Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

michalag
9. jún 2009

jani velku sancu tomu nedavam 🤐

suzi81
9. jún 2009

tak v pondelok sa tu stretneme a povieme si 🙂

pata31
autor
9. jún 2009

Zusika, aj ja tak citim brusko, teraz uz dokonca citim, ked sa zohnem, ze tam nieco je, ma to tlaci...vcera som robila na zahradke...som chcela popliet policko, ale to bolo hrozne, som si nemohla najst polohu...a som aj sadila, polievala...no mala som vecer dost...este ma aj v krizoch strasne bolelo, bo to ked sa v zahradke kus porusam, tak je ta bolest intenzivnejsia...
a k tomu utz...tak to je zvlastne, ze 10,20 a 30...lebo napr. v 13tt sa robi ten nt utz, co som aj ja dnes bola..a to len v tomto tyzdni sa moze robit...tak asi si za to budes doplacat, lebo mne napr.povedala sestricka, ze to moja poistovna nepreplaca cele, takze 8eur som platila 😠
a ozaj som pekne videla babenko, hlavicka uz je velka, telicko, rucicky a tie nozicky... 😵

michalag
9. jún 2009

a takto zaujimavo to vyzera:
http://www.fertilityfriend.com/home/1b9e38
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

patka, tesim sa ze vsetko je oki 😉 🙂 😵

reivka
9. jún 2009

čo ja viem, tak sa sono robi v 10, 20., a 30. týždni povinne ale inak v 13. nič a žiadne také mi nikdy nerobili alebo o tom neviem 😖

michalag
9. jún 2009

ja si tiez pamatam ze sono mi robil na zaciatku 2x koli srdiecku a potom uz len 20tt, 30tt a potom este prietoky na konci tehu

zusika
9. jún 2009

pati a ci je presne to nt ?? v 13tt??
inak babulky ste ma upokojili... 3x a dost + navyse to 4D si dame urobit v tom nejakom +20tt

januliatko1985
9. jún 2009

tak sa majte ja padam na nechty a potom trosku na slniecko sa vycapim,papa 🙂

zusika
9. jún 2009

a ano..pardon... Ahojteeee!!! 🙂 aj tu je kraaasne... by som bola radsej vonku ako tu na zadku...

michalag
9. jún 2009

baby, neposlete trochu slniecka aj nam?

pata31
autor
9. jún 2009

neviem, mozno to je nejaka novinka, to nt utz..to je presvetlenie sije...sa mera kvoli zisteniu down.syndromu...podla sirky to vedia urcit...ja som mala 2mm, myslim ze do 3mm to je v norme...a viem, ze to robia vsetkym babam, co mame spolocny termin...

zusika
9. jún 2009

a kolko mas rokov pati...?

pata31
autor
9. jún 2009

ja mam 26, preco?

zusika
9. jún 2009

ze ci to nie je to, co sa nejake speci rpbi po 30-tke, ale teda nie je.... hmmmm..... ale viem ze ten Downov sa skuma u kazdej.... ved uvidime....
inak my to chcveme uz cez vikend doma povedat...moja mamina teda uz vie, ale ocino nie a ani svokrovci..nechcem, aby sa to dozvedeli od neikoho ineho... lebo cez vikend sme boli na tej oslave a tam sa to nejako rozkriklo... 😒 ved to uz budem mat vysledky z krvi..tak snad to uz bude potvrdene..aj ekd ja viem, ze este utz...ale to uz nevydrzim....

michalag
9. jún 2009

hej aj mne tu siju zistovali, ale nemala som to od mojho doktora, ale od mojej tety (je pediatricka) tak mi to vybavila v BA a naozaj mi velmi odlahlo 🙂

zusika
9. jún 2009

a este nieco pati...to je utz. cez brucho ci zo spodu?

pata31
autor
9. jún 2009

to bol zo spodu utz...vravela sestricka, ze posledny, co mi budu robit zo spodu... 😉 konecne

zusika
9. jún 2009

a uz ti narastlo aj take baby brusko???

pata31
autor
9. jún 2009

no myslim, ze uz trosku hej, ale stale nosim jedny rifle, co som si na zaciatku tehu kupila, take volnejsie, ale zatial ma netlacia..ked zacnu, tak si kupim tehu riflicky 😵

reivka
9. jún 2009

pati hod foto bruška, nech sa tešíme aspoň z tvojho 😀

zusika
9. jún 2009

nooo 😀

michalag
9. jún 2009

pati, foto, foto foto 😝 😀

pata31
autor
9. jún 2009

oj, baby, moje brusko zatial nie je pekne, to je len sadlo 😅

zusika
9. jún 2009

no tak ked sa budes na to citit, daj vediet 😉

evulik6
9. jún 2009

aaaaahojte 🙂

reivka
9. jún 2009

ahoj evulik tak ako? tento mesiac už si si dala pauzu naozaj?

januliatko1985
9. jún 2009

ahojte tak som spat,vela ste toho teda nenapisali 🙂

evulik6
9. jún 2009

ahoj reivka...
ano uz sme to uzavreli s mm, bo mame ist na dovcu /ak to vyjde/ tak by som nerada isla za hranice tehotna, lebo clovek nikdy nevie co sa moze stat... a ci mi nahodou nebude zle a jedno s druhym... tak sme to uz uzavreli... 😒 aj je mi to trosku luto ale na druhej strane sa utesujem tym ze ved mam este cas, mozem si trosku oddychnut a uzivat si len dadka, a potom snad sa niekedy podari..mozno aj rychlejsie to pojde, ked budem zamestnana inymi vecami ako teraz 😉

reivka
9. jún 2009

aj my pojdeme na dovcu ale neva, hadam by som to prežila aj so sáčkami v ruke po ceste 🙂 😉

evulik6
9. jún 2009

hmmm no hej, len nechcem celu dovolenku pretyckovat... pri dadovi som vracala nonstop cele dni, takze toto by ma tam fakt zabilo, cele dni vo vnutri a 😝 😝 😝 🤐

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre