Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

evulik6
18. máj 2009

ozaj a prsia ti neprezeral doktor? mne hned a podla nich mi to hned aj diagnozu stanovila 🙂 lebo pri dadkovi som tiez prisla skoro a tiez nic nevidela...

evulik6
18. máj 2009

inak ked tak rozmyslam... ty si tam bola naozaj prilis skoro aby bolo nieco vidiet...ja som na treti den meskania mrchy este len testovala... tak to je jasneeeeeeeee moja..........ty si tehula ako vysita...neboj, nabuduce tam bude vidiet riadnu bublinku 😉

donna11
18. máj 2009

...presne to povedala lekarka aj mne....ze este je veeelmi skoro, aby tam nieco videla...

flyangel
18. máj 2009

minix jasne ze nic nevidel lebo nemal co vidiet...mimi je este malinke...ale o par tyzdnov tam uvidi babo...nuz a teraz usg nie je dolezite ale krvicka

nikiarudi
18. máj 2009

babule ďakujem vám veľmi pekne za podporu... 😵 😵 😵

evulik6
18. máj 2009

nemas za co niki 🙂

donna11
18. máj 2009

..babulky pomalicky vas opustam...som mrtva.......zajtra sa vidime.. 🙂

ps:..ale asi az vecer, v robote nam presekli kabel od netu a uz vyse tyzdna nejde.. 😖

...prajem vam vsetkym krasny vecer...
..evulik prijemne snazilkovanie... 😀....minix aj ty sa utekaj s drahym nejak rozptylit, prides na ine myslienky aspon a bude vam obom fajn... 😉

..bruuuu nocku... 🙂 🙂 🙂

evulik6
18. máj 2009

ok donna, tak sa dobre vybuvaj... a dakujem 😵

evulik6
18. máj 2009

no idem ja od vas.... majte sa krasne a sladke snicky zelam...zajtra sa tu stretneme...papik

nikiarudi
18. máj 2009

dobrúúúúú nooooooc 😵 😵 😵

minix
18. máj 2009

evulík môj, ja ti len upresním, prečo som bola u doktora. V štvrtok idem do Bosny a Hercegoviny a budem tam až do pondelka večera a reálne na doktora budem mať čas až v budúcu stredu, čo sa mi zasa zdalo dosť neskoro, tak som to tam šmykla.

Nech to dopadne akokoľvek, každej z Vás želám dobrú nocku, niki tebe dobré výsledky u doktorky a nezabudni ich sem prísť povedať hneď, ako ich budeš vedieť a prídi s jasnou diagnózou. 🙂))
Donuška, to máš nemilé s tým netom. :(( ale fotečku máš peknú. Držím palce, aby ťa bruško bolelo akurát tak z tehotnosti.🙂

A vám všetkým ostatným, ak sem zablúdit, tak dobrú nocku.
Ráno zmeriam teplotu a to som zvedavá čo to dá.

Tak dobrú každej z vás a poniektorým aj horúci večer, však Evik? 🙂)))

evulik6
18. máj 2009

Ja viem ze ides prec, ale fakt je to skoro... no nevadi...nabuduce to uz bude isto vidiet...
no mm uz prisiel tak idem off...majte sa krasne...dobru nocku aj tebe minix...papa

evulik6
18. máj 2009

tak tu som nasla zaujimavu kalkulacku a cuduj sa svetu, mne to podla toho normalne aj vychadza... 😲
http://zena.centrum.sk/sluzby/menstruacny-kalen...

no ale uz naozaj idem.... ajojte 🙂

minix
19. máj 2009

dobré ránko kočendy, ja som jak zbitý pes. :/ strašne unavená, nič sa mi nechce, najradšej by som šla spať znova a vonku je strašne hnusne, o druhej v noci bola pekelná búrka...no des. Vy ste dnes na tom ako?

donna11
19. máj 2009

..cauko minix..myslim, ze za mna svedci to, ze teraz som tu..nemozem sa dostat z postele, v hlave mi duni, je to cele nafigu...hadam mi sprcha trochu pomoze...

evulik6
19. máj 2009

dobre ranko babule...
ja som tiez cela dolamana zase.... v noci som nespala kvoli tej hrmavici... ked prvykrat buchlo tak som sa hrozne zlakla a potom som uz nevedala zaspat az ked to skoncilo... maly spal celkom ok, a mne sa snivalo ako sa budil a ja som mu chodila robit kakao... och , uz mi hrabe z toho...ked mozem spat tak sa mi sniva ze sa budim, a bolo to take skutocne, ze som potom rozmyslala ci som bola hore naozaj alebo nie 🙄

minix, ako meranie?

minix
19. máj 2009

ahoj evu, no asi tak, ako som cakala. 🙂)

http://www.fertilityfriend.com/home/26fcbb

a na jazyku mam strasnu pachut po grcke, tak neviem. To som mala uz vcera. Moje telo sa zblaznilo.

evulik6
19. máj 2009

minix, taky malilinky pokles nic neznamena... to je ok... a neskusala si dnes testnut znovu?

zusika
19. máj 2009

🙂 ahojte kocky, zelam vam krasne dobre rano..ked to tu tam citam zacinam mysliet pozitivne..aj za as... ved ti je vsetko take krasne...no..zacinam byt precitlivela.. 😎 tak teda poriadna burka bola v noci aj u nas..som sa len bala toho, aby nebola az dovtedy kym pojdem do prace lebo by som nevysla z domu 😝 ale dnes je krasne, v Hlohovci bolo rani 18 stupnov...v Ba je tiez celkom slusne slnecno..tak co viac chciet... na dnes..uz aby som zacala pracovat...
🙂 tak co mate nove za tych par hodin..

evulik6
19. máj 2009

ahoj zusika...ja nemam nove nic...ja len cakam a cakam na koniec tyzdna...to by som mala mat uz po plodnom obdobi a potom cakat dalsi tyzden ci sa mrcha dostavi...

minix
19. máj 2009

evulik, nie, neskusala, kaslem na to, co ma byt, bude, co nebude, nebude. Aj tak by som sa znova a zbytocne nad tym zamyslala, tak nebudem testovat. 🙂)) a mozno to nevydrzim a testnem pocas dna, aj ked to nebude relevantne.

nemyslite, ze my furt len na nieco cakame? ☹ 😀

evulik6
19. máj 2009

minix, tieto testy uz robia tak aby si mohla testovat aj pocas dna, a pokial ti tam ukaze ciarocku tak je dobre... co myslim ze ukaze...no ale ako chces 😉

hej hej stale na nieco cakame...

inak vcera nam skoro pekny vecer ani nevysiel, dadko sa vkuse budil vecer....no hruza... ale stihli sme 😝 😀

minix
19. máj 2009

necham si to este prejst hlavou, evulik 🙂 a uvidim, ci to testnem alebo nie. Ja som sa dnes nejak zobudila aj zmierena s tym, ze to nevyslo. 🙂))

no podstatne je, ze ste to stihli, evu a vsetko je ok, ako ma byt. 🙂)

pata31
autor
19. máj 2009

Ahojte, bre ranko...no ste tu zase popisali...mi to trvalo, kym som precitala 😝
Minix, ten malinky pokles nic neznamena, ja verim tomu, ze si tehulka 😵
Nella, trosku mi byva zle, ale nastastie bez grcky (klop,klop)...len taka pachut v ustach, nechutenstvo, takzo na zaludku...no vcera vecer mi bolo blbo...myslite, ze ked si dam deci pivka, ze to moze ovplyvnit babo? 😕

evulik6
19. máj 2009

alebo uz kasli na to... zajtra ides k dr.? ci ako?

veru, hlavne ze sme to stihli.... este dnes by sme to mali poistit asi... inak v noci som sa zobudila na to ako ma boli v podbrusku..ale tak cudne... a potom to prestalo... teraz ked nemeriam tak v tom nemam az taky prehlad 😀 , ale nevadi....

vcera som bola na urade prace sa spytat na tu MD a povedali mi ze je jedno ci chodi na pol dna alebo na cely den, tym padom mi MD konci ako nastupi do skolky...tak mi iba potvrdili to co som si aj myslela... ze keby byval dlhodobo chory tak je to ine... takze ma v septembri caka nastup do prace alebo mu mozem dat odklad este do decembra, keby som nahodou otehotnela, tak inu moznost nemam kedze na rizikove ma asi nevypise... 😝

evulik6
19. máj 2009

ahoj patka...
deci pivka urcite neuskodi... to je ok... mozes 😉

pata31
autor
19. máj 2009

Evulik...tak ti posielam tehu virusik, aby sa to uz konecne aj na tebe prilepilo 😉 chytaaaj:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😀

ale si ma potesila, ze deci mozem, bo obcas ked mi je tak tazko, tak mi to pomoze 😵

evulik6
19. máj 2009

jeeeeeeeeeeeej pati, dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem
hadam uz zaberu 🙂

jasne ze mozes...normalne mozes aj deci vinka obcas, na krvinky...to je ok....hovorili nam to aj na cviceniach takze pohoda...nemusis sa bat....

zusika
19. máj 2009

Minix..pravda...stale na nieco cakame...ze az hruuza..ale zase je to take pekne na nieco sa tesit... mna teda to strasne posuva dopredu.... nemat ciel a plan som uuplne v ..... proste ja si vzdy musim nieco zaumienit a ist za tym... a take to steklenie v bruchu a ta nedockavost..mna ide porazit... a hlavne ked ja teraz neviem ci mrcha pride na 23 den ako vzdy ..alebo na 28 tak ako pri poslednom cykle... ked ja to uuuuuuz chcem vediet..a ten tyzden ma asi zabije.. na jednej strane si hovorim, ze pockam a nebudem to silit.... na druhej ze ved testnem a aspon nebudem moje trapenie dlho natahovat... v tomto sme asi mnohe podobne, vsak... ale poviem vam citim take napatie ako pred skuskou v skole... takze musim mysliet na ine veci... ale zase..furt sa sledujem... ze co ak predsa som...napriklad nam maju v praci v piatok robit deratizaciu..o 12.0 maju ist vsetci domov...ale moja praca je taka, ze by som tu aj mala zostat a sledovat dianie...no tak ja neviem...deratizacia je svina....a toci sa z toho hlava... asi pojdem domov ako vsetci...

zusika
19. máj 2009

haloo..aj ja som tu a chcem dobry tehu virus... ved tu zostanem posledna... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre