Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

monika0001
23. jún 2009

pati ahoj.. ako sa máš?

pata31
autor
23. jún 2009

Ahoj, Monika...no ja sa mam dobre, brusko rastie 😵 ty sa mas ako? dlho si tu nebola...

michalag
23. jún 2009

teu, blahozelaaam 😵 🙂

monika0001
23. jún 2009

pati - ne dve veci..ako hovorievala moja babka... samé zdravotne problemy..

teuflerin
23. jún 2009

baby akosi to tu viazneee......jako to?inak vsetkym dakujem co mi pisete......este poslednu skusku v piatok a mam prazdninky a mozem ist na dovolenku a uzivat si snazilkovanie

reivka
23. jún 2009

baby, ked snažilkujem, tak asi si nemôžem dať tie tabletky na oddialenie mrchy, čo?? tak to bude dovča na .....

monika0001
23. jún 2009

idem ku lekarke teraz (zasa) ale este ti potom napisem.. zatial papapap všetkým!

januliatko1985
23. jún 2009

babyyy uz ste po obede?

michalag
23. jún 2009

jani, my uz ano 🙂

teuflerin
23. jún 2009

nooo..jani ja osm sa zmohla doma na uvarenie cestovin so syrom a kecupom:D......a opustam vas do vecera.......inak reivka nic si z toho nerob, mne ak sa nezadari tento esiac tak ma na dovci v den odletu asi caka mrcha takze tiez uzastna dovolenka nie?

januliatko1985
23. jún 2009

miska co fajne si navarila,ja som spravila taku zeleninkovu polievku a druhe si dam az v praci si nieco kupim vo fastfoode lebo sa mi nechcelo vymyslat,ze co navarit 😝

michalag
23. jún 2009

ja som robila paradajkovu polievku a dnes idem robit este toto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=13167

pata31
autor
23. jún 2009

Monika, tak napis potom, ze ako u dr...
Reivka a to su ake tabletky? ved sa skus spytat dr, ci to nejako ovplyni...
aj ja som uz poobede, som vcera vecer spravila zapekane cestoviny so zeleninou...a sa mi skvele podarili 😵 a popritom som si vecer stihla aj nafarbit vlasy...takze teraz mam gastanovu hrivu...som sa pytala mm ci si vsimol, ze mam inu farbu..a on samozrejme, som sa druhy krat zamiloval 😀 😀 😀

januliatko1985
23. jún 2009

miska,dobry recept,take nieco som podobne jedla,len ta hnota na plnenie bola trosku ina,a bolo to super...
pati,ja ked si farbim vlasy tak moj mm si to nevsimne a ked mu poviem ,ze ich mam zafarbene tak povie,ze si to vsimol len ma zabudol pochvaaalit,hmmm chlapi 🙂

michalag
23. jún 2009

jani, idem to vyskusat prvy krat, tak som zvedava

pata31
autor
23. jún 2009

Miska, ozaj dobry recept 😵

bibi24
23. jún 2009

Patka, mnam zapekane cestovinky....ja cestovinky mozem veru 🙂
Ja som tiez uz po obede, mala som slepaciu polievku a omeletu s hraskom a zemiakmi 🙂
A moj mm si tiez malokedy vsimne zmenu a ked aj, tak po par dnoch uz nevie, ako som vyzerala predtym 😀

reivka
23. jún 2009

no ja si vlasy nefarbím, lebo to treba potom stále a neviem, či by som mala výdrž 🙂

pata31
autor
23. jún 2009

ja som si teraz zafarbila, bo idem v sobotu na svadbu, tak aby som nejako vyzerala, kedze mi uz odrastla stara farba, aj ked tam nebola velka odchylka od mojej farby, ale predsa som to videla...este sa chcem ist dat podstrihnut zajtra...
joj,baby, ja uz zacinam byt hladna, bo som jedla okolo jedenastej tie cestoviny 😅

evulik6
23. jún 2009

ahojte babule...tak som tu spat...

reivka... treba si odsledovat tu ovu a ked vies kedy byva, tak take tri dni pred ovu su urcite uz plodne dni, a po ovu take dva...ja to mam tak reivka, ze mne mrcha skonci 7 den, potom mam zo dva dni sucho a potom zacinaju plodne dni...ovu je bud 13ty alebo 14ty den cyklu u mna...

bibi, co sa tyka toho snazenia... no ja som to zase neslodovala tak ako teraz, ze ci ovu je alebo nie...ale na druhej strane sme sa urcite vzdy trafili do plodnych dni, lebo sme sexovali dooost casto, nie ako teraz...dado je hotova antikoncepcia pre nas...sme sa minule smiali ze ani HAk nepotrebujem pri nom... vystavi ta tak, ze vecer lahnes a jedine po com tuzis je spanok 😀
a co sa tyka toho ako som to brala....no zo zaciatku v pohode ale ked sa nam nedarilo uz pol roka tak som mala depky, strasne som tuzila mat babo a kazdy len vravel ze nesmies na to mysliet, zato sa nedari...a poviem ti ze lahko sa hovori, horsie plni, ale je to naozaj pravda... ja som potom prestala aj verit ze sa to podari, a naraz buuum, mrcha neprisla...nemohla som tomu uverit ze sa to podarilo... ani muz... mrcha mi chodila presne a ked meskala treti den, tak som robila test a boli tam ...riadne silne kolajnice 🙂
ono naozaj sa od toho treba odputat, ale je to hrozne tazke, nemysliet na to ked po tom clovek tak veeeelmi tuzi 😉

reivka
23. jún 2009

evulik my sme sa snažili minuly mesiac aj v deň ovu aj dva dni po a nič a to sa nedá že teraz podme, tak to vyšlo same a aj tak nič

evulik6
23. jún 2009

reivka ved jasne ze nie, ale hovorim o tom ze plodne dni zistis aj sama, nepotrebujes na to tie vypocty 😉

evulik6
23. jún 2009

ozaj teu, gratulujem k uspesnej skuske 😉

pata31
autor
23. jún 2009

baby, kedy prejdu tie nevolnosti??? 😕

evulik6
23. jún 2009

patka mna sa nepytaj 🤐

reivka
23. jún 2009

patka my by sme ich radi mali 😉

evulik6
23. jún 2009

iank baby ja som minule len tak muzovi hovorila, ze co keby sme to skusili este na dovolenke 😀 ale nejako sa nevyjadril...

pata31
autor
23. jún 2009

Reivka 😅 jasne, aj ja som rada, ze ich mam na jednej strane, ale na druhej uz by mohli aj prestat, lebo kazde poobedie mi je blbo...a uz som zacala druhy trimester...takze budem stastna, ked to prejde a budem si uzivat tehulkovanie 😉

reivka
23. jún 2009

patka ja som grckavala do 7. mesiaca 🙂

evulik6
23. jún 2009

ja som grckala treti mesiac a kusok zo stvrteho...potom uz nie ale byvalo mi este obcas blbo ale uz som netyckovala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre