Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

bibi24
24. aug 2009

Jani a myslis, ze ti praskla len tak, bez ms? No, tak ale kazdopadne drzim palce, aby tam nebola 😉

januliatko1985
25. aug 2009

Ahojte som prvaaa?dobre ranko vam prajem 🙂
bibi,neviem, ci praskne aj bez toho aby som ms nedostala, uz som hladala rozne clanky o tom a nikde som to nenasla 😒

michalag
25. aug 2009

Ahojte 🙂
..... druha 😝 😀

Jani, uz sa ti to krati

januliatko1985
25. aug 2009

miska, hej hej,teplota je hore vzdy a krcok tvrdy a dosiahnem ho tak na dlzku prostrednika, to je dobre?

januliatko1985
25. aug 2009

....a som uz nenormalne nervozna, predvcerom som si fajne vecer poplakala v mm naruci, uz som to nemohla vydrzat, ze preco prave ja atd... ☹

januliatko1985
25. aug 2009

vcera ma tak pobolievali vajecniky a cele podbrusko, uz som myslela, ze dostanem , aj sexik sme si dali, ze vraj to vyvolava mrchu no ale nic 😠

bibi24
25. aug 2009

Jani, neboj, uz iba 2 dni 😉 hlavu hore...

januliatko1985
25. aug 2009

74dniiiii bez mrchy, tak dufam, ze sa konecne dozviem vo stvrtok , ze co mi vlastne je...je to strasne na psychiku

michalag
25. aug 2009

jani, ja ti verim, ked nevies na com si, ale budem sa opakovat uz len 2 dni 🙂 😉

pata31
autor
25. aug 2009

cafte...
janka, este trochu vydrz, uvidis, mozno bude vo stvrtok prekvapko...

moja mala ma prave rozcvicku v bruchu 😀

januliatko1985
25. aug 2009

cau pati, to ta uz musi poriadne kopat coooo?
v sobotu sa mojej kamoske narodil syncek Oliver s 54cm a 4,4kg!!dobru bunko to je som ho videla na fotecke uz sa tesim jak ich pojdeme pozriet, juuuj

pata31
autor
25. aug 2009

Jani, no kope uz fajne 😵 mala akrobatka 😀
som teraz citala, ze jednej babe, co mala v decembri termin sa narodil chlapcek v 26+0...mala nejaku infekciu + krcok sa jej otvaral...ale drzi sa chlapcek 🙂 no len dufam, ze nasa pekne pocka az na december 😕

januliatko1985
25. aug 2009

ako baby?kde ste,na obede?mne kym sa grilovalo kuriatko aj zemiaky tak som si trosku zacvicila,tak sa mi az ruky trasu🙂 😅

bibi24
25. aug 2009

Baby, viete, co som pisala, ze nas vykradli minuly tyzden...tak dnes som zistila, co este zobrali...sice mi je z toho smutno, ale je to smiesne...moju oblubenu bielu suknu...nie je to divne?? 😕

januliatko1985
25. aug 2009

bibi, ta komu by chybala biela sukna...to je fakt divne nie 😨

pata31
autor
25. aug 2009

Bibi, suknu ti ukradli??? 😕 tak uz vies, ze to bola asi zena kradnut...alebo chlap pre svoju zenu...takze ked uvidis v meste na niekom, mozes na nu skocit, ze ti vykradli byt 😉
ja som bola na obede...mala som koprovy privarok, soja a zemiacky...fajne...akurat, ze ma zase pali zaha...v poslednej dobe kazdy den 🙄

pata31
autor
25. aug 2009

inac som kupila v sekaci taky krasny svetrik pre malu, aj ked to je vacsia velkost, asi na pol rocne..ale krasny je, bordovy, s kapucnou a za 2eura..no nekup to!! 😉 😀 ja milujem svetre s kapucnou...tak bude aj mala kapucnova 😉 😝

bibi24
25. aug 2009

No, chapete, ze suknu...tak ja fakt neviem na co im bola...a mam este jednu taku staru bielu, tak si mohli radsej tu zobrat 😀

jeeej pati, uz nakupujes vecicky 😵 to je mileee 😉

pata31
autor
25. aug 2009

Bibi, mala si spravit kopku starych veci, mozno by zobrali len tu... 😉 a nic nezistila policia?
a kupujem, ale len tak trosku, lebo v PL by som chcela nakupit vacsinu...aj to uz len take vacsie..ako kocik, komodu, zavinovacky a este nejake ciapocky mi bude treba...tak to sa uz neviem dockat toho PL, ale to chceme ist tak o mesiac cca...

bibi24
25. aug 2009

Mozno som mala Pati, len kto to vedel...mali sa nahlasit, ze pridu, nie? 😀 Vsak si sice robim srandu, ale tak do smiechu mi nie je... Nie nie, policia este nic nezistila a pochybujem, ze vobec nieco zisti... 😖

Jasne, tebe sa to asi viac oplati chodit do pl...ja to mam daleko a pritom niekedy by to dobre padlo...Ked su vyhodne ceny.

pata31
autor
25. aug 2009

no co uz clovek narobi..stalo sa a uz sa neodstane..mne stacilo cez vikend, ze manzel zapatrosil penazenku s 40eur a s dokladmi...nie to keby nas vykradli... 😕 😅 hmmm, to asi ozaj nic nezistia...to aby si clovek dal skrytu kameru, aby pripadnych zlodejov nahralo, ale ani to nemusi pomoct...

a som rada, ze to nemame do PL daleko, je to tam ozaj lacnejsie...a este chceme dokupit aj nocne stoliky a odkladaci priestor pod postel, takze do Mercury Market musime ist..a tu komodu na veci pre malu, lebo uz to nemam kde davat, mam to len v sackoch a ked to budem prat, tak uz len to pekne do komody poukladat, aby to nenapachlo zase.. 😉

pata31
autor
25. aug 2009

http://www.maderna.sk/zavinovacky-fusaky/zavino...
aha, co som si kupila...bezovo-zltu...predavala to tu jedna baba..nepouzity a lacnejsie.. 😵 dnes mam asi nakupovaciu maniu 😀

januliatko1985
25. aug 2009

to je pekne pati, aj mna niekedy chyti nakupovacia mania a neviem sa zastavit, ale sa zlepsujem v poslednej dobe 😅

pata31
autor
25. aug 2009

sa ale tesim, lebo presne tuto zavinovacku som chcelaaaa 😵
joj, ale ma dnes pali zaha neskutocne...uz som si aj sodu dala, trochu pomohlo, ale zase zacinam citit 😠

evulik6
26. aug 2009

dobre raaaanko...
tak uz som opat domka... ako sa mi mate?

januliatko1985
26. aug 2009

dobre ranko prajem
ako si sa mala evulik....tu velmi nic nove, nejak to tu viazne 😒
ja ms este stale nemaaaaaam, ak nepride zajtra opat k dr 🙂

evulik6
26. aug 2009

ahoj jani...mala som sa vyborne... detusky sa pohrali, jasne ze aj trosku pobili...ale inak bolo super..nabehali sme kilometrov so sesterkou kym nam deti zaspali v kocikoch, lebo doma by to ani nahodou neslo, takze parada..:D a hlavne sme sa vela vela naklabosili... dobre bolo veru 🙂

som rada ze mrcha nic, dufam ze to bude tym tehotenstvom 🙂...drzim palce

michalag
26. aug 2009

Dobre ranko 🙂

evi, tak to je dobre, ze ste sa mali super 😵

jani, podla mna uz ani nepride a .... ale racsej nechcem predbiehat, ved uz ti meska poriadne dlho

bibi24
26. aug 2009

Dobre ranko 🙂
Janiii, uz iba jeden den a zajtra vies vysledok 😉

pata31
autor
26. aug 2009

Ahojte...co dnes porabate? mne sa nic nechce...a to uz od pondelka 😅
Jani, super, super...tak som zvedava na zajtra, co povie dr! 🙂
Evulik, vitaj doma 😵
dnes odchadza moja sestra naspat do Belgicka...sa tesim, bude zase klud v dome 😉 😅 teraz ma este synovec rozdielove skusky - zo slovenciny a prvouky, tak dufam, ze to zmakne..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre