Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

evulik6
19. jún 2009

ahoj misi... no citam ze aj tvoj je teda riadne cislo...veru teraz su v tom najhorsom veku... co uz, musime to nejako vydrzat...

michalag
19. jún 2009

evi, cim je starsi tym je vacsi cirkas ako kazde dieta, ale niekedy po nom "ziapem" nie preto ze je zly ale zo strachu, lebo ked niekedy vidim co robi tak mam normalne srdce az v krku a potom ma to aj mrzi, ale ked my vieme co sa moze stat kdez to tie nase sidielka o tom ani netusia ze je to nebezpecne

evulik6
20. jún 2009

dobre ranko 🙂
ako ste sa vyspinkali? ja celkom ok...dalo sa...

miska ako teplota?

deda
20. jún 2009

Dakujem Vam baby,tešime sa....na krv ma objednala až na 22.7. myslela som si že pojdem skôr na krv...to by mal byt 11ty tyžden,aj sestra chodi tej istej doktorke a tiež ide až v 11tom tyždni na krv...ona je o 2tyždne dlhšie tehotna...tak si to užijeme spolu....už som na nervy z toho ako som stale unavena...do kedy to takto bude? stale sa mi toči hlava...ale asi to tak ma byť

pata31
autor
20. jún 2009

Ahojte...ja som dnes rano bola na nakup v kauflande, trebalo mi zemiaky kupit a ovocie, sla som sama...no ale tam bolo tolko ludi a taky hnusny vzduch...pri pokladni mi bolo tak blbo, som sa len ovievala casakom, bo by som tam asi odpadla 😅 otras...uz nikdy nepojdem v sobotu doobeda do kaufosu 😉 😀
Miska, tak ako teplota????
Evulik a co dnes robis?
ja sa len flakam, prsi vonku a neviem co robit...asi idem nejaky kolac upiect...
a Deda, ani ja som nebola na krv na zaciatku, tehu mi potvrdil cez utz, a potom v 10tt mi brali az krv... 😵 a ked sa ti toci hlava, skus si dat kavu, asi mas nizky tlak...a unava je hruza, ja som tiez vystavena... 🙄

evulik6
20. jún 2009

ahojte...
mne nejako blbol net doobeda, tak som tu nebola, boli sme na takom mensom vylete aj v tomto otrasnom pocasi...len tak pozriet do rudna pri priehradu, bol tam tuning zraz a ford zraz...tak sme na chvilu boli, cestou sme sa zastavili v restike napapat a uz sme doma... a chce sa mi spinkat...

deda, mne tiez brali krv tak neskor...mohlo to byt tiez v takom 11 ak nie v 12 tt...dovtedy som to mala tiez potvrdene len utz...

evulik6
20. jún 2009

misi nasla som si ta v grafoch...nooo tak klesla ta teplota? svina jedna...ale kym nepride este nie je nic stratene...aj ked ti nemusim nic nahovarat, cooo? no co uz... buduci mesiac to istiiiii 😉

michalag
20. jún 2009

Ahojte 🙂
evi, to je v pohode 😉 ... ja som to cakala, uz len nech pride mrcha a nech sa mozeme znovu pustit do krasneho snazenicka 🙂 😵

mne bral Dr. krv hned ked som tam prisla a hned mi po vysetreni vypisal aj listok na sono .... ale kazdy Dr. to ma asi inak

michalag
21. jún 2009

Dobre ranko babenky 🙂 🙂 🙂 ,,

reivka
21. jún 2009

ahojte dievčence 🙂

ale ale miška a čo ten úsmev?? haaa??? 😉

michalag
21. jún 2009

reivka, len som dobre vyspinkana 😉 🙂 , obed mam este zo vcera, tak dnes mame oddychovy den, len poobede asi spravim bublaninu

a co ty?

reivka
21. jún 2009

ja pomaly varim aj spolu s mm a tiež sa chystam urobiť bublaninu lebo mam ešte v chladničke čerešničky 🙂 a chutí mi sladké

michalag
21. jún 2009

aj ja idem robit z ceresnami 😝 😀 , drahy dostal v piatok od kolegu, tak si aspon spravime dobrotu 🙂

reivka
21. jún 2009

noooo po dobrom obede mi vždy chutí sladké niečo, robíme si pečené jahnacie s kapustičkou a zemiakmi 🙂

michalag
21. jún 2009

ze by som sa zastavila 😅 😝 😀

reivka
21. jún 2009

kludne prid 🙂 😀 a miška ešte mrcha nič?

zusika
21. jún 2009

ahojte babulky.... ja som sa vcera cely den iba povalovala a spala..take nanic pocasie....dnes mam sluzbu, ale je navarene.takze uplne pohodka tento tyzden...zarobila som na palacinky, tak bude drahy robit...aby sa tiez nenudil.... ake mate dnes pocasie..? tu neprsi, rano bolo aj slniecko, len dost fuka a je chladno....
Deda blahozelam!!!

reivka
21. jún 2009

tu je tak chladno nejak a zamračené, no proste pochmurne ale zatial neprší

zusika
21. jún 2009

uuzasny vikend co sa pocasia tyka...len co je pravda....

zusika
21. jún 2009

dnes si tusim uzivate pocasie a nedelu....idem aj ja konecne pozriet von....
pa zajtra

michalag
21. jún 2009

Ahojte 🙂, aj tu je zamracene, trochu poprchalo, ale uz je opat dobre aspon na prechadzku aj ked by som nebola proti keby vyslo aj slniecko
prisla som vas pozdravit 🙂 😉 , chcem este nieco poriadit kym su chlapi von
reivka, bohuzial poobede mrchana prisla, ale ja som to vedela a tusila, takze pohoda 😎 ... hlavne nech rychlo skonci a mozeme zacat odznova 🙂

teuflerin
21. jún 2009

ahojte babulky..tak v prvom rade blahozelam novehj tehulke..a potom aj pati ze urobila na jednotku tu anglinu....ja osm tu nebola tri dni, lebo nemam pristup na net v tom dome..vcera sme tam volali policajtov, lebo nam niekto behalo po pozemku....a potom som sa dozvedela ze predtym den vyjradli vedlajsie dva domy, tak som sa triasla celu noc:(...inak co mate nove?

michalag
21. jún 2009

ahoj teu 🙂 ... fuj tak to sa ti ani necudujem ze si sa bala
patka, ty si sikulka 🙂 blahozelaaaaaam 😵 🙂 ... ale my sme to vedeli ze ty to zvladnes 😉 , ale uz mas aspon po tom 🙂

bibi24
22. jún 2009

Ahojte baby ☹

bibi24
22. jún 2009

Dnes tu nikto nie je? No teda, nejak to tu viazne 😒
Ako sa mate, ako ste prezili vikendik?
Baby, ja som vcera testla a samozrejme nic ☹ tak som z toho bola taka nestastna...som verila, ze sa to podari a opat nic z toho ☹

zusika
22. jún 2009

Ahojte... baby..mna o hodinku caka ten utz. a som normalne nervozna.... som sisnuta.... ale tak no co uz ...mam viac strach ako radost..... nejako som mi strasne miesaju emocie....
a pekny den vam zelam!!
bibi, no mrzi ma to, ale kym este neprisla..tak to este moze byt aj inak...

pata31
autor
22. jún 2009

Ahojte, tak uz som tu aj ja...Zusika, neboj, vsetko bude ok...len sa nestresuj 😉 bo babo to citi...
Bibi a ty si ktory dc, dpo?
Miska, Teu diky 😵
Teu tak to nic moc s tymi zlodejmi...to by som sa aj ja triasla...a havka nemate?

zusika
22. jún 2009

lahko sa hovori, ale zaludocnu nervozitu zastavit neviem...ako pred skuskou.... no uvidime....
idem holky....ozvem sa.....

teuflerin
22. jún 2009

ahojte babulky..tak som tu uz aj ja.....zusi drzim ti palceky napis potom ako bolo, a vypytaj si fotku..nezabudni!!!!!.....a pati, ten havino, my havina mame, ale maltezaka:D a to strazime tym znamym, takze oni si musia hava kupit......inak som sa akurat zobudila a strasxne sa mi da este spat..asi ma porazi....

reivka
22. jún 2009

ahojte babulky moje 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre