Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
15. máj 2009

no to aj mna by zaujimalo, ze co to znamena...mne vyslo citovy cyklus 100% 😀

Zusika, neboj, vsetky sme na tom istom...resp. aj ja som na tom bola rovnako, tiez som bola sklamana, ked dosla mrcha... a kedy ju mas dostat?

flyangel
15. máj 2009

ja som podla vypoctov mala super vysoke cisla 🙂 ale treba vyckat mrchu..Miska dnes som 19dc takze cakam...dnes ma dost bolia prsia a mala som taky slabo hnedy vytok..

pata31
autor
15. máj 2009

Zusika, neviem, ozaj...ale myslim, ze ten vylet, vecera, vecer nejake pekne pradielko bude ok 😉 😝 😀

baby, ste pozerali euroviziu? tak krasne spievali Kamil s Nelou tu pesnicku, ze som mala az slzy v ociach....a je to hrozne nespravodlive, ze nepostupili, lebo boli podla mna najlepsiiiiiiiii!!! 😒

zusika
15. máj 2009

no to je tazka otazka.... mavala som pravidelny cyklus 23 dni.... az do minuleho mesiace kedy prisla az po 28...takze teraz neviem ako si to mam vyratat..takze som pripravena na obe moznosti..teda 22. aj 27.5. ... prekerna situacia 😠

pata31
autor
15. máj 2009

23? no dost kratky cyklus...no nic ine ti neostava, len cakat 😉

zusika
15. máj 2009

Eurovizia...ano..nasi boli uuuzasni....tiez ma to dojalo..ani som nedychala ked spievali... a kde sa docitam kto postupil?

pata31
autor
15. máj 2009
michalag
15. máj 2009

ja som nepozerala ale ta prva pesnicka bola pekna, ta sa mi velmi pacila 🙂 ale skoda ze nepostupili 😒 ☹

reivka
15. máj 2009

no na tej eurovízii postúpili kadejakí divní ludia

zusika
15. máj 2009

no.. 23... tak sa mi to nastavilo po vysadeni HAK... ja viem...cakat...trpezlivost ale nie je moja silna stranka... 😖

flyangel
15. máj 2009

no ja som nepozerala...ale bolo jasne ze nasi nepostupia....to stale tak je.. ☹

pata31
autor
15. máj 2009

najviac ma nastvalo, ze postupil ten Grek...otrasna pesnicka o nicom, akurat, ze dobre vyzeral... 😠 a niektorí ostatní boli ozaj divní...
Zusika, mozes tu zabijat cas s nami 😉 😀

michalag
15. máj 2009

babenky zatial sa s vami lucim ideme do obchodu a potom musim upratat ak chceme mat zajtra s drahym fajront a ked dam meleho do hajan tak sem nakuknem 😉 🙂

flyangel
15. máj 2009

aj ja idem poupratovat a ucit sa na statnice 🙄

kleopatris
15. máj 2009

a co tu mam robit ja? ja sa nudim 😒 ako vzdy v praci 🙄
flyangel aku skolu robis ak sa smiem spytat?

evulik6
15. máj 2009

ahojte zlatusikovia... tak som sa sem konecne dostala...u nas prsaloooo tak som poupratovala cely byt a zatial sa aj vycasilo.... uz asi von nejdeme doobeda, pohrame sa doma, nech to trosku vyschne vonku a potom pobede pojdeme s dadkom k nasim...

miska, minix, kraaaaasne grafy mate... vyzera to dost nadejne...drzim palce ..aj na nohach 😉 normalne ma to zase laka merat, ked vidim tie vase grafiky, ale nejdem...musim vydrzat...

inak baby mne asi vcera zacali plodne dni, mala som hlien ako som s vami dopisala pobede 😉 tak podla vsetkeho by sa mi mrcha mohla ustalit...minuly mesiac som to mala tiez v tychto dnoch po menzese... tak uvidime...

inak ja som tiez pozerala eurovision no a tiez ma nastvalo ze nasi nepostupili...

flyangel
15. máj 2009

Kleopatris-osetrovatelstvo BC budem teraz koncit 🙂

pata31
autor
15. máj 2009

Ahoj, Evulik...posielam special pre teba...tehu virusik...TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😉 😵

kleopatris
15. máj 2009

ahoj evulik 🙂

ja som euroviziu nepozerala ☹ ani neviem co to je...aaach jo, ja som tu uplne mimo 😠

evulik6
15. máj 2009

jeeeej patka dakujem ..si zlata... ani nevies ako ma to potesilo.... uz som ich vsetky spapala... dufam ze zaberu 😉 😵

ahoj kleo... ale nie si mimo, ja som tiez nevedela ze to je, len mm prepol po panelaku a zrazu eurovision a nasi akurat isli spievat... sranda ako sme to vystihli...

reivka
15. máj 2009

vidíš kleo a práve ty si mohla hlasovať za Slovensko, lebo si za hranicami

zusika
15. máj 2009

spat k eurovizii....tento sa mi velmi pacil... Alexander Rybak-Fairytale ... mozete kuk aj na mojemp3.sk ... inak super stranka na stahovanie pesniciek.... staci sa registrovat..a je to free..

pata31
autor
15. máj 2009

Kleo, to je medzinarodna pesnickova sutaz...kedysi to vyhrala napr. ABBA 😉

kleopatris
15. máj 2009

aha, no tak ked je medzinarodna tak jasne ze slovensko nemoze vyhrat 😒 sme moc mala politicka rybicka, to je jak s miss world 😠

evulik6
15. máj 2009

patka ako sa dnes citis? ok?

kleo, brusko boli? dufam ze dlho nebude...

pata31
autor
15. máj 2009

Zusika, ten sa pacil aj mne...a hral aj na husle, cize Vanessa Mai v nohaviciach (dufam, ze som dobre napisala meno 😀 )

reivka
15. máj 2009

kleo a žiaden štát nemohol posielať hlasy svojmu štátu, iba cudziemu

pata31
autor
15. máj 2009

Kleo, veru, sme prilis mala krajina, aby sme mohli uspiet v takej sutazi ☹
Evulik, celkom fajn dnes, som hladna 😀

reivka
15. máj 2009

ja raňajkujem 🙂

reivka
15. máj 2009

a používate niektorá menštruačný kalíšok? musím povedať že je to super vec 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre