Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

flyangel
9. máj 2009

no celkom ok misi...mala som zapal moc.mechura a m.ciest...takze cely tyzden ma bolelo podbrusko...ale dnes je to uz ok... 🙂 a ty ako?co nové?

michalag
9. máj 2009

fly, jeeeej tak si si vytrpela ☹, ale hlavne je ze sa to uz lepsi a citis sa lepsie 😉
ovu stale nikde 😠 , ale inak vsetko po starom 🙂 😉

flyangel
9. máj 2009

no tak to hej...vyse tyzdna som mala silne bolesti...ale aj tak som musela pracovat a pretrpiet to 🙄 ale pila som urologicky caj a dostala som nato monural-to je jednorazovy prasok co rozpustis vo vode a vypijes...je to antibiotikum..ale to som mala v pondelok a este aj vcera som mala bolesti...takze podla mna ten caj zabral.nuz niekedy ta ovulka sa s nami hraje 😕 ja tiez netusim ze ci ovu bola alebo bude...dnes som 14dc..a vzdy som ovu citila ale teraz co som mala bolesti cely tyzden tak som to nezaregistrovala... 😠

michalag
9. máj 2009

neviem ci si videla graf, ale uz som 20DC a to sa mi zda uz dost, tak neviem ci este pride, alebo ....
hlavne ze ti to pomohlo a citis sa lepsie 🙂

minix
9. máj 2009

ahojte kocky, neuverite, ale ja uz mam svadobne saty... 🙂 teta mi priniesla hned prve, co boli z novej kolekcie a su kraaaaasne, teda mne sa pacia a boli ako keby robene na moju postavu....tak som si vyskusala este zopar a tieto su naozak favoritkz. 🙂))

fotky mam v mobile, ale nejdu poslat na mail. :((( ked to bude, tak sa ukazem, ale bola som tam nenamalovana, strapata, des. 🙂)a poistila som to, budem len tretia, co ich bude mat, tak som rada.

moj grafik je klesajuci, comu som aj rada, lebo ked som mala ten zapal mocovych ciest, tak by som celkom nerada riskovala, ale uvidime, ako to nakoniec dopadne. Podla mojho nazoru smerujem k mrche. 🙂) o to lepsie, lebo aspon budem kraaasna stihla vo svadobnych satach. 🙂)))

miska, ty si nejaky vynimocny pripad. 🙂) neverim tomu, ze ovu si este nemala...

flyangel
9. máj 2009

áno miška videla som tvoj graf...a aj som sa cudovala ze uz si 20dc a ovu nemas vyznacenu...no mozno este príde a neskor by si mala mat termin mrchy...alebo tento mesiac ovu nebude.. 😖

michalag
9. máj 2009

minix, tak to je supeeer ze si si nasla saty a to je dobre ze tie saty nebude mat 7 zien pred tebou lebo boh vie ako by vyzerali 😅 i🤐
ja musim byt vzdy ina ako ostatni 😅 😝 😀 😀 😀

michalag
9. máj 2009

fly, baby v teme BT mi povedali ze anovulak to nemoze byt lebo ze pri nom dost skacu teploty .... a termin mrchy mal byt 20.5. ale teraz uz neviem ci bude 😅 😝 , sama som zvedava ako dopadne tento cyklus

minix
9. máj 2009

ja som s mojim nepodarkom tu:

🙂))

http://www.fertilityfriend.com/home/26fcbb

skusim vam tie saty pozriet na nete a pripadne hodim fotku.

flyangel
9. máj 2009

nuz neviem...ale vies bt je tiez len orientacna zalezitost takze presne sa neda odhadnut ci k ovulke predsa len doslo ci nie...

minix
9. máj 2009

miska, ty si specialny pripad...aj ked ja by som povedala, ze si uz ovu mala. 🙂)

co dnes robis, zienka domaca, doma sama?

evulik6
9. máj 2009

ahojte...
miska, mas to fakt nejake cudne... ale no mozno ze este len pride....ale dava si teda nacas...

minix, ty uz mas saty? supeeeeer, som zvedava na foto... a kedy mate ten termin sobasu?

ja som dnes od rana stale nieco robila, umyla okna, utierala prach, umyla kupelnu a wc, povysavala cely byt, poumyvala podlahu a varila...potom sme papali, zase som umyvala riad a teraz som si sadla 😝

michalag
9. máj 2009

minix, este som sama, chlapi pridu az zajtra podvecer 🙂
Ja si teraz vychutnavam kavu a periem uz druhu pracku 😅

fly, ja viem ze je to len program, ale doteraz mi ovu vzdy ukazalo

flyangel
9. máj 2009

tak vidis doteraz ti ovu vyznacilo a tehu nevyslo a co ak teraz nevyznaci a predsa otehotnies 😀 bola by to sranda 😉

minix
9. máj 2009

ahoj evulik, teba tu vidiet je hotovy sviatok. 🙂)

sobas mame 12.9., tak saty som chcela mat aspon z krku.

tiez ma to napadlo, ze to moze zavadzat a miska, ty si pekne krasne tehotna, ale nemas o tom sajnu.... 🙂))

michalag
9. máj 2009

fly, minix, no to by bola teda poriadna sranda 😀 😀 😀

evulik ahooooj, tak si na chvilku oddychni 😉 , ved nemozes stale upratovat 😉 ..... ale to hovori ta prava, vzdy ked mi chlapi odidu prec tak upratujem a drahy mi vravi, ze som blba ze neviem oddychovat 😝

flyangel
9. máj 2009

no asi tak miska...treba oddychovat...ja som doupratovala a teraz sa ucim na statnice 😲 🙄

michalag
9. máj 2009

fly, tak to ucenie ti nezavidim, mne sa nikdy nechcelo ked bolo takto pekne a blizilo sa leto 😅 😝 😀

minix
9. máj 2009

fly, ja ti zasa zavidim, ja by som tak rada sla znova do skoly.... 🙂)))

aku skolu koncis?

flyangel
9. máj 2009

no ale co sa da robit uz to spravim a bude pokoj 🙂 u nas je zamracene dost 😝

flyangel
9. máj 2009

minix ja koncim osetrovatelstvo...Bc 🙂

evulik6
9. máj 2009

ja veru naozaj neviem oddychovat a nic nerobit...asi som fakt vadna... 😠

za chvilu vas budem musiet zase opustit, no ale ved viete, vikend... pojdeme niekam von s drobcom... terza odbehli este k svokrovcom bo nie su doma, tak im isli vyvetrat... no a ja si idem dat asi sprchu, trosku sa osviezit 🙂

michalag
9. máj 2009

evulik nie si vadna, ja tiez musim stale nieco robit, ale obcas mi takyto veget pri PC padne vhod 😉 🙂

evulik6
9. máj 2009

no ved jasne, padne to vhod, uz mi viacej ludi povedalo ze mam viac oddychovat, ze stale nieco upratujem...no co sa zabijem ked ja som taka 😀 😀 😀

tak tebe pridu chlapi az zajtra co? to si este uzijes samoty...ale je to fajn takto obcas, aj ked na druhej strane ti je asi smutno za nimi...ale treba si oddychnut a mat chvilu aj pre seba 🙂

evulik6
9. máj 2009

no idem sa ja osprsit a prichystat, pojdeme prec...tak sa zatial majte...pekny den zelam... vecer sem pridem 🙂

kleopatris
9. máj 2009

ahojky, aj ja som prisla nakuknut 🙂

kleopatris
9. máj 2009

minix super, ze mas uz satky, tesim sa az ich uvidim 😀 a kde v tom liriu si ich nasla? ja som tam tiez prve co som odskusala, tie boli moje 😝

my sa tiez chystame, ze by sme mali ist von, ale nechce sa nam akosi...tak sedime a nic nerobime 😀

inak dnes som nevydrzala a zmerala som teplotu, sice neskor jak obycajne, ale po prebudeni a bola 36,9 tak som teraz este blbsia jak predtym....ale to je fuk 😅

barchee
9. máj 2009

miška, ovu sa ti môže prekrývať s menštruáciou...aj to sa stáva....zisti si to....to sú prípady žien, čo otehotnejú cez krámy 😉

ako víkendujete? my vegetíme, mojkáme sa 😀 ideme trocha pobrázdiť obchody 😉

minix
9. máj 2009

ahojte kocky, dnes vobec nemam cas.:((

kleo, ak budu fotky zo skusky, tak vam ich ukazem. 🙂)
inak, nestacila som sa divit, ako sa Lirio zvacsilo a kolko maju siat, juuuuuuuuuuuuuuuuuj, straaaaaaaaaaaasne vela. 🙂))

ja kedze som na dome, tak nasim sekam travu na zahrade, pred domom a kade tade, porabame kadeco, lietam so psom, teraz mala kamoska sobas, tak som sa bola juknut....druzicka bola krajsie ucesana ako nevesta. 🙂)

kleo, ja mam takisto skusenost, ze po merani neskor, aj ked po prebudeni, je vyssia. dnes o 6,15 som mala 36,7 a po druhom prebudeni o 8,00 som mala 37,1 a to bolo takisto po prebudeni, tak neviem. 🙂))) ale domeriam a finito, najma ked som cim dalej tym viac presvedecena, ze tento mesiac sme nezarobili. 🙂)

otehnotniet cez kramy by sa mi asi nevelmi pacilo...sudiac podla toho, ake mam pri tom bolesti, bola by som chudera....miska, drzim palce.

barchee, tak dufam, ze ste sa pekne cinili a buduci mesiac //. 🙂)))

barchee
9. máj 2009

minix aj ja dúfam 😀

s tým tehu počas krámov...je to čudné, ale stáva sa to...ani pre mňa to neni vábna predstava sexovať počas krámov...ale koľko ľudí, toľko chutí... 😖

23. 5. ideme na svadbu manželovmu bratrancovi...akurát v teň deň by mali prísť krámy....ale veľmi veľmi dúfam, že neprídu 🙂 ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre