Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
28. apr 2009

Ahojte, tu som 🙂 dnes som sa nemohla vykopat z postele, aj vcera, ked som prisla domov som bola strasne unavena, sa mi chcelo hrozne spat, nevladala som nic.. 😕 😅

Barborka, krasne fotecky 🙂 🙂 😵 😵 mala si podobny styl siat ako som ja mala 😵 a ozaj vam to velmi svedci spolu 😵

Evulik, drzim palceky, aby sa teplota drzala aj nadalej takto pekne! 😉 😵

evulik6
28. apr 2009

dakujem patka....nooo teraz budes byvat unavena viac, ved uz ste dvaja 😉 aj ked ja som unavena pri dadkovi nebola az ku koncu, praveze pri nom som srsala energiou...ale kamosky boli tiez tak ako ty vystavene...mozno moje buduce teho ma bude tiez vystavovat ako teba 😉

januliatko1985
28. apr 2009

Bree ranko baby prajem🙂

Evulik-drzim ti palce nech sa teplota drzi 😉 🙂

Barchee-naaadhernee fotecky,krasny parik,vysiel vam krasny den.dufam,ze aj nam vide taky peky,alebo aspon nie dazdivy.

Dnes idem poobede na skusku svadobnych siat,uz sa tesim. 😎 😉 😝

Patka-nadherna je ta vasa bublinka,len sa drzte 😎

Minix-a vam drzim palce,ze sa vam teraz zadari nieco 😎

desmodka
28. apr 2009

ahojte zienky, som tu len na skok, som si povedala ze sem nebudem chodit, chybate mi, ale nerobi mi to tu vobec dobre, ked tu vidim tehulky a taaaaak... stale potom myslim na moju bublinku... myslim si ze to zvladam ale nie... tak som si povedala dost... a je mi veru aj lepsie... zacnem sem opat chodit ked sa budeme snazit, jasne ze sem tam sem nakuknem, ale ziadne vysedavanie na konovi sa konat nebude
pata strasne moooooooc ti gratulujem k // a drzim palce nech ide vsetko tak ako ma
ostatne baby, drzim palce aby ste si nasli aj vy // uz coskoro... ale ked tu niektora pockate na mna do konca augusta, tak sa nebudem hnevat 😀 😀 😀
drzte sa baby pa 😝

evulik6
28. apr 2009

ahoj desmodka... tak ty nas takto opustas? aj som si myslela ze kvoli tomu sem velmi nechodis, ale neboj sa moja... a ked ti to pomaha tak je dobre... ale myslim na teba casto...vsetkym nam chybas... a tiez drzim palce aby si mohla cim skor snazilkovat... neboj, sa, urcite ta niektora z nas pocka..mozno aj ja 😉

januliatko1985
28. apr 2009

ahoj desmodka....tak sa drz a budeme ta tu cakat 😉

evulik6
28. apr 2009

januliatko dakujem pekne za drzanie palcekov... 😉

minix
28. apr 2009

evu, ty MUSIS VERIT, ze sa to podarilo, lebo graf tomu nasvedcuje. 🙂 tak budeme cakat s tebou. ako sa to vyvinie. kukni na moj grafik, nie som z neho ani trosku mudra. 🙂))
http://www.fertilityfriend.com/home/26fcbb

Pati, takto presne boli aj moje kamosky, drviva vacsina z nich prespala prve tri mesiace, ale potom to uz bolo lepsie. Tak vela zdravicka a zdaru.

januliatko, ty uz mas nejaky vysledok, ze ci sa zadarilo alebo nie? Ja este saty ani nemam najdene. 😀

ahoj desmodka, ja si mozno predstavujem, ze to bude tak rychlo, ale nebude a v auguste sa tu vidime. 🙂

pata31
autor
28. apr 2009

Desmodka, tiez som si myslela, ze nechodis kvoli tomu, chapem 😕 ...len nam tu trosku chybas 😉 tak sa len drzkaj, preliec sa a nech sa potom zadari co najskor 😉 a dakujem ti 😵

januliatko1985
28. apr 2009

minix, tak este stale nic,a som si uz povedala,ze si minimalne tyzden nebudem robit test,ak mi nepride mrcha,lebo pootm som smutna ked je / 😒 .....a radsej si zacnem aj ja merat teplotku 😉

pata31
autor
28. apr 2009

Minix, tak to sa netesim, ze budem takto unavena 😔
no a ten tvoj grafik...blizi sa ovulka, teplota klesa, ale este musis vydrzat par dni... 😉

minix
28. apr 2009

januliatko, ono je to celkom prca s tou teplotou, napriklad ja osobne sa neviem dockat rana, kedy si mozem zmerat a zaznacit a cakat ci sa na tom semafore na FF objavi ina farba ako cervena. 🙂)

dnes asi musim prehovorit draheho, ci neskusime, ci to vobec ma vyznam. Baby, vy co mate skusenosti s grafom, myslite, ze by sa dalo? 🙂)

pata31
autor
28. apr 2009

no ked bude ovulka na 14dc, tak sa uz podla mna mozte zacat snazit 😉 my sme splodili den pred ovulkou 😉 😝

minix
28. apr 2009

patik, ja len dufam, ze bude ovulka na 14.den, lebo mam pocit, ze teplota 36,6 je v mojom pripade zakliata. 🙂a ze sa z nej asi ani nepohnem. podla FF kalendara mam ale plodny den az zajtra, ale asi nahovorim priatela dnes pred hokejom s Kanadou, aby sa vyhecoval 🙂)

evulik6
28. apr 2009

minix ja si myslim ze este je skoro robit zavery... to vies, teplota sa moze zmenit zo dna na den, a kedze uz meriam treti cyklus, tak viem o com to je.. tak radsej sa na to nespolieham, nechcem byt zase strapena z toho ze to nevyslo....
no a co sa tyka tvojej ovu, tak podla mna je blizko, takze sup sup na draheho vecer 😀

evulik6
28. apr 2009

tu je graf na wunschi...na porovnanie... tie smajliky su snazilkovacie 😝 😀
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

vraj je najlepsie snazit kazdy druhy den, tak nam to tak aj neplanovane vyslo... bo som ani netusila ze ovu pride tak skoro, len som mala hlien a potom som uz namerala poovulacne teploty, takze trafit by sme sa mali, ale len boh vie, ci sa nieco ujalo alebo nie...kazdopadne sa nechame prekvapit... co ine mi aj ostava... 😀

minix
28. apr 2009

evulik, budem ti drzat palce, aby to vyslo. 🙂 a strasne sa tesit, ak sa to podari, sak nemozeme nechat Patku v tom samu. 😝

ak mi to nevyjde, tak budem takisto trosku asi sklamana, ale vezmem to ako osud, ze co ma prist, pride. 🙂)

no dobre, tak sa ja dnes pokusim zas o ten sex. 🙂 najprv ale rozanalyzujem hlien. 😝

minix
28. apr 2009

hej,smajlíky máš aj na WK celkom pekné. 🙂 A aj krivku, tak nech to vydrží.
Keď porovnávač WK a FF, je to to isté, alebo sú tam rozdiely?

takisto mám v pláne cca každé dva dni, to by malo stačiť. 🙂

januliatko1985
28. apr 2009

my sme boli s mm na nauke pred svadbou a bola tam tema prirodzene planovanie rodicovstvaa vysvetlovali ovulacne dni,priznaky a tak a mali tam aj brozuru s tymi grafmi ,kde si vsetko znacis tak som si jednu zobrala,budem si tam znacit,lebo z toho fertility som jelen 😅

evulik6
28. apr 2009

no prave som pisala skusenejsim babam co meraju uz dlhsie... bo v tom nemam jasno...ja som citala ze ked je ovu tak teplota klesa a po ovu stupne a na ff mi vzdy urobi ciaru na den ked teplota vystupi...tak nechapem, som zvedava co mi odpisu... na wunschi mi vzdy ozancil najnizsiu teplotu ako ovu, tak neviem...ale snazit sa kazdopadne treba aj ked ovu klesa a este ako poistku ked stupa hore, co sme mi tento mesiac nevyuzili... no co uz...

evulik6
28. apr 2009

no tak nic som nezistila oni v tom maju tiez trosku hokej...no su to rozdiely 1-2 dni...takze bud som mala ovu na 10ty den alebo 12ty den... a to nevadi...

minix
28. apr 2009

jani, nauka pred svadbou obsahuje aj toto? To ma akoze este caka? Viem, ze nejaka nauka je, ale co obsahuje, to netusim. 🙂) FF je fajn, pomaly sa donho dostavam aj ja, tak to ide. ALe chce to skusat a prax a citat si o tom vela, a uz aj chapem par veci.

Akurat viem, ze kamoskina kamoska mali na nauke velmi neprijemneho farara a ten sa ich pytal, ci doma masturbuju. 😉

evi, no ved to - ja co som si aj pozerala tie cvicne grafy, tak tam to bolo presne tak, ako pises, ciara bola urobena inde, ako by som ju dala ja a to som postupovala podla toho, co pisu oni. daj potom vediet, co ti napisu, to zaujima aj mna.

minix
28. apr 2009

evi, sak si si tie dni poistila, nie? 🙂)

michalag
28. apr 2009

Aaaahojte 🙂 🙂 🙂,
evulik, pekne sa ti drzia teploty, tak nech sa udrzia az do konca 😉
minix, tebe pomaly pride aj ovu vsak?

u mna dnes takto:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
http://www.fertilityfriend.com/home/1b9e38

evulik6
28. apr 2009

nooo neviem ci poistila, ale nieco tam bolo 😀 aj ked nevedome ale bolo 😀
miska dakujem, uvidime 😉

barchee
28. apr 2009

minix - pôjdete do qou vadis v centre na také poučenie o sexuálnom živote a zodpovednosti v manželstve 😀 my sme sa tam s manželom strašne rehotali..celú hodinu nás natriasalo 😀 ale dobré je to, že vysvetlujú ovulačnú metódu, teda sledovanie hlienu...to s atam naučím vynikajúco...dokonca tak ukážu fotky hlienu naťahujúceho sa mdzi prstami, ay si si vdela predstaviť, aký je keď je samotná ovulácia 😀 ale inak tie drísty....no jedna radosť počúvať 😀 a minix, kľudne sexíkujte aj dnes, spermáči si tam pekne počkajkú na vajko 😵

pata31
autor
28. apr 2009

Minix dobre som sa pobavila na tom knazovi a masturbovani 😀 😀 😀 😀 ty kokso, to som nevedela, ze to aj take veci rozoberaju knazi na nauke...my sme nemali svadbu v kostole, takze neviem 😅

minix
28. apr 2009

ahoj miška, vyspaná? 🙂
mne by mala ovu prist podla kalendara cca piatok, sobotu, tak neviem, ale od zajtra by mali byt plodne dni, uvidime, co na to povie teplotka. 🙂 som zvedava na svoju prvu realnu ovu, ktora nebude pod HAK.
ty si kusok za mnou s grafom, tak uvidime, ktora bude skorej. 😝

tisickrat som si povedala, ze sa tym nebudem zaoberat, lebo co sa stane, sa stane, ale aj tak mi to neda a planujem. 🙂

pata31
autor
28. apr 2009

akurat kukam moje fotky zo svadby a svadobnej cesty...joj, tak by som sla k moru, bola to super dovca na Zakynthose, stale si viem predstavit to teplucko a tu pohodicku 😅 😵

minix
28. apr 2009

no to mi moja kozmeticka porozpravala, ked sme sa bavili v sobotu o svadbe. 🙂 ale keby sa nas na to farar opytal, neviem veru, ako by som reagovala.
Neviem sa dockat tej nauky, to bude celkom sranda, aj obrazku o hliene, povedala by som, ze cirkev toto neukazuje 😀

tak ja to teda dnes zrealizujem. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre