Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

bibi24
4. sep 2009

Ano, vaginalnym utz 😉 Cele navsteva u dr trva asi 5 min., aj s vyzlecenim a oblecenim 😀

pata31
autor
4. sep 2009

aha, jasne...len som nemala predstavu o tom 😉
inac konencne vikend...nejako sa mi nechce robit...uz sa tesim na november, ze pojdem na matersku 😉 😀

barchee
4. sep 2009

ahojky baby, tak spustila sa mi ms...14.9. sme objednaní do gyn-fivu...tak uvidíme 😉

reivka
4. sep 2009

ahojte
barchee ☹ je to sviňa červená 😠 😀

pata31
autor
4. sep 2009

Barchee 😖 hnusoba jedna, neda pokoja?! tak ale v tom gyn-five vam uz asi vsetko pozistuju, ci je vsetko ok...

barchee
4. sep 2009

to áno, kamarátka tam bola s manželom na vyšetreniach, potom aj IUI a už má aj mesačnú dcérku 😉 takže dúfam, že aj nám zistia, či je nejaký problém (čo moc dúfam, aby žiadny nebol), alebo čo a pomôžu 🙂 že ms chodí, som si už zvykla...ale furt ma to zabolí...že zase... 😔

bibi24
4. sep 2009

Barchee, no vies, co...ja som sa tak potesila, ked si ukazala ten testik...do kelu 😖 Ano, mas pravdu, ja si uz na to nejak tiez zvykam, ze stale pride....Cely cyklus som v pohode, ale ked ma prist a pride, tak ma to vytaca. A stale sa pytam, ze preco? Ako je mozne, ze ked bola ovu, bol sex, tak preco to nevyslo?

bibi24
4. sep 2009

jeeeej, prave som si vymazala cely prispevok, co som uz napisala, sakra 😠

Tak este raz v skratke, len som chcela Barch, ze dobre, ze idete na vysetrenie, ja mam tiez taky nazor, ze netreba zbytocne cakat. Aspon budes vediet na com si a ak nahodou bude nejaky problem, tak aspon ho co najskor odhalia a mozu riesit. Drzim palce 😉

evulik6
5. sep 2009

ahojte...
minic, gratulujeeeeeeeem k babe 🙂).... no ale to ze kope iba cez den neznamena ze bude spachtos.... moj totez a spachtos teda ani zdaleka nebol :(...ale to je jedno, hlavne nech su nase deticky zdravucke, my vydrzime :D:D:D

barchee..tak to ma mrzi....ja som sa tiez vzdy pytala ze preco nam sa nedari, ked sme mali keksik aj cez ovu aj pred nou aj po nej a stale nic...nechapem to... niektore ani netusia kedy maju ovu a ci vobec aj maju a bum... je to nespravodlive.... uz som si chvilkami pripadala ako nejaka chora, aj muzovi som hovorila... no nic, teraz mame pauzu a potom uvidime...ved raz to musi vyjst 🙂

reivka
5. sep 2009

ahojte 🙂
minix gratulujem, po dlhej dobe si tiež zavítala, to je super že viete čo to bude nie? viete na čo sa máte tešiť 😵
evulik je fajn, že stále píšeš, vidieť že ťa to sem ťahá medzi snažilky 😉

evulik6
5. sep 2009

reivka ahooj...no taha, uz som si na vas zvykla 🙂 ... ja uz len dnes a zajtra a idem makat do prace :(... to sem uz velmi nebudem pisat, iba tak po veceroch asi...ak zvysi cas...lebo v praci nemam pristup k netu iba doma a domov pridem okolo stvrtej asi a co to treba aj porobit doma, tak uvidime.... ale budem na vas mysliet...

inak zelam vsetkym krasny vikend... aj ked pocasie je na prd 🙂

pata31
autor
5. sep 2009

cafte...trosku na pobavenie: http://www.wimp.com/weddingentrance/
😵

januliatko1985
5. sep 2009

ahojte.takze u lekara vsetko ok, vysledky krvi dopadli dobre , spravil mi utz a zatial ziadny dominantny folik nevidel, takze zase o sedem dni som tam ako na koni a zase mi bude brat krv ako vo stvrtok a bude ma sledovat, tak dufam, ze nam pomoze otehotniet 😵

bibi24
6. sep 2009

Jeeej baby, sme az na tretej strane....tak nas posuvam na prvu 😉 Ako sa mate? Vikendujete?

Ja som bola nakoniec doma a nikam som nesla, som sa venovala domacnosti, domacim pracam a vareniu 😀 A samozrejme snazeniu, aj ked ovu este asi nebola.
Dnes 16dc, egg hlien, krcok otvoreny, ale ovu test este nie je uplne pozitivny (ale ciarka uz silnie) a teplota tiez este nestupla. Tak hadam zajtra, pozajtra to uz bude. Zajtra idem opat na folikulometriu, tak som zvedava na velkost folikulu, podla mna ma uz dnes 21 - 22 mm, tak nechapem preco uz nepraskne 😠
Ako na potvoru aj manzel ide prec, tak este dnes musime stihnut jedno snazenie 😀

A vy ako?

Jani, super, ze je vsetko ok 😉 Len co potom s tou ms?? 😕

pata31
autor
7. sep 2009

Ahojte...tak ako sa dnes mate? ja som sa rano nemohla z postele vytrepat! tak by som este spala!! 😔
vcera som piekla kysnute kolace...sa po nich len tak zaprasilo a to som tri plechy spravila!! 😀 nasi si nieco odlozili na cestu, bo zajtra idu do Belgicka na dva tyzdne, takze budeme v doma len ja a mm 😉 inac ma mm vystrasil, ze cely vikend bude na sluzobke...ma skoro vystrelo, ja sa nejako bojim sama doma v tom velkom dome 😅 ale asi nepojde, tak sa tesim 🙂 no a vecer som skoro nemohla chodit, ako ma zase pichalo v krizoch 🙄
Januliatko...no super, ze u dr vsetko ok...len aby ti pomohol dat vsetko do poriadku..
Bibi, no pekne, ovulka sa blizi...a to pri akej velkosti cca praska folikul?

pata31
autor
7. sep 2009

jej a Evulik dnes uz maka! 🙂

evulik6
7. sep 2009

ahojte kuriatka...ako sa mi mate? Tak prvy den v praci mam za sebou, rano vystrajal maleho manzel, a do triedy isiel v pohode,ale ako nahle zbadal tetu ucitelku hotovo...nalepil sa na tatina a ucitelka ho ledva odlepila:( Ze plackaaaal, tato tato a ruky natahoval za nim... ach, skoro som sa rozrevala v praci ked mi muz volal...
No a co sa tyka mna...tak nic sa tam nezmenilo, roboty je toooolko ze som sa od rana nestihla ani len napit a vycikat doobeda...potom som uz robila inu robotu a uz sa dalo...

pata31
autor
8. sep 2009

Ahoj, Evulik...chudatko maly...a co sa boji pani ucitelky? 😕 ze tak zacal plakat..
a ty robis na smeny ci normalne od 7-15? no tak nech sa ti tam dari a moc sa neupracuj...

inac nejako nam to tu zase upada... 🙄 kde ste vsetky???

reivka
8. sep 2009

ahojte 🙂 evka, nech sa ti v práci darí a páči 😉 a to je mi lúto, že malý to takto zle berie, môj sa už nevedel škôlky dočkať a starší nastúpil do školy, ale tiež sa mu páči, každý deň mi hlási nového kamoška 🙂

pata31
autor
8. sep 2009

Ahoj, Reivka...a ty ako mas? to mas super, ze sa deticky tesili do skoly a skolky 😵
ja sa uz tesim na matersku...este dva mesiace...uz sa mi vobec nechce robit, ani rano vstavat....aj ked to bude asi aj tym, ze chodim okolo jedenastej az spat 😅

nikiarudi
8. sep 2009

ahojte babule, som sa tu síce dlhooooooo neukázala..tak som si povedala, že vás dojdem kuknúť, no to by som čítala asi mesiac 😅 😀 tak teda ako sa tu máte? snažilky ako ide snaženie a tehulky ako sa darí??? 😉 🙂
my sa máme super, sme zdravé a všetky výsledky máme doposiaľ na 1! tak sa veľmi tešíme..a aj ste boli alebo sa chystáte niektorá na 4D sono?? no pochváľte sa..som už zvedavá... 😅

minix
8. sep 2009

ahojte, dakujem za gratulaciu. 🙂

barchee, drzim ti palce, aby to konecne malo dobry vysledok.

Pati, Tamara bola aj moja favoritka, ale doma mi to nechce prejst, ani Tamara, ani Tatiana, ani Daniela...drahy by zas rad videl Petru, Patriciu 🙂) a neviem co este. A to zasa nechcem ja, takze u nas to bude asi dost boj.

Dnes mam prvu poradnu, co mam cakat?

nikiarudi
8. sep 2009

minix to až dnes máš 1.poradňu? veď máš termín o deň skôr a ja už pôjdem na 3.poradňu! 😕 😨 😕

pata31
autor
8. sep 2009

jej, cafte 🙂
Niki, takze tiez dievcatko??? no parada!!! sa nam rozsiruje klub 😉 😀 a ja som bola na 4D, bolo to super, najma pre mm, lebo pred tym nebol som mnou na utz...mam aj nejake foto v albume...a pekne meno mate...to mate aj najdene v nejakom kalendari? ze kedy bude oslavovat meninky?
Minix..ty ides teraz do prvej poradne??? to je nejake divne...nemas v knizke na prvej strane napisane, ze uz si mala poradnu, len si mozno o tom ani nevedela? a na poradni by si mala dat ranny moc, potom sa odvazit, s dr pokecat, neviem, ci ta bude aj pozerat zo spodu, moj dr to nerobi, neviem preco...
No a pekne mena...najma Patricia 😀 😉

minix
8. sep 2009

no pozerala som do tej mojej knizky a vlastne to, co som ja brala, ze nebola poradna, tak bola poradna. 🙂)) takze idem na druhu, nie na prvu. 🙂))
prva bola 28/7. takze druha dnes. 🙂))

no ja aj dufam, ze ma kukne zospodu, sak ma dlho nepozeral...nemalo by sa kontrolovat, ci sa nahodou neotvarame a tak?

nikiarudi
8. sep 2009

pati - to meno stačí aby bolo na tejto web stránke www.babynamer.com a vtedy ti ho zapíšu..a je ich tam toľkooooooo, že to budeš pozerať celý deň.. viem to od susedky čo robí na MsÚ.. 😉 🙂
a tam na tej stránke je napísané pri tom mene, od kt. mena je to odvodené, takže keď nieje v kalendári, tak oslavuje v ten deň ako to odvodené meno..takže my oslavujeme na Tamaru.. 😀
a aj my ideme na 4D teraz o 2týždne..21.9, a mm sa už tiež nevie dočkať..videl síce fotočku, no chce vidieť pohyby a tak.. 😵

minix - už si v 5 mesiaci a to už nekuká zo spodu, iba ak by bol problém..neviem ako tvoj doki, ale mne robil už sono normálne cez bruško..nie vnútorné... 😉

pata31
autor
8. sep 2009

Minix, ale aj tak, len druha? v podstate by si mala mat kazdy mesiac ...ja mam uz 5, z toho dve v jednom mesiaci, lebo raz som dosla skor, bo som sa necitila dobre...a uz som mala aj tento mesiac poradnu...

Niki, hej, to som pocula, ze ked je na tej stranke, tak ze to zapisu...ale ked ti mam pravdu povedat, tak tam je ozaj tolko mien, ze sa mi nechcelo nad tym sediet...ale super, ze na Tamarku budete tiez oslavovat 😉
a tebe sa mala ukazala na normalnom utz, ze je dievcatko? bo nam zatial na 4D hovoril a potom aj moj dr na morfo utz vravel, ze tam pipika nevidi 😉

inac Minix nemyslela na utz zo spodu, ale normalne ze by mal pozriet na koze, ci sa neotvaras...mne to zatial nerobil, naposledy ma kukal primar, ked som sla do nemocnice asi pred 5 tt...a to bolo ok...

nikiarudi
8. sep 2009

pati - hej hej budeme spolu oslavovať.. 😉 a nie mne to ešte nikde naukázalo..ale moja nastávajúca švagrinka robí v BA v jednej firme a tam som si dala urobiť genetické testy na zistenie pohlavia z krvi, takže to je na 100%.. a už som to vedela v 13tt.. treba byť aspoň v 10tt..no už to je spoplatnené od 1.8.2009 a ja som to stihla ešte zadarmo.. 😉 🙂

pata31
autor
8. sep 2009

aha, tak to mas super, ze si stihla tie testiky zadara...fajne 😵 ...my sa musime spoliehat len na utz.. 😉

januliatko1985
8. sep 2009

halooo...ahojte, tu to teda viazne kocky...ja viem ani ja velmi nemam cas a vidim, ze ste tu rozbehli tehulkovksu debatu, jak vam zavidim 😝
ja zatial nic nove, vo stvrtok na folikulometriu to budem 14dc, uvidime , co sa tam deje 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre