miska, podla mna ovu bude co by dup...mozno uz aj prebieha...

miska, co planujete robit? ja idem obedovat a potom pojdeme asi umyt auticko a s malym do lesoparku na preliezky

tak pekny dnik zelam, hadam sa tu vecer zase vsetky stretneme 🙂

michalag
3. máj 2009

Ahojte
evulik, my sme mali karfiol cez tyzden 🙂 😉 ..... Zo vcera este ostala kysla zemiakova polievka a dnes som robila taku rychlovku rybie prsty a hranolky 😉 🙂

Prave sme dali maleho spat a potom ideme na mensi vylet na Sliac a naspat vlakom, tak aspon vypadneme z domu 😝 😀 😉

evulik6
3. máj 2009

to je super miska, ja idem povesat este pradlo a pojdeme s dadkom do lesoparku.... ten sa zase vyblazni... chcelo sa mi spat aj drahemu tak sme si lahli ze mozno zaspi aj on a on nic,...no hruza, ale aspon vecer rychlo zaspinka...dufam 😉

tak ja idem...vecer sa tu hadam stretneme...papa a uzite si vylet 🙂

minix
3. máj 2009

ahojte babulky, vy ale vikendujete, ked sem nic nepisete, mna uz chyta pracovna horucka. 🙂)

ja som dnes bola pokrstny list, ale fararko bol dolezity, tak idem zasa v stredu. 😖
a bola som na zahajeni rybarskej sezony na rybniku v dedine u nasich, bolo super, a krasne pocasko, len dufam, ze som niekde nedrapla kliesta, z tych mam skutocne fobiu.

u mna ovu asi odisla, strasne sa mi ulavilo v bruchu a nie je tvrde ako kamen, tak som rada. teraz uz len cakat, som zvedava, ale nic neocakavam, na nic sa neupinam. Osud rozhodne. 😉 ale bola by prca, ak by sa to skutocne podarilo na prvy krat. 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre