Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
12. mar 2009

ja obcas kuknem 😵 vecer pri tom zaspavam..

desmodka
12. mar 2009

krimi to je aj moje :D... ja vsetky kuk ked stiham alebo nezaspim 😀
no kolko krat aj ja musim pozerat vselijake hluposti co drahy chce kuk.. a ja sa nemam ani kde zdekovat 😠

pata31
autor
12. mar 2009

tak my mame v dome az tri telky, takze jest si co vyberat 😝 😀 😀

kleopatris
12. mar 2009

aj my mame dve, ale mna to samu nebavi telku kukat, potom to nemozem komentovat a to mna neba 😅

pata31
autor
12. mar 2009

ja tiez nerada sama kukam, ale futbal ma nebavi, tak to radsej sama...a to ocino vecne, ked sa dostane k ovladacu...futbal, hokej, tenis a ja neviem este ake sporty davaju v telke... 🙄

desmodka
12. mar 2009

zienky musim sa s vami rozlucit... prave sme zistili ze nam nejde suvaha... teda hluposti to robi... ach idem hladat chybu... 😠 😠

kleo ak by som sem uz nezavitala.... tak si poriadne uzi dovolenku!!!!!!!!!....

pata31
autor
12. mar 2009

uprimnu sustrast Desmodka...to idete hladat ihlu v kope sena... 😔

evulik6
12. mar 2009

cafte, tak uz som aj ja tu...doobeda som varila, potom som bola s dadkom u dokiny potvrdit prihlasku do skolky a som tu...som hrozne unavena, spala by som ☹

pata31
autor
12. mar 2009

no ahoj, stratena nasa spolubojovnicka 😵 dnes je shit pocasie...tu poletuje sneh... 😒

kleopatris
12. mar 2009

u nas je teraz prave nadherne 🙂 ale na ako dlho.....

desmodka ja letim az v pondelok, dovtedy snad prides este za nami 😉

evulik tak zober prcka a chodte si pospinkat, i ked s malymi detmi to neni take lahke ich dostat do postielky, ze 😀 to sestrine male tie maju najviac energie ked sa ma ist spat, ked su u nas na navsteve, tak su najdlhsie hore...

evulik6
12. mar 2009

no to by bolo najlepsie lahnut a spat, ale krpcek ocividne nechce, tak uz to nejako vydrzim... aspon vecer rychlejsie zalomi...aspon dufam 😀

mrcha stale nic, dnes som mala doobeda pocit ze uz dorazila, a na wc nic, mala som nejaky biely vytok...nechapem... hadam uz zajtra dorazi, nech mam uz s mrchou pokoj...neviem co ma tolko natahuje hnusoba jedna 😖

evulik6
12. mar 2009

pata a ty mas take teho priznaky??? no teeeda...ja som to nikdy nemala tak skoro...drzim palce nech ti to vyjde... 😉 😵

pata31
autor
12. mar 2009

myslis, ze by to mohlo byt tehu priznak? Ja si radsej myslim, ze nie, aby som nebola sklamana potom...inac mna raz na pravej, inokedy na lavej picha, niekedy na oboch, ta ja neviem...

evulik6
12. mar 2009

neviem pata, tazko povedat...praveze vacsina tehosiek ani nevie ze su tehoskami ale najdu sa aj take, co to citia hned...nooo nic, musis pockat a uvidime... mozno ze to tak je.. bolo by to super 😵

kleopatris
12. mar 2009

pata moja mamka a aj sestra vracali uz asi na treti den po oplodneni...takze ja verim, ze mozes mat uz priznaky 😉

pata31
autor
12. mar 2009

ta len cakat musim 😕 🙂 ved este meram aj teplotu, tak uvidime najblizsie dni, co prinesu...
inac ja sa posledne dni budim rano spotena, ako by som mala v noci teplotu a hrdlo ma stale boli rano a vecer...ale cez den v poho...vcera som zobrala aj paralen vecer.. 😔

evulik6
12. mar 2009

to fakt kleo??? to som teda este nepocula...ale ved vravim, v pohode, su aj vynimky... kiez by to tak pata boloooo, strasne drzim palce...dufam ze nam coskoro oznamis dobru spravicku s // 😵

pata31
autor
12. mar 2009

to fakt??na treti den? 😕 som minule citala na nete, ze az od 15 dpo mozu byt tieto tehu priznaky...ale kazdy je iny... 😵

kleopatris
12. mar 2009

aj ja dufam, ze budu dve ciarocky 🙂

no aspon mi tak vraveli, mamka vzdy, ze este ani neboli "hotovi" a ona uz vracala 😀 a u segry, ked budem troska sprosta dvakrat zlyhala antikoncepcia (gumicka) a ma dve dcerky....joj dufam, ze budem plodna po nich 🙂

pata31
autor
12. mar 2009

evulik, aj ja... 😵

pata31
autor
12. mar 2009

inac aj moja segra je plodna...tri deti (jedno este potratila), ale ona nebrala nikdy HAK...no a my sme traja surodenci, takze dufajme... 😵

kleopatris
12. mar 2009

ani moja nebrala HAK, to len ja som cierna ovca rodiny 😒

pata31
autor
12. mar 2009

ja tiez v tomto 😀 inac je cierna ovca moja sestra 😝

kleopatris
12. mar 2009

u nas brat 😀
booze ta posledna polhodina sa vlece 😒 keby bol dnes uz aspon piatok....

pata31
autor
12. mar 2009

no to veru, keby bol piatok vecer... 🙄
ale aspon zacalo slniecko svietit 🙂

evulik6
13. mar 2009

bre raaaanko babulky 🙂 ako sa mate? zde moj graf:

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

pata31
autor
13. mar 2009

cafte, mne dnes kus klesla teplota 😖 neskor pridam grafik...

evulik6
13. mar 2009

pata to nevadi, este stale moze stupnut 😉

pata31
autor
13. mar 2009

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
no uvidime zajtra...inac rano som mala taku bolest v podbrusku ako pred mrchou, ale len chvilku...inac mna bolieva tak najviac den pred...a potom ma mangel zacal steklit a ma tak pichlo vo vajecniku 😨 a potom sme auto tlacili, bo sme nenastartovali...tak to ma tiez kus pichlo...som vravela, ze potratim aj to, co tam neni 🙄 😝

pata31
autor
13. mar 2009

jaj, ta mna ruky bolia...normalne svalovica...sme nemohli to auto dostat z miesta, bo bolo v blate... 🙄 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre