Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

zusika
1. jún 2009

uz som nasla...

pata31
autor
1. jún 2009

Zusika, mam fotecku, mam ju aj v albume, aj ked tam nie je toho este vela vidno, lebo to som bola v nejakom 6tt, no a ja som si pytala dr, aby mi to vytlacil..bo za to sa u mojho dr plati 5eur 😠 no ale nedas tie peniazky, aby to videli aj doma? 😉 takze treba sa pytat.. 😉 a o tyzden uz bude babenko oveeela vacsie, takze to chcem urcite fotecku 😵

andzi
1. jún 2009

Baby, ja sa ospravedlňujem, že ste tu už preberali ten mikroskop, som nevedela. Ja som kúpila čo mi poradili v lekárni. Som tu nová snažilka, začali sme ešte v apríli pred svadbou, ale to len veľmi slabo, lebo sme veriaci a po spovedi sme už až do svadby nemohli. Potom po svadbe som hneď dostala mrchu a tento mesiac uvidím...držte palce.

zusika
1. jún 2009

drzime andzi!!

bibi24
1. jún 2009

Andzi, aj my sme zacali v aprily, ale to len tak malo a potom sme sa snazili minuly mesiac a nic...tak uvidime ako tento 🙂 Ty by si teraz mala mat ovu?

reivka
1. jún 2009

zusi a to ty si tu spominala, že ti dr povedal že nebudeš mať kvôli niečomu dieťa? no to je dobré 🙂

zusika
1. jún 2009

no ved vidis, reivka..preto som ho vymenila... ale este sa nejdem tesit...sme len na malilinkom zaciatku a musim davat na seba pozor... bol to cvok a aj preto nemam pozitivny vztah k lekarom.....

reivka
1. jún 2009

🙂 aj ostatné chceme byt aspon na malilinkom zaciatku

reivka
1. jún 2009

evulik ako si na tom?

minix
1. jún 2009

pati, fakt sa za to plati? tak to sa na to spytam aj ja, ako to je, lebo ani mne doktorko automaticky nevytlacil, tak som nevedela, ze si to musim pytat...ale 5 eur dam. 🙂)
ked pojdem, to by malo byt uz pekne vidiet a ked nebude, tak este pockame,. 🙂

michalag
1. jún 2009

evi, tak ako? dufam ze mrcha nedorazila

michalag
1. jún 2009

baby co myslite mam si zmazat tu vcerajsiu teplotu? .... zda s ami az velmi vysoka 😅

pata31
autor
1. jún 2009

Miska, nic nemaz, ved ked si mala taku teplotu, tak nevidim dovod, aby si mazala 😉 ved uvidis dalsie dni, co bude...
Minix, u mojho sa plati, lebo on nie je statny...sak uvidis.. 😵

michalag
1. jún 2009

pati, vdaka, no uvidim ak mi nebude chciet oznacit ovu, tak potom skusim, ale zatial to necham tak 🙂

michalag
1. jún 2009

za chvilku idem robit ovu test, tak uvidim co ukaze aj ked asi tusim ze bude negativny 🤐

pata31
autor
1. jún 2009

Miska, no mas to zaujimave... 😕

bibi24
1. jún 2009

Miska, som zvedava co ti ukaze...potom napis 😉

pata31
autor
1. jún 2009

Kleo, kde si? citala si uz toto: http://www.topky.sk/cl/15/474946/Popova-legenda...
?

michalag
1. jún 2009

jasne ze napisem 😉
pati, vsak 😅

minix
1. jún 2009

miska, nechala by som ju tam, nemas dovod ju mazat. 🙂)

pati, ani ja nemam statneho. :(

michalag
1. jún 2009

no tak dnes je zase svetlejsia ako vcera ☹ , tak toto fakt nechapem 😨
ak niekto budete chciet vidiet, poslem vam link do IP

zusika
1. jún 2009

baby...nemyslim ze platenie za fotky z utz je nevyhnutne... ale tiez budem mudrejsia neskor...skor si ale myslim, ze u mna nie... platim rocny poplatok...a tam by malo byt vsetko...

michalag
1. jún 2009

aj ja platim rocny poplatok, ale kedze moj Dr. nema sono tak chodim k inemu a ten si pyta poplatok 5 eur za foto (aj ked ja som este neplatila) a ked chcete vediet pohlavie tak 6 eur, pomaly aby ste platili aj zato ze ste otehotneli 😠

pata31
autor
1. jún 2009

Miska, to fakt chce prachy este aj za povedanie, ci to je chlapec ci dievca??? 😠 otras!!

michalag
1. jún 2009

patka, hej, to mi minule vravela kamaratka ze ked chcela vediet tak si vypytal 6 eur .... skoro som spadla na zadok

teuflerin
1. jún 2009

ahojte babulky..tak ako sa mi mate?ja som dnes teda bola u toho lekara.....povedal mi ze ma posle na foniatriu, lebo ze sa mu to nepaci..tak som cela "stastna" dostala som tabletky, aj sirup od kaslu....len ked neivem ci to brat...chapete...

,....inak ja co mam svojho lekara tak vraj sa tam neplati nic..no som vzedava ked bude cosi ci to tak je..uvidime....

zusika
1. jún 2009

ahoj teu..myslim si, ze v prvom rade sa musim vyliecit ty, aby si bola zdrava a tak potom mohla byt pripravena na babo.... ono tazko to pojde, ked mas teraz oslabenu imunitu... ci sa mylim?

teuflerin
1. jún 2009

no aj ja sa toho bojim...ze sa nezadari kvoli tehj imunite..ale ja velmi dufam a verim...takze pokym mrcha nepride budem dufat....

zusika
1. jún 2009

noo pekne....ja ze idem volat doktorke a zaznamnik mi oznamil zmenu ordinacnych hodin a dnes su tam iba do 14.00 .. tak som zase nieco prepasla... hmm..co uz...zajtra skusim zase.. 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre