Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

teuflerin
22. máj 2009

dakujem zusika aj tebe krasny vikendik..no ja sa celkom tesim na zajtra..bo ideme gulas varit tak aspon dufam ze opcasicko vyjde:D.....ale aj tak bude suepr..hhe.....no a hej pati..vselijake mena ta este napdnuuu

pata31
autor
22. máj 2009

Teu, super, gulasik...my sme asi pred dvoma, ci troma tyzdnami varili, ja mam velmi rada 😵
ja este neviem, co zajtra, chcela by som ist doobeda po obchodoch, kuknut nejake oblecko, ci vobec tej nasej dzure maju nejake tehu oblecko, bo zatial som videla len rifle na traky pre tehulky, ale ja by som chcela rifle s tym pasom nasitym...a musim si aj podprdu kupit, bo sa mi teraz zvacsili aspon o cislo a potrebujem novu a zatial som nenasla taku, co by mi pasovalaaa
a k tym menam, problem je u mna s chlapcenskymi, nejako vela sa mi ich nepaci a potom pozeram aj na vyznam z numerolog.hladiska...aby to nase babo malo co najlepsii potencial do zivota...a aspon takto to mozem trosku ovplyvnit...napr.Richard sa mi tiez paci, ale ma nejake karmicke zatazenie 😔

teuflerin
22. máj 2009

aha a dievcenske mena mas ake vybrate....a co znamena kristina..povies mi..pls...tak sa ja volaaaaam

pata31
autor
22. máj 2009

pekne meno mas 😵
Kristína: citlivá, ale málo prístupná. Priateľov má väčšinou od detstva a nových priberá len vzácne. Je prirodzene inteligentná a zachováva si dekórum dámy. Niekoľko krát v živote vybuchne ako Papinov hrniec a nahromadený tlak s ňou robí doslova divy. Má zásady, ktoré väčšinou neporušuje. Vládne Mesiac, Jupiter, Urán a dvojmocné Slnko. Odporúčam vo vodných a zemných znameniach.
tak ako, sedí to na teba?

mne sa páčia dievčenské: Diana, Liliana, Sabína, Emma a aj Kristínka, ale to máme v okolí, takže neviem...

teuflerin
22. máj 2009

hmmm....no celkom to sedi..az na to ze ja som strasen spolocenska a strasne rada spoznavam new ludi..ale asi to neznamena ze si ich ako kamaratov pripustim ku telu..no a s tym vybuchnutim..to je cela pravda..ja vseko drzim v sebe..a potom sa pohar raz za cas preleje a amen maria..vsetci bezte prec...no a som znamenie byk..neviem ci to sediiii

pata31
autor
22. máj 2009

byk je zemne znamenie, takze pasuje 😵

teuflerin
22. máj 2009

hmm...tak nasi sa teda bohovo trafili....hhe....no pekne.....mne sa paci dievcenske rebeka a laura.....take by osm chcela dat dievcatkam

pata31
autor
22. máj 2009

pekné mena, susedka má Lauru a Vanesku...

teuflerin
22. máj 2009

u nas ma svagrina buduca vanesku......a dalsiu ma simonku,.dve pekne mena ale tak uz ich nedame..tak sme si s priatelom vybrali rebeku a lauru......no a chlaceka mareka alebo jurka:D

pata31
autor
22. máj 2009

pekne, pekne 😵 mne sa paci, jake mena dal brat so svagrinou - Lucka a Maťko 🙂
a sestra ma Radka, Janka a Števka (po dedovi) 😀

teuflerin
22. máj 2009

no ajsne.ja jurka po mojom tatovi, marek po priatelovi:D.....no a to su pekne mena...vselijake su teraz a vsimlas om si ze sa ludia zacinaju vraciat ku klasickym tradicnym menam slovenskym,,...

pata31
autor
22. máj 2009

to hej, ale ja chcem dat take meno, ze bude v podstate medzinarodne, ze ked bude raz cestovat, aby mu nekomolili meno...napr. moje meno je idealne, Patricia 😀
no idem ja pomaly domov, tak ti prajem pekny vikend 😵

teuflerin
22. máj 2009

aj tebe moja dik za pokec.....aj nabuduce..hhe..tak si uzi ten vikendik....lebo tu zjtra nebudem.vecer este zavitam..ale akosi tu nikoho neni..takze neivem..tak sa drzte aj s babom..papa

donna11
22. máj 2009

..je tu este niekto??

minix
22. máj 2009

ahojte kocky,

rada by som vas len pozdravila, ze ako sa mate, podarilo sa mi dostat k mailu, tak reku pozdravim.

Bosna je SUPER, Sarajevo este lepsie, jedla vela, strasne mastne, ja to ani nejem, ale moj priatel, buduci manzel, sa v tom vyziva, zajtra by sme mali mat celodenny vylet, tak sa tesim, lognem sa zajtra, ak sa bude dat.

cmukes, dobru noc.

a dari sa nam dobre. :=))))

reivka
22. máj 2009

niečo k tým menám 😉 🙂 http://www.juli.sk/

evulik6
22. máj 2009

ahojteeee
patka gratulujem k teho knizocke... 😉

teu, drzim palce aby si mala dobry vysledok zo skusky, co podla mna aj bude...ved sme tu nejake sikulky no nie?

no ahoj minix, som rada ze si sa nam ozvala a ze sa vam dari dobre...len tak dalej...budem drzat palce 😉

evulik6
22. máj 2009

dobru nocku 😵

donna11
23. máj 2009

..dobre raaanko.. 🙂
.....dnes ma caka uponahlany den, do roboty, navarit, poobede na koncert a potom ani boh netusi, co bude.....ale pri tom, aka byvam unavena asi velmo rychlo skoncim v posteli.. 😀 ..no mrcha zatial nic, prsia bolia uz dobre dlho.....drahy sa vcera velmi "snazil", ze ved kolko zien otehotnie pred prichodom mrchy, tak neviem, co z toho...samozrejme hned vsetci z mojho okolia, ze ak som neostala doteraz tehu, tak teraz to pride a pod.....no ja velmo pochybujem, ale ved nevadi..myslim, ze ovu uz bola, tak neviem z coho by som bola... 😀 ..prepacte mi moj vyklad, ale musela som trosku, vcera som z toho mala hlavu ako melon, kedze vsetci do mna hustili.. 😝 ..

....dufam, ze ked sa vratim uz tu popisete nejake novinky... 🙂 🙂 ..

..minix poriadne vychutnavaj, kochaj sa.. 😉 ...hlavne davajte na seba pozoooor.. 🙂

flyangel
23. máj 2009

cauko kočky ako sa mate?

evulik6
23. máj 2009

ahojte...ja som navarila, vlasy som si umyla, idem si ich vysusit a asi pojdeme trosku von s dadkom... a za mm do prace, vyzdvihnut ho 😉

barchee
23. máj 2009

ahojky baby 😉 taaaak...tento víkend to bude jasné... 😕 dnes ráno som robila test...neviem či sa mi zdalo, ale čo...ale bol tam taký úplne že slabulililinký prúžok...tak neviem...asi mi už šíbe a očami som si ho tam vtlačila 😀 dnes je to 27 DC...už by som pomaly mala dostať krámy...ak nie dnes, tak zajtra....a ak nie ani zajtra, tak dúfam, že až volakedy budúci rok 😀 teplotka sa mi drží na 36.8-36.9-37.0 ... dnes ideme na svadbu bratrancovi, tak zaženiem myšlienky aspoň 🙂 krásny víkend vám prajem 😀

flyangel
23. máj 2009

barchee tak drzim palceky aby ten tienik silnel...a aby vysledkom bolo krasne mimčo 😀 😉

evulik6
23. máj 2009

barchee supeeer...mala si dat foto do albumu a my by sme ti povedali ci tam vidime tienik tiez 😉 ...lebo fantazia robi divy, to mas pravdu, ale myslim ze to nebude tvoj pripad...kazdopadne za dva tri dni by si mala mat uz peknu ciarocku ak mrcha nedorazi...drzim palce nech nedorazi... 😉
a peknu svadbu zelam 🙂

barchee
23. máj 2009

jaj dakujem baby 🙂 moc dúfam, že to už tentokrát výjde 😅 darmo by som to odfotila, na fotke by nebolo nič vidno... 😉

evulik6
23. máj 2009

hmm,... tak dufam ze ten tienik uz len bude silniet a silniet... 😉

pata31
autor
23. máj 2009

Ahojte, prisla som sem nakuknut, ze co noveho...Barchee, tak drzim palceky, aby pekne silnelo!!!! 😵
ja som dnes doobeda pobehala obchody, som bola zvedava, co pre tehulky sa da kupit...tak som nasla jeden cinak, kde maju pekny vyber tehu nohavic, tak som rada, ze ked mi ich uz bude treba, tak viem, kde mam ist 😉 a kupila som si konecne podprdu 😵 no a poobede som z toho bola nejaka unavena, som dva hodky spala 😅 a teraz sa chystam rebarborovy kolacik spravit, hladam recept na nete, bo som si zabudla svoj v praci..
Minix, uzi si vylet, ale davaj si na seba pozor...a tesim sa na nejake fotecky! 😵

zusika
23. máj 2009

ahojte..som tu aj ja na chvilu dnes...som teda pekne pominala peniazky.... doprcic...ale zase ked ja chodim na nakupy velmi malo...tak to potom stoji za to.. 🙂 spodne pradielko,nohavice a tricko... juj,ale pekne... no mohlo byt aj za menej... inak pati...som si vsimla ze v obchode KIK... neviem ci to tam mate (byva vacsinou pri kaufandoch) maju take veci ze skor pre tehulky..su to take vacsie cisla.... aj tie strihy...ze teraz by som si tam asi nic nevybrala..ale ked raz bude brusko tak aj hej...a lacno... lebo zase ved tehu sme len chvilu tak si myslim ze sa to ani velmi neoplati kupovat draho.... ja mam uz teraz dve tricka take ze princezkove..ze sa do nich urcite do polovoce tehu zmestim.... ale zase ma naserie ked priberiem teraz,ked som si kupila o cislo mensie nohavice...som teraz trochu schudla a vsetko mi je velke.... 😉 tak som si vitazoslavne kupila o cislo menej...som na seba pysna...no akoze 38, zas to nie je ziadna slava...viem... ale...potesi....
a som sa aj opalovala na zahrade...a teraz trochu pracujem.... tak sa majte pekne a ak nie zajtra,urcite v pondelok si piseme .. 🙂 inak uz cakam len 4 dniiii!!! 😉

evulik6
23. máj 2009

ahojte....
my sme boli dnes umyt auto, potom sme isli k starkej a maly zaspal cestou k nej, tak si aspon nieco pospinkal, potom sme isli k nasim a isli sme opekat na zahradku za svokrovcami,...taka family opekacka a prisli sme domov okolo pol 9tej... normalne som uz zaspala s malym v posteli, len som sa musela este prezliect, tak ma to prebralo...a prisla som vas pozdravit...

zusi, uz len 4? to je pohoda... ja este cca 10...takze este dooost casu... ale necitim sa tak ze by to teraz vyslo... neviem, kedze som nemerala neviem kedy som mala ovu takze netusim poriadne ani kedy pride mrcha, tak budem len cakat a cakat...ako na spasenie sveta 😀

zelam vsetkym co sem este zavitaju krasne snicky 🙂

evulik6
24. máj 2009

dobre raaaaaaaaanko 🙂
dnes tu opat nebudem, pojdem s dadkom babke vlacikom, tak sa tesi uz od vcera... mm ide na akcosku z prace, tak my ideme na "vylet" vlacikom...
tak vam zelam krasnu nedelu...ahojte 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre