Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

michalag
19. aug 2009

bibi, no to dufam ked som na ne tak dlho cakala
a ty sa mas ako???

Inak bola som si kupit este zopar testikov a kedze som tomu nemohla uverit tak som skusila este jeden ale iny typ a bola tam 🙂

barchee
19. aug 2009

gratulujem Miška 😉 držím moooc palce.

michalag
19. aug 2009

barchee dakujeeeem 🙂

reivka
19. aug 2009

miška šupni ho sem, nech si oči očíme a závidíme 🙂 😀

michalag
19. aug 2009

ktory ten druhy???

reivka
19. aug 2009

no jasné ved ten sme ešte nevideli 😀

reivka
19. aug 2009

miška a kolko ste sa to snažili ? ja len že kolko asi máme ešte čakať a byť trpezlivé 😒 😝

michalag
19. aug 2009

oki, ale chvilocku lebo ho nemam odfoteny

evulik6
19. aug 2009

ahojte...tak uz som tu opat....
no a mrcha dorazila pred nejakou hodinou :( ...ale ratala som s tym kedze teplota bola taka aka bola.... je mi z toho smutno, tak som si zelala aby neprisla...no co uz, asi to tak ma byt ako kopu inych veci v mojom zivote... co narobim... tak mozno o rok :( (tie smailiky mi stale nejdu a nejdu...vrrrr)

michalag
19. aug 2009

evi to mi je luto ☹ ☹ ☹ ☹ ... ja som tajne dufala a verila ze vam to vyslo

reivka, tak uz su testiky v albume baby, myslite si ze zodpovedaju na 13DPO??

bibi24
19. aug 2009

Eviiii, to fakt? ☹ No, ja som celkom verila, ze by nemusela dorazit....skoda, mrzi ma to.

Misi, no ja dobre, akurat cakam ms, na predchadzajucej strane som pisala podrobnejsie, ak sa ti chce citat 😉 No, ukaz testik, aj ja chcem vidiet 😀 Fakt sa z toho tesim, ze sa ti podarilo 😉

reivka
19. aug 2009

evi ☹

miška no normálne úžasné sú, ved u iných báb je niečo vidieť až po 15.tom DPO a tebe to vidieť, som chcela vidieť či aj iná značka to ukáže a veru ano 🙂 😉 😀

barchee
19. aug 2009

miška, áno 😀

bibi24
19. aug 2009

Miska, myslim, ze su uplne normalne 😉 Ved pozri ake mala Patka na tusim 14, alebo 15 dpo.

bibi24
19. aug 2009

Aha, no prave som zistila, ze patka tam uz testiky nema 😅 Ale boli podobne, ver mi 😉

pata31
autor
19. aug 2009

Uz som zmazala moje testiky...ale ja som robila na 14dpo a bol tam asi taky tienik, ked nie slabsi 😉 takze blahozelam!!! 😵

Evi, hnusna mrchana 😠

evulik6
19. aug 2009

ach...dakujem baby...no co narobim...moja posledna nadej vyhasla :(... co uz...

miska, tie testiky mas uplne super... pockaj nejake dva tri dni a budu tam kolajnice... 🙂

evulik6
19. aug 2009

inak miska, teraz mi nebudes verit, ale minule ked sme si pisali rp o tych tatrach, tak ja neviem preco ale mala som taky pocit ze budes coskoro tehu... 🙂...som rada ze ti to vyslo....
a ty mavas LF 16 nie? ak ano, tak to mas super tie ciarocky na teste... uplne super 🙂

michalag
19. aug 2009

evi, neviem ale ak to nahodou vyslo co aj dufam 🙂 (ine si uz nepripustam) tak mam aj strach tam ist lebo maly sa vecne po mne liepa chce ist na ruky atd atd a este aj za nim neustale behat, normalne som na vazkach ...

evulik6
19. aug 2009

miska, maleho na rukach nenos... viem ze sa mu to nebude pacit, ale moze ti to ublizit...ja som sa s malym natahovala ked som bola teho a nevyslo mi to... nehovorim ze to bola pricina preco to nevyslo ale ja uz by som ho nenosila... naozaj... a kopu veci by som robila inak teraz ako vten osudny december... :(
Neboj sa bude vsetko oki...ved si to len teraz zistila, tes sa z toho a nemysli na zle veci...bude dobre, preco by nemalo byt... tak pekne zhlboka dychaj a hlavne pohoda a klidek...oki?

michalag
19. aug 2009

rozkas pane 😉 🙂 ... ale nie mas pravdu, ozaj nevies ci sa moze pit kava pocas tehu??? lebo ked som cakala Samiho tak som nepila kavu, naucila som sa na nu az ked mal Sami 3 mesiace 😅

evulik6
19. aug 2009

:D:D:D
ONo by sa kofein nemal (lebo to sposobuje predcasne porody ci co), ale myslim ze taka jedna denne by neuskodila...alebo namiesto kavy si daj radsej nejake kapucinko :D

michalag
19. aug 2009

no nieco vymyslim aby som sa rano prebrala k zivotu 😅 😝 😀

evulik6
19. aug 2009

🙂 jasneeee... ved si sikulka 🙂

bibi24
19. aug 2009

Baby, teraz odbocim od temy, neuverite, co sa nam dnes stalo ☹ vlamali sa nam do bytu. Ukradli nam peniaze. Dvere mame rozmlatene, nieco znicene. Cele je to hrozne divne, som z toho v soku...bojim sa, aby sa nevratili..aaach, nikomu to neprajem zazit ☹

michalag
20. aug 2009

Dobre ranko 🙂

bibi, to mi je moc luto, debi.l 😠 😠 😠 , ja by som im ruky odrezala, niektory uz nevedia co so sebou 😠 😠 😠

ahojte, tak ja som dnes nevydrzala a skusila dalsi testik 😅 😀

bibi24
20. aug 2009

Ahojte baby, tak ja dnes budem mat opat perny den....ideme rieisit dvere, aby sme vobec mohli opustit byt.

A robila som si test a samozrejme, ze nic. Neviem, co som cakala, som tapa.

Miska, no a ako? Verim, super 😉

michalag
20. aug 2009

bibi, fakt ma to velmi mrzi, ze sa vam stala takato neprijemna situacia ☹ .... a tiez mi je uprimne luto ze mas len jednu a kedy mas dostat mrchu?

je pozitivny 🙂 ... len neviem ci je silnejsi ako vcera 😅 , ale tajne dufam ze ano 🙂

evulik6
20. aug 2009

dobre ranecko babulky...

bibi, mrzi ma co sa vam stalo...och, to je hrozne ...ako toto niekto dokaze urobit nechapem.... AJ to ze testik nevysiel ako by si chcela ma mrzi...ale nezufaj, mozno nabuduce najdes //

miska, super...

ja idem dnes do prace za sefom, porozpravat sa o mojom navrate :( och, uz mam zaludocnu nervozitu.... :(

bibi24
20. aug 2009

Miska, ms som uz mala dostat? Neviem, dnes je to 32dc a 12dpo. Tak, ale aspon budem moct ist na ten hormo profil.

No, ano je to hrozne, spat len pri zavretych dverach, ked vies, ze to niekto chodil po byte. A bohvie preco. Kriminalisti nam tvrdili, ze to bola uplne atypicka vlamacka, ze byty sa nevykradaju uz 10 rokov...a nikto nechape, ze preco ked tu uz boli a dali si taku namahu otvorti bezpecnostne dvere hydraulikou, preco zobrali "len" peniaze a nic ine...hodinky, sperky, notas, nic. Povedali na, ze to vyzera na osobnu pomstu, ale ja nechapem preco, my sme uplne normala rodinka a nemame ziadnych nepriatelov ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre