Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
3. mar 2009

aha, tak ok...a to ako dlho tam mam mat ten teplomer, ked je ortutovy? normalne 5min? 😕 to bude manzel kukat, ze co to stvaram 😀 😀 😀

desmodka
3. mar 2009

pata ked ortutovy tak 8 min (tak sa odporuca) ked digitalny, tak dokym nezapipa 😀

pata31
autor
3. mar 2009

digi nemam, musim si kupit...tak zatial s ortutovym...dufam, ze nezaspim pri tom 😀

desmodka
3. mar 2009

no ja uz par krat zaspala ked som merala ortut :D,
inak aj moj drahy sa cudoval ze co to robim a teraz uz tuto metodu pozna skoro lepsie ako ja a furt kontroluje teplomer 😀
pata som zvedava na tvoj zajtrajsi vysledok :D

pata31
autor
3. mar 2009

a to je nejaka vyska teploty, ktora je normalna, ci to ma kazdy individiulane? Este mi pls napis stranku, kde si to zapisujes...ď 🙂

desmodka
3. mar 2009

no po ovu sa zvysuje teplota... a ide na 37 +-... takto hore sa drzi az do mrchy.. niektorym babam pred mrchou zacina klesat a niektorym po... je to indi... kuk moj album .. mam tam jeden taky graf 🙂...tie stranky su..
fertilityfriend.com - anglicka
wunschkinder.net - nemecka

pata31
autor
3. mar 2009

ok, dik 🙂 teraz utekam nieco vybavit do mesta...

desmodka
3. mar 2009

oki pa

evulik6
3. mar 2009

ahojte... co porabate? 🙂

desmodka
3. mar 2009

evulik "pracujeme" a ty??

evulik6
3. mar 2009

ja som bola s malym vonku doobeda, potom som varila, maly si pospinkal pri tv a teraz som tu, cakam na sestru

desmodka
3. mar 2009

evulik a co ten teplomer?? neskusala si ho pod teplou vodou???

evulik6
3. mar 2009

desmodka pod vodou som neskusala, ale skusala som merat teraz, teplota by mala byt ina ako rano a aj je ina...37,1 takze funguje 😀

kleopatris
3. mar 2009

ja mam ten graf na wunschkinder. neviem preco sa mi to neda vlozit ☹ ze by firemna ochrana 😀.. neviem, skusim z domu, ci to pojde.
Mne dnes teplotka troska stupla, v nedelu by som mala dostat mrchu podla mojich vypoctov, uvidim ako si to ale moje telo vypocita.....ale ja straaasne dufam, ze pride, nechcem ju mat na svadobnej ceste 🙄 to by bolo na prrrrd 😠

evulik6
3. mar 2009

ina sranda ze je stale rovnaka....nechapem...no snad zajtra nameriam uz aj nieco ine ako 36,7 😀 😀 😀

pata31
autor
3. mar 2009

ahojte, ja som uz naspat...🙂 tak som si zalozila konto na tej nemeckej stranke, bo na anglickej ma momentalne nechcelo prihlasit...a ted pijem kavicku...dnes je tak pekne teplucko 🙂 som rano chcela ist pesi do roboty, co je asi pol hodiny pesi...ale jak som vychadzala z domu, som si vsimla, ze v kabelke nemam kluce od roboty, tak som ich zacala hladat...kabelku som vyhodila, dom som prehladala, aj manzel a ocino auta, potom jak som prisla do roboty, tak aj chodniky dokola..a nic 🙄 taze som si bola dat spravit nove...esteze maju majitelia budovy nahradne 😅 ...no a som vlastne chcela povedat, ze z tej prechadzky nic nebolo,ale tym hladanim som sa viac zapotila akoby som sla pesi 😀

evulik6
3. mar 2009

kleopatris a mozno ze nepride, hm???? 🙂

pata31
autor
3. mar 2009

kleopatris a kam idete na svadobnu cestu?

desmodka
3. mar 2009

evulik... dobra sprava funguje... no a teraz uz len cakat co z toho grafu bude 🙂... to som veru zvedava.. takyto graf som este nevidela 😀
kleo dufam ze to pojde, som zvedava na tvoj graf 🙂 a neskusala si len prepisat, nie kopirovat???
a kam idete na svadobnu cestu??? si mala teraz niekedy svadbu???

kleopatris
3. mar 2009

evulik, ja meram asi tyzden a z toho 5 dni bola 36,8 🙂 az dnes vynimocne 36,9 😎 ale je to celkom sranda sledovat ten graf, mna to normalne chytilo, teda az na soboty a nedele, to mna trosku stve, ze musim merat o 7 😕 a ja by som este tak rada spinkat

evulik6
3. mar 2009

heeej? tak super,aspon nie som sama s tou teplotou... uvidime zajtra co mi ukaze...ja tiez meriam o siedmej rano, ale mne je vcelku jedno , maly mi aj tak dava okolo siedmej budicek 😉

kleopatris
3. mar 2009

evulik pride pride, my sme este nezacali, cakam na kontrolu na gynde - som mala zly ster 😒 takze na svadobnej ceste budemen este stale ☹ "gumickovat"

evulik6
3. mar 2009

demsodka, ani ja som taky graf este nevidela 😝 😀

pata, taketo srandy ked nieco hladam a nenajdem to je sila nooo...este ked ti to pokazi plany 😠

kleopatris
3. mar 2009

my sme zvyknuty spinkat tak do 10-11 soboty a nedele - vychutnavame si to este, kym sme samy 🙂

na svadobnu cestu ideme na 16 dni na Mauritius, a brali sme sa minuly rok v juni a svad.cesta nam doteraz nejako casovo nevysla, tak az teraz 🙂, ale slubili nam tam aj napriek tomu, ze je to uz tak davno, ze nam daju honeymoon special 😀 tak sa uz tesiiim, ale aj stresujem, lebo sa bojim lietania 😖

evulik6
3. mar 2009

juuuj, supeeer, ja by som isla aj hned... lietadlom som este nesla ale segra bola a vraj to nie je nic hrozne 🙂

desmodka
3. mar 2009

baby ja meriam o 5 rano aj v so aj v ne 😀 teda 😖 ...
kleo mauricius... ty kokso.. jak ti zavidim... a coje to to honeymoon special?? co to zahrna???
pata tak zajtra rano nam ukazes prvu bodku 🙂
evulik, ten graf je mozno znamenie 😀

kleopatris
3. mar 2009

ja ani presne neviem, vecera pri svieckach len pre nas dvoch, potom myslim sampanske na izbe a tusim 10 percent zlava z ceny 🙂 neviem presne, lebo sa o to stara moj manzelko - chvalabohu, lebo ja nie som na take vybavovacky, este ze ho mam 😉 inak by sme sedeli asi doma na zadku a nikam nesli
😅
ja som uz teda letela, ale pred kazdym letom sa uz lucim s rodinou, lebo si vzdy myslim, ze spadneme... 😒 ako teraz furt tie lietadla padaju, teraz v tom Turecku...no neni mi secko jedno

evulik6
3. mar 2009

desmodka myslis??? neviem... uz ma aj podbrusie pobolieva, tak asi znamenie...ale mrchy 😀 😉

kleopatris
3. mar 2009

ale jak Vam babenky zavidim, ze sa uz mozte snazit 😵 aj ja kcem 😢

pata31
autor
3. mar 2009

ze prvu bodku 😀 😀 inac cez vikend budem musiet skoro vstavat, bo ideme na preteky, tak to aby som uz teraz merala o siestej najneskor 😖 ojoj...
kleopatris...ja si ani nepamatam, kedy som tak dlho spala...cez zimu mame kazdy vikend rano lyziarske treningy abo preteky...takze bezne vstavam o siestej, niekedy o piatej...nastastie uz konci zima a tento vikend to budu posledne preteky 🙂
Demodka a ty co tak skoro meras??? 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre