Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
27. máj 2009

Kleo, mna tak nebolelo brucho, len ma pichalo na jednej strane...tak neviem...inac ten tvoj cyklus je zvlastny, ta ovulka je skoro... 😕 😅 ale mozno to je len tym meranim v ustach.. 😉

januliatko1985
27. máj 2009

zusika,to som si vydychla,tak asi je vsetko v poriadku...cyklus mam zatial nepravidelny,tak neviem kedy presna mala alebo ma byt ta ovu......sak sa uvidi ci pride mrcha abo nie,a tak ani neviem,kedy mam testovat,do keluuuu.tie prve bolesti boli minuly tyzden od stvrtka tak do soboty a teraz az dnes....tak kto sama z toho vysomarit?

januliatko1985
27. máj 2009

pati, ja si uz stvrty den len tak zo srandy meriam bt a pohybuje sa okolo 36,7,tak asi ovu budem mat teraz prave,ked ma boli ten vajecnik....mozno,hmmm?

kleopatris
27. máj 2009

januliatko ja som citala, ze ovu moze prebehnut niekedy aj dvakrat do mesiaca...takze mozno si ten pripad 😉

ja si nemyslim, ze je to tami ustami, ten prvy cyklus co som merala, bol tiez v ustach a vsetko bolo ukazkove, aj ovu aj teploty....tak neviem, co sa so mnou deje...no este pockam, sak je este skoro a na wunschi mi este nic nevyznacilo 🙂

januliatko1985
27. máj 2009

lebo to by som uz mala mat asi trosku vyssiu,keby bolo po ovu nie?

janurka
27. máj 2009

my sme to rodičom a svokrovcom oznamili ked nam vyšiel druhy testik lebo sme nevydržali teda ja som nevydržala... ale povedali sme im to že to tak zatial vyzera... no a dufam že už to tak aj ostane 😉

donna11
27. máj 2009

...ja som teraz ovu tiez velmi citila..aspon myslim, ze to bola ovu...a navyse som tie bolesti mala min tyzden..

..a prave mam silneho tusaka, ze mrcha sa blizi..:((

januliatko1985
27. máj 2009

donna.....to myslis vazne,myslis , ze pride mrcha?...co ta boli brusko?

januliatko1985
27. máj 2009

ci pana ja pisem jak talian 😀

minix
27. máj 2009

so mnou je to tak, ze :

kleo, ja som mala presne take iste bolesti pri ovu, a bolo to pekelne, som myslela, ze to skutocne ide mrcha, ale bola to ovu a neboleli ma prioritne vajecniky, ale bolelo ma podbrusko a to strasne. 🙂)

januliatko, nova fotka. 🙂)

ja premyslam, kedy to oznamit, aby sme zbytocne neprekvapili a potom, keby sa nieco stalo, tak by boli sklamani. :((( ale mali ste dobry napad...o mesiac ma narodky drahy aj jeho otec. 🙂 to by slo. AJ tak sme mali v plane povedat im to tam. Takto by sme spojili prijemne s uzitocnym.

donna, presne, ako hovoril evulik, ja som mala mrchovske bolesti aj pocas toho, ako som uz bola/som tehotna. Tak si zbytocne nad tym nepremyslaj.

donna11
27. máj 2009

..januliatko nejako ma zacalo pobolievat.....nemam z toho moc dobry pocit..sice ma spolu s tym aj trosku napina, no ale clovek nikdy nevie... 😝

januliatko1985
27. máj 2009

minix,hej trosku som aktualizovala fotecku.....
....ta mna priserne zacina boliet cele podbrusko baby.....dnes musi byt sex 😀 aj keby neviem co sa malo diat... 😅

donna,tebe nezostava nic ine len cakat zatial 😉

donna11
27. máj 2009

...minix podla mna je to dobry napad oznamit na oslave...a ani s tym netreba cakat podla mna a rozmylsat, ze ak by sa nieco stalo..podla mna si to takymito myslienkami mozme len privolat.....podla mna si to treba poriadne vychutnavat, tesit sa z toho a pod.... 🙂
...no a ja musim len cakat..... 😠

evulik6
27. máj 2009

ahojte...tak som vas prisla pozriet...maly zaspinkal 🙂

donni, to su normalne take priznaky aj v tehotenstve...ja som bola na tom rovnako aj pri dadovi...myslela som ze uz uz ideee a nic...potom ma vobec nebolelo a potom zase, no ale mrcha nechodila a ani neprisla...

zusika
27. máj 2009

mile noje...som celkom rada, ze to neboli len mna...obcas ma v podbrusku tak pichne, ze ma to skoro az posadi....je to v poslednej dobe.... a to rped tyzdnom..som nemohla v noci ani spat, co to tak bolelo... aj vcera a som myslela ze ide ta mrcha potvorska..a dnes je to tak light.... ze akoby bezne..tiez sa v tom celom nevyznam, kedze vy tehulky hovorite, ze pocity su takmer rovnake..mne to cele pride tak, akoby sa mrcha chcela pretlacit, ale ta mala fazulka ju uz nechce pustit..resp. to vajicko sa tam tak drzi ze to potom boli....
to som ale odbornik a OPTIMISTA, co??? juuuj, aka ja bude nestastna ked nic z celeho totho nadsenia... a furt sa chodim kontrolovat ze co... booooooooooooooooooooooooziiiiiiiiiiiiinkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😒

evulik6
27. máj 2009

my sme to pri dadkovi oznamili po navsteve gynekologicky, ked mi povedala ze je to ok... a tehu knizku som mala neskor...mozno o tyzden dva potom ako sme to nasim oznamili... a kedze to bolo prve vnuca z oboch stran tak to bolo radostiiiiii.... a v ten den ked sme im to oznamili sme boli cela rodina pokope, tak sme to na nich vysupli ze mame jedno prekvapenie... ze budu stari rodicia no a samoska ze mamy zacali hned plakat a ja s nimi 😀 ...a svagrina vysla z izby a ona...ja som to vedelaaaaa 😀 😀 😀 ...no bola to nadherna chvila...

januliatko1985
27. máj 2009

zusika....ja tiez som uz z toho hotova,sledujem vsetko co sa da,aj hlien aj bt,aj kazde pichnutie v brusku....no sak sa uvidi coskoro,ze o co to tam dole vlastne ide tym vajickam 😀

donna11
27. máj 2009

..ahoj evulik.....no to mam aj ja, obcas ano, potom zas nie......tak bud to bude mrcha al tehu.. 😖 ..

...zusika ty si nam aka mudra, no na co ty nerides??.. 😀 😀 😀 ...si mi normalne naladu dvihla..

..fuuu ale u mna to vyzera tak, ze to pre dnes v robote balim, je mi strasne, obed sa mi stale vracia spat.. 😝

donna11
27. máj 2009

..evulik presne toto si viem predstavit v nasej rodine.. 😉 ......vsetci budu plakat, vratane otca, ten je totizto veeeelmi citlivy a taketo veci ho dokazu chytit.... 🙂 ..ked sa to nahodou zadari, tak budem musiet so sebou zobrat asi par balikov servitok.... 😀

januliatko1985
27. máj 2009

..jooj babyta uz aj tu prsi,ta to je na spanie take pocasie.vcera sme vcer boli aspon na kofolku vonku a dnes nic nebudeeee... 😒

zusika
27. máj 2009

donna...no tak chod pekne domov, lahnut si...vyvetraj sa...a zober nejaky sacok... 😉 no a co sa tyka mojej teorie, skus ti to predstavit ako sa tam to oplodnene vajicko drzi a vzdoruje mrche....fakt sranda...no treba tuto situaciu odlahcit, nie 😀
no a ak ...tak aj ja budem v rodine prva co bude mat babo..vsetci su mladsi odo mna.... takze to si tiez viem predstavit ten dojak...a ako poznam svorku...tak ta bude potom na mna davat pozor ako na snehovu vlocku v lete.... 😀

lan
27. máj 2009

🙂 Ahojte baby, tak rozhodla som sa sem napísať aj ja, keďže Vás rada čítam 🙂
My sa s drahým nejako o bábo nesnažíme, ale ani sa nechránime, len prerušovaným stykom....ale ja by som
bola aj celkom rada keby sa nám zadarilo 😉
Mne mala mrcha prísť pondelok, ale stále nič...Aj som mala také bolesti nedelu aj pondelok, ale od včera nič....ale strašne ma bolí hlavička od pondelka...Minulý týždeň mi bolo dosť blbo, ráno na vracanie a tak som skúsila test ale bola tam jedna čiarka, ani náznak druhej, to bolo 7dní pred mrchov...
Naposledy som mala menzes 28.04.09´....Myslíte, že možem byť tehotná? Mám si spraviť test alebo počkať....
😝

januliatko1985
27. máj 2009

Aho lan,vitaj medzi nami 🙂 asi si testik robila skoro,skus spravit trosku neskor 😉

donna11
27. máj 2009

.....januliatko ani u nas to nie je bohvieco s tym pocasim.. ☹ ..zamracene, fujaka...bleee..
..hehe zusika....jeziiiiiis, co mi prave napadlo..ale to je total kravina..ze urcite sa vitazna spremijka obrnila ochrankou a ta svojimi chvostikmi odhana hnusobu mrchu.. 😀 😀 😀 ..uz mi harasi..asi mi zo vsetkeho preplo.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😎 ..

lan
27. máj 2009

januliatko1985: nevieš mi povedať kedy asi???

zusika
27. máj 2009

ahoj lan...ja som mala poslednu 29.4...takze sme na tom skoro rovnako...ja mam dostat dnes, ty si mala podla 28 cyklu mozno vcera (ale zalezi aky mas ten cyklus)...kolko uz neberies HAK? aj od toho zavisi, ci mas stabilny cyklus alebo nie....ja pockam tak do soboty a potom test... 😉 ak bude este co dovtedy testovat...nikdy som nemala cyklus viac ako 27 dni.... takze v piatok by bolo 30... a to uz stoji za pokus..toez si myslim ze 7 dni pred je skoro..aj testy uvadzaju tak 2 dni pred, ze uz by si mohla....ale 7 je predcasne

evulik6
27. máj 2009

donna, ziadna mrcha nepride, az o 9 mesiacov 😉

zusika
27. máj 2009

jeee donna...ty si moja krvna skupina s poriadnou davkou fantazie..ako som sa pobavila...nakreslime komiks...keby som vedela kreslit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

lan
27. máj 2009

zusika: ja mam 31dňový cyklus....alebo tak nejak....no naposledy som brala lieky minulý rok v oktobri...tak som strašne už zvedavá🙂

januliatko1985
27. máj 2009

lan.zusika ti dobre pise....musis vediet ci mas pravidelny cyklus alebo nie,ak je nepravidelny ta je to horsie,lebo ani poriadne nevies kedy bola ovu a kedy ma prist mrcha.ked si myslis,ze ti mala prist mrcha v pondelok tak na tvojom mieste by som testla tak v piatok alebo cez vikend 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre