Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

zusika
28. máj 2009

ze 14 dni... donna..ale teraz ked pojdes prec, aspon na to prestanes mysliet, budes mat ine starosti.. 🙂

teuflerin
28. máj 2009

no asi tak dona zusika ma pravdu..alebo sa budes moc sledovat ze toto nesmiem co ak som tehotna...ale to sa neboj..pokial to zena nevie tak aj tak vzdy robi vsetko tak ako zvdy..nie?

pata31
autor
28. máj 2009

Donna, ty si maska 😀 to je teda riadny rozdiel 😵 dufam, ze bude happyend...

donna11
28. máj 2009

...no baby aspon tuto vyhodu to ma, ze sa plne zamestnam niecim inym... 🙂 ....a ak tak v ut skocim k tej lekarke, poviem ako sa veci maju a necham to na nu, ci mi da vyvolavacku al mi zoberie krv...

donna11
28. máj 2009

...patiiii...tak vies, to ten stres....a navyse rano mi bolo na grc (s prepacenim) 😒 , bola som nejako mimo.. 😖 ..ale uz sa to ustaluje....

zusika
28. máj 2009

ozaj pati..ty si volala Dr. s tym, ze neprisla mrcha alebo rovno ze si tehu??

januliatko1985
28. máj 2009

dobre ranko babenky 🙂 tak som vas precitala tak ryhclo,ste toho vela popisali.
donna,ti si sama zahada,som zvedava ako to s tebou dopadne.
zusika,drzim palceky.

a mna este stale priserne boli lavy vajecnik a podbrusko.len co spravim prudsi pohyb ta tak ma pichne ,ze sa musim zohnut az...dala som si aj tbl od bolesti.....ta ovulka s ami asi fakt posunula a dnes mam uz 23DC,no sak uvidime.

pata31
autor
28. máj 2009

Zusika, volala som, ze som asi tehu, ale sestricka povedala, ze to musim prist normalne na kontrolu a ze doktor sa pozrie, a tak sa uvidi, ze co dalej...no a ja som mu vravela, ze mi meska a ze som mala pozitivne testy, on mi robil stery(bo to som vlstne aj na kontrolu bola) a potom utz, kde bolo vidno bublinku, potom som bola este o tyzden neskor zase na utz, a uz to bolo vacsie, tak az vtedy mi potvrdil tehu...a az potom mi vravela sestricka, kedy mam prist na krv... 😵
Donna, ti verim, ze si z toho vsetkeho v strese 😖

zusika
28. máj 2009

to taky dlhy proces....??? som uvidime...ja by som asi volala hned ze chcem ist na krv lebo asi tehu..ved to je najrychlejsie riesenie...co tam po utz... ? aj aj ked aj to je dolezite... ale kazdy lekar je iny...

pata31
autor
28. máj 2009

aj ja som volala, ze chcem ist na krv, ale ma sestricka zrusila, proste maju iny postup a ked to dr videl na utz, tak ta krv je aj zbytocna... 😉 a je to aj rychlejsie, ako cakat na vysledky... 😵

zusika
28. máj 2009

🙂
babenky..aha co som vyhrabala...pekne vsetko rozpisane..co mozu tehulky papat a co nie...
http://www.hami.sk/sk/vy-a-vase-dieta/tehotenst...

teuflerin
28. máj 2009

no babay osm zvedava ako to potom bude prebiehat u mojho doktora, ale tak ja asi klasika pridem k nemu ze asi som tehu a uvidim co bude robit...

zusika
28. máj 2009

teu, klasika??? 🙂 🙂 robis to bezne??
😀 😀
ja chodim na suktomnu kliniku, takze musim sa objednat... ziadne take ze prist neohlasena... no a ja mam este jeden problem....ja to potrebujem nejako uhrat potom v praci...aby nevedeli este.... no a to bude problemik...lebo kolegyni musim povedate ze idem na chvilu prec a asi aj preco...

teuflerin
28. máj 2009

jaj zusika..ale sak nemusis jej hovorit preco ides na gyndu nie???....a klasika preto..ze sm tam uz castejsie ako doma kvoli mojim problemom vies?takze pridem poviem co je vo oveci a uvidime...ale nie, neboj, nerobim casto to ze oznamujem ze som asi tehu:D

zusika
28. máj 2009

🙂 ... no teu...aby si bola v obraze...tu u nas som ja ako casovana bomba.. 😀 vsetci cakaju ze kedy uz budem tehu, takze ak pojdem k Dr. vsetkym to bude jasne.... som proste na rade 😀 ale mne ide o to, ze ja to nebudem chciet hned rozkriknut, kym to nebude fakt ze iste... a tu su same "drbny"

teuflerin
28. máj 2009

no sakprave to je to ja osm povedal ze ani ja to nechcem nikomu povedat, az ked budem po tretom mesaici, skor nie...

pata31
autor
28. máj 2009

Zusika, tak povies, ze ides na ster krcka, ze to je proste kontrola abo nieco...sak aj preventivna prehliadka sa musi robit raz za rok...alebo povedz, ze ides ku koznej..abo k zubarovi 😉
inac ta stranka hami je fajn, tu druhu uz mam ulozenu medzi oblubenymi 😵

tatranka111
28. máj 2009

ahojte baby 🙂
zusi, dona držím palce
mne sa dnes zvýšila BT, takže aspon mam istotu, že ovu bola 🙂

michalag
28. máj 2009

Ahojte, tak som tu aj ja 🙂

pata31
autor
28. máj 2009

joj, mna nastval jeden zakaznik...nieco si objedna, podpise objednavku a potom hovori, ze ja som zle napisala 😠 az ma hlava z toho boli..

pata31
autor
28. máj 2009

a chce sa mi hrozneeee spat 🙄 🙄 ale sa budem musiet nejako prebrat, bo sa mi treba zase anglictinu ucit...tentoraz uz na zaverecne skusky, ktore budu o tri tyzdne 😖

Miska ako mas?

tatranka111
28. máj 2009

pata nerozčuluj sa.....nech ta tá hlava nemusí boliet
učíš sa anglinu? 🙂

zusika
28. máj 2009

pati aj mne sa chce spat.... strasne....som sa vratila z obeda, napapana..a este sa aj zamracilo.... a k tomu... rozbolelo ma podprusko... ☹ asi sa uz mrchana hlasi..... ☹ no ved uvidime....
a nerozculuj sa...fakt.... aj ked ja som ta prava co to hovoti, sa tu stale pre nieco rozculujem.... 😎

michalag
28. máj 2009

takyto zakaznik vie nas...t 😠 , ale nerozculuj sa hlavne koli mimi a aby ta zbytocne nebolela hlava, aj ked nie vzdy sa to da.
Inak baby tie co ste boli uz tehu popripade ste, ako ste riesili ked vas bolela hlava, lebo toho sa bojim ze ked zacne ze ako to zvladnem, kedze prve tehu ma bolela aj 2 dni ked som nebrala tabletky a vtedy som bola protivna az az 😅 😝

michalag
28. máj 2009

pati, ja dobre, dnes rano som este trochu spinila, ale uz je po nej chvala bohu, lebo tato mrcha mi pripadala ze nikdy neskonci, strasne mi to islo pomaly, ale od dnes som zacala opat merat BT tak som zvedava kedy bude tento mesiac ovu

pata31
autor
28. máj 2009

no snazim sa nerozculovat, zatial na to nemyslim, ale este to budem musiet riesit 😠
Tatranka, no idem sa ucit, treba sa mi temy na ustnu skusku ucit...a dnes idem dve temy rozobrat, tak sa musim pripravit...
Miska, ja tu hlavu riesim zatial tak, ze pijem vela, pripadne studene obklady a spanok...to zatial pomaha 😵
no takze sa ti zase zacina snazenicko 😉 tak si to uzi! 😝

bibi24
28. máj 2009

Baby, mam chvilu cas, tak som vas prisla kuk na chvilku? Co porabate? Ja som uz poobede a dnes padam z roboty skor, idem domov, konecne nemam na vecer ziaden program a budem asi upratovat byt, kedze cez vikend tu nebudeme 😖 to bude otrava, ale co uz ked to treba urobit....

michalag
28. máj 2009

pati, uz sa tesim na snazenicko 🙂 😉 , spojime prijemne s uzitocnym 😝 🙂 😉

zusika
28. máj 2009

bibi, aj ja mam v plane upratovanie... ☹ aj ked som uz teraz unavena...aso zaspim posediacky...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre