Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

tatranka111
19. júl 2009

ahoooj evulik 🙂

evulik6
19. júl 2009

ahoj tatranka 😀 ako sa mas?

janurka
20. júl 2009

dobre ranko žienky ... ako sa máte? dnes to vyzerá že budde krásne tak sa teším ... Ináč evulik vitaj doma... 😉

pata31
autor
20. júl 2009

Ahojte...tak zase tu mame pondelok...ale sa tesim na svrtok a piatok, bo mam volnooooo 😵
a dnes idem do kina so segrou a jej synatormi na Ace age 😉

pata31
autor
20. júl 2009

no babenky, kde ste? co porabate?

evulik6
20. júl 2009

ahoj patka...
ako sa mi mas? babatko poslucha? 🙂 Boze to uz 19tt? ako rychlo to ide... zachvilu budes mimko drzat v naruci 😉

pata31
autor
20. júl 2009

Ahoj, Evulik...no ja sa mam dobre, uz mi nebyva velmi blbo, takze fajne 😉 a babatko zatial poslucha, este nekope, ale uz sa tesim, az zacne 😵 11.8. pojdem na morfo utz, tak dufam, ze aj uvidi dr, ze co to je..

bibi24
20. júl 2009

Ahojte babulky 🙂 Tak aj ja sa tu opat hlasim po dlllllhej dobe 🙂

bibi24
20. júl 2009

Som opat v praci a strasne sa mi tu nechce byt...este som preorientovana na dovolenkovy cas. Som si zbezne prebehla, co ste popisali, ale zda sa, ze tu nie je nic nove...myslim, ziadna tehulka. ☹
Patka, Ice age je supeeer 😉 mne sa mozno najviac pacila zo vsetkych 3 casti.

anchel
20. júl 2009

Ahojkaj paťka, dakujem veľmi krásne za rada, určite si to pojdem kúpiť. Po vysadení HA práve nemám také pravidelné ako popri braní Ha, to sa nedajú vypočítať ani poriadne plodné dni ☹

pata31
autor
20. júl 2009

Ahoj, Bibi, takze tiez oddychnuta? 😵 ja to tazke sa preorientovat po dovolenke na robotu zase... 😕
A aj ja som pocula, ze trojka je super, preto chcem ist aj do kina, inac by som si pockala, kym by to niekto nemal na dvdcku 😉

bibi24
20. júl 2009

Ano Patka, pddychnuta, aj ked dovolenky je asi stale malo, zda sa 🙂
Urcite sa ti to bude pacit, a hlavne sa dost nasmejes. 😉
No a co ine baby? Kto to odisiel na dovcu, Reivka a Teu?

zusika
20. júl 2009

ahojte...idem sa chvalit a snazilky inspirovat... idem z usg. a som maximalne upokojena.... drobec je maximalne zivotaschopny, poskakoval si tam - akoby tancoval.... sme v 11+5tt a mame 53mm .... rucicky, nozicky, prstiky.... naaaadherne to bolo....
musim teraz dokoncit zameskane v praci a vratim sa k vam...
pekny den.....

pata31
autor
20. júl 2009

Anchel, tak ak to mas nepravidelne, tak si zacni merat bazalnu teplotu, to uvidis presne, kedy je ovulka...ale zase na druhej strane je to dost sledovanie samej seba, tak porozmyslaj 😉

Bibi, ano, Reivka a Teu isli na dovcu...ja budem mat len taku dvojdnovu, v nedelu mame prve vyrocie sobasa, tak chceme niekam zajst, ale zatial neviem kam...mozno do Tatier na prechadzku...
a ty si kde bola na dovci? uz som stratila prehlad 😅

pata31
autor
20. júl 2009

Zusika, tak to je krasa! Blahozelam k aktivnemu babatku 😵

michalag
20. júl 2009

Ahojte babenky 🙂 🙂 🙂

bibi, ako bolo na dovci?

zusika, to su super spravy 🙂 😵 😵 😵

zusika
20. júl 2009

dakujem kocky....
a neviete co je s Donnou?

evulik6
20. júl 2009

ahojte....tak som tu uz aj ja...
Bibi vitaj spat 😉 Ako bolo na Sardinii? urcite super, taliansko je krasne cele 🙂

zusi gratulujeeeeeeem...len tak dalej 😉

bibi24
20. júl 2009

Prepacte baby, praca. 😠
Ano, bolo skvele, nadherne pocasie, aj ked nie az tak strasne teplo, okolo 30tky a fukal jemny vetrik. Sardinia ma naozaj krasne plaze s bielym pieskom a super jedlo - vlastne ako vsade v Taliansku. Este sme potom par dni pobudli na Morave. Veru, na dovolenku sa dobre zvyka, tazsie potom na ten navrat do prace.

bibi24
20. júl 2009

Baby, no a asi sa nezadarilo dalsi mesiac ☹ Prave som bola na wc a mala som take slabulinke spinenie, asi sa rozbieha ms. Aj ked som hrozne prekvapena, lebo ja mavam tak okolo 30 dnovy cyklus a dnes je len 27 - to sa mi este nikdy nestalo. Minuly mesiac som mala cyklus dokonca 32. No, skoda.
A to som sa ani nesledovala, ani nerobila testy a ovu som mala na dovci a aj tak nic. ☹

pata31
autor
20. júl 2009

Bibi, tak to mi je luto, ze zase mrchana dosla 🙄

michalag
20. júl 2009

bibi, to ma mrzi ☹ ☹ ☹ ... ja sa k tebe za chvilku asi pridam

zusika
20. júl 2009

bibi, ono ti ta zmena prostredia mohla trosku posunut cyklus..to je uplne normalne.... kamaratka ked bola v USa tri mesiace, tak cele to obdobie nemala mrchu.... by som sa asi zblaznila....
no ale v kazdom pripade ma to mrzi....
ozaj, moska a ty cooo?? ved by si uz mala vediet, nie??

pata31
autor
20. júl 2009

no veru, Miska...nemala si uz dostat? 😕

bibi24
20. júl 2009

Aj mna to mrzi baby, tak som nejak tajne potichu dufala, ze mozno na dovolenke sa podari. Ja uz naozaj neviem v com je chyba a ci radsej nemam zajst za Dr. Aj ked, neviem, ci keby som nepovedala, ze sa snazime 4. mesiac a nic, ze ci ma nevykopne von. 😒

pata31
autor
20. júl 2009

Bibi, no ja by som asi zasla k dr, ved za opytanie nic nedas...a urcite ta nevykopne, pokial je normalny..

michalag
20. júl 2009

ja mam dostat bud zajtra alebo vo stvrtok, kedze vobec netusim kedy bola ovu 😅 , tak cakam a cakam .... ale test som uz skusala a bol snehobiely, takze cakam ze pride aj ked mi je divne ze ma nebolia prsia 😕 , ale mna vzdy moje telo niecim novym prekvapi 😝

pata31
autor
20. júl 2009

Miska, sa mi zdalo, ze si cez vikend uz mala dostat...no ved uvidis, keby nedosla, tak len dobre...
a si prestala merat? 😕

bibi24
20. júl 2009

Miska, tak to s tym telom mas uplnu pravdu, to ako ja. Kazdy mesiac mam iny, vobec sa nemozem podla toho riadit. Raz ma bolia prsia, raz nie, raz ma boli podbrusko, potom zas nie. Jak u hotentotov.
No, ja mozno este pockam 2 cykly, ze nech je to asi pol roka snazenia a potom tam zajdem. Ale hrozim sa toho absolvovat tie vysetrenie a este viac toho, ze ak by nieco zistili a tie hormonalne liecby a pod. aaaaaach. Ja som si vzdy myslela, ze sa to podari prirodzenou cestou. ☹

bibi24
20. júl 2009

Miska, a ved ty si minuly cyklus dostala kramy este skor ako ja, nie? A teraz este stale nemas? To by mohlo byt dobre, nie? 😉 Aj ked davat si zbytocne nadeje....
Ja som si tiez povedala, ze na to nejdem mysliet, ale v tom podvedomi to je stale.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre