Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

evulik6
4. jún 2009

reivka, ja neviem ci mam ci nie...ja som z toho taka zmatena...neviem ci by ma moja gynekologicka vypisala na rizikove, dost pochybujem...maly ma nastupit do skolky od septembra, tak aj kvoli tomu ze mne tym padom konci MD... a nechcem ist do prace ako tehoska, alebo tak ze nastupim a hned otehotniem, vies ja robim u sukromnika, a jednu zenu chcel tiez vyhodit co prisla po MD a po pol roku bola zase tehoska...tak nadaval na celu firmu a ze ju vyhodi, ale nevyhodil... nastastie..ale bolo mi jej luto...

evulik6
4. jún 2009

nooo a urcite chodte aj do toho kde su tie zraloky a podobne...neviem ako sa to tam vola, ale malo by to byt niekde vedla zoo...

reivka
4. jún 2009

ale keby si teraz otehu tak by si bola tiez tehoska to nevadi?

reivka
4. jún 2009

evulik hod stranku toho zoo

januliatko1985
4. jún 2009

ano evi daj stranku ak mas

evulik6
4. jún 2009

keby mi to vyslo a mrcha by neprisla /co uz prisla/ tak by mi to vyslo tak ze v polke decembra by som mala nastupit na druhu MD a s dadkom mi konci 2.12. tak by som mu dala odklad a tie dva tyzdne by som sa dala vypisat uz...

reivka
4. jún 2009

ok evi mala si to premyslene, škoda.... ☹
vieš čo, ja som si tak tiež teraz premyslela že mam dostať buducu mrchu 5 dni pred mm meninami, tak keby som nedostala dala by som mu pozit. test k meninam 🙂

januliatko1985
4. jún 2009

dik evi,ale dokladne pozrem tu stranku ked dojde mm,lebo on vie super po madarsky,a ja asi tak len ano a nie a napocitat do desat viem,ale vyzera to tak,ze je tam vela zvieratiek a ja ich mam rada,aj tu v ke je dost velka zoo,aj tulene aj tucniaky tu su,to je take zlatucke 😅

evulik6
4. jún 2009

http://www.akva.sk/phpBB2/budapest.php

tu je taka stranka, niekto kto tam bol vyfotil rybicky a ine veci....ale ten zralok tam nie je, to je v tom ocenariu

evulik6
4. jún 2009

a tu je jedna o celej budapesti....ale tu som si este nepozerala...tak neviem...
http://www.budapest-tourist-guide.com/budapest-...

v tej zoo je aj botanicka zahrada 😉

reivka
4. jún 2009

pači sa mi to je tam pekne 🙂

januliatko1985
4. jún 2009

jeej,botanicka,ja som nebola ani v tej nasej kosicekj a to tu uz byvam 1,5roka,a uz sa tak dlho chystame.....v budapesti sme boli min rok a boli sme vacsinou v centre lebo prsalo nam cely den a videli sme parlament a hrad a najkrasjia snad bola svatostefanksa bazilika,nieco nadherne to bolo,odporucam 😉

evulik6
4. jún 2009

no mala som to premyslene, ale nevyslo...mne keby neprisli tak by mm dostal darcek k tomu ze sme spolu uz 10 rokov... 😉

januliatko v kosiciach je taka zoo? ak mate nejake dobre tipy tu na SR tak dajte...este stihame s mm tento tyzden....

ja som bola iba u nas v bojniciach a teraz v tej budapesti v zoo a pacilo sa mi tam velmi... je tam pekne...ale odporucam tam byt este pred otvaracimi hodinami, lebo je tam problem zaparkovat...my sme 45 minut parkovali dve auta... hruza...
ale fakt je ze tam by mal clovek co robit aj cely tyzden... jeden den do zoo, druhy do toho ocenaria, treti po namesti behat, po pamiatkach atd... je tam toho dost na pozeranie

bibi24
4. jún 2009

Evulik a toto? http://www.kamsdetmi.info/rozpravkovy-park-raku... minule som o tom citala a tak ma to oslovilo, ze pre deticky to moze byt fajn 😉

evulik6
4. jún 2009

no inak ja som rozmyslala ze keby sme to teraz este s mm skusili, tak by sa to este dalo nejako uhrat, ale mame ist na dovcu /mozno/ a keby som otehotnela tak sa bojim aby mi nebolo zle ako pri dadkovi, ...a dovcu musime zaplatit skor ako sa dozviem ci som teho alebo nie, takze preto tento mesiac nebudeme ani snazit a potom uz asi nie...asi to necham na cas odlezat a potom niekedy sa do toho pustime znovu...

januliatko1985
4. jún 2009

evi,je to dost vela zoo,ked chces vsetko dokonale prejst tak potrebujes tak 2-3hodky,su tam ihriska re deticky,velke vybehy pre zvieratka aj tie tulene aj tucniaciky su krasne,bufety s jedlom a hned vedla zoo je bobova draha, ze vraj je to super,ja som este ale na tom nebola,ale sa chystam,ja som taky bojko 😅 a ta botanicka je tu a samozrejme nadherne namestie,snad najkrajsie na sr,si myslim,ani v blave neni to take pekne,podla mna,tie fontany,aaach,vecer tam hra hudba a fontana svieti,no cist aromantika 😵

januliatko1985
4. jún 2009

evi,nechajte to na nahodu,co ma prist tak pride

januliatko1985
4. jún 2009

donna ta kde si nam zmizla,sa nevieme uz dockat ako vysledky.....

evulik6
4. jún 2009

dakujem za tipy babule... musim nieco este vymysliet s muzom... musim uz ist, chlapi prisli domov, ideme papat a tak...zatial ahojte, a krasny den zelam 🙂

zusika
4. jún 2009

ja by som tiez chcela ist na vylet.... ale asi nic z toho... mm ma teraz tak na tri tyzdne veeeela prace... ☹
chystam sa ho ale vytiahnut do Lednic na Morave... mozno aj na noc... ale ked on je taky domased... nema rad ked vymyslam a ja stale chcem niekam chodit.... tak chodim bez neho... ved ja si yvstacim... ale mu hovorim, ze ked bude babo, tak sa bude musiet snazit lebo nebudeme furt sediet doma...
jeeej pzaj baby, vcera som prisla domov a mala som v aute dve velke tazke tasky....tak mu volam nech mi pride pomoc...vzdy ma kopec reci...ze ci fakt neodnesiem..a vcera nepovedal ani slovo.... toto je sila to tehu sa da aj "zneuzivat" vo svoj prospech 😀 .ale fakt to bolo tazke....

tatranka111
4. jún 2009

ahojte babule 🙂
zusika hehe no vidíš ako može tehotenstvo zmenit manžela....inač ten moj ma tiež niekedy také obdobie, že ho z domu nič nevitiahne, ale beriem mu to....niekedy dojde z prace taký znechutený, že sa mu nič nechce

janurka
4. jún 2009

ahojte konečne som sa tu tiež doplazila bola som na prechadzočke a pojdem varit teraz.... a možno aj niečo upečiem ... 😉 zusi pytala si sa že ako som na tom ja... ja som mala bolesti v podbrušku aj stale mam a boleli ma prsia no teraz už viac menej len bradavky ako keby boli strpnute alebo čo... 😅 a zle mi je ako kedy ale už mavam take nevolnosti sem tam a ked si spomeniem na nejaku vônu alebo chut čo sa mi teraz nepači tak ma až strasie a pritom niekedy mi to nevadilio

januliatko1985
4. jún 2009

kde ste vsetky?obedujete?

evulik6
4. jún 2009

tu je aj to tropicarium /ocenarium to volam ja/ 😀
http://www.hungarytourism.sk/main.php?folderID=...

nam hovoril jeden znamy co byva v madarsku ze tam je to na tri hodiny program a tu na koniku som citala ze boli niektori sklamany, tak neviem, ale ja by som tam strasne rada isla, ja som bola sklamana ze nam to vcera nevyslo ...ale co uz...mozno nabuduce ak tam pojdeme...

my sme obedeovali ale uz musim ist od vas, idem so sestrou do mesta po obchodoch behat...tak sa majte...papik

minix
4. jún 2009

ahojte, tak som tu aj ja. 🙂

zusika
4. jún 2009

ahoj minix..a teraz pozeram ze dve ste tu 7tt 😀 to uz nedobehnem.... 😀 co mas nove??
prave som prisla z obedu....dobre bolo.... prirodny kur.rezen na sampionoch + hranolky + salat kapustovy... mnaaam... teraz uz len tie ceresne zjest co ma tu cakaju na stole 😀
a janurka vdaka za popis priznakov... takto ja budem od vas vyzvedat, ste kusok popredu... 😀

zusika
4. jún 2009

janurka..som si prave pozerala tvoj album..tie fotky deti..to sa mi paci... si sa musela niekde zegistrovat?
a druha vec... uz mas doma nejake vecicky? na toto som ja teda asi dost poverciva a skor ako v 5. mesiaci by som to nechcela riesit..

minix
4. jún 2009

ahoj zusi, co mam nove? dnes ma trosku pobolieva, asi sa natahujeme. 🙂 netusim, co mam nove, velmi zle spavam, kontrolu mam o dva tyzdne, kde sa hadam dozviem nieco nove.
na poobedie som si naordinovala moravske kolace. 🙂

k vecickam pre deti, ja to nebudem riesit skorej ako 5-6 mesiac, clovek nikdy nevie. 🙂

zusika
4. jún 2009

zdielam tvoj nazor minix....
mna vecer caka varenie spenatu... mam cerstvy.... treba nam vela listovej zeleniny babulky!!! 😉
a aj "my" sa tusim natahujeme... nejako mi to tento tyzden tam vsetko vadi... mm sa cuduje, ze ako uz teraz mozem nieco citit..... chlapiiiiiiii ..co uz s nimi... nicomu nerozumeju 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre