Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

evulik6
21. máj 2009

sranda reivka...my sme maleho splodili v marci a vtedy som mala 24 a podla toho je tam chlapec...tak neviem...teraz mi vychadza dievca, aj buduci mesiac a potom zase chlapec...
ale tiez tomu velmi neverim... ale vraj to vo vacsine pripadov vychadza...tak teda neviem...

pati, drzim palce na test 🙂

fly, ahoj...ako sa mas?

teuflerin
21. máj 2009

no zusika..sak prave to ze moje okolie sa tiez trosku z toho tesi..lebo ja ukecana s vyraznym hlasom...hhe....komu by to nevyhovovalo, ze?...a aj ja som pocula o tom polsku, inak moja mamina chodi na sluzobky aj do madarska a neverili by ste za ake ceny odtial veci nosi..tam sa snad oplati este viac ako v polsku

zusika
21. máj 2009

no aj s Mad je ten problem ze ja sa tam nedohovorim a v polsku uplne bez problemov...

michalag
21. máj 2009

patka, drzim vecer palce 😉 🙂 , ale ty to urcite zvladnes 😉 😵

evulik6
21. máj 2009

ano v madarsku sa nakupuje tiez velmi dobre...

no babulky, idem sa ja obliect aj maleho a pojdeme...nech to postiham... tak zatial sa majte krasne, nech vam rychlo den ubehne v praci...

pati tebe nech sa test podari a mm nech sa umudri...

tak zatial ahojte zlaticka moje... papik

teuflerin
21. máj 2009

no jasne to chapem zusika...ale tak prides, kupis a ides..hhe....ale tak ja to beriem asi inak, ked mamina po madarsky vie, ale fakt sak si zober ze sportovy kocik 1200sk v akcii.....som cumela...ale tak uvidime, ked sa podari, tak ked pojem na nakupy tak vam potom poviem, .....:D

januliatko1985
21. máj 2009

no,my chodim edo madarska casto,kedze to mame do Miskolca na skok a mm vie super po madarsky,ma madarske korene uz len mna treba naucit,ale nejak to nejde.viem tak akurat povedat ako sa mas a ano a nie 😀

teuflerin
21. máj 2009

baby idem vyvencit mojho trhaca tak zatial tu vela nenapiste aby som nemala tolko na citanie..ako to vy vzdy dokazete:D..ahojte zatim hend som tu...

pata31
autor
21. máj 2009

papa, Evulik...a diky, aj Miska diky 😵

michalag
21. máj 2009

babenky, tak aj ja sa lucim, ideme teda von
tak zatial papa 🙂

reivka
21. máj 2009

všetky odchádzajú len študujúca tehulka patka je tu? 😀

zusika
21. máj 2009

a ja musim makaaaaaaaaaat....

pata31
autor
21. máj 2009

ja studujem v praci 😉 momentalne mam menej prace nastastie

donna11
21. máj 2009

..uz som aj ja..bola som nieco vybavovat.. 😒 ......ja moj vysledok beriem ako uzavretu vec..ved nic hrozneho sa nestalo.. 🙂 ....k lekarke by som mala ist v pon, ak sa dovtedy nedostavi mrcha..tak uvidime..a teraz naposledy, ked som tam bola, tak nic zavazne mi nenasla, ziadne cysty, nic...tak aspon tym ma upokojila...ved mam len cyklus rozhadzany.. 😖 ..to sa napravi.. 😉
..pati to mi je luto a s mojim drahym som na tom pod ako ty...teda nic moc... ☹ .....ale ked si to chlapec nevie uvedomit, tak hold, smola...
..evulik nezufaj, nadej umiera posledna a urcite to pride, ked to budete najmenej cakat..uvidis.. 🙂

zusika
21. máj 2009

babulky...tak ako som bola pozotvne nalade v poslednych dnoch, ze mam tusaka..tak teraz mam tusaka ze mrcha pride.... uz druhy den ma tak sialene picha (neviem definovat ten pocit) v podbrusku - uplne viem kde mam vajecniky a najdarsej by som si ich vybrala... ☹ malo by to byt v piatok - streda (1-6 dni) .... fakt su to aj pri tehu rovnake pocity ako pred mrchou?? kto sa v tom ma vyznat... :( najradsej by som uz skusila test...ale donna je mojou inspiraciou trpezlivosti... 🙂 snazilkovali sme skoro 3 tyzdne... v kutiku duse veriiim, ale "ALE" je tu vzdy....

pata31
autor
21. máj 2009

Donna, no skoda, ze bola len / ...ale ked vravis, ze mas vsetko ok, tak to je dolezite..mozno ked si budes merat bt, tak zistis, aj aky mas cyklus a ze sa potom trafite do ovu 😉
no a k tomu mm...je to dost odveci, ze sa nevie uvedomit, bo potom sa trapim...aj ked viem, ze aj jeho to trapi, ale takto sa neda dalej, takze neviem, co mam spravit, ci ho mam vyhodit z domu a nech sa vrati, az ked to da do poriadku, ci co 😅

donna11
21. máj 2009

...pati myslim, ze po vcerajsku nebudem v blizkej buducnosti nic riesit.. ☹ ..a navyse myslim, ze viem o com zhruba pises...ja som si vcera vecer povedala dost, za tie nervy mi to uz teda ale vobec nestoji....uz som si aj myslela, ze sa spamatal, ale ako vidim, je to stale to iste....viem, ze mu to nie je jedno, ale ja som so silami v koncoch..tak asi tak..a asi je aj dobre, ze to vyslo tak, ako to vyslo..

donna11
21. máj 2009

..a teraz je len na nom, co spravi...bud sa spamata, al zacnem odznova.......nasilu sa nic neda.. 😒

teuflerin
21. máj 2009

no baby ako vas tu citam......donna, patka....tak drzim palceky aby sa cim skor spamtali....zusika ty este vydrz...az ked bude mrcha meskat tak potom rob testik..aby si nebola sklamana...tak ako ja:(.......aj meskala aj testik som robila, a negativny bol a potom po tyzdni sa mrcha dostavila:(....

donna11
21. máj 2009

..dakujem teu......a tebe vlastne kolko meskala??...

zusika
21. máj 2009

Donna, ty si teda testovala....toto mi nejako uslo...takze ta baby zlomili... no mrzi ma vysledok aj za teba.. naozaj, viem ake to je...a ked sa k tomu este pridaju problemy s chlapom... ☹ co vsetci maju?? Donna, Pati... tazko mi k tomu povedat nieco rozumne.... neviem ci to uz mate manzelov alebo "iba" tak navolno zijete... ale ja vzdy radim kazdej kamaratke ak to uz zachadza pridaleko - myslite iba na seba - aby ste boli v zivote stastne a spokojne, lebo s trapenim prichadzaju aj dalsie problemy - a zdravie ma clovek len jedno.... no a ked sa vam strati z tvare usmev, tak to je to najhorsie... ak vasi chlapi chcu, kazdy problem sa da vyriesit..aj za cenu, ze im date cas a priestor na premyslanie.... zelam nech vsetko dobre dopadne!! 🙂

pata31
autor
21. máj 2009

Zusika, my sme manzelia od jula...
Donna, tak vidim, ze mame podobny problem...no dufam, ze sa to pozitivne vyriesi, lebo ja si tieto problemy velmi beriem k srdcu, ja by som potom preplakala dni... 😖

donna11
21. máj 2009

..zusika testovala a nic...D za podporu..... 🙂 ..ja zijem "navolno" a uz toho bolo ozaj dost, tak vcera som si povedala staci!!...ked si niekto nevie vazit, co ma, prosim...
..a ty sa chystas kedy testovat??

donna11
21. máj 2009

..jaaaaj pati.....tak to este nevies, aka ja som "citlivka", hocco ma dostane.. 😢 ......ale hadam sa to nejako vstrebe....budem ti mooooooc drzat palceky, nech ti to dobre dopadne...a ako pisala zusika, musime byt velmi sebecke, inak nic nedosiahneme.... 😉

januliatko1985
21. máj 2009

veru,nadherne je vonku..aj ja by som sla,ale choroba nedovoli zatial,uvidime nomozno cez vikend pojdem trosku von,ked sa mi polepsi 😉

teuflerin
21. máj 2009

baby presne tak..myslite na seba....patka a ty predovsetkym na seba a babatko..sak on si neuvedomuje ze neublizuje len tebe ale aj vasmu dietatku????tak sa netrap lebo to nebude dobre robit ani tebe ani mimi.....no a donni ty takisto....drzim placeky nech sa to obom conajlepsie a anjrychlejsie vyriesi....a zusika...tak mne meskala dva tyzdne.....takze tak..

donna11
21. máj 2009

..teu tebe az tak moc meskala???...coze??....to aj ja mozem ocakavat taku dobu??..a ja ze uz teraz je to moc, ale vidim, ze nie...tak to si ma trosicku ukludnila....pokial si pamatam, aj ty si len min mesiac vysadila HAK, ze??..a teraz si mala mrchu v poho al si mala aj vacsie bolesti??

zusika
21. máj 2009

tak, tak donna... sebecke.... inak poviem ti, ja som bola s mojim uz mangelom 8 rokov (noo .. od 15 - ale to je nepodsatne) a nechcel sa zenit ani rok po vyske co doslo az k tomu ze som sa skoro odstahovala..presne som to citila ako ty, ze akoze aky problem ked sme spolu preco sa uz nemozeme aj vziat, tak naco spolu zijeme??? - ale preste to muselo dojst aj jemu - resp. ako kazdy chlap na to musel prist sam a nie byt do toho dotlaceny..takze az ked som ja prestala tlacin na pilu, tak ma pozoadal o ruku - ale to poviem ze to obdobie vobec nebolo lahke - ale dost som sa vtedy poucila...a naucila som sa byt velmi sebecka v otazkach mojho vlastneho stastia... teraz je to ale vsetko super - sme spolu 11 rokov a uz rok sme manzelia... zatial poslucha ale dost ma kroti v mojej netrpezlivosti .. a no co sa tyka testu.. najneskor buduce stredu by mala prist mrcha...takze budem cakat... a potom ak teda DUFAM ZE URCITE NEPRIDE...tak cez ten dalsi vikend urobim test... 😉 a pati, ved vy ste tiez cerstvi manzelia, dost skoro sa vyskytol problem..este by sme mali zit v euforii manzelsta....mrzi ma to....

teuflerin
21. máj 2009

nooo donna..poviem ti tak ze som mysela ze uz umieram 😀 asi take bolesti som mala.....meskala dva tyzdne to som ti uz aj vravela...a dufam ze tento mesiac mrcha uz nepride, lebo prezivat take muky ake som prezivala tri dni prve tak som fakt myslela ze neivem co sa deje.....ale poiem vam ze pre mna ta antikoncepcia asi nebola dobra, najprv som brala tabletky, z tych som vracala, presla osm na evru tri roky osm ju brala ap otom som zacala mimo cyklu krvacat, mala som cysty, dokonca nador na prsniku.....teraz som brala znpva tabletky a tiez som krvacala a podobne..takze ako mi lekar povedal moje telo asi anti nebude znasat..-.---no a teraz sa celkovo citim menej podrazdena, mam neskutocnu chut na sex, este sa nestalo zeby osm povedal ze nie 😀 takze okrem mrchy je vsetko v maximalnom poriadku tak som spokojna....

donna11
21. máj 2009

...zusika tak aj ty si z tych odskusanych pripadov.. 🙂 ...tak teraz si jedna z tych stastnych, tesim s tebou..no uvidime, co to spravi.....uz teraz citim, ze je v strese, ze co sa deje...totiz total ho ignorujem, ziaden kontakt, nic.....hadam na to pride.. 😖 ..a ked nie, tak nic, musim ist dalej.. 🙂 ...ty budes az dalsi vik testovat??..jaaaj, to tu nebudem, budem behat niekde po nemecku...skodaaaa..ale urcite to vsetko potom dozeniem.. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre