Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

donna11
24. máj 2009

..zusika mna to nejako zlakalo, uz som aj prestala, ale teraz mi to ozaj neda, len tak zistit, ci neklesa...ci sa mam pripravit na mrchu..

zusika
24. máj 2009

no ved o tom to je, ze na tom zostanes zachvilu zavisla a moj mm by sa urcite chytil za hlavu.. 😀 ze ved nech to necham na neho... 😀

donna11
24. máj 2009

..heheeeee..to pekne povedal.. 😀

zusika
24. máj 2009

no to este nepovedal...ale poznam ho a urcite by to tak bolo 😉

donna11
24. máj 2009

.....myslim, ze tak by asi kazdy chlap reagoval...a teraz len tak narychlo meriam, ci, lebo uz ma ozaj nebavi sa stale bat, ze niekde mimo domova dostanem, ze musim nosit vsetko pre pripad potreby.... 😠

zusika
24. máj 2009

nooo..a co si namerala....ked ti ide teplota dole,tak ide mrcha?
a digi teplomer je OK?

reivka
24. máj 2009

donna ja nič, ja som ešte nemala dostať, včera som sa trochu pripiekla na slnku, lebo som robila na záhradke 😅

zusika
24. máj 2009

reivka,sme cakatelky 🙂

reivka
24. máj 2009

ano zusi čakáme a čakáme 😀

donna11
24. máj 2009

...zusika ked ide dole, tak by mala prist...no u mna ziaden pokles sa zattial nedeje...

.......a baby radsej necakajte, nechajte to tak...ono to pride, teda aspon duuufam!! 😉

donna11
24. máj 2009

..jaj a zusika digi nie....mal by byt ortutovy..

reivka
24. máj 2009

ved akože tak čakám, že niekedy to príde a hotovo

zusika
24. máj 2009

jeeezis...ved ten ortutovy je nekonecny pripeh... kvoli tomu vstavat o dalsich 10 minut skor..staci ze obcas musim kvoli vlasom... 🙂

donna11
24. máj 2009

...no bohuzial zusika... 😖 ...ja si dam tak na tri min a uz je tam...ked vidim, ze uz je 37, vyberam a uz neriesim...

donna11
24. máj 2009

..zusika chces sa pobavit??..ja sa rano sprchujem aj hlavu umyvam... 😎

zusika
24. máj 2009

😀 vsestranna... 🙂

donna11
24. máj 2009

... 😀 😀 😀 .......

zusika
24. máj 2009

asi ste uz fuc..ja dokoncujem pracovne veci..a idem pozriet ako je vonku... 🙂 na zmrzku a tak...my dvaja sme strasne maskrtni...a vcera mali novu prichut ze mojito a to ja moooozem na litre... 😉

barchee
24. máj 2009

čaute babule 😉 takže krámy zatiaľ nedošli...mali včera - dnes prísť a nič... na teste ale nie je žiadna čiarka.... 😕 alebo ju teda aspoň nevidím... dnes je to 28 DC... 😖

donna11
24. máj 2009

..ahoj barchee...nezufaj, zatial je dobre... 😉 ..len tak dalej.. 🙂 ..

evulik6
24. máj 2009

ahojte babulky...vy ste toho zase nacmarali.... och... no ale preluskala som sa tym...

donna, najlepsie fakt zajst k dr....aj ked si myslim ze si asi mala tu ovu neskor a tym padom bolo zrejme na test este skoro...takze mozno keby pockas este nejake dva dni tak by uz mohlo nieco vidiet... ale najlepsie je fakt ta dr...

barchee a robila si iny druh testu ako bol ten pred tym co ti ukazal //? mozno ze mal horsiu citlivost...a ked mrcha nic tak to je dobre znamenie..len tak dalej...

donna11
24. máj 2009

..ahoj evulik..ako bolo dneska??.....ten tvoj muzicek je nejaky rozlietany.. 😲 ...ja sa k dr chystam, sice chcem este pockat a potom sa uvidi.....ak sa vobec uvidi... 😒 ..
...nejako nam to tu zacalo viaznut.. 😖

evulik6
24. máj 2009

nooo donna, on robi v orange-i a dnes maju taku akciu...ze Boyard camp ci co...take sutaze na sposob toho boyardu co byval v TV...minuly rok mali Military camp...tak isli vsetci z predajne...tak cakam kedy pride... som zvedava ci sa dockam...ale hadam hej, ved ide rano do prace... a ja zase k zubarovi..jooj trosicku sa bojim...

evulik6
24. máj 2009

dnes bolo fajn, boli sme u babky, maly sa vysantil s mojim bratom, potom sme boli na zmrzlinke a tak... taka pohoda az na jednu chvilu kedy zacal robit nervy, nechcelo sa mu ist po svojich tak robil sceny a mne trosku praskli uz nervy a nahadzala som mu ...co mi bolo potom aj luto, ked sme sedeli vo vlaku cestou domov mi bolo do placu ze aka som ja zla matka... ale nechcem aby si na to zase zvykol...uz sme mali take obdobie, prave ked som bola teho druhykrat a prisla som o mimi 😖

barchee
24. máj 2009

no, ale vyzerá to byť v poho 😉 keď som si tak pozerala patkine testy, tak tiež mala také slabulilinké čiarky na začiatku...aj viaceré baby, čo majú testy v albumoch, tak som sa ukludnila 🙂 , skúsim zajtra úplne ráno, dnes som si robila tak podvečer... evulik, tie isté testy mám...ale uhniezdenie mohlo nastať neskôr...prsia ma začali boleť len predvčerom a dnes mi bolo prvýkrát na vážne grcanie 😉 tak som odušu prehĺtala, aby som sa nedogrcala ráno 😀

donna11
24. máj 2009

..evulik vobec nie si zla mamina....kluuud.. 😉 ...myslim, ze to, ze dostane na zadok je normalne, aj to obcas musi prist..ale vobec z toho nemusis mat vycitky... 🙂 .....raz za cas je to v norme...
..barchee myslim, ze to bude uz iba silniet......a k tomu vrcaniu.....to je este dobre, ked ti tak bolo doma...mne tak ostalo rano v buse, ked som sla z nr do ba......tak to veru nikomu neprajem..bolo to horsie ako nocna mora, ani len sprosty sacok a nic ine som nemala, keby nieco....fakt hroza.... 😝
...aaale...zase pokial sa jedna o babo, myslim ze znesieme vsetko, ze?? 🙂

evulik6
24. máj 2009

nooo tak to bude ok barchee... drzim palce 😉

bibi24
24. máj 2009

Ahojte baby, tak vas opat zdravim po vikende..ja som nebola cely vikend doma, bo sme boli s partiou na morave a bolo velmi dobre, pohoda, oddych, strasne sa mi zajtra nechce do prace. No, ja som dnes dostala menzes, ako vzdy presne na 30 den...takze tento mesiac nic, ale tiez sa nejak netrapim, skusame dalej 🙂 snad nam to raz vyjde...

bibi24
24. máj 2009

Barchee, donna, drzim vam palceky, nech to je to, co si prajete 😵

donna11
24. máj 2009

..ahooj bibi.. 🙂 ..nevadiiiii, pokracujeme dalej..aj ja uz len cakam, kedy dostanem.. 😉 ..nic nam neujde..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre