Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

januliatko1985
8. jún 2009

cau miska 🙂
ako teplotka?

michalag
8. jún 2009

jani, ani sa nepytaj ... ale viem ze ovu bola na 100% 😉 🙂 , takze mi je to jedno a aj tak to tento mesiac nevyslo, kedze nebolo kedy keksikovat 🤐

michalag
8. jún 2009

tak nech teplota neklesne a uz to zavrsis len s // 😉

januliatko1985
8. jún 2009

miska,keby si tak mala pravdu,uz asi tri dni ma boli brusko a teraz nejak krize bolia......misi,ty si tak uz dlhsie merias teplotku a kolko dni cca pred mrchou ti zacal klesat bt?

michalag
8. jún 2009

jani u kazdej je to individualne, ale konkretne u mna to je raz v den mrchy a obcas zacne aj 2 dni pred mrchou

reivka
8. jún 2009

no ahojte, ale píšete, ani nestíham čítať 🙂

michalag
8. jún 2009

.... a u mna to je ako vystup a vzostup na Mount Everest 😅 😝 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/1b9e38
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

michalag
8. jún 2009

ahoj reivka 🙂 ,

reivka
8. jún 2009

ahoj miška 🙂

zusika
8. jún 2009

ahojte miska, pata, reivka...ako ste vikendovali?

michalag
8. jún 2009

zusika ako vzdy rodine doma, ale uslo to strasne rychlo 😅 😝

reivka
8. jún 2009

ja už si ani nepamätám 😅 tak normal

bibi24
8. jún 2009

ahojte baby, tak aj ja uz som tu 🙂

januliatko1985
8. jún 2009

ahoj bibi🙂

michalag
8. jún 2009

ahoj bibi 🙂 ,

bibi24
8. jún 2009

babulky, mam taku otazku, ci mi budete vediet poradit, resp. co si to tom myslite. Na 11DC som bola na uzv, kde mi Dr. povedal, ze vidi drobne folikuly na oboch vajecnikoch, 13DC som robila ovu test a bola tam druha ciarka slaba, 14DC som test nerobila (boli sme na svadbe a myslela som, ze je este skoro na ovu), ale tam ma chvilu poobede tak pichalo v lavom vajecniku, presne ako minuly mesiac, ked ovu bola. No a robila som ovu test aj vcera - 15DC a ciarka bola slabsia ako na 13DC. Je mozne, ze som mala ovu na ten 14DC? Lebo minuly mesiac som ju mala az na 17, 18DC. V kazdom pripade, este otestujem par dni, ze co mi testy ukazu, ale mam v tom hokej 😀

michalag
8. jún 2009

bibi mozne to je ze mohla byt na 14DC, ale ak mas este testy tak racsej vyskusaj aby ste ovu neprepasli

bibi24
8. jún 2009

Miska, my to mame s tou ovu tento mesiac nejake divne, ze? 😀
Januliatko ahoj...drzim palceky, aby teplotka neklesla 😉
Zusi, az vo stvrtok, jeeejda, to je hrozne dlho....
Pati, ze hypochonder, to bolo dobreeee...pockaj, ako budeme my ostatne vzdychat a ochkat, ked budeme tehu 😉

bibi24
8. jún 2009

Minix, som tu citala, ze pises, ze kolegovcov mas sluzobne v chorvatsku...hmm, aj moj kamarat isiel sluzobne presne v tom case do chorvatska...nerobis nahodou vo firme M&L?

reivka
8. jún 2009

zusi ja som dnes čakala od teba už len potvrdenie, no ale neva ked testy ukazujú

michalag
8. jún 2009

bibi, mne sa zda cim dlhsie meriam tym viac sa mi serinkaju cykly 😅 😒

michalag
8. jún 2009

a kde mame evulik?

zusika
8. jún 2009

bibi, ja neporadim... ale myslim ze je to individiulne, nemusis to mat vzdy rovnako.... tak snazilkujte!!!!
nooo veru reivka...ale ja som necakala zazraky... vidim to tak, ze tzam bude volat a ked na 101x niekto zdvohne..tak ma objedna zase niekedy buduci tyzden... ved mozno aj porodim kym na niejkto vysetri 🙂
ale ja sa citim dobre..tak snad to bude vsetko Ok..ale uz to chcem povedat celemu svetu a nemooozem.... :(

michalag
8. jún 2009

ideme do obchodu lebo mam malo masla do zemiakov, tak to spojim a rovno nakupim vsetko co treba 🙂 a maly sa aspon trochu prejde 😉
nakuknem ked ho ulozim spinkat 😉
tak zatial 😉 🙂

zusika
8. jún 2009

booze a tie prsia...boli to ked chodim...aj teraz ked sedim.... akoby mali 100kg.... ☹ toto som este nezazila....
miska...tak skus jeden cyklus nemerat.... a stavit iba na pocity.... co nie?

michalag
8. jún 2009

zusika, mna to nejako nevykolaji ze teploty klesaju, ja davam na vnutorny pocit 😉

bibi24
8. jún 2009

Ja keby som sa mala spoliehat len na vnutorny pocit, tak ja neviem nic, ani kedy mam ovu, ani kedy pride ms 😀 lebo ja bud nemam ziadny specialny vnutorny pocit, alebo mam kazdy den iny 😀

zusika
8. jún 2009

juj bibi tak to je tazke...ja som vzdy nejako vedele..jasne ze netrafim presne hodinu a mozno presne ani den nie..ale ked tak niekde uprostred cyklu citis brusko....tak to je s najvacsou pravdepodobnostou ono.... preto treba snazilkovat aspon kazdy druhy den od skoncenia mrchy... aky my 😀 ...a podari sa...je ale pravda ze teraz sa mi do toho nejako casto nechce...misia splnena.... chyba motivacia... 😎 ale nie, nejako ma tiez furt nieco pobolieva...stotoznujem sa s novym zivotom....tak je to take zvlastne.... ale nie som hypochonder ako patka...no mozno j to pride 😀

michalag
8. jún 2009

bibi, tak v poslednom case ani ja neviem kedy pride ovu, kedze posledne 2 cykly prisla inak (21DC, 15DC) a predtym som mavala skor od 12DC-14DC a to bolo maximum

michalag
8. jún 2009

ale uz fakt idem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre