Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

kleopatris
27. apr 2009

ahojky babulky 🙂

patka nadherne miminko mas v brusku 😵 uz aby sme aj my mali

inak ja som si kupila casopis zdravie minule a ten citam, ale ja tiez nejako nestiham a to ani este deti nemame

🙄

evulik6
27. apr 2009

ahoj kleo...ako sa mas? co porabas? ja som si konecne sadla... vonku je hrozne veterno tak som doma...chvilu sme sa boli prejst ale to sa neda ani hrat s loptou ani nic.. ☹

kleopatris
27. apr 2009

aj u nas je veterno, len dvere a okna nam plieskaju v kancli...
ja sa mam inak celkom fajn, sme v plnom prude snazenia 😝, tak uvidime ci sa nieco podari 😕
myslite, ze ma cenu zacat teraz v polke cyklu merat? da sa aj tak zistit, ci som tehu?

pata31
autor
27. apr 2009

Barchee zatial len tie hnacky a zapchy...obcas chute, vacsinou rano mi nechuti nic...a teraz som feeest hladna, bo som poriadne neobedovala, tak som si bola bagetu kupit..
joj baby, toten moj manzel, ja som niekedy z neho zufala...teraz dostal pokutu 100eur, bo presiel na cervenu...ma drbne z neho 😢 😢 😢

kleopatris
27. apr 2009

boze patka on ma fakt nejaku smolu, teda lepsie povedane vy ☹ najprv strati peniaze, teraz dostane pokutu, to je fakt na nasr.nie. Ale nerozculuj sa nerobi to dobre ani jednemu z vas 😉
dobre teda zvysili pokuty na SR 😠

evulik6
27. apr 2009

kleo, urcite zistis ci si tehu ked zacnes teraz merat... da sa to... 🙂

patka tak to mi je luto... 😖... ale dolezite je ze sa mu nic nestalo...niekedy byvaju dosledky takehoto priestupku ovela horsie... 😉

pata31
autor
27. apr 2009

on ma hroznu smolu na peniaze, ja uz tomu nerozumiem ☹
som rada, ze sa mu nic nestalo, no ale obcas by som ho vytrieskala!! keby to pomohlo... 😅

evulik6
27. apr 2009

kleo pokuty su tu teraz riadne palky... to mas pravdu ...pekne ich zvysili... myslim ze neprimerane k tomu kolko zarabame...no ale co uz... musime si davat vacsi pozor.... 😉

pata31
autor
27. apr 2009

Evulik mm je sofer pre OU a to je u neho velke riziko, ze dostane pokutu...obcas je taky mačo 😠

kleopatris
27. apr 2009

no niektori by si zasluzili, ale prave ti maju vacsinou aj kontakty, takze ich nakoniec platit nemusia 😠

baby a este taka otazka, kebyze sa nam cisto teoreticky nieco podarilo, myslite ze mozem aj teraz jazdit na stacionarnom bicykle bez toho aby som si uskodila?

pata31
autor
27. apr 2009

Kleo a ako to vlastne u teba vyzera s tym zapalom? uz ok? 😕 drzim palceky, aby sa vam zadarilo 😉 😵

kleopatris
27. apr 2009

no jak sa to vezme, ten moj lekar tam konecne bol a ten hovoril ze tam zapal neni (to len ten "nahradny" lekar), takze som z toho debil...povedal, ze ta cytologia stale neni ok, ale ze sa tam nic nepodnika, ze sa to necha na telo, aby si to vyriesilo a ze mam prist o pol roka na kontrolu, aby sme to stale sledovali a ze s otehotnenim si nemam robit starosti a mozme snazilkovat. tak sme sa do toho plnou parou pustili 😝 😀

pata31
autor
27. apr 2009

hmmm...no zaujimave, ale v podstate fajn 🙂 tak som rada, ze sa tiez uz mozete snazilkovat 😵 a robis si grafik? nejako som si nevsimla...

inac o tyzden mam mat vysledky kontrolneho steru krcka, tak som zvedava 😔

kleopatris
27. apr 2009

praveze som grafik netrobila, lebo som si nemyslela, ze mozme snazilkovat, ale od zajtra chcem zacat, mozno mi nieco ukaze 😀

no moj HPV ster este nebol hotovy, ze to trva nez to pride....tak ktovie ako dopadne ten 😒

kleopatris
27. apr 2009

inak ako to zbadam, ze som som tehu? teplota stale hore, ale okolo kolko stupnov? lebo kedze nemam predchadzajuce hodnoty neviem co je hore ☹

pata31
autor
27. apr 2009

Kleo ja som mala 37 stupnov, ale moze to byt aj menej, hlavne aby nebol pokles vyraznejsi...kuk do mojho albumu, tam mam vitazny grafik 😉
pekny vecer, ja idem dom...dnes som mala dost zakaznikov, aj ma tu kus zdrzali, ale hlavne, ze objednali 😝

minix
27. apr 2009

ahojte kocky, ma mrzi, ze som sa nemohla zucastnit debatky poobede, neuverite mi, ale musela som odmrazovat chladnicku a mraznicku u nas v kuchynke, lebo sa nikto k tomu nemal a ja som sa s kolegynou uz na ten primrazeny nanuk z minuleho leta pozerat nemohla, nehovoriac o spine, aka v nom bola...napriek tomu, ze to nie je nasa praca, tak sme to pekne rozpracovali, aby ten, koho je to napln prace, to mohol rano dorobit. 😝

ja mam dnes take male hlieniky, ale skorej si myslim, ze je to pozostatok vcerajsieho snazilkovania sa, tak uvidime, co povie rano teplota. snazime sa, a uz sa blizi ten akoby strnasty den, tak som zvedava, ci sa nejako prejavime.

pati, co uz narobis s manzelom? Bude tatom, tak mu dopraj.. 🙂))

Kleo, ty si zacala teraz so snazenim, alebo ides uz dlhsie? 🙂)
baby, tie, co mate skusenosti, staci pri ovulke sexovat raz za dva dni alebo treba radsej denne? 😉

kleopatris
27. apr 2009

minix my sme zacali teraz v sobotu 😝 a pokracovali v nedelu 😀 a som zvedava ci sa zadarilo, lebo som mala mat ovulku, ci aj bola neviem 😕

barchee
27. apr 2009
kleopatris
27. apr 2009

krasne fotecky 😵 aj nevesta krasna 😵 aj zenich 😵 naozaj vam to svedci spolu a aj to pocasie, no krasne vsetko 🙂

minix
27. apr 2009

aha, kleo, tak to je teda ešte veľmi čerstvé. 🙂) no dúfam, že sa zadarilo. budem držať palce a uvidíme, či má Paťka na nás vplyv alebo nie.🙂)

barcheee, ty máš ale krásne fotky, fakt sú super, kde ste mali tú hostinu? vieš, zháňam nápady na vlastnú svadbu, a nemám ešte nič. A ten priestor sa mi skutočne veľmi páčil. aj výzdoba krásna.

už len aby som aj ja mala také krásne fotky a bude to perfektné.
a máš sympoša už mužíčka. 🙂)

evulik6
27. apr 2009

barchee, nadhera... super...

minix, neboj sa, aj ty budes mat take krasne...

kleo, som rada ze ti doktor oznamil taku super vec ze zapal nie je.. drzim palce nech sa ti podari cim skor otehotniet... inak tie teploty su take u kazdej ine,...ale vacsinou mavaju baby okolo 37,niektore aj menej, podla toho ake su teploty pred ovu... no ved uvidime, len pekne meraj a informuj nas... a my ti poradime 😉

barchee
27. apr 2009

minix - je to Hamuliakovo 😉 kúsok od Blavy...

michalag
27. apr 2009

Ahojte, prisla som vam zapriat dobruuu nocku, lebo uz tu asi aj tak nikto nie je

barchee, krasne fotocky, obidvaja ste velmi sympaticky 😉 🙂 😵 😵

barchee
27. apr 2009

ďakujeme 😀

evulik6
28. apr 2009

dobre ranecko... ako sme sa dnes vyspinkali? ja fajn, maly sa zobudil len raz nad ranom, tak pohodicka 😉
http://www.fertilityfriend.com/home/2507d8

andiekens
28. apr 2009

ahojtee babyy 🙂
pati, kraaasnu bublinku maaaas 😉 😅 tak uz len kraasne tehulkovanie prajem 😅
barche, super fotos 😉 🙂 kraasny ste boli obaja 😅
evulik, no vyzera to zatial skele 😀 😅

minix
28. apr 2009

dobre ranko kocky.. 🙂

evu, ty mas aky pekny grafik zatial, nech to len tak pokracuje. Ja mam pocit, ze sa blizi ovulka, aj ked si nie som ista, bolia ma krize, boli ma vajecnik, ale zapal by to nemal byt, to poznam.
Praveze sa mi objavuje aj taky hlienik, ale biely, nie ako vajecne bielko, tak sa to asi blizi. Aj ked teploty tomu nenasvedcuju. 🙂)

andi, ty ako, prestali ste, alebo pokracujete?

A Patka, ty si kde? 😉

andiekens
28. apr 2009

sme si povedali, ze to na teraz odlozime..ma cakaju 2 mesiace stresu v skole a potom odchazdam na mesiac do danska, takze lepsie to bude takto..aj ked cert nikdy nespi 😅 teplotu si nemeriem, lebo aj tak cele noci nespim a nebolo by to relevantne. ale hlien som si zacala pozorovat 😀 uz ho mam druhy den, takze ovulka sa asi tiez blizi 😅

evulik6
28. apr 2009

dakujem baby, no uvidime ako sa to vyvinie... aj ked neverim ze by to mohlo vyjst... 😒

minix, hod grafik 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre