Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

nikiarudi
2. okt 2009

no ja už mám. mám ich aj v albume..a som s nimi už len na pohľad a ohmat spokojná!!!

pata31
autor
2. okt 2009

joj, nestiham dnes vobec...ale kukla som tvoje vecicky...sak ty uz toho mas viac ako ja 😉 😀 tak som dnes cez obed kupila aspon ortopedicke nohavicky..a nasla som aj taku krasnu makkucku bundicku za 2eura..no nekup to! 😉 😀 a este aj puncosky za 1euro! 😉

evulik6
2. okt 2009

ahojte...
tak som prisla z prace domov a dnes ma sef zprdol ze kde som bola ked som nebola v robote a ze som este len nastupila a uz som s malym doma, a ze mam malemu odkazat aby aspon dva roky vkuse nebol chory...dobre co? No zase mi tam potom bolo do placu ale predychala som ...ved ho poznam , viem aky je, onpotrebuje byt na koni pred ostatnymi a dat druhym pocitit ze on je niekto a my nic...tak som ho nechala, lebo on si aj tak iba svoje mele, tak nech sa citi ako boh...kaslem ho...

inak ten kyblik na kupanie..ja si to tiez neviem predstavit ako by som take babatenko kupala v takom niecom...podla mna je to haluz... neviem... ja osobne by som to nechcela... na co...deti rychlo rastu a ked uz vie sedkat tak je uz aj velke asi do takeho kybliku... neviem nooo

odsavacky, ja som ich neriesila nejako, moj stihal pit vsetko a ked tak som si trosicku odstriekala rucne a bolo.. a flasky??? na tie mate cas... neviem.... babatkam je najlepsi prsnik, lebo ked si zvyknu na flasu vedia prsnik odmietat... u nas sa inak osvedcila mam flaska antikolikova, ta co pripomina prsnik... ma ju este doteraz 🙂

pata31
autor
2. okt 2009

Ahoj, Evulik...tak ten tvoj sef je dobry debko...a on ma deti? asi nie, ked tak hovori... 😠 😠 😠 ale dobre si spravila, kaslat ho...mas dost stresov aj tak...

a tie flasky zatial len do zasoby...prsnik bude prvorady 😉

mala ma akurat masiruje zvnutra 😀

nikiarudi
2. okt 2009

evulik, ja som tiež toho názoru, že v prvom rade prsník, no keď bude treba, tak som si kúpila fľaštičky značky Tommee Tippee s antikolikovým ventilčekom a pripomínajú prsník, tak zrejme tie máš aj ty... 😉 🙂

nikiarudi
3. okt 2009

ahojte baby, mám na vás otázočku, resp. na tie ktoré majú už ten "príjemný" test na cukrovku u svojho Dr. za sebou.. tiež vám dal kúpiť si v lekárni nejaký prášok čo sa dá potom do tej teplej vody?? A môhli by ste mi prosím napísať ako sa to presne volá, lebo mne to Dr. napísal na papierik, no ako správny Dr. píše tak, že to po ňom neviem prečítať... 😒 😀 Tak mi prosím poraďte... ďakujeeeem 😉

pata31
autor
3. okt 2009

Ahoj, Niki...mne sestricka kazala kupit glukozu, resp. hroznovy cukor...ked povies, ze to ti treba na test na cukrovku, tak oni budu vediet... 😉 kedy ides? este ze to uz mam za sebou...bleeee... 😝

nikiarudi
3. okt 2009

no idem 20.10 na poradňu, takže vtedy... 🙂

evulik6
3. okt 2009

ahojte kuriatka... 🙂
Tak ja som bola aj dnes v praci a musim ist ja a este jedna zajtra do roboty... budeme tam iba dve v celej firme :((
A co sa tyka sefa tak ma dve deti, ale uz asi zabudol ake to je mat male deti a najma deti v skolke...

Baby mne na ten test na cukor nekazali kupit nic, iba som mala vypit sladucky caj...uz si to nepamatam ale viem ze som pila doma, a nic som si nekupovala ... sranda nooo...

nikiarudi
3. okt 2009

no vraj to nieje také drahé, len nejakých 40Sk..takže sa to dá.. že mám dojsť na lačno hneď ráno o 7:00h a deň predtým nemám jesť nič sladké ani ovocie...no a vraj mi zoberú moč a vzorku krvi..a potom mi to sestrička rozrobí do vody, to vypijem a posedím si v čakárni tak 2 hodky..a potom ma sestrička zavolá a urobí mi znova odber vzorky krvi a aj moč kukne..no som zvedavá... 😅

pata31
autor
3. okt 2009

Niki, no mne to presne tak isto robili...najhorsie to bolo vypit, ma natahovalo jak zabu 😅 ale vsade to inaksie robia, co mame rovanky termin s babami, tak niektorym to vobec nerobili, niektore to doma vypili a tak isli na odbery...no zaujimave! 😉
Evulik, tak to je odveci, ze musis este aj zajtra ist! to ta trestaju za to, ze si bola na marodke s malym??? 😠

ja som dnes trochu popratala, upiekla kolacik, mamke som vypratala stare veci zo skrine - jej je strasne luto nieco vyhodit, takze ma v skrini veci este ked mala asi 20rokov 😅 no ale dnes som to vzala razne a vyhadzovala 😉 😝
len mala bola trosku proti, bo ked dlhsie postojim, porobim nieco, tak sa tak nejako divne v bruchu stoci, ze nemozem stat, musim si sadnut ci lahnut... 😕 😵 a uz mam dost, ideme si lahnut s mm, tiez cely den robil...a z postele budem kukat superstaar! 😉

nikiarudi
3. okt 2009

bože pati ako ti závidím, tak rada by som si aj ja porobila sem tam niečo také väčšie, no keďže musím držať kľud, tak sa snažím len také ľahké, málo namáhavé práce doma.. 😀

pata31
autor
5. okt 2009

Ahojte...tak ako po víkende? Ja som si vcera pospala rano dlhsie (do deviatej 😀 ) a aj poobede som asi hodinku spala...dobre mi to padlo po tej sobote..
Niki...no ja toho tiez moc neporobim a ked robim, tak som rychlo unavena a ma bolia krize a chrbat hrozne...

Inac vcera spadla moja svagrina z rebrika, ked isla z pojdu...spadla na zadok tak na jednu stranu, tak nastastie to nema zlomene, ale silno narazene a aj laket...tak si ju nechali v nemocnici...myslim, ze sa bude pekne dlho z toho liecit 😒 este ze nespadla na schody, lebo tie boli blizko... 😅

tatranka111
5. okt 2009

ahojteeeeeee 🙂
tak som vas prišla pozriet 🙂 troška ako sa máte?

patka pozerám, že už máš kupený kočík a kupovala si ho v poslku tak by som sa chcela opýtat na ceny kedže švagrinká je tehotná a chcela by tam íst

pata31
autor
5. okt 2009

Ahoooj, Tatranka! AKo sa mas ty??? ja celkom ok 😵
moj kocik stal 280e, ale sme zjednali na 260e...trojkombinacia...Austin Colleto stal 330e myslim...a ostatne take stvorkolky, co sa predne kolieska netocia, tak tie neviem ani, ale asi tiez okolo 280e...

tatranka111
5. okt 2009

patka ja sa mám ako vždy očakávam mrchu ovu zase nebola doktor mi spomína čoraz častejšie laparoskopiu a ak toto nepomože tak umelé, ale baby hovoria, že lieky sú strašne drahé vraj to so všetkým vyjde okolo 1000€ (jedno oplodnenie)

tatranka111
5. okt 2009

patka mam sa ta opytat aj na ostatné vecičky aké su tam ceny ak si pamatáš.....postielky, obliečky ale tie čo sú celé sety aj z baldachýnom, a že či sa tam predávajú aj lehátka pre deti?

pata31
autor
5. okt 2009

uuha...stale ziadna ovulka? 😒 no mozno ti ta laparoskopia pomoze..
a to oplodnenie teda dost stoji...ale nieco preplaca aj poistovna, ci nie? 😕

zusika
5. okt 2009

ahojte aprilove snazilky!!
ako sa vam dari?? som tu medzi vami strasne davno nebola.....
Pati, ze 30tt - super..... vsetko prebieha hladko?? co to bude?? idem ti okukat album....
A ostatne, chvalte sa, prehanajte!!!
pekny den vam zelam!!!
😀

pata31
autor
5. okt 2009

Ahooj, Zusika! no ze si sa ukazala medzi nami! 😉 ty sa ako mas? pozeram, ze chlapceka cakate...no pekneee 😵 😵 uz mate meno?
no my cakame dievcatko 😉 a veru, ze uz 30tt...straasne to leti! este 10tt...sak to je za chvilku 😅 za mesiac idem na matersku 😉 uz sa na to tesim, ze budem mat kus kludnejsie od roboty...uz len jednu cast si necham, aby som mala nejake prasule navyse 😉
a zatial je to ok (klop,klop)...aj ked minuly tyzden, po nakupoch v PL, mi zacalo tvrdnut brusko, ale magne zabralo, takze uz je to ok 😵

nikiarudi
5. okt 2009

ahoj kočky, tak ako sa dnes máte? my sa máme fajn, až na to, že malá si dnes vo mne celý deň hrá futbal.. 😀
ozaj Pati chcem sa spýtať, kde v PL ste boli na nákupy detských vecičiek? a koľko ťa vyšla tá sada do postieľky? čo všetko v nej máte??

pata31
autor
5. okt 2009

Ahoj, Niki...no my sme boli len na trhu v Targu, nic ine sme nestihli...a sada stala 35e...je tam baldachyn, vankusik a perina s oblieckou, to hniezdo (chranicka) a este take vracuska na bok postielky...a este sme kupili aj tu konstrukciu na baldachyn, co stalo 7e, ale sme na 5e zjednali, bo to sme brali naraz s tou sadou...
ine veci sme ani nekupovali...chcela som este zavinovacku, ale sa mi to zdalo strasne male...este sme vlastne kupili sadu,ked pojdeme z porodnice za 7e...dupacky, spodna, vrchna kosielka, ciapocka..ale to som vcera pozerala u ans v obchode a bola tam skoro ta ista cena, dokonca o par centov lacnejsie, takze to sa ani neoplati...

nikiarudi
5. okt 2009
pata31
autor
6. okt 2009

ahojte...ale nas dnes napinali, ze? 😠
Niki...vau, aky vynalez!!! sranda...moze to byt dobra vecicka! 😉

nikiarudi
6. okt 2009

že aj ja si myslím, že je to fajn vynález... 🙂 a ani mi nehovor o tom napínaní, skoro ma šlahlo... 😒 😠

desmodka
7. okt 2009

dobre rano tehulky a netehulky, hlasim ze sme narastli 😀 ako sa mate???

pata31
autor
7. okt 2009

Ahojte!!! dnes konecne mozme konikovat po vcerajsej pauze 😠 😵
Desmodka, super, blahozelam!! 😵 si nahod do pasu, aby sme vedeli, ze v ktorom tt si...

ja chcem dnes objednat odsavacku soplikov...😉
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2956588

nikiarudi
7. okt 2009

Pati, a kde je tá redukcia na vysávač k tej odsávačke? pretože aj ja chcem aj na vysávač a aj obyčajnú odsávačku..

kleopatris
7. okt 2009

dobre ranko aj ja prajem 🙂

baby a nebojite sa s tym vysavacom? mne to pride brutalne a stresujuce pre babo ten zvuk vysavaca 😲
ja si kupim asi len staru klasiku s hadickami 😅

desmodka a kolko mate uz milimetrikov? alebo uz centimetriky? 😵

pata31
autor
7. okt 2009

Niki, ved to je len na vysavac...ten hrubsi koniec sa da do vysavaca...
Kleo, pocula som na to len chvaly, ze to pekne vsetko vysaje a je to raz-dva, a to je podla mna menej stresujuce, ako ked sa s tym musis bavit 5 minut a male ti place... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre