Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

donna11
3. jún 2009

..reivka pre kazdeho vyjde....nadej umiera posledna... 😉

zusika
3. jún 2009

tak, tak, tak..takze uuuusmev ladies!!!

donna11
3. jún 2009

..no baby...uz nicomu nerozumiem...testla som a ta slabunka ciarka tam stale je, ale netmavne!!..tak to som teda veeelmi zvedava, co povedia testy z krvi..

andzi
3. jún 2009

čaute, ja sa pre zmenu testujem už 6. deň na ovu a stále nič, nechápem, veď dnes mám 16. deň cyklu. je to normálne?

donna11
3. jún 2009

..ahoj andzi....myslim, ze sa moze stat, ze sa ti ovu posunula, al mozes mat anovulak... 😖 ...to som pocula, skusenosti s tym zatial nemam...podla mna sa ti ovu len posunula... 😉

flyangel
3. jún 2009

caute baby... 🙂

zusika
3. jún 2009

donna, ty si sama zahada.... som zvedeva na zajtra...rano?
andzi..tebe veru neporadim, nemam skusenost....

donna11
3. jún 2009

...zusi ja sa musi asi vzdy vymykat normalu!!!!!.. 😠 😠 😠 ...no nic, nechame sa prekvapit..rano budem mat poradu, tak hned po nej volam...fuuu...
..ahoj fly...ako sa dari??

flyangel
3. jún 2009

andzi stva sa že zena ma anovulačny cyklus cize ku uvolneniu vajicka nedojde...alebo máš posunutu ovulku a tym padom by si mala dostat aj ms neskor...

zusika
3. jún 2009

ahoj fly...ty sa tusim zapajas len do odbornych tem 🙂 ako sa dari?

pata31
autor
3. jún 2009

Reivka, tak to mi je luto, co sa ti stalo ☹ ...moja segra potratila v 5.mesiaci jej druhe...ale potom este dve zdrave deticky porodila 😉 takze drzim palceky, aby sa zadarilo tiez! 😵
Donna, tak to mas ozaj zvlastne...to som aj ja zvedava, co ti povedia podla krvi...

kupila som si zazvor.caj v lekarni, tak ho dnes vyskusam, som zvedava...ale lizatka ani nic podobneho nemali 😠 musim skusit aj ine lekarne...

bibi24
3. jún 2009

Reivka, ano, myslela som tento mesiac...takze sa pustas do snazenia, ze? 🙂 drzime palce 😉
Donna, fuuuha, tak ty si naozaj zahada 🙂 aj ja som zvedava na tie tvoje testy, dobre si spravila, ze si isla k dr. Aspon budes vediet, ze co to je a na com si. 😉
Andzi, ja som mala minuly cyklus ovu na 18. den, na 16DC som este nemala ziaden pasik, az na 17. den aj to slaby...tiez som uz myslela, ze ovu ani nemam...a bola 😉

flyangel
3. jún 2009

No zusika vidíš ja vždy píšem na odborné témy ale aj na ostatné 😀 donna celkom ok. až nato ze od vcera mam po sexiku hnedy vytok...a aj dnes sa to objavilo a aj podbrusko boli aj kríže.. 🙄

reivka
3. jún 2009

babule ja by som bola rada, keby sme aj všetky tento mesiac už otehu, ved ked to chceme tak my by sme mohli a nie take čo to nechcu, nie?
teraz som doma a pozeram či ste niečo popisali, inak dakujem vam za to, že mi prajete
večer ideme s mm na koncert Alexandrovcov, už sa teším 🙂

pata31
autor
3. jún 2009

baby, pekny vecer prajem, som dnes nejaka unavena, uz sa tesim domov...
Reivka, aj nasi idu na Alexandrovcov, sla by som aj ja.. 😅

reivka
3. jún 2009

ved pod pati

teuflerin
3. jún 2009

hojte babule tak som tu aj ja..cely den som od siedmej bola pri malej tak som taka vystavena..ale sexik sme si s drahym este dali:D a to ma uplne odrovnalo:D

januliatko1985
3. jún 2009

ahojteee baby 🙂

michalag
3. jún 2009

Ahojte 🙂

teuflerin
3. jún 2009

caute kocky..jako sa mate, jedine ste tu

januliatko1985
3. jún 2009

cau miska,teu..ako sa mate?co porabate?ja som akurat dovarila segedinsky gulas a chystam sa zehlit 😒

teuflerin
3. jún 2009

nopekne..ja mam zajtra skusku tak som strasne zvedava, ako to doúpadne, a dokonca aj vysledky z tej minulej ak si pamatate, no a som strasne unavena z malej, atk pojdem do postele za chvilku

januliatko1985
3. jún 2009

drzim palceky teu silno 😉

michalag
3. jún 2009

teu, aj ja zajtra drzim palce 😉
My sme si akurat dovarili halusky s kapustou a malemu so syrom a uz mozeme len vegetit 🙂 .... a mnaaaaam segedin, ten ja lubim 🙂

januliatko1985
3. jún 2009

idem sa ja pustit do toho zehlenia,tak majte sa krasne..dobru nocku prajem..zajtra papapa 🙂

teuflerin
3. jún 2009

ahoj januliatko....no a segedin aj ja milujem..ale co..ja osm dnes dala nalozit masko na svieckovu:D na nedelu..mnam

teuflerin
3. jún 2009

aj ja uz idem ahojte....zajtra...dam vedeit ako som dopadla..donna drzim palceky aby si bola tehulka..mylsim na teba

donna11
3. jún 2009

..dnes som mala opat trosku narocny den babulky, uz lezim v posteli....som veeeelmo zvedava na zajtra, ale asi viem, ako to dopadne..no neva...tak vam vsetkym prajem dobru nocku a sladke snicky.. 🙂

..teu drzim paste na zajtra.. 😉

janurka
4. jún 2009

ahojte baby dlho som tu nebola. Dnes som bola u doky a dostala som tehu knižku 😀 Som veľmi rada ale na druhej strane sa strašne bojím lebo som v 6tt a srdiečko este nevidela ☹ bojim sa baby

donna11
4. jún 2009

ahoj janurka..silno ti drzim paste, nech je vsetko v poriadku....a podla mna, keby nieco nebolo v poriadku, tak ti tehu knizku neda...nie??...to je moj nazor...tak sa radsej zbytocne nestresuj, to vobec neprospieva..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre