Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

minix
3. máj 2009

misi, podla mna mas/budes mat ovu dnes, zajtra. teplota tomu tusim nasvedcuje.

michalag
3. máj 2009

Ahooojte 🙂 🙂 🙂 ,

minix
3. máj 2009

ahoj Miška. 🙂

kleopatris
3. máj 2009

ahojky aj ja som tu uz 🙂

kleopatris
3. máj 2009

minix co robil ujo farar za problemy?
kliestov sa bojim aj ja, akurat davali o nich v telke reportaz, pekne svine su to!

a ako sa inak mate?

michalag
3. máj 2009

mne tu este maly pobehuje a papa veceru, tak sa vam mozem venovat aj za nejakych par minut 😉 🙂

minix
3. máj 2009

mam sa fajn....no ujo farar mi nemohol dat moj krstny list hned, ale musim si prist pon v stredu...neviem, co je na tom tazke najst ho vo fascikli. 🙂 ale nevadi, pockam do stredy.

a ty kleo, ako si sa dnes mala, snazila si sa? Ako teplotka? 🙂)

michalag
3. máj 2009

aj ja sa bojim kliestov a ako 😅 🤐
my sa mame fajn, len sme dnes unaveni vsetci kedze sme boli poobede na vylete ale naspat sme isli vlakom a MHD aby sme to neprepiskli s tou namahou 😝 😀

evulik6
3. máj 2009

ahojte...ja som vas len prisla pozdravit... idem do sprchy o chvilku a mm mi slubil masaz tak sa tesim.... 😝 chrbtica si to uz dost vyzaduje...

moj maly uz spinka, pred chvilkou zalomil v posteli, tak je klud... mm mi dnes kupil cokoladku tak ju zbastim pri lets dance asi... 😀

tak zatial sa majte... este pridem... 😉

michalag
3. máj 2009

evulik, jeeej taku masaz by som aj ja brala, no asi to navrhnem drahemu 🙂 a mozno ......

kleopatris
3. máj 2009

asi ze je nedela, tak preto...oni v nedelu nepracuju 😀

ale teplota naprd, podla mna som asi ani nemala ovulaciu, sak furt ju mam taku nizku alebo pride riadne oneskorene 😒
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

no nevadi, ked nie tento mesiac tak buduci...akurat citam super zaujimavu knihu a tam je taky grafik ze aka je pravdepodobost otehotnenia a si predstavte najvyssia je den po ovulacii a aj to len 26% ! sme z toho boli uplne sokovani, ze len 26% sanca...nezda sa vam to malo? mne strasne 🙄

minix
3. máj 2009

evi, lets dance? radsej romanticka masaz ako telka..... 🙂)

ja som kliesta v zivote nemala,tuk tuk tuk, ani po tom netuzim. 🙂

ja mam dnes neuveritelnu chut na cipsy, asi si ich aj dam, sak co po tom, kolko je hodin......

kleopatris
3. máj 2009

ja som kliesta uz mala ako mala a to skoro az tam dole 😅 fuj mi to bolo riadne trapne, este ze mamka ma v tom taky trening, lebo ona furt vytahuje nasim psom, tak je profi uz 😀

minix
3. máj 2009

kleo, tebe sa v tom grafe nevyzna ani diva svina....🙂)
skoda, ze si nemerala od zaciatku, mohlo to byt vidno...skus ten dalsi cykel, aj ked ten mozno nepride, co?? 😉

26% sanca? No akoze pokoj....to je strasne malo...ale zasa o com pisu tie teorie, ked je tolko nechcenych tehotenstiev a nahod? 🙂

minix
3. máj 2009

ja kliesta do ruky nechytim...aj nasej psici ho musi vytiahnut maminka...ja to potom len rozpucim, aj to este zarevem ako tur, ked to pukne pod topankou, sak to su supy jak z dela. 🙂

evulik6
3. máj 2009

no ved jasne minix...masaz to je taka predohra 😀 😀 😀 ja chcem iba adelu vidiet, bo som ju este nevidela ako dancuje 😝

ja som mala kliesta raz ale to som si hned aj vybrala a od vtedy nic...to uz bolo straaaaaaaasne davno...

miska tak tak, navrhni drahemu... 😉 🙂

minix
3. máj 2009

ja som sa dala zaockovat presne pred rokom poslednou injekciou, takze voci encefalitide som dikybohu chranena....hadam to aj ucinkuje.

kleopatris
3. máj 2009

no to tiez neviem 🙂 vedeli ste, ze chlapci vyrabaju neplnohodnotne spermie este u nas v brusku? som sa dozvedela take veci, ktore som ani radsej nemusela vediet 😕

no ten moj graf je hrozny, ja neviem, co si mam o tom mysliet, no ale nevadi, teraz budem uz merat a neprestanem, nech sa v sebe aspon trosku vyznam

michalag
3. máj 2009

no dnes uz jedno snazilkovanie bolo ale nezaskodilo by keby sme to poistili 😝 😉 🙂

michalag
3. máj 2009

kleo, kukni moj graj na WK, presne tak isto vyzera moj graf posledne 3 dni ako tvoj len mam ine teploty, tak mozno budeme necakat mrchu rovnako

kleopatris
3. máj 2009

jee mas pravdu 🙂 a myslis, ze mas teraz ovu alebo si mala alebo budes mat? sak neviem, ci mame este snazilkovat ale asi hej, teda 😵

michalag
3. máj 2009

kleo, my sme pre istotu snazilkovali a ak sa nam bude chciet tak mozno dnes este budeme. No podla krcku vyzera ze nie je, ale obcas ma pichlo vo vajecniku, tak mozno aj bola alebo je, vobec netusim 😅

michalag
3. máj 2009

kleo a ty si myslis ze uz u teba bola, alebo este len pride?

kleopatris
3. máj 2009

ja neviem, si myslim, ze uz mala byt, ale dnes ma pichal vajecnik, tak mozno este len bude...sak som z toho mimo 😠 a ten hlien nemam vobec 😒 uvidim jaka bude zajtra teplota

michalag
3. máj 2009

ja tiez cakam na zajtra a som velmi zvedava na teplotu, ale dufam ze uz stupne

minix
3. máj 2009

ja som to mala presne ako patka, ze hlien, potom nic a predpokladam, ze dnes vcera bola ovu. Tak neviem. Ale uz to nesilime, nie je dovod. nie je zajtra koniec sveta. 🙂)

mne problemy s vajecnikmi a ostatnymi vecami prestali vcera, tak dufam, ze sme sa posnazili dost...teraz je to uz len na matke prirode.
len si myslim, ze ak nemam ten hlien, tak sa tie chudence nemaju v com udrzat aby pockali na vajicko.

kleopatris
3. máj 2009

aj ja dufam sak uz si pripadam jak podchladeny snehuliak ☹

minix
3. máj 2009

kleo, frigidne zeny su snehuliaky...ale to ty nie si.. 🙂))

porovname si rano teplotky, sama som zvedava, co to komu ukaze. Dufam, ze ja uz neklesnem, lebo to bude parada. 🙂)

evulik6
3. máj 2009

tak som tu aj jaaaaa..... 😉 🙂

evulik6
3. máj 2009

halo halooooo co ste vsetky odisli? 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre