Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

saksina
13. máj 2009

ahojte 🙂 mohla by som sa k vám pridať? my sme tiež začali so snažením v apríli, ale nevyšlo nám to, teraz mám ms a čakám, kým skončí, aby sme sa mohli pustiť do ďalšieho snaženia 😉 už sa na to veľmi teším 😉

evulik6
13. máj 2009

ahojte...tak patka tu prska virusy a ja som tu neniiiiiiiiiiiiiii 😢 do kelu, tak to zase nic nebude 😒 inak som pozerala tu tabulku co ste tam link niektora hodila, a mne vychadza na maj, jun dievca...inak podla mna je to haluz...to akoze vsetky 27rocne teraz budu cakat dievcata? nie je to divne? no neviem... inak prave som sa dozvedela ze jednej kamoske mojej kamosky to vobec nevyslo podla tej tabulky...no tak neviem ci tomu verit, ale dievca by som brala, takze aspon dufat mozem, len to sa najskor musi podarit...aj ten hore vie, ze by som chcela dievcatko tak mozno aj preto som doteraz neotehotnela 😀 😀 😀

saksina, jasne ze sa mozes pridat, vitam ta tu medzi nami... a nech sa ti cim skor podari otehotniet... 😉 (aj nam ostatnym 😀 )

teuflerin
13. máj 2009

ahoj saskina tak to som rada ze si sa sem pridala...hhe..lebo jas om tu tiez nova tak tu aspon sama nova nebudem...a tie virusy evulik ani ja som tu nebola:( musime pockat na nejaky dalsi:D

teuflerin
13. máj 2009

baby tak ja vas tu necham..dufam ze do rana vela toho nenapisete..idem si uz lahnut...tak zatial krasny vecer este a dobru noc:D

evulik6
13. máj 2009

no tak si pockame, no nie? co uz... ale ved patka nam este prskne...mne akurat skoncila mrcha, a ak budem mat ovu ako minuly cyklus tak patka ma este nejake styri dni cas... 😀

no idem aj ja buvat za mojimi chlapmi tak sa majte... dobru nocku...zajtra sa tu stretneme...papa

michalag
13. máj 2009

saksina, vitaj medzi nami 😉 🙂 😵 😵 😉 🙂
babenky bruuu nocku 😉 🙂 🙂 🙂 😵

kleopatris
14. máj 2009

Dobre rano babulky 🙂
dnes som tu prva, to sa mi este nestalo 😀

saksina ahoooj, vitaj medzi nami a pekne snazilkuj s nami 🙂

tak ja som dnes moj cyklus konecne uzavrela 😒 dosla mrcha mrchata, ale som si myslela, ze ked pride bude mi to viac luto, nejak som tajne dufala, ale vnutorne som to citila, ze tehu nie som ☹, tak mozno preto nie som smutna. Aj tak dobre, to moje zapalene hrdlo a zubarka, by neboli asi zrovna super pre baby....no nevadi, pockam kym mrcha skonci a potom suuuuup na dalsie pokracovanie tejto nekonciacej story 😀 😝

a vy ako sa mi dnes mate? u nas je hnusne, leje jak keby nas polievali a je aj zima 😠

minix
14. máj 2009

dobré ránko. 🙂)

barchee, vdaka za clanky, budem si to dnes citat, ked je vonku tak hnusne, uprsane...ale uz mam tu na stole teplucky caj, mnam mnam mnam. 🙂)

evulik, netusim, ako to je, ale mne je predpovedane dievcatko aj podla vestby z energie aj kadejakych somarikovin, tak neviem. 🙂 na mna by to sedelo, ak by sa nam podarilo nebodaj urobit v uplynulych dnoch. 🙂)

kleo, to nevadi, mala som prave pre teba nachystanu otazku, ze dufam, ze mrcha neprisla....:( nevadi, ides s novou cerstvou dusickou do noveho snazenia. 🙂)

tu je tak straaaaaaaaasne zima a ja som taka zmrzlina, ze som si dala zimnu bundu, teda nie zimnu, ale taku prechodnejsiu a je mi v nej strasne super. 🙂) a teplucko..ale budem tu dnes s vami, tak pokecame a den nam prejde ani sa nenazdame.

A vcera som si bola dohodnut tetu na vyzdobu, zaobstara mi aj kyticku, aj vyzdobu na auto, aj este neviem co. Uz sa na tu svadbu zacinam celkom tesit. 🙂)

pata31
autor
14. máj 2009

Ahojte, bre ranko 🙂
Kleo, no tak aspon ze uz teraz dorazila mrchana, ze ta dlhsie nenatahovala 😅
joj, baby, mne rano zase pristiklo nerv na krcnej chrbtici 😖 ...ma picha pri lopatke riadne a neviem, co s tym teraz...nemozem ani hlavou poriadne otacat...a to iste som mala v sobotu, ale mi to ocino vtedy nejako rozmasiroval...

minix
14. máj 2009

patka patka....toto mavam ja, ked sa zle vyspim.....daj si na to teplo...nejaky svetrik si daj cez plecia alebo co....nech ti to skorej prejde...alebo masti nejakym veralom. 🙂))

a inak sa mas ako?

baby vyznate sa do cien svadobnych fotografov? 🙂

pata31
autor
14. máj 2009

ked ja si to sama nanatriem...a uz som v praci, tak asi az vecer..
mam sa celkom ok...ale vcera vecer mi bolo blbo...som si dala hruskovy kompot, a potom ma tak zacala zaha palit, ze som myslela, ze sa pogrcam 😠 dala som si potom sodu, tak sa to trosku zlepsilo...

ja sa do tych cien moc nevyznam, bo nas fotil kamarat z Belgicka 😉 a aku budes mat kyticu? z akych kvetov? ja som mala oranzove ruze...aj vyzdobu oranzovu..to je moja oblubena farba 😉

zusika
14. máj 2009

Ahojteee!! uz aj ja som tu.... Kleo - mrzi ma to aj za teba...ale zase..ved to snazilkovanie je prijemne, tak treba to brat aj z tejto stranky, no nie? 🙂 druha vec - mylim sa, ak si myslim - dokonca som pocula - ze byciklovanie nie je na zaciatku tehu vhodne - teda skor nevhodne? a minix - kedy mate tu svadbu? ja som mala uuuplne uzasnu fotografku a za dobru cenu - myslim - je to mlada kocka z BA - cena za cely den (11. - 02.00) + 60 foto uz nahodenych v albume - ze uuuzasne.... za 9000 Sk... vobec sa mi to nezdalo vela - ked som porovnavala inych - a ti nemali v ponuke vyvolane fotky, dokonca ani album.... ak chces vidiet...poslem link ..alebo si ma najdi na mojasvadba... 17.maj 2008 - zusika - hlohovec....

michalag
14. máj 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂 ,
kleo, to mi je luto ze mrchana prisla, ale aspon ta nenatahovala a po skonceni mozete opat zacat, este ze je to take prijemne vsak 🙂 😉 😵

patka a nemas doma veral gel, mne to velmi pomaha, ale je to asi len na predpis, skus sa spytat do lekarne a to by nemalo ublizit babetku ked je to na kozu, ale este to mozem kuk 😉

saksina
14. máj 2009

jeeej, babulky, dakujem vam velmi pekne za krasne privitanie 😵 dufam, ze je to tu chytlave a ze sa aj na mna nieco prilepi 🙂

pata - ja mavam tiez dost problemy s chrbticou a aj to, ako pises, ze ta picha pri lopatke. Ja si zvyknem davat na to suche teplo - mam taky vankus so obilninovym zrnom, to zohrejem v mikrovlnke a prilozim na chrbat, je to prijemne a v zime to super zahreje 😉

zusika
14. máj 2009

ozaj - barchee vdaka za linky - aj ja som nasla nieco - teda knizku cvikov na fit lopte - http://www.zeas.sk/katalog_produktu/fit-lopty-1...
a aj tie brusne tance su fajn . videla som jednu reportaz - a videli ste uz na STV - Dvojka - Mama to vie najlepsie? http://www.stv.sk/relacieaz/dvojka/mama-to-vie-... velmi pekna . aj pre mami a ocka... 🙂

pata31
autor
14. máj 2009

Ahoj, Saksina, aj ja ta vitam 😉 inac aj my mame doma taky ten vakus...no len skoda, ze som v praci uz.. 🙄 takze budem cely den trpiet a vecer si to aj natriem aj nahrejem...
idem kuk tie cviky...
a Zusika...byciklovanie urcite nie v tehu...

pata31
autor
14. máj 2009

Ahoj, Miska...pozrela som tvoj graf na ff...tak ti to tam uz vyznacilo ovu...ale preco modrou ciarou?? 😕

michalag
14. máj 2009
michalag
14. máj 2009

jeeej patka uz si videla 😅 😀
ked ti ju nevyznaci graf a ty si si ista ze naozaj bola tak si ju mozes vyznacit sama 😉

zusika
14. máj 2009

ja tym vasim tabulkam vobec nerozumiem.. 😉 kedy je dobre a kedy zle... som amaterka, co? 😝 da mi niektora navod?

minix
14. máj 2009

pati, popros nejakeho zakaznika, aby ti natrel...neverim tomu, ze sa nejaky dobrovolnik pre taku krasku nenajde. 🙂)

kvety a farbu este netusim, ake budu, ale prva nastrelka je ze bielozlte....ale neviem, to este musime doladit....ja by som sla kludne aj do cervenej, aj do fialovej, ale musime to este cele nejak dat dokopy. O dva tyzdne mam stretkou s tou pani, co sa dohodneme na podrobnostiach, tak potom Vam poviem viac.

miska, preco to mas modrou ciarou? 🙂 Je tam nejaky rozdiel oproti cervenej? 🙂) ahaaaaa, tak si si ju vyznacila sama, tak to mam chapat? 🙂)

zusi, nie je dobre a zle, ale je vhodne a nevhodne. 🙂)) resp. fajn a zbytocne. 🙂) a skusim si najst tu tvoju svadbu. 🙂)

pata31
autor
14. máj 2009

Zusika, neboj, sa naucis... 😉 my sme tiez nevedeli, ked sme sem prisli...a v skratke teplota pred ovu je nizka, v den ovu stupne a potom sa drzi hore a ked ma prist mrcha, tak klesne, ak neklesne, moze to byt tehu...

Miska, tak to som nevedela, ze si to mozes aj sama vyznacit 😕 😅

michalag
14. máj 2009

minix, presne tak 😉

kleopatris
14. máj 2009

patka ani mi nehovor o krku...teraz som bola na wcku a cestou tam mna tak seklo niekde v chrbtici 😠 nemozem sa otocit na pravu stranu a prava ruka mna boli 😒 ja som ti len to tehotenstvo trsoka zavidela, nie ten krk...si na mna asi spatny pluvancek hodila 😀

michalag
14. máj 2009

baby len tu nesirte virus seknutia krku, lebo to chytim ani sa nenazdam 😅

reivka
14. máj 2009

ahojte

michalag
14. máj 2009

reivka ahoj 🙂

pata31
autor
14. máj 2009

Minix, no neviem, ci by som sa odvazila 😀 😀 😀
Kleo, ale taketo virusy som nechcela poslat... 😅

zusika
14. máj 2009

🙂 len pozor na H1N1 !!! mam este jeden typ pre BA snazilky - http://cviceniepretehotne.freehostia.com/ neviem ktora sa kde nachadzate...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre