Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

reivka
23. jún 2009

no ved sme prišli naspäť k názoru, že nič ti nepomôže, vždy to bude len krásna náhoda, ked sa podarí, tak skúsme len jednoducho milovať svojich manželov a raz nám bude dopriate 😉 🙂

bibi24
23. jún 2009

Nie kazdy den...dostat take ze balenie 5 v 1 a aj v navode mas napisane, ktory den zacat testovat. Obycajne to byva od cca 12 dna do cca 18 dna. Nemusi testovat kazdy den, ak napr. mas 12. den len 1 ciarku, skusis az o 2 dni...a tak postupne...a snad ovu zachytis. Ja ich pouzivam druhy mesiac a zatial mi vzdy ukazali druhu ciarku na 18.den.

reivka
23. jún 2009

andi a nemôže to počkať až po babätku??? určite nejde o život tak nevymýšlaj 😉

bibi24
23. jún 2009

Andi, podla toho aka dieta. Ale mozem ti povedat, ze kedze sa trocha zaujimam o zdrave stravovanie, tak kratkodoba dieta je o nicom. Schudnut sa da jedine dlhodobou vyvazenou stravou kombinovanou s cvicenim. A pokial zijes takto, tak pri snazeni o babo to moze jedine pomoct 😉

andi20
23. jún 2009

Ale ja by som potrebovala tak trosku schudnut. A co ked neschudnem a pride tehu? Potom ako budem vyzerat, ako velryba.... Ale ak to nie je dobry napad, tak nebudem vymyslat.

reivka
23. jún 2009

bibi ale ved ja som to mala minulý mesiac na 11. deň tak to by som aj podla návodu prešvihla a testovala už zbytočne, no neviem, ale mňa tieto testy nelákajú 😒

andi20
23. jún 2009

No, ja som myslela na to, ze na ranajky nieco lahke, obed normalne co navarim a vecera uz len ovocie. Take moze byt?

bibi24
23. jún 2009

Reivka, tak ked tusis, ze si ju mala 11. den, tak je jasne, ze nezacnes testovat az 12.den 😀 Ale vsak jasne, ako chces, ja ta neprehovaram..len hovorim, ze je to asi presnejsie a pravdivejsie ako nejaka cinsky pocitacovy vypocet 😉

bibi24
23. jún 2009

Andi, napisem ti to do IP, ok? 😉

andi20
23. jún 2009

Inac ja som ovu testy este neskusala. Ja sa riadim prstovou metodou, ako pise reivka a tento mesiac chcem zacat bazalnou teplotou. No nevim... 😀

reivka
23. jún 2009

tak ja neviem, ja si tak hovorím, že bud chcem chudnúť alebo mať bábo, ale spolu mi to nejako nejde dokopy

andi20
23. jún 2009

Bibi, OKI. Dakujem

reivka
23. jún 2009

inak tou prstovou metodou vela bab pisalo, že sa hned podarilo, tak to tento mesiac vyskúšam 🙂

reivka
23. jún 2009

baby prestalo pršať a ja musím isť niečo vybaviť, tak letím, o chvíľu som späť pa 😉

andi20
23. jún 2009

Mne sa stala pred par tyzdnami taka vec, ze som dostala 31. maja MS na cas, ale bola slaba a trvala len 2 dni. Potom o tyzden som zacala spinit, spinila som tyzden a potom som asi 2 dni krvacala. Robila som si test a vysli dve ciarky, ale ta druha bola slabsia. Tak som isla k dr. a bral mi krv na HCG. Povedal, ze 49 negativne, ale ze sa mu to nezda a mam ist zasa. A dnes som bola opat na odbere a uvidime, co mi vyjde. Vo stvrtok mam volat po vysledky. Myslite si, ze to mohlo byt tehotenstvo?

bibi24
23. jún 2009

Reivka, my sme skusali tento mesiac prstikova...a ako vidis, nic 😒
Andi, mozne je vsetko...test si dalsi uz neskusala? Existuju baby, ktore mali aj normalnu menzes, aj spinili a boli tehu....ale dobre, ze si isla k Dr, ten to najlepsie zisti 😉

andi20
23. jún 2009

Skusala som si robit dalsie tri vzdy po 2 dnoch , lebo mi to nedalo 😀 . Ale ciarka bola stale slabsia a teraz uz nemam ziadnu ciarku 😔

bibi24
23. jún 2009

Andi, tak potom neviem...ale bud to bola len nahoda, alebo bol zly test, alebo islo o spontanny potrat vo velmi rannom stadiu tehu. ☹ Vraj sa to stava vo velmi vela pripadoch, preto sa nema testovat skor, ako mrcha vynecha niekolko dni....

andi20
23. jún 2009

Ja som sa testovala kvôli tomu krvacaniu. V zivote sa mi nestalo, ze by som zacala krvacat po mrche. A robila som si ich viacej a vysli pozitivne, takze neviem 😠

teuflerin
23. jún 2009

ahojte baby...som tu....mam to za B...som spokojna....a vy tu spominate prstikovu metodu....aka to je....napisete niekto pls.....

reivka
23. jún 2009

už som späť 🙂

andi to je smutné čo píšeš, netráp sa tým ani ničím čo sa nedá vrátiť

reivka
23. jún 2009

teu dobrááááá 😉

andi20
23. jún 2009

A teraz ma trapi to, ze vôbec neviem, kedy mam dostat mrchu. Ci sa mam riadit podla terminu 31.05. alebo az podla toho krvacania za tym. No uvidime...... Tak tento mesiac sme sa ani nesnazilkovali, ved som nevedela, na com som. Teu, na aku skolu chodis?

januliatko1985
23. jún 2009

ahojte babyyy 🙂
teu super, ze si to zvladla.
ja az teraz som sem mohla prist,lebo mam take nervy nejde nam tepla voda od vcera a nepojde cely tyzdena to v celych kosiciach tiez,lebo robia nejaku pravidelnu udrzbu a moj mm sa normalne rano sprchoval v zimnej vode,len taky piskot som pocula z kupelne,chudacik 😀 no a ja pekne som si zohriala v hrncoch vodicku a som sa vykupkala a trosku to trvalo kym som ju naplnila 😅 no proste hruuuuza
😠

reivka
23. jún 2009

janul keby bolo teplo tak sa aj tešíte 😀

andi20
23. jún 2009

To je strasne, byt tyzden bez teplej vody. Nam minule nesiel ohrievac a som si o 11-tej vecer ohrievala vodu v hrncoch a rano som vstavala o 5. To bola hrôza. Na stastie nam to na druhy den opravili. 😎

teuflerin
23. jún 2009

andi chodim tu v ziline na univerzitu..a studujem dejiny....ale od stvarteho chcem ist na predskolsku pedagogiku tak dufam ze sa zadari.......januliatko nam tak kazdy rok nejde tepla voda v lete tiez nejakych pat dni..ale tu je to podelene na jednotlive sidliska takze pravidelne navstevujem denne vtedy babku s dedom, tak su radi..sa smeju ze apson raz do roka ma tam maju denne:D

pata31
autor
23. jún 2009

Teu blahozelam! 😵 😵
a princip prstikovej metody je asi ten, ze si to ty alebo partner ti zasuva spermijky hlbsie do posvy, cize sa im pomaha dojst ku cielu 😉 😵 hadam som to dore napisala 😀

januliatko1985
23. jún 2009

no ,sak este aj pocasie na figu 😖 ach jaaaj,aspon keby to nebolo v celom meste ,lebo to by som sla sa sprchnut k svokrovcom,ale ani to a tie mastne riady umyvat,katastrofa,esteze rychlovarna konvica existuje 😉
baby tak vy vsetky naraz mrchujete?no peeekne...keby ste tak naraz otehu to by bolo krasne 😵
my snazilkujeme a s nadsenim ocakavam ovu,ktora bohvie kedy pride,lebo min mesiac bola az na 23dc, dufam, ze teraz to bude skor.

teuflerin
23. jún 2009

jej pati dakujem..to som teda naozaj nevedela.....hmm...mozno ked uz bude dlho snazenie tak vyskusame....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre