Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

janurka
29. júl 2009

to je super... mna prsia aj boleli a dosť ... joj keby si to už vedela na 100%... panečku ... som taka zvedava a nadšena zaroven... ale samozrejme zatial len tak psssstt potichučky

januliatko1985
29. júl 2009

ja zatial som skusala len pepino a rapid clear ale dnes chcem si kupit ten mama test, ze co ten ukaze

zusika
29. júl 2009

niki, nebola si sa nahodou niekde kupat? termalne kupalisko?
lebo ja som bola a mam na laktok nieco podobne a strasne to svrbi, ale ja to vnimam iba ako reakciu na tu vodu+ slnko....vzdy som mala problemy podobneho typu...kombinaciu voda a slnko mi sposobuje take svrbiace vyrazky... ale neberiem to ako nieco vazne..... pomaly to prechadza, takze ja som pokojna.....

Januliatko, DRZIM PALCEKY!!!! 😀

januliatko1985
29. júl 2009

dakujem baby,sna sa aj ja uz dockam 🙂 ...inac co dnes mate v plane,ja este navarim obedik a padam do prace , takze nic moc 😖

zusika
29. júl 2009

ja padam ochvilu na obed a ked pridem hned bude 13.0, potom nieco este popracujem a idem domov...a vecer idem na nechty, takze ma caka taky babsky vecer... 🙂

janurka
30. júl 2009

dobre ranko ženičky... tak nejako je mrtvo na koniku čo to? čo to?
ako sa mate? čo dnes budete robiť? ja pojdem na prechadzku do mesta a potom neviem ... este uvidim... 😀

bibi24
30. júl 2009

Ahojte 🙂
Janurka, ja dnes pracujem...letnu dovolenku som si uz vycerpala, takze nic moc 😒 Ale tesima aspon to, ze tu nebudem dlho, poobede sa chystam na T-com plaz relaxovat 🙂 A vcera som bola na sluzobke, tak mi den rychlo ubehol a uz pomaly zas vikend. Ma byt krasne, teplucko, tak sa tesim 🙂

janurka
30. júl 2009

baby tak kde ste? BIBI tak s tou dovolenkou to maš smutne teda...
Mne dnes bolo príšerne. Myslela som že niekde odkvecnem von, rozpravala som sa von s kolegynkou par metrou od mojej bytovky a odrazu mi prišlo tak nevolno, nič som nevidela len tmu, strašne sa mi točilo v hlave, počula som asi tak ako by som bola zavreta v nejakej sklenenej flaši 😅 a strašne na zvracanie mi bolo. tak som sa vybrala domov no po par metroch som nevidela absolutne nič a myslela som že spadnem z nôch. No bolo to príšerne . nahmatala som si sc hodiky sadla si a jedna pani ma potom odviedla k môjmu vchodu. ale .... baby poviem vam že to už nechcem zažit... a samozrejme to bol nizky tlak, tak som volala k sebe rodičov aby som nikde nekvecla ked som bola sama doma. a potom hned doletel manželik s prace a ten sa už o mna postaral... 🙂 tak to bol môj dnešný nepríjemny zážitok. a čo vy? ako ste prežili den? bibi ako bolo na pláži?

tatranka111
30. júl 2009

ahoj janurka, no dufam, že ti je už dobre

baby bola som u dokiho, ale ma dovolenku tak musím čakat.............a viete čo je najlepšie? moja švagriná, čo už nechcela mat deti mi oznamila, že je tehu a ja čo chcem tak nič bolo mi smutno a do plaču.......povedala som, že ak to teraz nevyšlo tak už kašlem na to..........a začala som už dnes.....zašla som si do mesta, kupila som si nové veci, dala som sa ostrihat atd atd atd...........kašlem na všetko aj na meranie BT aj na to, že asi nemam ovu a aj na tehulkovanie..........davam si pauzu vonku je pekne teplučko idem si ho trošku užit a nie sa stresovat ohladom tehulkovania........ale budem vas čitat a tešit sa svami 😵 😵 😵

janurka
30. júl 2009

tatranka tak to je dobre že to berieš takto ... a možno prave teraz ked polaviš tak sa podari. Prestaneš na to mysliet a tak to bude najlepšie a čo ma prist tak pride

bibi24
31. júl 2009

Janurka, no teda....urcite to je tlakom, mne sa to tiez raz stalo. Boli sme na plazi na Rhodose, ja som tam lezala a aj som zaspala, fajne na mna svietilo slniecko, aj ked uz bol podvecer, ale stale bolo teplo. A potom, ked som vstala a presla par metrov, tak sa mi zatmelo pred ocami a zostalo mi na zvracanie, tak som si sadla, chvilu pockala a myslela som, ze ok. Ale ked som znova vstala, tak este horsie, nic som nevidela, pocula akoby len zdialky, manzel ma musel odniest na lehatko a ako som si lahla, tak uz dobre. Ja mavam nizky tlak, takze to presne bolo tym. Ale potom este nejaku dobu som sa bala a mala som neprijemny pocit, ze co ked sa mi to niekde zopakuje. Odvtedy si davam pozor na prudke vstavanie, ci pobyt na slnku a pod.

A na plazi bolo super, skvele som si oddychla (lepsie ako v kancelarii teda), vecer som este bola hrat tenis a potom sme si s manzelom spravili doma pekny vecer - dobry salatik, ovocnu stavu a relaxovali sme. 😉

bibi24
31. júl 2009

Tatranka, dobry postoj. Ja mam velmi podobny uz mesia sa tak snazim spravat a celkom sa mi dari 😉 Samozrejme, ze trochu sledujem kedy je ovu, ale nepoddavam sa tomu.
Aj ked, na tvojom mieste by som asi riesila to, ze nemas ovu, ak o tom vies. Ako nestresovat sa kvoli otehotneniu je jedna vec, ale ked mas nejaky problem, tak by sa mal riesit, co mysllis?

janurka
31. júl 2009

Bibi no ja mam tiež teraz taky blby pocit a strach že sa mi to niekde len tak zasa z ničoho nič zopakuje... Ale dufam že už bude dobre... Budem si už davať väčši pozor na seba... No a na tej plaži muselo byť super waw... A tak si mala pekny den ako tak čitam .... super. Mne mm začina teraz na dva tyždne pracovať dosť intenzivne tak to budu strašne dva tyždne.. ☹ ale potom ideme na dovolenku tak to sa už teším 😎

januliatko1985
31. júl 2009

ahojte babulky 🙂 vidim, ze asi si uzivate teplo ked tak malo pisete, ja travim dni v praci a doma na net neostava caas lebo si chcem uzivat aj mm 😅 mrcha este stale nedosla a ani som netestovala od stredy,chcem az v nedelu, ked tam ma byt ciarka tak nech uz je konecne poriadna palica a nie taky tien ako som mala 😵
teraz som doma a trosku som sa pustila do upratovania, prezliekam periny a periem,dajaku polievocku idem navarit a poobede do prace,nece sa mi velmi v tom teple 😖
janurka,aj ja som mala niekedy take stavy odpadnutia, to poznam tiez aj ja mam furt nizky tlak, snazim sa veela pit a pomaly vstavat......a kamze to idete na tu dovcu?
tatranka,dobre robis, ze to tak beries, mozno fakt sa zadari ak na to nebudes tak mysliet, adrzim ti palce samozrejme , silnoooo 😉
a kde ste ostatne babyyyy??co dnes budete robit?

janurka
31. júl 2009

jani ideme do egypta aj s mojou sestrou a jej manželom a deťmi. Tak sa už veľmi tešíme

tatranka111
31. júl 2009

bibi
lenže ja som tu ovu mala kym som sa na to tehotenstvo až tak neupla
čiže teraz nemienim nič riešit uvidíme či sa vráti (budem to vediet podla hlienu vždy som ho mala) a ak nahodou nie kupim si nejaké kvapky alebo zajdem k dr na tabletky......no v žiadnom prípade sa už nechcem sledovat a neviem čo všetko ešte vobec mi to neprospievalo. Ako som písala ked mi švagriná povedala, že je tehotná tak som ani nevedela čo mam skor robit.....pochitil ma smutok, plač a či veríš, alebo nie dokonca závist
hmmm to je ironia ja babo chcem a nič a ona ho nechce dokonca chce ist na potrat

januliatko1985
31. júl 2009

janurka,juuj jak ti fajne, to je moj sen egypt,buduci rok aj my by sme tam chceli ist....moja mamka bola teraz v tunise a ze super bolo na 1tku,4hviezdickovy hotel,all inclusive, ze to stalo za to ,tak som len jej tak ticho zavidela 😅

bibi24
31. júl 2009

Janurka, no super, ze dovolenka, hned by som este brala 🙂 Tak si tam potom davaj pozor na seba, nieze pochytis nejake zaludocne problemy. A presne, ako hovori Januliatko, dolezite je aj vela pit, ked mas nizky tlak. 😉

Tatranka, aha, tak uz mi je to jasne, som nevedela. Tak potom mas pravdu, dobre robis 😉 Ja som si to takto povedala uz pred mesiacom a zatial som v pohode. Nesustredujem sa na to.

Januliatko, tak teda mas trpezlivost netestovat, to je super. Som zvedava na vysledok, verim, ze pozitivny 😉

januliatko1985
31. júl 2009

bibi, ale vies ako ma taha si spravit ten test? 😅 ....velmi sa prekonavam, ked ide o taku dolezitu vec....a ked to tento cyklus nevide, tak uz to tiez nechame na nahodu , uz nebudem meriat bt ani ovu testy, ked ma prist, pride a bude 😎

janurka
31. júl 2009

jani ozaj maš pevnu vôlu ja som predtym nevydržala a testovala každy den... pana beka to bolo testov... v jeden den až dva krat... no hruza.. a v egypte sme boli s mm už pred dvoma rokmi to sme ale este neboli manželia a bolo tam užasne. boli sme aj na fakultatyvnych vyletoch - v Luxore a na Gyftune a bol to nezabudnutelny zazitok. tento rok ale ziaden takyto vylet nepodstupim lebo asi by som sa bala že sa na slniečk prehrejem, tak budem len pod slnečničkom a do vodičky a napapkať sa a takto pekne dokola... už sa veľmi teším.... kto by chcel vezmem ho do kufra 😀 😀 😀

januliatko1985
31. júl 2009

janurka, ber maaa, ja sa urcite zmestim 😅 😀
a kde mame miskuuu??

janurka
31. júl 2009

tiež som nad tym rozmyšlala že kde sa nam zatulala

pata31
autor
31. júl 2009

Ahojte...tak ja som bola od stredy v nemocnici, lebo som rano v cakarni u dr skoro odpadla a ked som mu povedala, ze aj cez vikend mi bolo podobne, tak ma poslal rovno na prijem...ale vsetko je ok, babatko hlavne a aj ja, mi robili vselijake vysetrenia, ale na nic neprisli, takze to bolo len z nedostatku tekutin...
som taka rada, ze ma dnes pustili, lebo cez vikend by som tam asi uz nevydrzala, kedze mi uz bolo fajn...
a chybali ste miiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵

janurka
31. júl 2009

jeminenku pati.... pana beka .... tak to som rada že ste v poriadku a že vieš že to nebolo nič važne aj ked si musela byť par dni v nemocke... aspon si si oddychla... že? a ako sa inač máš?

januliatko1985
31. júl 2009

patiiii,to Faaakt? hlavne , ze si ty aj male v poriadku, chvalabohu......a hlavne veeeeeeela pite baby, bo to je fakt teraz v tych horucavach velmi dolezite 😉

pata31
autor
31. júl 2009

no v nemocnici mi uz rohy zacinali rast z toho lezania...ale aspon viem, ze babo aj ja sme v poriadku 😵 ..spravili mi komplet vysetrenia, aj utz, takze som aj videla malinke, len skoda, ze nebolo vidno, ze co to je..
a mam nariadeny kludovy a pitny rezim...takze idem polehovat a popijat 😉
a v nemocnici sme mali na izbe novorodeniatko, tak som sa aj priucila trosku 😉

pata31
autor
31. júl 2009

no idem si polezat este...majte sa zatial! 😵

bibi24
31. júl 2009

Pati, no teeeda. Chvalabohu, ze je vsetko ok. Som na teba myslela, ze kde si, ked si sa neukazala a ja ze v inych temach. Tak sa drz a vela vela pi. 😉 A oddychuj.

Jani, tak este pevne nervy a vydrz to 😉

evulik6
31. júl 2009

ahojte...

tatranka, paci sa mi tvoj pristup...je to ok...podla mna to ani nie je dobre takto sa sledovat a stresovat sa zbytocne.. uzivaj si zivot, a uvidis, babo pride ani sa nenazdas... 😉

patka, som rada ze si ok... 🙂

reivka
2. aug 2009

ahojteeeee dievčence 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre