Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

michalag
2. jún 2009

tak mozno ti aj povie ze sa blizi ovu 😉

michalag
2. jún 2009

a to ma mrzi s tymi cystami, su to nezmari 😒 😠

bibi24
2. jún 2009

Nooo, som fakt velmi zvedava, ze co mi povedia...sa aj trocha obavam 😖 no ved vidime zajtra...
boooze, sa mi nechce sediet v praci...a to este 3 hodiny...aaaaach

dnes ideme zase pozriet moje buduce krstniatko, ma 2 mesiace, ale narodil sa predcasne, takze v podstate ma len 3 tyzdne 😵

pata31
autor
2. jún 2009

Ahojte, no co porabate? ja sa zase ucim anglinu...dalsiu temu 😅

zusika
2. jún 2009

dnes tu je mrtvo pati..tak sa pekne uc... 🙂 ja balim... pekny vecer vsetkym prajem!!
pa zajtra

pata31
autor
2. jún 2009

ja som sa uz aj doucila 😀 tak aj tebe pekny vecer...ja tu budem este 40minut 🙄
Kleo a co je s tebou????

teuflerin
2. jún 2009

ahojte babulky..tak ja osm konecne dorazila..ako sa vsetky mavate?co mate nove?ako sa citia nase tehulky???evulik ja si aj tak mylsim ze ta mrcha dorazi u teba az za 9 mesiacov, neivem preco mam taky pocit...sak uvidime...ja sm sa akurat vratila od malej, od toho drobca sa tak tazko odchadza, uz aby osm mala svojho....je strasne podarena...a dokonca som bola u nej aj s neterkou, tak to bol dnes za tazky den..dve deti na krku..hhe...som si to aspon vyskusala

tatranka111
2. jún 2009

tak babulky mne to asi tento mesiac nevyjde.....podla grafu je to asi anovulak ☹ ☹ ☹
myslíte, že o prejde samo alebo mam ist na gyndu?

teuflerin
2. jún 2009

no tatranka tak do tohoto sa ja ani nevyznam.....tak ti neporadim..babulky opustam vas na chvilku zase, ideme ku priatelovym starkym, tak vecer...papa

barchee
2. jún 2009

ahojky baby, minule ste sa bavili o krvných skupinách ...toto som našla... 😉
http://www.mirates.cz/item_list.asp?category_id=11

evulik6
2. jún 2009

ahojte...tak som vas prisla pozdravit a popriat pekny vecer a zajtrajsi den bo ideme na vylet takze hned rano o 6tej vyrazame a prideme ani neviem kedy, ale urcite az vecer a to pojdeme rovno do postele...
Tak sa mi majte krasne, budem na vas mysliet a potom vam zreferujem ako bolo... papik

evulik6
2. jún 2009

tatranka, nemusis ist na gyndu...je to uplne normalne ze si mala anovulak, keby sa ti to stalo aj buduci mesiac,tak az potom chod... 😉

michalag
2. jún 2009

evi, tak si to tam zajtra poriadne uzite 😉 😉 😉 🙂

teuflerin
2. jún 2009

ahojte baby....tak vidim ze tu nikoho neni tak frciiiim off...pekny vecer este prajem..tak zajtra

michalag
2. jún 2009

babenky vsetkym bruuu nocku 😉 🙂

zusika
3. jún 2009

haloo... zeby konecne prva?? pekny den vsetkym!!

pata31
autor
3. jún 2009

Ahojte, bre ranko! 🙂

pata31
autor
3. jún 2009

dnes mi je nejaka zima...uz nech sa radsej otepli, aj ked potom zase nadavam, ze mi je horuco a ze sa potim 😅

Evulik, trosku ti zavidim ten vylet, my sme uz dlho nikde neboli...naposledy na nakupy v PL 🙄 😅

Zusika ako mas? mne vecer zase bolo blbo 😒 musim dnes ist do lekarne a ten zazvor pozhanat...

reivka
3. jún 2009

ahojte tehulky 🙂 ja som včera bola s deťmi v plavarni a potom v takej reštike kde varia maxi zdravo, dali sme si take kurčiatko v kukuričnej muke a kličky 😀

pata31
autor
3. jún 2009

vau, Reivka...pekny program si mala 😵 ...a skoda, ze taku restyku nemame aj u nas, to by som tam urcite chodila 😉

zusika
3. jún 2009

ahojte...a revika, chalani ti to jedli?? inak aj ja som si vcera na veceru robila marinovane tofu a sparglu...musim sa ucit jest pekne zdravo...zacinam aj so zeleninou...co nie je moja silna stranka... ale da sa to... takze napredujem...
a mam sa dobre..vsera som bola nejaka ubolena... cele dni len sedim a asi to brusku nebude robit dobre ☹ takze budem akoze chodit castejsie na WC..v ramci prechadzky...ale to bude chodit asi aj tak dost casto 😀
a ty Pati? lepsie? inak ja som uz tiez dala teraz na seba sveter...mam zimu aj v kancli...akoze prikurovat si v juni to je sila...ale musim aj to...ved nemozeme byt chore...

reivka
3. jún 2009

tak som si myslela že aspoň raz za čas sa zdravo najeme 🙂 a potom sme boli ešte na zmrzku 😀 v tej reštike v jedalnom listku maju ku každemu jedlu popis že načo je dobre a mali tam nejaky plesnovy syr a k nemu napísane že "pre tehotne mamičky radšej niečo iné"

zusika
3. jún 2009

mileneeee... 🙂 v Nitre?? kde??

donna11
3. jún 2009

..ahooooojte..som spat... 🙂
...zusika gratulujeeeeeem.....tesim s tebou.. 😉 ..tak ako ste sa tu mali??..v nemecku bolo ozaj pekne, som si to uzila...vcera som bola u lekarov, internista ma teda naramne potesil - som mu vravela o problemoch s bruchom, ze mi byva dost zle a pod a on nato - "drzte dietu"!!!..skoro mi oci vypadli, ze dobre (hlavne ze ja mastne ani nic pod nejedavam, tak rozmyslam, z coho bude pozostavat moja dieeet 😖 )..no a zenska mudr ma prehliadla, nieco sa jej zdalo, tak mi zobrala aj krv a zajtra mam vysledky...to som velmi zvedava..ale skor cakam negat - mam taky pocit..ale neva... 😉
..ale predo mnou bola jedna baba, kt sa snazi otehotniet, chuda ze uz 7x bola na umelom oplodneni a opat sa nepodarilo a ze jej ostava uz len jeden pokus....normalne mi z toho az zle ostalo... 😒

reivka
3. jún 2009

zusi ano vola sa to Svetluška na pešej zone 😉 je tam aj pieskovisko

reivka
3. jún 2009

donna ja som zvedava strašne ake budeš mať výsledky, či si tehu lebo to tu ide tak pekne radom, každá otehu

donna11
3. jún 2009

..reivka tak to aj ja!!...uz ma ozaj nebavi byt stale v neistote.... 😒 ..raz tak, potom zas inak.. 😝

michalag
3. jún 2009

Ahooojteeee babenky 🙂 🙂 🙂 ,,

zusika
3. jún 2009

ahoj donna..no dnes rano som veru na teba myslela ze sa hadam uz aj ouves...a dakujem... 😉
no snad budes mat dobre spravy... ja idem v pondelok...volat tam ze tera mrcha neprisla a ze mam pozitivne testy a ona teda ze zopberu krv a ked bude pozitivny vysledok tak urobime dalsie vysetrenia a ked bude negativny, tak sa musim popradit s doktorou..no a ja ze akoze negativne, ved to bude pozitivne a hotovo..tak sa zasmiala..ze ved jasne, ze cakame iba dobre spravy... bol to taky mily telefonat, ale trosku to aj mna zneistilo..ved mam 2x // ..este urobim test v sobotu.. (nech ho miniem, ved na co mi je uz teraz?)..
takze donna.bude to dobre? a ako sa citis? testovala si este aj teraz niekedy? mrcha neprisla..vsak?
a reivka..no tak tam do tej restoky ja teda urcite zajdem.... nezlozia ma ceny?? 😎

reivka
3. jún 2009

zusi nie je to uplne normalne s cenami 😎
veru donna urob test 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre