Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

bibi24
18. aug 2009

Evulik...alebo, ze by sa podarilo, hm? 😉 Ved nadej je vzdy....
Ved ani ja nemam ziadne priznaky, ani ms, ani tehu...troska to podbrusko, ale keby som na to nemyslela, tak ani neviem, ze nieco....

bibi24
18. aug 2009

A nemeriam, takze nic neviem a zijem v sladkej nevedomosti 🙂 Aj ked, neviem, ci je zase az taka sladka...ale nevedomost to kazdopadne je 😀

evulik6
18. aug 2009

ja som si tiez nemerala, len teraz par dni dozadu...som chcela vediet ze ci uz je po ovu... no a dnes som namerala 36,8 takze zajtra to asi pride :(

kleo dakujem za pekne slova...ako sa nam mas?

bibi ano nadej je vzdy, ale nejako neverim ze by som mohla byt tehu...takze som zmierena s tym ze pride mrcha

pata31
autor
18. aug 2009

Kleo..ja ta tiez obcas chodim spehovat 😉 😀 😀 no na to pohlavie si este trosku pockas...ja som tiez chcela dievcatko...a suseda mi od zaciatku hovorila, ze to bude baba...ona kukne na zenu a vie 😀

joj, ma boli hlava strasne...a pijem o sto sest..tak rozmyslam uz nad kavou, ci to nezachrani... 😕

bibi24
18. aug 2009

No ved uvidime Evi...ja tiez neverim...

kleopatris
18. aug 2009

my sa mame celkom dobre, len je mi strasne teplo a este stale viac menej zle 😒 uz sa tesim na jesen 😅
zajtra mame kontrolu, tak dufam, ze je vsetko ok...
pati tak ti poslem fotku, nech kukne a povie 😀 ale mam vyhadzany ksicht, je mi zle, tak dufam, ze je to babulka 😵

evi a 36,8 je malo? sak to este neni nejaky velky pokles

evulik6
18. aug 2009

no kleo ako pre koho...ja mavam mrchu ked nameriam 36,6 alebo 7... uvidime zajtra nooo

no dala som novu fotku :D

pata31
autor
18. aug 2009

Evulik, pekna fotecka 😵
Kleo, ale to by ta musela poznat aj pred tehu, ze by videla ten rozdiel 😉 ja som vyrazkata doteraz...ale len na troch miestach na tvari, taky jak lisaj mam od zaciatku tehu...
takze ti byva blbo? aj zachodovu misu objimas? mne to uz nastastie preslo...aj ked teraz ma boli hlava, az sa mi robi zle.. 😖

pata31
autor
18. aug 2009

Evulik...chcela som napisat, ze pekny uces...a si mala pred tym dlhsie vlasy? ja nechavam dlhe vlasy, nestriham, len obcas ofinu 😅

bibi24
18. aug 2009

Evi, jeee, pekna foto 😉 ti to sekne.

kleopatris
18. aug 2009

pati no objimam aj misku 🙄 ale posledne tri dni som este neobjimala, len mna napina, ale to sa da vydrzat..tak dufam, ze sme na ceste k lepsiemu 🙂

jeej evi pekna si na tej fotecke, jak modelka vyzeras 😵

pata31
autor
18. aug 2009

no tak to by ti mohlo uz coskoro prejst...
a ake mena mas vybrate??prezrad! 😉

evulik6
18. aug 2009

dakujem zlaticka....
patka, mavala som dlhsie vlasy...asi tak po podprsku som mala dlhe...

kleo, neboj sa to prejde...ja som si odtyckovala cely treti mesiac.. bolo to strasne... ale potom uz bolo dobre...

evulik6
18. aug 2009

patka a ty mas ake meno pre dcerku vybrate??? Hm?

pata31
autor
18. aug 2009

no Tamarka 😉 😵 😵 definitivne 😉

evulik6
18. aug 2009

super 🙂

kleopatris
18. aug 2009

my mame zatial pre dievca Mia Marie a pre chlapca Maximilian (ale to len manzel, ja este vymyslam 😝 )

pata31
autor
18. aug 2009

moja neter chce, aby sa volala Lea 😀 😀 ...ale aspon jej vyslo to, ze chcela sesternicu 😀

evulik6
18. aug 2009

ja chcem nellku, vanessku a keby to bol chlapec tak to este neviem...nieco vymyslim 🙂

pata31
autor
18. aug 2009

kamoska pred tyzdnom porodila a ma Nelku 🙂 a Vanesku ma zase kamoska - suseda.. 😵

jej, Kleo...Mia Marie..take netradicne, ale pekne! 😵 aj Maxik je pekneee

evulik6
18. aug 2009

ano kleo pekne mena...

no aj moja kamoska ma Vanesku, tak asi skor ta Nelka... ale teraz sa jej narodil syncek...v july a dala mu meno davidko ako mame aj my...tak ze by sme mali rovnaku dvojku? :D Este sa mi pacila Emmka volakedy aj sa mi paci, ale sesternica ma predbehla :D

evulik6
18. aug 2009

no babulky...lucim sa s vami pre dnesok...zatial sa majte...som vyhladla..idem si nieco spravit kym maly buvinka... pekny zvysok dna zelam...papa

pata31
autor
18. aug 2009

tak pekny vecer, Evulik...
mne sa sekol pc, som musela restartovat 🙄

evulik6
19. aug 2009

ahojte babulky...ako sa mate?

michalag
19. aug 2009

Ahoooojteeeee 🙂 🙂 🙂 ,

desmodka
19. aug 2009

michi gratulujem 😀 😀 😀

michalag
19. aug 2009

desmodka, si ma predbehla a ja ze vas prekvapim 😅 😝 😀

desmodka
19. aug 2009

michi ved baby este nevedia k comu 😀 😀 ... ved mas narodky ... co si zabudla?????? 😀 😀 😀 😀 😵 😵

evulik6
19. aug 2009

ahojte baby...
miska k comu ti mozem pogratulovat??? :D nie nahodou k //??? 🙂

evulik6
19. aug 2009

miskaaaaaaaaaaaaaa, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem....supeeeeeeeeeeeeeeer :DD tesim sa s tebou

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre