Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

minix
26. máj 2009

a ja dnes ako na potvoru musim dohanat vsetko, co som zameskala za ten cas, co som bola prec. 🙂))
nemam ani cas sa vam venovat. A teraz musim utekat k nasim, po auto, aby sme ho mohli zajtra prehlasit na nas a nie na rodicov.

zastavim sa vecer, napisem vam, co mam nove.

A zajtra rano idem doktorkovi, tak som zvedava, co nam povie.

Caute zatial. 🙂)))

zusika
26. máj 2009

kocky, aj ja sa lucim..tesim sa na vas rano... ale ked to toho tepla sa mi ani torsku nechce.... zajtra by uz mal prist zase dazd..ani tak dobre, ani tak.. :(

pata31
autor
26. máj 2009

tak sa majte pekne 😵 tesim sa na zajtrajsie novinky 🙂

pata31
autor
26. máj 2009

zase sa mi robi blbo, jak kazde popoludnie a vecer...idem si dat mandarinky, ci nepomozu.. 🙄

kleopatris
26. máj 2009

ale dneska to zacina nejak skoro ci nie?

pata31
autor
26. máj 2009

no hej, ale to sa tak strieda, ze niekedy mi je zle az po veceri a niekedy uz takto poobede....vcera mi bolo zle az okolo osmej vecer, tak dnes mi je skorsie...si to kompenzuje 😠 😅

donna11
26. máj 2009

..no baby...opat mi to nedalo a testovala som...som vravela, ze sa nemam moc tesit.....nejako to nesilnie..teda nevidim ziaden rozdiel nevidim...tak nic z toho nebude....som vravela, ze testy su na nic!!!

bibi24
26. máj 2009

Evulik, donna...presne aj ja som taky pacient 😀 Ja si tiez viem najepsie spravit sama poriadok a mne sa zase mm smeje, ze ked upratuje on, tak ja za nim chodim a zbieram neviditelne smietky 😀 boze, ale niekedy som hrozna, priznavam 🙂

Zusika...u nas je takyto moj ocino, hrozny pedant okrem ineho a on u nas doma upratuje, vari, nakupuje 🙂 maminka sa pri nom ma 😉 je to strasne dobry clovek 🙂

Donna, tak s tymi testami s tebou suhlasim... 😠 Keby sa tak dalo od toho odosobnit a netestovat, ani na to nemysliet, ze?

donna11
26. máj 2009

....babyyyy, meriate si niektora obcas teplotu aj cez den??....mne uz nacisto sibe a teraz som sa zlakla, ze 37,9!!..

michalag
26. máj 2009

donna, ja som si obcas merala aj cez den, ale skor vecer. Teraz mozes mat kludne taku vysoku, lebo je aj dost teplo a aj sa hybes 😉

donna11
26. máj 2009

...misi myslis??......normalne som sa zlakla..ale to by ma asi nieco bolelo, ci?? 😖

michalag
26. máj 2009

keby ti nieco bolo tak sa asi necitis dobre, ja si myslim ze vela robi aj tato teplota. Ja som si merala vecer, ked som lezala pred TV aspon 30 minut, telo je v klude, takze ....

amaca
26. máj 2009

Baby mozem sa spytat taku intimnejsiu otazku.... ako casto sa snazilkujete?

donna11
26. máj 2009

..misi to aj ja uz robim...bacsinou presne o 22h skusim, ked som uplne v klude a to mi vychadza okolo 37,4..a to ti poviem, ze vtedy uz je moje telo v klude aspon 2 hod...no ale ved uvidime...

..ahoj amaca ako sa podari, ako sa chce..aj kazdy den, kazdy druhy....u teba je to ako??

teuflerin
26. máj 2009

ahojte babulky...tak som tu aj ja...vitam minix z vyletu...

baby tatu a andzi? neviem ci som to dobre napisala tak vitajte..ani ja som tu neni dlho tak len kukam a zbieram infosky...

baby...inak podla kalkulacky by osm mala mat odvcera plodne dni.....a celkom to tak aj vyzera...tak drzte palceky..vyslo by to potom na druhy cyklus ako tu minix pisala...

...idem si vas precitat a potom napisem..ahojte

michalag
26. máj 2009

amaca, vzdy ked je cas a chut 😉
donna, tak to mas potom peknu teplotu 😉

donna11
26. máj 2009

..ahoj teu......tak drzim vsetky palce, co sa daju, nech sa vam to podari.... 😉 ....hlavne si to poriadne vychutnavajte... 🙂

michalag
26. máj 2009

ahoj teu 🙂 , tak nech to tento mesiac vyjde 😉

teuflerin
26. máj 2009

no baby tak dufam ze to tak bude..uvidime..no uz som sa konecne preluskala..tak sa vam mozem venovat..

amaca my frcime s priatelom kazdy den, ale neni to preto ze by sme snazilkovali ale tak mame posledne styri mesiace chut------takze tak:D

teuflerin
26. máj 2009

baby vy ste tu neni?tak ja letim teda prec..vece rsa prihlasim..ahojte

amaca
26. máj 2009

Donna u nas je to posledny mesiac asi v priemere 3x za tyzden. Akosi mam v hlave ine veci, pripravujem sa totiz na statnice. Snazila som sa maximalne vyuzit aspon plodne dni, ale ako to uz byva, naschval sa vtedy nepodari.

teuflerin
26. máj 2009

ale neboj sa amaca mozno sa prekvapis..ja sa na to az tak nesustredim, iba ked osm tu na konikovi, lebo tu to detmi a tehotenstvom len tak srsiii.....tak uvidime tiez

amaca
26. máj 2009

Prave som pisala babam do inej temy, ci uz niekedy poculi, ze boli iba jeden prsnik. Mna boli lavy, ale iba nejako tak zboku.

teuflerin
26. máj 2009

no to ja poznam..ale len z toho obdobia ked mi ho sli operovat..a teraz znova:( tak mam mierne strach 😖

idem aj na kontrolu po polroku v piatok...joj ako sa bojim....

amaca
26. máj 2009

Teuflerin, normalne si ma vystrasila. Mala si tam nejaky nalez?

teuflerin
26. máj 2009

ale to sa neboj..to by si musela citi hrcku..ja som mala nador..nastastie nezhubny..ale musel ho vybrat lebo sa zvacsovala hrozilo zeby sa stal zhubnym vraj..neviem co bolo v tej sprave...vela cudzich slov na mna:D...to sa neboj, to moze mat za nasledok vela veci..mozno si sa niekedy buchla prednedavnom ani o tom nevies, alebo ta boli pred mrchou..envem, sak ak to neprejde chod k dr.

andzi
26. máj 2009

baby čo mi poradíte ja potrebujem kvôli práci otehotnieť čím skôr.Preto chcem s tým otehotnením ísť na istotu.

kleopatris
26. máj 2009

ahoj andzi 🙂

preco kvoli praci? bojis sa ze ta vyhodia? ci uz mas toho dost ?

donna11
26. máj 2009

...ahoj andzi...sex, sex, sex, sex, sex, sex.... 🙂 🙂 🙂 ...ale nieee...tu je tazko poradit..ak mas pravidelny cyklus, tak by ste sa mali najviac snazit niekde v strede cyklu......neviem, ci si doteraz brala HAK, al nie..vraj hned po vysadeni je najvacsia sanca na otehotnenie...treba len skusat.. 😉

donna11
26. máj 2009

..ja mam jednu kamaratku, kt nebola v praci moc spokojna a nevedela si nic lepsie najst, tak tehotenstvo bolo pre nu riesenie...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre