Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

evulik6
10. mar 2009

kleo na dovolenke kasli na to... len si ju pekne uzi.... aj za nas ostatne 😉

idem ja babenky asi von s dadkom...tak zatial sa majte pekne, nech vam to v praci rychlo beziiiiiiiii 🙂 papik

kleopatris
10. mar 2009

no uz zacina horucka, uz som aj zacala chystat veci, sak mi to je divne, tu obliekam bundy a tam letne saty 😎 take cudne 🙂

kleopatris
10. mar 2009

evulik uzite si prechadzku 😉

evulik6
10. mar 2009

budeme sa snazit...papa

pata31
autor
10. mar 2009

no ja som sa prave napucila zeleninkoveho salatu s tofu syrom a tmavym rozkom...zdrava strava 😉 😀 idem ted kuknut do lekarne tie digi teplomery...

evitka82
10. mar 2009

ahojte babenky velmi sa ospravedlnujem ze len sem tam sa ukazem som makala teraz vela vela prace...aspon rychlo cas ide
tak vy sa teda riadne snazite!!!toto neviem ci mna bude bavit sa merat a vsetky tieto veci...asi to necham na prirodu... 😒

pata31
autor
10. mar 2009

ahoj, Evitka, vitaj zase medzi nami 🙂 inac ani ja som nechcela merat, som myslela, ze mna toto nikdy nebude bavit, ale kedze som teraz netrpezliva, ci sa nam nieco podarilo, tak meram... 😉

evulik6
10. mar 2009

evitka, ja meriam zo zaujimavosti.... este zajtra a asi s tym skoncim... 😉

pata31
autor
10. mar 2009

Evulik, uz mate po prechadzke?

desmodka
10. mar 2009

dobry vecer zienky
kleo na dovolenke nemeraj... len si ju uzivaj 😀, ani neber teplomer aby ta to nelakalo
pata teplomer kupeny??, ty sa takto zdravo stravujes??? 😝
evitka mas odpustene, ale teraz sem musis chodit castejsie 😀 😀 ... uz aj ja som znasilnila draho, mali ste vydiet tie jeho ocka 😀 😀 😀

desmodka
10. mar 2009

pata ked su dvojicky tak mas aj dvojnasovne mnozstvo hormonu HCG, tak je to vidiet skor
evulik tak ako??? cikali sme???

evulik6
11. mar 2009

bre ranko babulky.... 🙂
Vcera som necikala lebo tu bola mamca aj sestra, tak som nechcela aby nieco vedeli... Mozno dnes..idem na to sono srdca na desiatu som objednana, a potom zabehnem kupit testik a nejake veci este a testnem...ak nedorazi ta svinucha... inak teplota taka ista ako vcera, ani nestupla ani neklesla 😖

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

desmodka, ked nahodim dnesnu teplotu do fertility tak mi ovulku posunie na 25DC a to sa mi zda ale totalna blbost, lebo s ovulkou som si na milion percent ista ze bola 14DC... ja ju aj tak vzdy v polke cyklu mavam...no ale ani sa necudujem fertility , asi je z tych mojich teplot zmagoreny 😀 😀 😀

desmodka
11. mar 2009

dobre ranko... evulik ja tu uz vyckam... 😀
teplota sa stale drzi to je dobre 😝
a to ti preto posunul lebo on nevie ze ty meras od polky cyklu 😀 on si mysli ze ovu nebola... inak vies si to tam aj rucne zadat den ovulky... ale neviem ako 😀 , ale my vieme ze dnes je den D 😀 😀

evulik6
11. mar 2009

desmodka myslis? si zlata... no pojdem si ja kupit test a uvidime...ale az tak pobede tu budem zase, kym sa vratim od dokiho a ciknem 😀 😀 😀
Ale ja nemeriam od polky cyklu, ja meriam od zatiatku 😕

desmodka
11. mar 2009

evulik... jasne ze od zaciatku...ja som jaka trubka... 😀 😀 prepac... 😉
ale aj tak to nic nemeni na tom, ze to je len stroj a ked by si do ff zaznacila ovu priznaky tak sa to urcite presune...
inak aj mne na ff presunulo ovu 🙂 a neviem povedat ci to ma tak byt kedze nemam ziadne ovu priznaky... ale na wunsh mi to ostalo, tak som zvedava... ale podla mna si mala ovu tak ako to mas na wunsch...

evulik6
11. mar 2009

aj ja si myslim desmodka, lebo to by som mala riadne dlhy cyklus a to ja take dlhe som nikdy nemala... max.31dni, aj to len raz za pol roka sa mi to posunulo z 28 na 31.... no ved uvidime pobede... idem ja uz , aby som postihala vsetko co treba a taho k dokimu... papik... 😵

pata31
autor
11. mar 2009

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
Ahojte, tak tu je moj grafik, dnes taka ista teplota ako vcera...dnes 9 DPO...hmmm, netusim, co to znamena 😔
Teplomer som este nekupila, bo vcera bola zatovrena lekaren cez obed...a vcera som citala na nete, ze je dobre merat s tym istym teplomerom jeden cyklus, takze mam cas...
Evulik, uz som zvedavaaa na ten testiiik... 😵

desmodka
11. mar 2009

pata dokym neklesa teplota je to dobre znamenie!!!!!
a veru nie je dobre menit teplomer pocas cyklu... pockaj na dalsi.. teda ak dalsi bude 😀

pata31
autor
11. mar 2009

no veru, ale este 5 dni do mrchy...takze to sa moze este vselico stat, ale dufam, ze sa to udrzi 🙂
inac ako sa dnes mas? Pocuj, nevies, ako sa na wunschi dava den ovulacie a mrchy? Ja tom tam nijako nemozem najst a ani prist na to, ze preco mi to nevyznacilo 😕

desmodka
11. mar 2009

pata nemas to tam pretoze merias od polky cyklu a ten stroj to nevie... 😀 skusim sa s tym pohrat a napisem na co som prisla 😝
inak dnes mam bolesti v podbrusku... mrcha je na ceste... mam pocit ze kazdu chvilu je tu... ale davam jej este taky tyzden 😀
a ty ako??

kleopatris
11. mar 2009

baby ahojte 🙂
prave som dostala mrchuuuuuu 😀 joj, ale som radaaaaaaa 😀
desmodka ty si proste super, vies o tom? normalne si mi ju predpovedala na dnes a ona prisla 😀
ja som tak rada, ze dovolenka bude bez 😀

pata ani mne najprv nevyznacilo, ale potom som si urobila druhy graf kde som zaznacila zaciatok cyklu, ale merania az od polky a vtedy to vyznacilo..
ale som presvedcena, ze budem merat dalej, uz len aby som vedela, kedy mi pride mrcha 🙂
ja som tak rada baby, neviete si ani predstavit

pata31
autor
11. mar 2009

Kleo, tak blahozelam k mrche 😀 dovolenka bude teda este krajsia 🙂
Desmodka skúsim ešte nahodiť na každý deň nejakú teplotu, možno mi to tam vyhodí tú ovu...
ja som dnes ráno bola u zubára...našťastie nemám kaz, len asi som mala prechladený zub, tak ma bolel...juj, som rada 😀

kleopatris
11. mar 2009

pata ja myslim, ze tie dni mozes nechat aj bez teploty, ja som nechala bez teploty a vyratalo mi to, sice sa v mrche seklo o dva dni, ale pohoda 🙂

pata31
autor
11. mar 2009

a mne nic, ani ked som tie teploty dala...preco??? 😢

desmodka
11. mar 2009

kleo ja som bosorka 😀 😀 .. som rada ze prisla 😝

pata supni tam pred ovu nizsie teploty aspon o 0,3 stupna... nedaj 36,8 ale 36,4 napr

pata31
autor
11. mar 2009

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
stále nič 😒 kašlem na to...šak viem, kedy bola ovu a kedy má prísť mrcha...

kleopatris
11. mar 2009

ja som tiez musela stary zmazat a urobit novy a az tam to ukazalo....

desmodka
11. mar 2009

skus este zmazat tie teploty od prveho dna.... mozno je zmateny z nich 😀

pata31
autor
11. mar 2009

aha, tak este to skusim, ale u ma to prestava bavit... 😖

desmodka
11. mar 2009

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

pata ja som to u sebe nahodila... a dalo mi ovulku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre