Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
7. apr 2009

Evulik, tak uz som to dala do albumu, ze sa mozes kuk 😵
Ahoj, Miska, tak tiez ti pekne stupla teplotka 😵 grafy mame pekne, len ci z toho nieco bude... 😕
My sme vcera mali prezentaciu doma, tak hned na zaciatku zistila, ze taku istu sme mali v decembri, takze nemala co prezentovat 😀 a potom mi zavolala segra, tak som zacala na nete hladat cislo na eurolines...proste zacala salenka...takze ta, co prezentovala pochopila, ze je koniec prezentacie 😝 a to som az do jedenastej vecer hladala po nete, ako ide ten spoj...

pata31
autor
7. apr 2009

Kleo, ked mamka nieco mojej sestre povie, tak to je jednym uchom dnu a druhym von...stale si spravi po svojom...

evulik6
7. apr 2009

noo patka pozerala som ten grafik ale neviem co mas na mysli... ☹
zisla by sa nam tu nasa odbornicka desmodka 😉

no ta tvoja sestra je teda riadne cislo...ste mali doma veselo vecer co??? nooo chuda mamina, ta to musi najhorsie prezivat asi co?

pata31
autor
7. apr 2009

Evi, myslela som na toho 20.4....tam mam take zvlastne tlacitko... 🙂

evulik6
7. apr 2009

no idem to kuk este raz, len je to strasne male v albume

pata31
autor
7. apr 2009

idem to ta dat trosku orezane...

evulik6
7. apr 2009

no ale uz som to nasla..neviem co to je...podla mna to je oznacene kedy by ti mala prist mrcha alebo kedy mozes testovat...asi skor ten test nie? kedy mas mat mrchu?

evulik6
7. apr 2009

bo mne na wunschi oznacilu mrchanu na trinasteho a testovanie na 17teho.... tak podla mna to bude testovanie v tom kalendari 😉

evulik6
7. apr 2009

kukni sem:

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

inak mne sa tento wunschkinder paci viac...neviem...

pata31
autor
7. apr 2009

tu mam wunsch: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
tu mi ukazuje na stredu 15.4. a testovanie na 19.teho...takze som 2 dni pozadu za tebou 😀

evulik6
7. apr 2009

takze pravdepodobne to bude u teba testovanie....lebo si mala ovu toho 19teho a ja o dva alebo tri dni skor, podla toho aka bola teplota vtedy ked som nemerala, takze tak

michalag
7. apr 2009

evulik, ovu mi vyznaci zajtra 😉
Inak aj mne sa WK paci viac, ale davam si aj na FF aby som vedela ci mi vyznaci rovnako ovu
Inak skusala som si zadat teplotu na zajtra a na obidvoch mi vyznaci ovu v rovnaky den 🙂

pata31
autor
7. apr 2009

len preco sa to nezhoduje na ff a wunschi? 😕 sranda, mozem si vyberat 😀
Mne sa paci stranka ff, ale na wunschi to je take prehladnejsie ci co...

evulik6
7. apr 2009

nooo patka, hlavne ze sa ti ovu zhoduje... to je dolezite... asi to ma kazdy program inak nadstavene...jeden den mrchy hore dole...

evulik6
7. apr 2009

no idem od vas babulky...idem sa trosku pohrat s dadkom a pobede mozno skocime aj trosku von... aspon mu slniecko povytahuje vsetky sopliky.... len aby teplotu nemal sasko moj...tak pekny dnik...potom pridem este, ajojte 🙂

pata31
autor
7. apr 2009

pekny den aj tebe 🙂

desmodka
7. apr 2009

caute zeny,

vela roboty 😠
asi bude ovu, teda uvidime zajtra http://www.fertilityfriend.com/home/desmodka dava si teda riadne nacas, treti den ma bolia bradavky tak snad...

ff ukazuje tie dni DPO len tomu kto ma predplatene VIP, ono to davaju aj zadarmo ako navnadu aby ste si to objednali 😀 😀

pata ta tvoje sestra je riadne odvazna zena, klobuk dolu.. dufam ze dobre dorazila k vam
kleo tak takyto zapal??

pata31
autor
7. apr 2009

ahoj, Desmodka...tak teda dlho si tu nebola 😔 no ale ked mas vela prace...nezavidim ti 😝 ale gratulujem k ovu
😵
tak mne to vip clenstvo za par dni skonci, tak uz tiez nebudem mat dpo 😀
akurat sa snazim mojej uzasnej sestre dovolat a nedviha 😒 dufam, ze sa nic nestalo...

evulik6
7. apr 2009

ahoj desmodka...som vedela ze ty nam to hned vysvetlis s tym DPO 😀 Inak pekna ovu, urcite to tak bude... teda fakt si dava nacas...ale nevadi, hlavne ze je 😉

desmodka
7. apr 2009

pata, no este je skoro gratulovat 😝, uz vidim ako zajtra padnem, ale neva... sak aj tak sa nesnazime 😀 ocikavat test este nebudem 😅
evulik, no tak znahodou som toto vedela 😀
zienky a co planujete na velku noc??? nejaky dobry recept na nejaky kolac alebo nieco slane??? 😀 mam chut piect
na vianoce sme robili marlenku, no nikdy viac, bola super ale tolko roboty s nou bolo, dvaja sme 4 hodiny pri tom stali 😠

evulik6
7. apr 2009

ja tentokrat idem piect iba medove rezy a muzovi do prace zajtra idem piect ovocnu bombu alebo tunel to niekto vola... mnaaam...mm ma narodky 13.teho teraz akurat na velku noc... ku nam aj tak nik nechodi, a pre nas jeden kolacik staci...potom sa iba prezierame 😝 😀

pata31
autor
7. apr 2009

segra je vo vlaaaaaku z BA....huraaa 😀 😀

evulik6
8. apr 2009

super patka, tesim sa s tebou..... konecne sa jej to podarilo 😀

no a tu moj graf, dnes teplota klesla....no co uz...

http://www.fertilityfriend.com/home/2507d8

moni1412
8. apr 2009

ahojte, splnate nazov temy? snazilkujete uz ? 😀

evulik6
8. apr 2009

😀 jasne moni, aj ked tento cyklus sme sa az tak nesnazili, uvidime buduci to bude hadam lepsie 😀

moni1412
8. apr 2009

tak drzim palce, vsetkym 🙂 😉

evi Davidko ako? 🙂

evulik6
8. apr 2009

davidko sa ma uz celkom fajn, sopliky nas uz opustaju, uz vyzera aj ovela lepsie...a denisko ako? zdravi ste? moj pozera rozpravku teraz, a ja pojdem pomaly, musim varit a upiect mm zakusok do prace k narodkam, dufam ze sa mi podari 🙂

moni1412
8. apr 2009

evi drzim palce 😉 🙂
no vas choroba opusta, k nam prichadza asi 😒 par dni uz zyvsena teplotka, dnes rano uz brutalne, tak sme na cipkoch.... sopliky, kaslik, snad "len" dalsie zubky 😕

pata, desmod vy ako? 🙂

evulik6
8. apr 2009

dakujem moni.... nam uz idu posledne zubky, uz vykukaju tak budeme mat pokoj konecne

idem ja aby som to stihla...ahojte

pata31
autor
8. apr 2009

bre ranko! Evulik, segra teda vecer dorazila, boli sme vsetci happy 😀
moj grafik, zase mam hadika 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/pata31
inac u teba je este skoro na pokles, nie? Mozno este stupne naspat..teraz som si vsimla, ze v takom modrom ramceku nad grafom ti pise, ze si cd26 a 10dpo 🙂 a ty mas lf 14 dni, nie?
Ahoj, Moni..tak ja momentalne cakam, ze co sa bude diat buduci tyzden, ci mrchana dojde...ale zatial ziadne priznaky, nic...nie jak minuly cyklus,ked som mala riadne priznaky 😉 😝 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre