Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

andiekens
19. apr 2009

pati, este sa ta chcem spytat na tie kraaasne kvietky v spalni 🙂 😅 to si len z farebneho papiera spravila ?? 🙂 si ma normalne inspirovala 😵

minix
19. apr 2009

ahojte v krasnu nedelu, ja som druhy den mrchy, ale nedalo mi a vcera som otestovala ten moj novy teplomer, ked mi este nic nebolo. 🙂 a zda sa, ze funguje.

Ja sa tak nenapadne denne uistujem doma, ze stale skutocne plati to, na com sme sa dohodli, ze ideme na sto percent do mimca, a zatial som bola vzdy uistena. 😀

andi, skoda, ale neodchadzaj odtialto, bude ta skoda. 🙂)) takto sa na teba skorej mozno nieco nalepi. Inak, ty beries HAK ci vobec?

A poctivo si znacim do grafu, uz tam mam dva dni. coskoro sa pochvalim, lebo budem potrebovat poradit. 😎

pata31
autor
19. apr 2009

Andie, tie kvietky som spravila tak, ze som si z tvrdeho papiera vystrihla maketu, zvlast kvietok a zvlast stonku a potom som to s farbou na stetci tak pomackala, ale aby ta farba netiekla, len trosku farby 🙂 inac takto sme robili v sestrinej detskej izbe aj lietadielka a auticka 😵 😵

minix
19. apr 2009

pati, akymi farbami si to robila? pochybujem, ze temperkami.🙂)

andiekens
19. apr 2009

ja sa chystam zajtra kupit digi 😀 😅 HAK neberiem a pokial nebudu deticky ani nechcem, obaja sme dost proti.
pati, tie farby, ktorymi si to robila by aj mna zaujimali 🙂 uz mi napadlo, ze aj ine zaujimave makety aj visiace zo stropu by sa dali spravit..len treba mat talent na take veci 😒 😠

barchee
19. apr 2009

čaute baby 🙂 už mám konečne novú identitu 😀 svadba bola vynikajúca. Dnes som si zo zvedavosti spravila testík, samozrejme nič neukázal 😅 musím vdržať ešte pár dní, či dojdú kramance 🙄

andiekens
19. apr 2009

barche, aj pocasie vam vyslo kraaasne 😎 😅

barchee
19. apr 2009

bolo úplne super, svalovicu mám od tancovania a nožky ma bolia neskutočne zo svad.topánok 😅

pata31
autor
19. apr 2009

Brachee, blahozelaaaam 😵 😵 😵 😵 😵 mas aj niekde fotky?

baby, tak tie kvietky som robila s normalnou farbou na stenu...sme kupili take male vedierko oranzovej...lebo s inou farbou moze byt neskor problem, keby ste to chceli premalovat..

barchee
19. apr 2009

fotky ešte nemáme 😉

pata31
autor
19. apr 2009

aha, ani digi? nas fotil dobry znamy z Belgicka a on to vsetko este pocas svadby hadzal do pc...mame cez 1000 fotiek 😀 😀 aspon sme usetrili 😉

minix
19. apr 2009

barchee, no super, ked budu fotky, tak sem s nimi, nech sa inspirujem, v tomto roku ma to este caka, tak som zvedava, co vsetko musim stihnut vybavit. 🙂 A drzim ti palce, aby kramance nedosli. 😲

andie, jeeeee, fotka, konecne sa vsetky vidime.

pati, a ty mas nejake fotky aj na sieti? posli link

kocky, dobru noc, rano sa tesim na Vas. 😵

evulik6
20. apr 2009

ahojte dievcata....dobre ranko...

minix a ty merias aj cez mrchu? cez mrchu nemusis.... 😉 ale ja som tiez merala 🙂

minix
20. apr 2009

ahoj evik, nie, nemeram, co si... 🙂) cez mrchu nie, ale ak to takto bude pokracovat, tak pozajtra uz meriam... 🙂
vcera som na to pripravila ciastocne draheho, ze bude pipat teplomer skoro kazde rano. Ale musim nanho postupne.

Tak Pati, ako u doktorka? 😲

evulik6
20. apr 2009

oki...ja som merala v ustach tak som merala... 😉 a co na to drahy? moj mi po dvoch mesiacoch povedal ze sa na to mam vykaslat.. zo zaciatku sa mu to pacilo, sa ma vypytoval stale aka je teplota a tak.... tento cyklus nemeriam aj ked dnes rano ma to lakalooo strasne ale vydrzala som...
tak vela stastia v merani a plodeni 😉 :-

patka no ako???? cakame dobre spravy 😵

kleopatris
20. apr 2009

dobre ranko dievcata 🙂 konecne som tu aj ja po vikende 😉

barchee gratulujem, som na vas myslela, ze super pocasie mate, tak teraz uz len mimi a ste komplet 😉

ani ja uz nemeriam, lebo sa mi nechce 😒 ja som taky spachtos a rano mna to nesmierne otravovalo a teraz to aj tak este neni aktualne, tak sa netrapim rannym vstavanim 🙂

pata31
autor
20. apr 2009

ahojte, tak som videla dutinku 😵 😵 ma 3,7mm, takze este uplne malickaaaa...a mam prist az o tyzden na ultrazvuk zase 🙄 ani krv mi nebrali...

pata31
autor
20. apr 2009

Minix mam fotky v mojom albume, tu na pravo vedla prispevku je taky fotacik, tak sa tam dostanes... 😉

kleopatris
20. apr 2009

jeeej 3,7 mm 🙂 takze uz je to potvrdene aj odborne 🙂 tak este raz gratulujem patka 😉

minix
20. apr 2009

ja nechcem merat v ustach, ale dole. Je to pre mna asi spolahlivejsie. 🙂

moj drahy zatial v tomto ok, davkujem mu to pomaly, aj ked si uz celkom zvykol na to, ze asi bude tatom a ze to chceme obaja, tak budeme teraz uz len dufat, ze sa to podari tak do tych 2 mesiacov.

sama som zvedava, ci mi to meranie vydrzi, lebo idem do toho s entuziazmom, akurat sa troska bojim toho casoveho oneho, ze ci to dodrzim.

minix
20. apr 2009

pati, super, na najlepsej ceste, tak sa setri, mama.

Ako reagoval manzilek? 🙂

pata31
autor
20. apr 2009

dakujem 🙂 dr mi musel robit ultrazvuk na dva krat, bo som mala plny mechur, tak nic najprv nevidel, ma poslal na wecko 😅 ...ale potom uz videl skvele 🙂
manzelovi som to povedala este v stredu, bol happy 😀 aj dnes bol rad, ze sme mali dutinku 😵

minix
20. apr 2009

dutinka? to znie ako smiešne.. 🙂 už máš aj nejaké príznaky ? 😀

pata31
autor
20. apr 2009

priznaky - obcas nechutenstvo, caste chodenie na wc, a hlavne pichanie v podbrusku...som sa pytala dr, ci to pichanie je ok, tak ako ze hej, ale keby to bolo silnejsie a aj s hnackami a vracanim, tak ze mam ist na chirurgiu 😕 a rano som mala hnacku, ale nastastie to uz preslo 😅

michalag
20. apr 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂 ,
tak uz je to jasne 😅 😒 , ale pocitala som s tym 😉
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
http://www.fertilityfriend.com/home/1b9e38

pata31
autor
20. apr 2009

Miska ☹ ☹ skoda, ze klesla teplota, joj 😒

minix
20. apr 2009

Ahoj Miška,

to je ale škoda na pondelkové ráno. :/ Tak veľa šťastíčka ďalej, Paťa nás dúfam, všetky potom popráši, aby sa nám darilo. 🙂

pati - na chirurgiu to znamena len zle?

michalag
20. apr 2009

baby, ja som sa s tym zmierila uz v nedelu rano 😉 , teraz uz netrpezlivo cakam kedy pride a odide mrcha aby sme mohli znovu keksikovat a snazilkovat 😅 😝 😉 🙂

michalag
20. apr 2009

patka, blahozelam k malickej fazulke 😉 😵 😵 😵 😵 😵

minix
20. apr 2009

miška, pekný prístup máš. Ja som sa takisto nevedela dočkať mrchy, ale už pomaly končím, jupíí.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre