Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

michalag
6. máj 2009

ako vas tak citam tak tu ostanem asi sama co budem merat 😅 😝

michalag
6. máj 2009

kleo, ze chladnem a tuhnem 😀 😀 😀

evulik6
6. máj 2009

miska 🙂

baby idem od vas, idem nieco porobit...potom vas pridem este pozriet...tak zatial sa majte pekne...ahojte

lubinka9
6. máj 2009

ahojte, na chvilu vam sem vstupim.. mam taku "technicku" otazku 😉 a vy ste uz urcite zbehle..
tie co si sledujete hlien, stava sa vam, ze ho mate aj 6 dni? Mam na mysli ten pravy plodny hlien, ako surove bielko, tahavy, priezracny.. ech pardon za opis 😅
diky kocky za reakcie a pekny den.

michalag
6. máj 2009

evulik, tak zatial ahoj 🙂

michalag
6. máj 2009

lubinka, podla mna moze byt aj dlhsie plodny hlien 😉 . Ja mavam vodnaty a aj hlien ako vajecny bielok ale ten len 1-2 dni, ale oba su plodne 😉

lubinka9
6. máj 2009

hmm, ja som mala vodnaty asi 1 den a potom uz 6-ty taky jak bielko. Vzdy rano na wecku, ved to poznate 😉 zaujimave 😕

minix
6. máj 2009

ja som to nechala na prirodu, ak sa stalo, tak nech sa rozhodne sama, co urobi. 🙂)

kleo, nic si z toho nerob, aj ja som taka studena zabica, ja ked si meriam normalne teplotu, tak mam od 35,5 do 36,1, vyssie ani nevyjdem. Ale ako sme povedali, tento cyklus domeram a potom finito, budeme sa tu bavit o inych veciach, ako o teplotach. 🙂)

misi, kasli na ovu, bude bude, pride neskor...takto sa zbytocne rozrusujes. 🙂) ale aj tak drzim palce. ako vcera manzel, zmakla si ho? 😝 😀

kleo a nemate vy doma velku zimu, ked mas take nizaky? 😎

minix
6. máj 2009

lubinka, ja netusim. Ja mavam tak cca max 3 dni. 😉

michalag
6. máj 2009

minix, ale kde namal naladu a chut, takze nic z toho ☹ 😒 , ved ale ani ja nemam vzdy chut 😅 😝 😉

kleopatris
6. máj 2009

nemame zimu a este k tomu mna manzel aj poctivo zahrieva 😀 😝

minix
6. máj 2009

no ja som na tom tak, ze teraz ked mam po ovu, tak mi to az tak nechyba.. 🙂 nejak sme sa vyradili pocas ovu a teraz pekne oddychujeme. 🙂)

a chystame sa na dalsi cyklus.

Baby, tu poprcha, je svinsky hnusne a zima. Ja som si dnes dala zimnu bundicku, nie je velmi hruba, tak nie som za dementa, ale bolo mi tepluuuuuuuuuuucko.
A este den v robote a sme doma. Kleo, nezavid. 🙂)

michalag
6. máj 2009

ale zacinam mat pocit ze ovu sa blizi 😝 😀

minix
6. máj 2009

podla coho? 🙂

nikiarudi
6. máj 2009

ahojte kočky, ja som vás len prišla pozdraviť na skok, pretože som v práci.. 😀 😀 😀

michalag
6. máj 2009

no krcok mam otvoreny a aj bielkovy hlien 😅 😀 , zeby som sa predsa dockala 😀 .... ale to len tak ..... aby som potom nebola sklamana 😅 😝

michalag
6. máj 2009

ahoj niki 🙂

minix
6. máj 2009

misi, moc sa na to neupinaj, aj ked to vyzera, ze to mas. tak si to uzivaj. 🙂 trva to kraaaaaaaaaaaaaaaaaatko.

kleopatris
6. máj 2009

zavidim vam, ze mate uz len jeden den ☹ ale ja mam zase sviatok 21.5 a potom 1.6 a potom 11.6 😀 a vy asi nie 😉
blba otazka teraz ale kde citim ten krcok? a ako sa to citi? lebo ja som to nikdy neohmatavala a neviem co hladat 😅

lubinka9
6. máj 2009

kocky, toto je dobry link.. a je tam aj o samovysetrovani krcka 😉
http://www.baby-web.sk/Clanky/a650-Metoda-teplo...

minix
6. máj 2009

kleo, ja ti zavidim, ked som sa dozvedela, kolko volna mas ty. 🙂 to akoze toto rakusania vsetko slavia?

ja som to skusala ale moc sa mi to nepacilo. 🙂 nahmatat ten krcok, spolahnem sa do buducna iba na ten hlien, teplomer zahadzujem. Kleo, ides skusat krcok?

barchee
6. máj 2009

čaute babule 😀 dne som si bola pre nové doklady, takú debilnú fotku som ešte nikde nemala 😀 vyzerám jak sériová vrahyňa 😀 chichi ... no, včera sme si dali večer dobrý sexík... 😵 ovulka je nadosah...dnes asi nič nebude, lebo manžel sa volako z roboty doplichtil a šmaril sa do postele, že je mu zle... ☹ dokelu a akurát teraz!!!!!

kleopatris
6. máj 2009

ja myslim, ze nejdem skusat krcok....mam dlhsie nechty troska a bojim sa ze sa poskrabem a ze si tam nejaku infekciu zanesiem...takze radsej nie, som to len tak skusila hladala a ci to bolo to co som nasla, neviem.preto som sa pytala, ale asi to kaslem cele a ako som uz pisala, budeme sa snazit kazdy druhy treti den a tak to minut nemozem 😉 ci sa manzelovi chce alebo nie 😀 😝

barchee
6. máj 2009

inak viete ako viem, že má otvorený krčok? Keď idem cikať, alebo si sadnem, alebo sa postavím...proste keď je tlak na podbruško...tak mi to vypustí vzduch a urobí to taký zvuk akoby som si prdla ... to je taký pocit, ako pri krámoch keď je krčok otvorený... a ani nemusím si dnu prsty pchať a šmátrať po ňom 😉

kleopatris
6. máj 2009

a boli ta aj podbrusko alebo take nieco, ked je otvoreny? lebo mne zvuky nevydava...bud este nebol otvoreny alebo je len mojim tichym spolocnikom 😝

minix
6. máj 2009

ahoj barchee, ja idem coskoro do bosny, kde musime mat pas a na pase mam ako na jedinom doklade fotku ako mrtvola vytiahnuta z dunaja, alebo ako olaska ciganka. Tak ani nepredpokladam, ze ma do tej republiky pustia. 😝
identifikujes ovulku podla hlienu? no s tym manzelom to ti nezavidim...ale neboj sa, sak mas zasobu zo vcera, tak to dnes nemusis silit.. 🙂

ja sa do toho hmatkania krcka nejak nehrniem, jednak mi to pride take ee a takisto mam dlhsie nechty a bojim sa infekcie, najma pri mojom imunitnom systeme.

barchee, ten pocit nepoznam, co si opisala. To sa mi tusim este nestalo. 🙂 U Teba je to pravidelne?

barchee
6. máj 2009

kleo: nebolí...ale tento mesiac mám tzv.ovulačné bolesti - teda ma pobolieva podbruško troška...ale krčok samotný nebolí...skôr som cítila vaječník ako maternicu... 😖

minix: hlienik mám parádny už odvčera 😀 na rozdávanie ... chichi . Zásoby sú dúfam riadne, lebo som manželovi už ale zo 4 dni kázala šetriť 😀

....jééééžiš, čo ja som volaká čudná s tými šeckými príznakmi??? 😀 nie je to pravidelné, niekedy je to slabšie, niekedy silnejšie...tento mesiac dosť silne cítim otvorený krčok...minulý mesiac to nebolo takéto až...ale tak záleží od bársčoho či to cítim či nie...príroda je nevyspytateľná a telo s ňou 😀

barchee
6. máj 2009

idem teraz do práce, tak neviem jak budem mať čas písať, ale večer prídem hodiť kukes 😀 papa zatiaľ 😉

minix
6. máj 2009

tak a som tu. 🙂

nikiarudi
6. máj 2009

čaute kočky, tak som už doma...juchuuuuuuuu... 😀 😀 😝 a hádajte čo dobré ma tu čakalo?? mamina urobila pizzu..mňaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam a prišla som akurát ju chvíľku mala hotovúúú.. nieje nič lepšie ako prísť z práce domov vyhladovaná a mať navarenééé... 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre