Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
5. máj 2009

Ahojte...tak Evulik, zajtra cakas mrchanu...dufam, ze nepride... 😵
Kleo, ten tvoj graf je ozaj zahadny...nechapem... 😕
Minix, tak ty mas zase po ovulke, tak super, teraz uz len cakat..
a Nellka...blahozelaaaam...super, super...nech to pekne rastie 😵

minix
5. máj 2009

kleo, ty mas nejaky mimozemstansky grafik..je mozne, aby si mala taky dlhy cyklus? 🙂)

pati, som si viac nez ista, ze sa nic nestalo. 🙂 pretoze mam teraz chytene tie mocove cesty a papkam na to kadeco. Lebo ma stipe, ale doktorke zas nechcem ist, lebo mi potom zas da antibiotiuka, co nechcem, nech sa s tym telo popasuje same.A musela som si dat na noc cipok, lebo ma to strasne palilo dole, ale neviem, ci z mocakov alebo z pipiny.

A ty sa mas dnes ako? uz pozorujes na sebe nejake zmeny? 🙂

Baby, dajte nejaky dobry recept domaci babsky na zapal mocovych ciest....

pata31
autor
5. máj 2009

Minix, no na tvojom mieste by som radsej sla k dr, aby sa ti to nahodou nezhorsilo...nie je s tym sranda...a ked ani nevies ci to je mechur, ci gynko problem...no ja by som to neriskovala...ked som bola malá, mala som zapal moč.ciest a to som bola až v nemocnici, bo som sa nemohla vobec vycikat...to som tam potom sedavala v nejakej ruzovej vode...

kleopatris
5. máj 2009

no ja neviem, ja som asi fakt ani ovulaciu nemala, ja nechapem, vcera vecer som si merala teplotu a mala som pred spanim 35,9! tak nechapem...ale ako vravim se.iem uz na to 😒
inak aj ja by som radsej isla, co ak to klaplo a nejako sa to mimi poskodi? alebo si nejako ublizis ty, nejake zrasty a tak zo zapalov to nie je asi sranda 😖
inak ja vzdy pijem na litre urologicky caj, ked nieco take citim,a le to uz pijes, inak nepoznam nic ☹

minix
5. máj 2009

dala som si deadline, že pojdem zajtra alebo v stvrtok najneskor, aby sa nieco nestalo. 🙂 Ved uviidme, uz papam brusnice, pijem strasne vela vodicky. A cikam ako najata, nech sa to len vyplavuje.
Zajtra rano uvidim, dnes by to gyndos asi ani nepoznal, ked tam mam este ten cipok. 🙂

kleo, fakt sa na to vy.er, a pockaj na mrchu.

baby, ja to uz mam asi chronicke, riesim to stale od svojej osemnastky. Mocaky a mocaky a mocaky. Desne.

Idem na poradu, ale este pridem. 🙂Kludne zatial piste, si precitam, ked pridem.

pata31
autor
5. máj 2009

Kleo..ja to ozaj divne u teba, vyzera to na nejaky fest dlhy cyklus...podla mna ovulka este len pride...lebo myslim ze anovulacne cykly byvaju take rozhadzane a to ty nemas...skus sa na grafoch bt popytat bab, mozno poradia...

pata31
autor
5. máj 2009

Minix, tak to mas blbe s tymi mocakmi...ja som tak casto mavala problemy so zapalom ucha...ale to nastastie uz preslo...teraz ma zacina trapit alergia...uz kycham jak diva 😒 dnes si mam ist po homeopatika, tak dufam, ze pomozu...
no ale k dr chod urcite! ved mozes povedat, ze nechces antibiotika, nech ti da nieco ine...

kleopatris
5. máj 2009

aaach jo mam nejaku blbu naladu ☹

pata31
autor
5. máj 2009

Kleo, to ti verim, aj ja by som mala z takeho cyklu depku...no ale pozri, na druhej strane vies, co sa deje v tvojom tele a nebude mat potom marne nadeje, ked ti bude meskat...hmm, tak to je rada od veci...asi som ti moc nepomohla... 😅

pata31
autor
5. máj 2009

Kleo treba mysliet pozitiiiiiiiiiiiivneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 vsetko bude dobreeee, uvidiiis... 😉 😝

kleopatris
5. máj 2009

ked ja to nechapem, lebo si myslim, ze mrcha pride na cas o tyzden....takze tak, ale mozno to v podvedomi ani nechcem este, tak sa telo brani...lebo ja sa bojim aj kvoli tomu koncertu, lietaniu, a este mam termin u zubarky tak mozno preto sa mi takto teplota zblaznila a vajicko sa zlaklo a radsej sa ani neuvolnilo 🙄
ale dakujem patka za povzbudenie 😉
a manzel si aj tak praje letne babo, tak sa mu mozno aj sen splni 😀

pata31
autor
5. máj 2009

Kleo, psychika dokaze vela, tak mozno je to ozaj kvoli tomu...tak potom kasli na to meranie a az ked to budes aj ty ozaj chciet, tak potom s tym zase zacni...

michalag
5. máj 2009

Ahojte,
evulik, o 11:30 idem zaniest maleho ku starkej a ja bud pojdem domov, alebo ostanem pri starkej, este uvidim ako s arozhodnem

u mna dnes takto 😒 ☹ , vobec nechapem tym teplotam 😅 😝
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
http://www.fertilityfriend.com/home/1b9e38

pata31
autor
5. máj 2009

Ahoj, Miska, no ozaj cudne teploty...co sa to deje? aj Kleo tiez cudne... 😕

michalag
5. máj 2009

ja neviem ale nejako nam v teme zacinaju teploty blbnut 😠 ..... ja som normalne na vazkach ci ovu naozaj bola .... zatial som mala vzdy ovu najneskor 14DC

pata31
autor
5. máj 2009

tak to vyzera, ze este len bude...

minix
5. máj 2009

kleo kleo, ak ti to pomoze a vies, ze to dokazes, tak sa na meranie vykasli, a nechaj to len tak plynut. 🙂) takto sa zbytocne stresujes nad niecim, co mozno ani nepochopime. 🙂)) na aky koncert to ides?
my sme takisto planovali mimco buduci rok v lete, tak ak sa dovtedy nepodari, tak to nebude pruser.

miska, ak budes mat zajtra vyssiu teplotu, tak to budes mat isto znazornene ako ovu dnes alebo v najblizsich dnoch.

baby, ja som sa tak ukludnila, ked viem, ze ovu uz bola, ze s meranim je mi to uz aj celkom jedno. 🙂))

mate dnes vela roboty?

michalag
5. máj 2009

minix, ale do zajtra cakat aka bude teplota a ci vobec bola ovu 😅

minix
5. máj 2009

miska, tak to poisti aj dnes. 😝 😀

asi ide jar, hormony sa blaznia. 🙂

baby, za kolko po oplodneni je mozne, aby sa vedelo, ci som alebo nie som.? Ak si chcem ist riesit tie mocaky, tak by som rada vedela, ze tam nie je nic, co sa moze ohrozit. Tak by som najprv skocila gyndosovi, ale neviem, kedy to ma skutocne vyznam.

pata31
autor
5. máj 2009

Minix, to este nebude vediet tak skoto urcit...len mu proste povedz, ze sa snazite a ze je mozne, ze si tehu...aj ked su tie testy, co uz 5 dpo vraj zorazia tehu, ale to je blbost...najskor 11 dpo, ale zober, ze mne az 14 dpo spravilo slabucky tienik...

michalag
5. máj 2009

minix, ja by som to skusila az nejaky 12-13 DPO 😉 , aby si vedela na com si, lebo inak sa budes zbytocne trapit ak tam este nic nebuáde a v skutocnosti mozes byt tehu len je este nizke hcg

kleopatris
5. máj 2009

ideme na Michaela Jacksona do Londyna v juni, takze sa troska bojim 😒
dnes nemam moc robotky tak normal 🙂 a vy?

miska my sme nejake divne, tebe to skace hore dole u mna zase sa drzi nizko jak blba...mali by sme to spriemerovat a boli by sme mozno optimalne obe 😉

minix
5. máj 2009

ok, tak o tyzden to skusim. usilovne papam aj brusnice, pijem urologicky caj, tak uvidime, co z toho bude.
Pripadne zajtra alebo stvrtok skocim dokimu, nech sa kukne. Aj ked ale, asi treba ist na urologiu. Uvidime, co bude vecer. 🙂)
Zatial je to lepsie, tuk tuk tuk.

toto je tusim prvykrat, co si zelam, aby sa nam to nepodarilo na prvy krat. 🙂)))

co mate dnes na obed? dajte inspiraciu....

barchee
5. máj 2009

minix skús si kúpiť ten urinal...ten je fajn, si pozri pre istotu či je vhodný pre tehotné 😉 aj keď choroby počas prvých týždňov robia zlobu embryjku 😖 ... viem bohužiaľ z vlastnej skúsenosti... ☹ ...tie testy po 5 dňoch sú totálna hovadina, lebo dovtedy sa vajko ani nemusí zahniezdiť...trvá mu to cca do 10 dní po ovulke... takže len povedz, tak ako paťka radí 😉 , že sa pokúšate a hotovo...ale pre istotu si na lieku pozri, či je vhodný pre tehotné, lebo lekári sú niekedy trubky... 😒

pata31
autor
5. máj 2009

Kleo, ani ja dnes nemam nejako roboty vela...a ani sa mi nic nechce, ale to uz zacina byt u mna diagnoza 😅 😀
ale dnes mi aspon nie je blbo...inac keby ste to vcera videli, ked som prisla dom, tak aj hladna a blbo mi bolo, ale dostala som chut na zemiakovy salat...tak som spucila, celkom sa mi potom polepsilo, tak neskor som si dala paradaj.polievku a este potom neskor kysle ryby 😀 vecer to nejako lepsie funguje v mojom zaludku 😝
a dnes som nejaka hladna...asi si uz teraz dam obed.. 😵

pata31
autor
5. máj 2009

Minix moj obed je kuracina spravena na pare, k tomu ryza a karelab cerstvy...podobne som mala aj vcera akurat ze s brokolicou, ale vobec mi to nechutilo, tak som zvedava dnes 😅

evulik6
5. máj 2009

ahojte babulky...uz som tu...akurat som dovarila, boli sme este o pol desiatej zaviest sestru do robotky a teraz som si sadla...

no ja baby myslim ze teho nie som....dnes som robila test a nic, aj ked sa mi zda ze tam je akoby naznaceny slabulilinky tienik ale to uz asi pracuje moja fantazia... takze nic sa nekona a seriem na cele meranie ako kleo

pata31
autor
5. máj 2009

Evulik, tienik 😕 ? hmm..no ved skus zajtra zase, ak sa bude drzat teplotka... 😵

pata31
autor
5. máj 2009

no baby, dnes bude mat nas havo radost, lebo ten moj obed mi vobec nechuti...zjadla som len karelab 😀 😀

kleopatris
5. máj 2009

je to lepsie evulik, ja uz to nezvladam psychicky, mozem sa na to vykaslat, aby som sa takto s tym trapila....dva tyzdne stacilo a teraz to necham na osud 😀 i ked maj asi dam pauzu kvoli tej zubarke, aby mi mohla dat injekciu 😅 a merat uz nebudem, kedy to ma prist vtedy to pride a basta 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre