Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

michalag
19. aug 2009

evulik, ano, ale este mam trosku strach sa predcasne radovat mrcha ma NEprist az v sobotu, ale snad uz nabrala iny smer jazdy a vsetko bude oki
a tu je moj dnesny fesacik a sok zaroven 🙂

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

bibi24
19. aug 2009

Miskaaaaaaaaaa.........jeeeeeeeeeeeeeeej, to je super spravicka na rano. Jal en zapnem konika a tam hned taketo news. 😉 😉 😉 Tesim sa spolu s tebou a gratulujem, ze to vyslo. Neboj, vsetko bude ok. 😵

bibi24
19. aug 2009

No, ja som si to precitala uz v inej teme...ale aj tak, fakt ste sa iba raz snazili? A prave pocas ovu, ci ako?

evulik6
19. aug 2009

ano miska, chapem ta...nasla som si ta v grafoch :D
je to super... ja mam mrchu dostat dnes... a asi uz je svina aj na ceste, och....chce sa mi taaaaaaaaak plakat ze az... trosicku som tajne dufala ze by to mohlo vyjst, ze by mi to ten hore mohol dopriat prave teraz, ked sa mi malo narodit nase druhe mimko... boze je mi tak hrozne...
Ale som rada ze to vyslo aspon tebe, tesim sa spolu s tebou a zelam ti len to najlepsie, nech ti to vyjde 🙂

bibi24
19. aug 2009

Evik, vsak este nic nie je stratene 😉 Aku mas dnes teplotu, merias? Ja som dnes 31dc, ale len 11dpo, takze este netestujem. Chodim sice cikat, ale zaroven aj vela pijem, takze to nic neznamena. Akurat, co ma troska povzbudzuje je, ze mam uplne tvrdy krcok. A pobolieva ma podbrusko - tak ale to moze znamenat aj, ze pride ms. Takze ja netusiiiiiiiiiiiiim, ze co. (a este mam dost vyhadzanu tvar 😒 )
A ty ako si na tom?

reivka
19. aug 2009

tak k tomuto sa pripájam 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 Miška gratulujem!!!! to je super

evulik6
19. aug 2009

bibi...ja som na tom uplne ze na hovno :D ... brusko ma trosku pobolieva, prsia ma bolia...vyhadzana nie som (ale to som nebola ani pri dadkovi), cikat chodim casto uz vyse tyzdna asi a som stale unavena...co moze byt aj z tohoto pocasia a tak... takze tiez netusim...akurat to ze teplota je naprd... 36,7...takze sa to bliiiizi... ale neviem presne ktory dpo som...lebo ovu som len tipla...neviem presne kedy bola, takze neviem ani ktory dpo som...
S tebou to vyzera byt celkom nadejne...drzim palce...ja som uz podla mna strateny pripad... :(

evulik6
19. aug 2009

no neviem sa vynadivat na tie dve ciarocky miska... su super...

bibi24
19. aug 2009

No aj ja som bola z misky riadne prekvapena a uplne tak uprimne som sa potesila 🙂 😵
Evik, no ved uvidime, ze co z toho bude. Mozno nic a ja si len nahovaram...ale nejak neviem na to nemysliet. 😒

evulik6
19. aug 2009

bibi to je normalne... ja sa tiez snazim nemysliet na to, ale nejde mi to velmi... cim viac sa ta mrcha hnusna blizi tym je to horsie... ked ma prist nech pride a nenatahuje ma...

reivka
19. aug 2009

evulik ty ešte skúšaš? 😉 no a na miške vidíme, že sa netreba snažiť každý ani každý druhý deň ako niekto radí 😀

evulik6
19. aug 2009

reivka, tento cyklus sme skusali...

bibi24
19. aug 2009

Ved to, ze Evi, ked ma prist, nech radsej pride...a bolo by.

Ano, presne, je to o osude...ked to ma byt, bude 😉

reivka
19. aug 2009

evulik bodaj by ti to vyšlo 😵

pata31
autor
19. aug 2009

jeeejjjjj...Miskaaa...gratulujeeeeemm..zatial potichucky 😉 az mam zimomriavky po tele od radosti!!! 😀

bibi24
19. aug 2009

Ako sa nam tu hned rozprudila debata, ze? Vdaka miske. 🙂

evulik6
19. aug 2009

dakujem reivka... raz vyjde, len bohvie kedy...

a ty ako reivka? ako si na tom?

reivka
19. aug 2009

na prd evulik mne to určite nevyjde, už ničomu neverím

evulik6
19. aug 2009

a kedy (ne)mas mat mrchu? mne to tiez nevyjde,...no co zabijem sa? ja to nechapem... fakt si pripadam ako nejaka chora alebo co...

evulik6
19. aug 2009

ach babulky... idem nieco porobit, nech pridem aj na ine myslienky..... potom obed a tak... pobede vas pridem este kuken... okolo jednej asi... tak zatial sa majte...

no a teraz ma brucho vobec neboli... a zase mi treba cikat... ach jaaaaj

reivka
19. aug 2009

presne aj ja asi som čudná ale mrchu mam-nemam mať asi 6.septembra 😀 😀 ved teraz nedávno mi skončila

evulik6
19. aug 2009

jaaaaj reivka,...ved to mas este casuuuuu... tak to budes v tom naj obdobi asi teraz nie?
mozno prave teraz ti to vyjde....

no idem ja uz...ahojte

reivka
19. aug 2009

😒 neviem, ahoj

bibi24
19. aug 2009

Tak pekny den Evik a este sa zastas nas mrknut 😉 Ja sa dnes nejak nudim...mam malo prace 😕 a tym padom myslim samozrejme na blbosti...
Ozaj a nevie niekto kde je Zusika? Sa nam tiez nejak stratila, nie?

reivka
19. aug 2009

chodí do témy február 2010 😉

pata31
autor
19. aug 2009

ja dnes nestiham baby...takze len citam, co pisete 😉

bibi24
19. aug 2009

Ty to mas zmapovane Rei 😉

reivka
19. aug 2009

som bosorka, vyšpehujem každého 😀 😅

michalag
19. aug 2009

Ahooojteeee, babenky dakujem 😉 🙂
evi, ved este nie je nic stratene a nakoniec ta tiez prekvapi ked ti nepride a potom uz budu len krasne // 😉 🙂 🙂 😵 .... poviem vam ja som teraz nemala velmi cas mysliet ci to vyslo alebo nie lebo po prve sme mali len jeden keksik a po druhe sme boli teraz v kuse prec, len mi bolo divne ze stale chodim cikat a popri tom som tolko ani nepila, ale ten strach je hnusny .... a drahemu som to este nepovedala a ani nepoviem pokial nebude testik silniet 😉

bibi24
19. aug 2009

Miska, jasne, ze bude silniet 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre