Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

desmodka
6. mar 2009

tak my mame v tomto jasno... chlapcek bude Jakub a dievčatko Dominika... ja som vybrela pre chalana a drahy pre babu 🙂... riško je pekne 😀

pata31
autor
6. mar 2009

aj mne sa paci Jakub, ale teraz vela ludi dava...inac aj Emma je teraz v kurze, tak to asi nedame...no uvidime 😉 mne sa inac paci, ked sa daju detom mena, ktore zacinaju na rovnake pismeno...napr.znamy maju Anetka a Alexander... 🙂

kleopatris
6. mar 2009

desmodka meriam v ustach, ale uz sa nad tym nejako nezamyslam, lebo uz mi je to nejako jedno, ked pride tak pride, ked nie tak pride neskor 🙂

ja by som si priala dievcatko ako prve, sestra ma dve baby, takze usetrim kopec na obleceni 😀
inak ja uz som stara vykopavka pri vas 😒 mne tiahne uz na 28, ale myslim, ze mne sa to strieda jeden mesiac chlapec, jeden dievca, tak to bude aspon napinave 😲

desmodka
6. mar 2009

no ale musime brat do uvahy aj prievisko.. bo nie vsetky mena sa hodia k tomu tvojmu priezvisku 🙂 a my aspon jedno K v mene musime mat... inak sa to moc nehodi 😀
to ma stve ze teraz vela ludi dava jakuba.. 😠 ale ja ho budem mat aj tak 🙂 ja som chcela najprv pre dievcatko Ella alebo Ema (neni tam K :( ) a drahy navrhol dominiku a nefrflal na jakuba tak som suhlasila 😀 no ale mozno sa to este zmeni

kleopatris
6. mar 2009

my tiez uz rozmyslame nad menami, manzelovi sa velmi paci Vanessa a chlapec Maximilian...kedze je moj milacik Nemec, tak to asi nebudu velmi slovenske mena 🙂 ale ja cakam, ze az ked bude mimi v brusku, ze mu budem citat mena a nech si samo vyberie, co sa mu paci 😀 mozno mna kopne do bruska, ked sa mu nieco bude velmi pacit a potom mi ako dospele nemoze nadavat, ze som blbo vybrala 😀
problem ale bude ked to bude chlapec a kopne pri babskom mene 😀

desmodka
6. mar 2009

kleo v ustach su tie teploty skreslene... tak ti neviem povedat 😀 ...
a mena???
u nas malinke nie je takze mne to je jedno... ale aj tak by som nechcela veci po nikom... chcem aby moje prve babatko malo vsetko novucicke.. 😀 😀 😀

kleopatris
6. mar 2009

ja mam take slovenske typicke meno a som vrcholne neznasala, ze sme boli minimalne vzdy dve v triede s rovnakym menom 😠 ....tomu sa chcem vyhnut pri mojom drobcekovi

desmodka
6. mar 2009

kleo to je jake typicke slovenske??? ja som zuzana a nas bolo 7 v triede 😀 😀 😀
a vobec nie si stara

kleopatris
6. mar 2009

no aj ja som chcela vzdy nove, tie vecicky od sestry budu len na dvor a na doma 😉 ale niektore veci mali baby na sebe max.raz, sak babatka rastu ako dive 🙂 a nestihli to ani znicit, ale i tak budu len na doma 😀
aj ja sa uz tesim jak budem vyberat a nakupovat mimi mini vecicky, to si nenecham vziat 😀

kleopatris
6. mar 2009

katarina som a nikdy som nevedela, ktoru z nas ucitelka mysli 🙂
inak moj krstny syn je Patrik a vtedy jak on bol malinky letelo meno patrik strasne a teraz ma v triede asi 4 😀
to je zaujimave, jak sa tie mena dostanu vzdy do mody a potom ich dava kazdy 😀

desmodka
6. mar 2009

kleo.. maximilian je pekne .. aj vaneska 🙂.. a kde si splasila draheho???? teda ked smiem vediet 😀

desmodka
6. mar 2009

ja som chcela odjakziva jakuba... si pamatam ze ked som bola mala a narodila sa setra tak som chcela aby sa volala jakub 😀 😀 😀 .. no a ostalo mi to furt...

pata31
autor
6. mar 2009

ja som Patricia a take meno nie je casto, to sa mi paci...napr.minule som diktovala svoju mailovku niekomu a mi vravel, ze to meno uz dlhsie nepocul a ze je velmi pekne 😀 a je aj medzinarodne, co som ocenila v zahranici 🙂 mne sa inac strasne nepaci, ked ma doma a aj moji znami volaju Patricia, ale ked ma tak volaju napr.v zahranici, tak to sa mi paci...takze aj ja chcem dat nejake medzinarodne meno...inac synovec je Radko a s tym maju v zahranici strasne problemy 😀 v Taliansku ho volali Razko 😀

pata31
autor
6. mar 2009

ale inac je kazde meno krasne, pokial to dieta volate s laskou 😉 😝

kleopatris
6. mar 2009

presne tak pata, vsetky mena su krasne, lenze tu v zahranici musim mysliet na to, ze take ako Katarinka, Katuska a tak neexistuje, takze mu urcite nedam meno, ktore znie tvrdo, ja chcem aby zneslo milo uz v zaklade 🙂 inak aj mne sa paci ako v zahranici vyslovuju moje meno, podla mna je to tym inym prizvukom, znie to tak exoticky 🙂
inak manzela som spoznala na Slovensku v mojej byvalej praci, tam pracoval ako konzultant a tak sme spolu chodili pol roka a potom sa musel vratit do nemecka ....tak som mala na vyber, bud ist s nim, alebo sa rozist 😒 a to som nedokazala 😖 tak som isla s nim a nelutujem 🙂 jedine, co ma mrzi, ze v zahranici cudzinec nikdy nedostane pracu na urovni, som studovala vysku, mala promociu za jedna a tu robim nieco este menej jak asistentku.....ale som rada, ze mam vobec nejaku pracu.....

kleopatris
6. mar 2009

inak bratranec ma jakuba a mne sa tiez velmi paci, oni ho tak krasne vzdy volaju 🙂 a aj moje neterky su z neho namäkko 😉

sugyna
6. mar 2009

ahoj dievcata som tu nova tak neviem presne ako to tu chodi,ale mam nutkanie sa vyrozpravat teda vypisat.marne sa snazim otehotniet som rada ze tu najdem urcite ludi ktory mi pomozu,aspon psychicky.je super,ze taketo ieco existuje a clovek na to nieje sam....ja vam vopred dakujem....

pata31
autor
6. mar 2009

ahoj, sugyna, vitaj v nasich kruhoch...kludne sa rozpis, vylej si srdiecko...my to tu tiez tak robime 😵 Odkial si? A ako dlho sa snazite?

kleopatris
6. mar 2009

ahoj sugyna 🙂 aj ja ta vitam 🙂 a napis trosku viac, sme zvedave 😉

pata31
autor
6. mar 2009

tak ja za chvilu koncim, prajem pekny vikend...hadam cez vikend stihnem sem nakuknut...mame este posledne dvoje lyziar.preteky, takze si moc neoddychnem...a hlavne budem zase skoro merat 😉 papa 😵

desmodka
6. mar 2009

ahojte baby ja som konecne doma z prace.. tak by medzinarodne zamyslate... aj ja by som ale mojmu drahemu sa to moc nelubi... sak su aj slovenske mena pekne.. len tych chlapcenskych je taaaak strasne malo...

sunyga kam si zmizla... sme tu pre teba 😀

evulik6
6. mar 2009

ahojte babulky...ja som vas prisla iba kuken, bo my sme zacali malovat, tak som mala plne ruky prace...este musim skocit pre maleho k svokrovcom...takze sa zase s vami lucim...

inak pekne mena mate vybrate... my este nevieme... dievcatko Emma (ale jedna v rodine uz je,tak asi nie), Vanesska, Nelka, Dominika.... chlapec neviem asi Samko, Denisko... to je este casuuu na to mysliet 😀

sugyna ahoj, vitam ta tu medzi nami..

tak ja teda zase prcham, majte sa pekne, pekny vecer... 🙂

kleopatris
6. mar 2009

a dnes sem uz nik nepride? ☹

pata31
autor
7. mar 2009

ahojte, no kde ste? Relaxujete? Ja som dnes bola na pretekoch...no riadne nas prefukalo 😖 a zase ci stale som nejaka chora...ma boli hrdlo a poobede sa mi tocilo v hlave...asi zajtra nikam nepojdem,aby som sa preliecila...

pata31
autor
9. mar 2009

cafte, baby, tak ako ste stravili vikend??

kleopatris
9. mar 2009

ahojky 🙂

teda nejako je tu ticho tichucko 😉

ja som vikendovala super, bola som si kupit letne saty na dovolenku a potom som zacala taku blbu hru na internete hrat a stravila som s nou celych 6 hodin!!! a to som v nej len krmila sliepky, kozy a zberala vajcia a robila z nich pizzu.....no nevyjadrujem sa, ale tak mna to chytilo, ze som aj cas zabudla 😀
inak nedela bola kludna, sme trochu upratovali a spinkali a nic nerobili....joj brala by som este raz vikend....este len pondelooook 😖

a vy? aky bol vikend?

kleopatris
9. mar 2009

no a este mi ta svina mrcha neprisla, keby vas to zaujimalo ☹ takze som si skoro az ista, ze ak ju dostanem tak cez dovolenku 😖 😖 😖

evulik6
9. mar 2009

ahojte babulky....

mne tiez este nedorazila 🙂

evulik6
9. mar 2009

nikto tu dnes nie je???? kde ste vsetky? ako teploty? moja dnes stupla 😉

evulik6
9. mar 2009

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

ako sa dnes mate? ja v celku fajn, az na to pocasie 😒 ako ste vikendovali? my domka, volnu som mala iba nedelu, ale dalo sa... stihla som si aj oddychnut...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre