Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

zusika
14. máj 2009

ozaj pati..ako to je ... teraz na zaciatku... skor nie ako ano...myslim sex....

pata31
autor
14. máj 2009

Evulik..ma rano v posteli seklo, jak som lezala a som sa sla otocit...je toto normalne? a to mame nove matrace!!
inac ja na vestice verim...hlavne tarot a pod, ale som si davala vestit a nebolo to na nic dobre, akurat som este viac stresovala, tak som si povedala, ze si uz nebudem davat vestit...len ak to bude vazne nutne, nejake tazke rozhodnutie alebo pod...

kleopatris
14. máj 2009

no aj ja som tak s vestenim, sice neverim na to nejak moc, ale i tak mi vzdy v hlave vrta co povedia a rozmyslam ci to tak bude, nebude 😒 tak som si tiez povedala, ze uz to nechcem vediet/pocut 😖
podla mna to tym pocasim, ze nas seka.....
inak ja uz chcem aby mrcha skoncila, aby sme mohli aj my uz snazilkovat, ale tie moje su taky nekonecny pribeh 😠 takze este tyzden 😠

zusika
14. máj 2009

coooo??? tak dlho.... ja fakt dlhsie ako 4 dni nemam... nastastie

kleopatris
14. máj 2009

no ja som jak krvava mary 😠 ale co sa zabijem? aj s HAK som mala 5 dni a to som si pochvalovala jaka kratka mrcha 😀

pata31
autor
14. máj 2009

Zusika..pokial mi nie je zle, tak normalka 😉 neodporuca sa, ak su nejake problemy ako krvacanie apod...ale to ja nastastie nemam..klop.klop.klop 😵 inac moja mrcha byvala tak 5-6dni

evulik6
14. máj 2009

pati to aj moj mal vtedy chut este viac, ked som bola teho... ale ja som tiez nemala chut, ale casom sa to spravilo, potom som sa zase bala aby sme neublizili mimi ale v pohode to bolo...mm bol veeelmi opatrny...

kleo, ja tiez mavam tyzden... 7 dni, kym sa uplne vycistim... no co uz narobime...ale tie posledne dva-tri dni su take o nicom uz

my sme kupili malemu na poschodovu postel nove matrace tiez...ale nie dormeo ale perdormire... su to nejake zdravotne matrace a super sa na nic lezi.... no ale on aj tak stale spi s nami v posteli, snad sa nauci v skolke spat aj sam

evulik6
14. máj 2009

kleo, ze krava mary...ja sa picnem... no sranda s tebou... ale ja si tiez tak hovorim, najma ak mam silnu mrchu 😀

saksina
14. máj 2009

baby ja fakt za vami nestiham, ste toho popisali, polhodinu som to citala 😀

aj ja beriem kyselinu listovu Jamieson, to su prirodne vitaminy, tak kazde rano si jednu supnem do pusy 😀 A zacinam pit alchemilku, vcera som si kupil sypanu, tak si hadam kazdy den uvarim cajik, ak nezabudnem a budem ju pit v prvej polke cyklu.

evulik6
14. máj 2009

alchemilka je super vec... vidis, aj ja si dnes uvarim...aj dobre chuti... 😉

flyangel
14. máj 2009

caute baby alchemilka je super caj...ale ja pijem porciovanu nie sypanu...mne to pomaha pri zapaloch a aj pri cyste som ju pila a ona sama zmizla 😉

evulik6
14. máj 2009

ja tiez pijem porciovanu... je to naozaj super vecicka ten caj... musim ho aj mamine kupit, lebo ta ma cystu zase chudatko ...uz jej jeden vajecnik zobrali a teraz ma uz aj na druhom malicku, tak jej ho pojdem kupit a nech ho pije, mozno jej tiez pomoze 😉

zusika
14. máj 2009

alchemilka - v lekarni?

evulik6
14. máj 2009

ano v lekarni... ale moze sa pit len pokial nie si tehotna...cize radsej len do ovu... 😉

flyangel
14. máj 2009

zusika jasne kupis ju v lekarni...mas sypanu alebo porciovanu...evulik tak mamine kup alchemilku velmi pomaha aj proti bolesti v podbrusku...len skoda zesa nesmie pit v tehu..

zusika
14. máj 2009

no ved som prave citala...ze pri nepravidelnom cykle... a po porode... ake mate vedomosti vy a preco to pit?

flyangel
14. máj 2009

no presne tak evulik...ale aj keby pila do par tyzdnov tehotenstva nic sa nedeje...ale urcite ak zena zisti ze je tehotna nech to nepija lebo sposobuje stahy maternice a moze dojs ku spontanemu potratu

evulik6
14. máj 2009

kupim kupim veru... inak baby, dnes mojej kamoske robia laparoskopiu...chuda moje, tiez ma cystu tak jej ju idu vybrat... tak na nu intenzivne myslim od rana...vlastne uz od vcera...

zusika
14. máj 2009

jeeeezkovioci.... co vsetko moze caj urobit... :( ja som sa dala radsej na ovocne..ozaj a co cierny caj?? ked ja som taka cajickova cely rpk...

flyangel
14. máj 2009

zusika mne vzdy pomaha pri zapale a tiez pri prechladnutí...posobi priaznivo proti bolestiam v podbrusku..pocas ms ci pri cyste,myome atd.a je dobra aj ako prencia na zenske choroby a dokonca aj pri mykoze to pomaha

saksina
14. máj 2009

ja som pila doteraz porcovanu, ale vcera mali v lekarni aj sypanu, tak som si kupila taku, vraj su ucinnejsie taketo sypane caje

kleopatris
14. máj 2009

inak ja kupujem alchemilku v dmke od herbexu ci jak sa vola ta firma, na pollitra 🙂 ja ju tiez pijem a rada a ked mna boli brucho pri mrche, tak mna prestane po caji skorej boliet jak po liekoch 🙂

evulik6
14. máj 2009

je to vlastne ako zensky caj, podporuje to lepsiu funkciu vajecnikov atd... posobi proti bolestiam v podbrusku a ine neviem, ale je vazne dobry, mna ked bolelo brusko po MA tak mi ho baby odporucili a bolo po probleme... naozaj, aj sestre som ho dala, ked ju bolel vajecnik ta tiez si ho chvalila...

flyangel
14. máj 2009

evulik tak jej drzim palceky...urcite po op bude mat silne bolesti ale do 24hodin ak nebudu komplikacie ju pstia domov...a o aku cystu sa jednalo?bola velka?

minix
14. máj 2009

s alchemiilkou skusenosti nemam, ale kleo, doteraz sa supujem na tom, ako si krvava mary. 🙂

Ja som este za HAK mala tak 3-4 dni, aj ten treti ku koncu bolo iba spinenie....vivat v tomto HAK. 🙂)

flyangel
14. máj 2009

saksina akoze je pravda ze ma väcsi ucinok sypany caj...ale aj tak ja som spokojna s porciovanym...a sypane caje su dobre skor na sedave kupele...evulik alchemilka mne osobne viac pomaha ako zensky caj..kleopatris jasne aj ja mam od herbexu 😉

zusika
14. máj 2009

vdaka za rady...kupim...lebo to brucho ma pri poslednych 2 men. bolelo strasne... 🙂

evulik6
14. máj 2009

no dost velka....ako dlan asi ... nooo tu v bojniciach jej to laparkou uz nechceli robit, lebo ze je to velke, tak je v handlovej a tam jej to urobia aj laparkou...

pozrite aky pekny citat som nasla... (asi ho niektore baby poznaju co chodia aj do temy grafy BT)

Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

kleopatris
14. máj 2009

to je fakt krasne 😵

zusika
14. máj 2009

jeeeej...pekne.... baby...to len ja nestiham robit svoju robotu??? ale aspon mi den prejde 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre