Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
29. aug 2009

Jani, tak ako? si robila testik??
a Miska akooooo???? co manzel??????????

bibi24
29. aug 2009

Ahojte babule, hlasim sa na skok z rakuska....dnes som zacala merat a teplota bola 37. Trosku viac, ale ja asi mavam taku vyssiu, lebo uz predtym som skusila parkrat merat a bola vyssia. Okrem toho, mohla byt ovlyvnena, lebo som bola pred meranim asi 2 hodky cikat.

Miska, janka, ozvite sa, sme zvedave 😀

A prajem vam este pekny vikendik...ja idem dalej dovolenkovat. 😉

barchee
30. aug 2009

ahojky, tak dnes hlásim snehobiely test na 10 DPO...už som si na to zvykla, takže ma to nejak nerozladilo 😔 ale, mám viditeľne červenšie špičky bradaviek...to som si nikdy na sebe nevšimla...inak nič nové, prsia mrte bolia stále 😅 ach jaj...čo ste robilib včera? my sme vegetili celý deň...šak bolo naprd počko...dnes idem kúpiť poličky do triedy pre krpcov, zajtra si ich poskladám...nech je to na stredu pripravené 🙂

michalag
30. aug 2009

Ahooojteeee 🙂
Jani tak ako? Este stale nevies vysledky???

Ja som sa v piatok nakoniec rozhodla ze mu to nepoviem (neviem preco mala som pocit ze nie je ten spravny cas) a povedala som mu to vcera a viete ako? Uz dlho snivame o aute a tatino povedal Samkovi, "ved ked si maminka najde pracu tak si nejake kupime" a ja "ale tati to asi tak skoro nebude 😅 😀 " a on "preco, ty si tehotna?" Tak som mu povedala ze "ano" a ta radost v ociach, no proste sa to neda opisat a rano ked som sa zobudila, tak mi povedal "dobre ranko ako ste sa vyspinkali" 🙂 ... no proste zlatucky 😵 ... takze nakoniec to dopadlo takto, ale vidnmo ze sa na to malicke velmi tesi a stale ma upozornuje, nerob, nedvihaj, nerozculuj sa 😅 😝 😀

pata31
autor
31. aug 2009

Ahojteeee...
Miska...no peeekne aj tak...az mi slzy vybehli, ake pekne to muselo byt!!! 😵 ...joj, som nejaka precitlivena 😅
Barchee..a dnes si nerobila testik? alebo ako sa citis?
a Jankaaaa...kde si????????

pata31
autor
31. aug 2009

Miska, co ti vychadza posla cinskeho kalendara?

baby, kde ste vsetkyyy?

evulik6
31. aug 2009

ahojte babulky...
tak my sme boli v sobotu na vylete, vcera klasicka nedela, a dnes som navarila, upratala, este pradlo zavesim a cakam na manzela kym pride z prace... dnes robi iba do jednej a potom ideme s nasimi kamaratmi von...

miska, kraaaasa... ach jaaj, skoda ze mne to nevyslo...no co uz... teraz sa budem sustredit na pracu a na mojho maleho stupla...v stredu nastupuje do skolky a som zvedava ako to zvladne chuda moje male 🙂)

evulik6
31. aug 2009

barchee, je mi luto ze test je snehobiely, ale este mozno bolo zavcasu, ci nie? Inak co sa tyka prs, tak mna bolievaju tak tri dni po ovu az do mrchy... a fest silno...ach...ale predtym som to nemavala, zacalo to po MA :(

michalag
31. aug 2009

baby dakujem 🙂
patka, podla cinskeho nam vychadza dievcatko, tak som zvedava

evi, aj nam maly od stredy nastupuje do skolky, ale poviem ti mam z tohho asi vacsi strach ako on 😅

barchee
31. aug 2009

čaute baby...ešte som neskúšala ďalší...jasné, že mohlo to byť skoro na 10 DPO 😉 len som nedočkavá klasicky 😀 mňa prsia bolievajú tak obmesiac...nie každý mesiac..začína to pár dní po ovu až do ms...teda zhruba tých 10-12 dní je to určite...skúsim v stredu ďalší test...aj keď dnes bola teplota 36,9 ráno, tak asi začína klesať...no nič, neriešim...dnes som volala do jedného gyn.centra, ale asi majú dovolenku, skúsim volať v stredu...chcem sa objednať na hormonálne testy, snažím sa byť trpezlivá, ale ten blbý pocit neistoty, či je všetko v poriadku, ma furt máta...nerobí mi to dobre, potrebujem sa toho pocitu zbaviť a to spravím len tak, keď budem vedieť, že sme obaja ok. Paťka...ja neviem jaké mám mať pocity... 😅 tlačí ma podbruško, ale neprikladám tomu nejaký význam...môže to byť pred ms... 😔

pata31
autor
31. aug 2009

Miska, no pekne, tak drzim palce, aby bol parik 😉
Evulik, si uzivas posledne dni volna? to od stredy uz ides do roboty?
Barchee...ako tymi pocitmi som myslela, ze ci sa citis na mrchu, ci ako 😅 aj ked je to velmi podobne, tak drzim palceky, aby teplotka neklesla... 😉

evulik6
1. sep 2009

ahojte...

patka nie od zajtra, idem od buduceho tyzdna,...som povedala sefovi ze nemozem ist, chcem si doma nieco porobit ked budem bez maleho, lebo s nim sa velmi neda... idem do prace od pondelku a nemam tam pristup k netu, tak vam mozem pisat iba vecer ak mi vyjde cas :(

miska, aj ja mam bobky zo skolky...uz som bola kludna ale ked si pomyslim ako ho tam necham tak mi je smutno...och...ale ked si zvykneme bude to ok, ved mu tam bude dobre... len to chce cas :(

janurka
2. sep 2009

ahojte žienky. Tak ja som už doma. Včera sme doleteli, dovolenka bola úžasná a vôbec sa mi nechcelo ist domov. No ale predsa už som tu a môžem sa sťahovať 😅 . Neviem čo sa tu zmenilo lebo som nemala čas čítať čo ste popísali, ale všimla som si že Miška čaká miminko tak gratulujeeeeeeem Miška !!!!!
Moje miminko už kope o 106, niekedy mam pocit že mi vyskočí z bruška 😀 ...Ako sda inak máte a čo mate nové?

januliatko1985
2. sep 2009

ahojte,tak som tu konecne,mala som nabity vikend,nedalao sa sem prist.
janurka vitaj ako ste sa mali na dovci?
miska, a ty kedy ides k dr?
evi, miska- nebojte sa tej skolky, uvidite budete ich odtial tahat domov poobede, tak sa im nebude chciet domov 🙂
baby, mne prisla ms v piatok,tak ako dr povedal, ze uz by asi aj mala prist, ale vcera uz skro nic neslo,tak som o tie vysledky nevolala, lebo zajtra tam musim ist tak ci tak, lebo mam prist najneskor na 8dc a zajtra bude 7dc,t ak som zvedava. a zacala som pit ten alchemilkovy cajik,tak som zvedava, ze ci to mpomaha, vy s tym nemate ziadna skusenosti?

bibi24
2. sep 2009

Ahoj Jani, tak to ma mrzi, ze to nakoniec takto dopadlo. Ale aj som si myslela, ze to asi nebude tehotenstvo, lebo uz to bolo straaasne dlho. Ale neboj, hlavne, ze uz dosla ms, dolezite je, aby sa ti najskor pekne upravil cyklus, mala si ovulaciu a potom je to uz len otazkou casu 😉
Jani, pytala si sa na ten cajik...tak ja ho pijem. Ci pomaha, neviem, zatial tehotna nie som. Ale ked som ho pila pravidelne, tak mi zmizla cysta, ktoru som tam mala. Potom som to flakala, aj pocas dovolenky a tak a cysta sa zac objavila. Neviem, ci to pripisovat tomu, alebo nie. Kazdopadne ho pijem opat, tak uvidime...skodit ti, ale urcite neuskodi.

Baby, no ja dnes idem cez obed k Dr, pre vysledky, tak som zvedava, co ma tam caka. 😕

januliatko1985
2. sep 2009

bibi, mne zmizla cysta este pred pitim cajiku,tak dufam, ze sa zase nevytvori tento mesiac a cajik pomoze pri uprave cyklu.potom napis, ze ako vysledky dopadli, drzim palce 😉

barchee
2. sep 2009

ahojky babulky...potrebujem vaše oči...kuk môj album... 😅

januliatko1985
2. sep 2009

no barche, nieco tam je 🙂

bibi24
2. sep 2009

Barcheeee, no ja by som povedala, ze aaaaano 😵 😉 To snad nieeee, ty ma opustas? 😀

januliatko1985
2. sep 2009

barchee, je to sice trosicku rozmazane a nezaostrene, ale je tam predsa nieco 🙂 a aky testik si si robila a s akou citlivostou?
bibi, este som tu jaaaa aj reivka, tak to hadam tiez dotiahneme do uspesneho konca 🙂

bibi24
2. sep 2009

Jani, ja si myslim, ze na upravu cyklu ti moze pomoct...aj proti tomu, aby sa zas cysta nevytvorila. Takze, kludne ho pi 😉 Jasne, vysledky dam vediet, neboj nic.

januliatko1985
2. sep 2009

baby, a papate aj nejake vitaminky ? je uz treti mesiac beriem calibrum baby plan, snad to kniecomu pomoze

bibi24
2. sep 2009

Jani, no bodaj by 😉 Ja papam Femibion800, vraj je najlepsi.

januliatko1985
2. sep 2009

aj tak si myslim, ze to nema nejak extra obrovsky vplyv aby sme otehu, len telo dostava potrebne vitaminky pre fazulku, lebo keby to tak bolo,tak sme uz davno tehuuuu 😅
...mna si porazi uz, uz od osmej tu v bloku niekto vrta, neskutocne to huciii a to som si chcela dnes pospat dlhsie, sak to sa neda vydrzat, nepocujem ani ako mi mob zvoni ani tv ani radio, niiiic 😠 😖 😠 😠 😠

barchee
2. sep 2009

citlivosť je 10 ... ja vám neviem...taký duch jak hovado 😀

barchee
2. sep 2009

aaale bibi...zatiaľ tomu nevenujem nejakú extra pozornosť, je to mooooc neviditeľné 😅 zatiaľ ťa určite neopúšťam...baby, idem kaderníčke zachvílu...pekný deň prajem zatiaľ 😀

januliatko1985
2. sep 2009

barchee, a iny druh testiku nemas, aby si vyskusala, ci ti tiez ducha ukaze?budes robit aj zajtra?

pata31
autor
2. sep 2009

Barchee...no jeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjj...aj ja tam vidim tienik!!! tak drzim palce, aby to zajtra bolo este silnejsie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
inac ahojte 😉
Januliatko...takze normalna mrcha dosla? ci len take slabe krvacanie?
inac mna z alchemilky natahovalo 😝

januliatko1985
2. sep 2009

maj sa barcheee 🙂

bibi24
2. sep 2009

Jani, to vrtanie doverne poznam, to aj u nas stale...na nervy 😠

Barchee, no ved uvidis zajtra, ale ja kazdopadne verim, ze zajtra to bude silnejsie, uvidis 😉 A daj si spravit peknu frizuru 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre