Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
5. jún 2009

Ahoj, Miska...takze ovulka este nebola? 😕
Zusika, saunu netusim, ci sa moze...ale to je asi moc teplo, tak by som neriskovala... 😅

evulik6
5. jún 2009

ahoj miska, ako sa mate?

zusika
5. jún 2009

aaaa..nasla som nieco co sa mi paci... http://www.klafs.sk/vas_zdravotny_stav/wellness...

pata31
autor
5. jún 2009

no super, tak aspon do sauny sa da ist 😉 😀 😀

michalag
5. jún 2009

patka, ja som si myslela ze vcera bols ovu, lebo krcok, hlien 3 dni predtym a aj vcera, ovu test pozitivny (teda aspon myslim) a dnes mi oci skoro vyskocili ked som videla tu teplotu

michalag
5. jún 2009

evi, my sa mame dobre 🙂 .... Samiho som rano zaniesla ku starkej a o 17:15 idem prenho 🙂 .... a vy???

pata31
autor
5. jún 2009

tak mozno je dnes ovu a zajtra ti uz bude stupat teplotka, ked si mala aj test pozitivny... 😉

evulik6
5. jún 2009

aj my v pohode... ale uz musim ist od vas...mm uz frfle ze si ho nevsimam...och ti chlapi...tak sa majte pekne... ahojte 🙂

michalag
5. jún 2009

pati, asi hej ... este dnes skusim draheho znasilnit 😅 😝 😀 😀 😀
evi, tak ahoj 🙂

evulik6
5. jún 2009

znasilni miska 😀

papa

flyangel
5. jún 2009

zusika na tej stranke asi nevedia že výživa sa nepíše s i 😀

pata31
autor
5. jún 2009

fly, ani som si to nevšimla...tak som šla kuk ešte raz a ozaaaj...hruuuza 😀

pata31
autor
5. jún 2009

joj, ma zacala hlava boliet 🙄 chcem spat 😔 a to som dnes este dohodnuta, ze idem s kamoskou von... 😅

zusika
5. jún 2009

no uz...dolezity je obsah... este hladam nieco o virivke...lebo mozno pojdem predsa na dovo...Casta Papiernicka..na tyzden...s kamaratkou...a nech sa nechat rozmaznavat... 😀

zusika
5. jún 2009

Lázně a těhotné ženy - relaxace
Každé lázně mají jiné zaměření a nabízejí odlišný program (např. se zaměřením na srdce, dýchací cesty, páteř).
Nastávající maminka by se měla zaměřit na lázně, které mají rehabilitační a odpočinkový charakter a jsou zaměřené univerzálně.
Těhotná žena se nemusí bát ani masáží, které uvolní bolesti pohybového aparátu.

Mnoho lázeňských pobytů nabízí odpočinek v sauně, ale ta se v těhotenství nedoporučuje.

Naopak vhodný je pobyt ve vířivce, plavání.

http://www.mineralfit.cz/rodina-clanek/lazne-a-...

zusika
5. jún 2009

"Plávanie je veľmi dobrý, šetriaci a efektívny šport pre tehotné. Treba sa však vyhýbať rôznym Whirpool masážnym vaniam a teplej vode, veľmi teplá voda je pre dieťa škodlivá a v teple sa množia baktérie je tu nebezpečenstvo vaginálnej hubovej infekcie. Ďalším veľmi efektívnym športom pre tehotné sú prechádzky alebo aj jazda na bicykli. Netreba zabúdať však na pokoj aj 2 x denne si treba ľahnúť a nôžky vyložiť tá kombinácia ľahkého športu a relaxácie je výborná a hlavne veľa, veľa piť. V 2. a 3. trimestri je potrebné zo športových aktivít uberať."

zusika
5. jún 2009

a uz na dnes koncim.. 🙂 budem vas citat pocas nedele..... tesim sa na vas a zelam pekny vikend!! pa! ja pomalicky balim a idem domkov... vyzera mi to na prijemny vikend 🙂

donna11
5. jún 2009

..ahoooooojte..veelmi sa vam vsetkym ospravedlinujem za natahovanie, ale ozaj mam toho teraz strasne vela...finsko je uz na dosah.. 🙂 .....tak vybavujem........
..no ale co sa testov tyka...tak som volala a je to negativne, takze mimi teraz nebude..(neviem, co potom zachytil test, ale ved neva).. mrcha stale nikde, ani to moc nevyzera, zeby sa blizila, no uvidime..inak uz ma zacali boliet cele prsia - mozno to je znamenie, ze uz ide... 😝 ..
..ale k vam...nestiham ani nejako citat..aj ja vitam novu clenku.. 😉 ...teu moooc gratulujem, sikulka..evulik tak to vam muselo byt uzasne, aj ja chceeeeeem.. 😉 ..zusika ty ako??...ako sa malicke vyvija, zacalo uz trosku "vystrkovat rozky"??...pati ty si tusim to tehu moc nevychutnas v pohodicke..

pata31
autor
5. jún 2009

no takze podla tohto nie je vhodna ani sauna, ani virivka s teplou vodou..
ale na bicykel by som si nesadla...resp. viem, ze nasi stale kricali po sestre, ked tehotna chodila na tom bicykli...mam to odvtedy zafixovane, ze bicykel nieee... 😉 😀

zusika
5. jún 2009

donaaaaa zijeeeeeeeeeee!!! 🙂 no ale skoda..som dufala aj za teba...ale zase ved nic nie je stratene...
ja idem v pondelok na krv, este chcem zajtra rano v klude urobit poslednmy test co mam doma...a mozno v utorok uz podem mat oficialne potvrdene... 🙂 ale uz fakt musim ist...ja si vas tu pocitam..inak v nedelu od 10.-do 15. som tu urcite... uzite si pekne vikend
pa!

donna11
5. jún 2009

..zusi nevadiii, ved to bolo aj tak len 1. krat, takze nic sa nedeje...
..a ty pekne neodkladaj navstevu u lekara, ved aj tak sa uz vysledok nezmeni!!..isto nie!!...tak si pekne uzi vik a este v ned sa vidime.... 😉

pata31
autor
5. jún 2009

no ahoj, Donna...tak skoda, ze sa ti to nepotvrdilo 😒 hmm...no ale potom v tom je nieco ine, nie? a aj tak dlho ti nechodi mrcha.. 😕
no hadam si vychutnam tehu, len musim davat pozor, aby ma nezapieklo 😅 a aby som sa nemusela pucit na wecku 🙄

donna11
5. jún 2009

..no pati lekarka mi povedala, ze to moze byt len cyklus z HAK rozhadzany..no neviem......pocula som, ze vraj aj cysty nieco podobne sposobuju, ale ja cysty nemam urcite, tak neviem...
...fuuuu, tak papaj hlavne vela ovocia a zeleniny..

pata31
autor
5. jún 2009

ale to si mala aj pred hak rozhadzany cyklus?

donna11
5. jún 2009

...no mala som ho rozhadzany len na jar, inak to bolo v poriadku..inak aj na to som myslela, no ale neviem, tolko dni..??

pata31
autor
5. jún 2009

a co ti povedal dr? co mas teraz robit? len cakat na mrchu?

donna11
5. jún 2009

...povedala, ze mi da inekciu, no ale teraz idem do toho finska, tak si ju urcite nedam pichnut a tam umrem od bolesti, nie??....tak ked sa vratim, pojdem na vyvolavacku....
..inak este to som sa chcela spytat, ze ci je mozne, ze sa dalo aj v tomto case, co som zatial nedostala otehotniet??..neviem, ci sa to da al nie??

michalag
5. jún 2009

donna to ma mrzi ze sa nepotvrdilo tehu ☹ 😒 , na kazdeho sa raz usmeje slniecko 😉 🙂

donna11
5. jún 2009

..diky misi....je to v pohode.....ved casu dost a nikam sa neponahlame... 😉 ..ty si ako na tom??

jaruska8
5. jún 2009

Ahojte, no aj my sa od aprila snazime. 🙂)))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre