Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

evulik6
17. máj 2009

aj ja vas opustam zatial... idem sa venovat manzelovi, ktory momentalne sice studuje do prace aktuality, ale neva, urcite si da pauzicku 😉 😀

mamartinka
17. máj 2009

minix dobru a drz sa. 🙂

michalag
17. máj 2009

babenky idem sa venovat drahemu kym nesadne k PC koli robote

bruuu nocku

mamartinka
17. máj 2009

dobru vsetkym.

minix
17. máj 2009

evulik, drzim palcoky.

evulik6
17. máj 2009

ajojte a krasne snicky zelam 😵

minix, dakujem 😉

flyangel
17. máj 2009

drzim palceky minix... 😉 nuz aj ja uz idem dobru noc. 😀

pata31
autor
17. máj 2009

jeeejjjj..Minix...supeeerrr 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
som sa tu cez den nedostala a teraz tu citam taketo super spravy 🙂 🙂
tak nech sa ciarocky silnie a nech sa pekne drzi v brusku 😵

pata31
autor
17. máj 2009

aj ja chcem vidieeeetttt testiiik 😕 😒

teuflerin
17. máj 2009

baby, baby..ja vas tu na chvilku opustim a co to tu nevidim..minix ma dve ciarocky...tak to gratulujem ale nechcem to zakriknut..poplujte nas tu vsetky aby sme aj my boli za chvilku tehulky......

teuflerin
17. máj 2009

je tu vobec est eniekto alebo to mam aj ja zabalit a ist buvat...:D ????

nikiarudi
18. máj 2009

Ahojte babule, tak už je to isté na 100% urobila som si dnes ráno test...a už tam nieje duch ale pekné // 😵 😵 😵

minix
18. máj 2009

niki, gratulovacka...🙂) supeeeeeer, teraz uz len aby sa nam darilo az do uspesneho konca, ja idem dnes doktorkovi, tak vam poviem, ked pridem.🙂

patka, uvidis dnes, ked tu budes. Ono, dala som si tam ten test a zacali mi pisat ludia, v ktorom som tyzdni, ako mi gratuluju, o co nestojim, tak ked tu budeme obe, pripadne aj teu, tak Vam ukazem. 🙂

evulik6
18. máj 2009

dobre raaaanko babulky....

niki tak este raz gratulujem a drzim palceky 😉

evulik6
18. máj 2009

halo halo, nik tu dnes nie je este????

pata31
autor
18. máj 2009

Ahojte 🙂
Niki, super, super, parada 😵
Minix, tak netrpezlivo cakam na spravicky od dr...
Evulik, ja som uz tu, mozme pokecat 😵

evulik6
18. máj 2009

ahoj Patka...ako sa mame? uz 10tt ? ale to letiiiiiii..super...

zusika
18. máj 2009

Ahojte babulky, po vikende sa opat hlasim a co nevidiiim.... Strasne sa z vas tesim - niki a minix.... juuuuuj... tfiuj.tfuj..nech to dobre dopadne.... 🙂 mali by sme si brat priklad.... este nechcem blahozelat, kym to nie je ofocialne...ale tesim sa!!!! 🙂

zusika
18. máj 2009

mozem mat otazku ohladom merania teploty? ma to vyznam na tyzden-dva... ? do mrchy...som trosku nedockava... ked vam to tak ide...

evulik6
18. máj 2009

zusika nevadi ze si predtym nemerala, v pohode mozes zacat aj teraz...

aj ja uz chcem ocikavat testik.... ☹

zusika
18. máj 2009

no a teraz rychlokurz merania... viem..bol tu zen link..este som ho nepozerala... takze...ako to je.....cim blizsie k mrche na teplota stupat? ak nahodou tehu tak co? iba toto chce vediet...a ze aky je asi standard tych teplot...

evulik6
18. máj 2009

zusika, teploty ba sa ti mali drzat alebo stupat ...to by znamenalo teho... ak budu klesat, pride mrcha... no a vacsinou je to okolo 37 ale nemusi byt...niektore baby su tehu aj pri nizsich teplotach...to zalezi ake teploty si mala pred ovu... najdolezitejsie je to aby ti neklesala teplotka 😉

michalag
18. máj 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂 ,
niki supeeeeeer, este raz velke gratulkooooo 😵 😉 🙂

jeeej tak tento mesiac je uspesny 2 tehulky 🙂

evulik6
18. máj 2009

ahoj miska...a ty ako? ako teplota? kedy /ne/cakas mrchu??? 🙂

pata31
autor
18. máj 2009

Evulik, ja celkom fajn, aj ked vcera mi bolo tazko, boli sme u brata na navsteve a mali taky zaudeny syr, tak z neho mi bolo blbo vecer 😅
a ty ako? ktory den cyklu si??
baby, my sme vcera zlozili nasu novu postel..jupiii 🙂 ale som normalne v noci mala strach, ze sa cela rozpadne,alebo ze sa rosty zlamu..bo jak sa manzel otocil, tak to nejako vzrgalo ci co...som potom spat nemohla, bo som mala strach, ze ked sa otocim, ze poletim aj s postelou 😀 no asi si musim zvyknut...

michalag
18. máj 2009

u mna takto:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
http://www.fertilityfriend.com/home/1b9e38

..... ale ja mam taky vnutorny pocit ze nerozsirim rady tehuliek

evulik6
18. máj 2009

Pati, ja som dnes 13DC... takze v tom najlepsom obdobi...minuly cyklus som mala ovu na 12DC ...tento to tiez tak nejako vyzera... 😉 tak sa mi to uz asi aj upravi...dufam...

tak si velmi nespala co? ja tiez ale to kvoli dadkovi a potom kvoli blbemu snu... 😒

pata31
autor
18. máj 2009

Takze keksikujete vo velkom? 😉 😀
aj mne sa tej noci same bludy snivali..dokonca aj eroticky sen som mala 😅 😀 😀 😀 😀 😀 (ale nastastie len s mm) 😝

Miska, zatial tvoj grafik vyzera veelmi dobre 😵

evulik6
18. máj 2009

miska, zatial to vyzera v pohode... aj ked je este dost casu na to ako sa to cele vyvinie, ale silno drzim palce... takze ty buduci tyzden uz budes vediet co a ako... 🙂

sa to tu pekne siri, tak dufam ze aj my sa uz coskoro pridame...

u nas sa nejako zamracilo, vyzera to ze bude prsat... 😒

michalag
18. máj 2009

baby, ale mne sa nezda 😅 , aj ked je to 37 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre