Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

chymenitta33
27. mar 2009

Takže cicky ahojte🙂

my sme mali svoju tému ale je táto tak dufam, že Vám nebude vadiť ak sa pripojíme🙂??

michalag
27. mar 2009

Ahojte, mozme sa pridat?
chyme, uz som tu 😉 🙂

chymenitta33
27. mar 2009

michalag--micka ja som anto už myslela ako Bt si merať a myslíš že je niečo natom pravdy, že pred a po plodnými dnami podla toho je aj pohlavie?

michalag
27. mar 2009

no s tym pohlavim neviem, ale BT je celkom dobra vec, ja si ju meriam 🙂 😉 , ja som minuly mesiac skusila aj ovu testy a vysli mi pozitivne, tak to zkombinujem aj tento mesiac a uvidime ci sa podari

chymenitta33
27. mar 2009

No ja si tiež myslí že niečo natom je pravdy isto🙂

michalag
27. mar 2009

no idem ja pomaly do hajan, lebo zajtra nas caka dlhy den 😅 🙂
Tak bruuu nocku 🙂 😔 😔 😔

chymenitta33
27. mar 2009

oki doky rada som ta spoznala a budem sa ateba tešiť na další pokec dobrú nocku 😔

pata31
autor
28. mar 2009

ahojte...pozeram, ze tu mame nejako rusno 🙂
baby, poradte...ja dnes uz siesty den mam rovnaku teplotu 😢 no nechapem 😒
http://www.fertilityfriend.com/home/pata31

evulik6
28. mar 2009

ahojte...vitam nove clenky...

patka, ja to mam tiez nejake divne tento mesiac... neviem ci ovu bola, alebo este len bude alebo co... ale kaslem na to uz... 😖

pata31
autor
28. mar 2009

to asi posobi mesiac na nas ci co...nedavno bol spln...sa mi to vobec nepaci 😠

chymenitta33
28. mar 2009

Ahojte kočenky🙂)

Dakujem za uvítanie🙂

pata31
autor
28. mar 2009

Ahoj, Chymenitta 🙂 ...v akej teme ste boli pred tym?

chymenitta33
28. mar 2009

Boli sme Začíname od Alpríla alebo tak nejako len odvčera☹)som ani nevedela že u ž je taká téma som to nekukala, len som sa pridala, a nás blokli.
my sa o mimčo snažíme už 3 mesiace a zatial bezúspešne, tohovie..

pata31
autor
28. mar 2009

aha, tak aspon nas je tu viac na kecanie 😉 😵
my sa snazime druhy mesiac...ale tento cyklus je nejaky divny, tak neviem, ci z toho nieco bude... 🙄
aj si merias bt?

chymenitta33
28. mar 2009

pata--nie nemeriam lebo u nás to bude zase zázrak mám problémy a ako je malá pravdepodobnosť že budeme mať bábänko ale tak chceme a človek mieni páno Boh mení.. Ale pijem čaje, kyselinu listovú , baby plan..
uvidíme.

lenka1108
28. mar 2009

tak ahojte zalozila som takuto temu ale boli sme prehodene sem...dufam ze vam nebudeme vadit 😉 😉 😉
tak aj my sa ideme snazit teraz v aprili.1aprila cakam na poslednu mrchu a hor sa do toho...papam kys.listovu a sem tam ten cajik...

mam stoho aj strach.vid moj pas....

lenka1108
28. mar 2009

halooo halooo,kdeze ste...

pata31
autor
28. mar 2009

ahoj, Lenka...vitaj tiez v nasej teme 🙂 drzim palceky pri snazeni, hadam sa nam v tejto teme podari co najskor vsetkym otehotniet 😵 vidim, ze si prisla o prve babatko, to mi je velmi luto 😔 😔
Chymenitta..a ake mas problemy, ak ti to teda nevadi zverejnit? Prve babo sa vam podarilo s umelym oplodnenim ci normalnou cestou?
akurat som doumyvala okna..takze si robim trosku pauzu 😎

lenka1108
28. mar 2009

dakujem za privitanie.ano v 21tt som on prisla koli rastepom.preto teraz uz od vianoc berem kys.lis.
dufam ze bude vstko ok...bola by sranda keby sa nam vsetkym zadarilo v aprili 😀

pata31
autor
28. mar 2009

bolo by to skvele 😵 😵
aj ja uz beriem baby plan...ale ten caj s alchemylkou mi prestal chutit... 😅

chymenitta33
28. mar 2009

lenka--ahoj🙂

kočenky akuát išli moji chlapci von, na vzduch mne sa nehcce stále sa necítim dobre, nie nevadí mi to včera som to tu už písla že mám vývojovú chybu maternice, cystu na vaječníku. Davko sa nám podaril normálne aj ked pred ním bol missed v 7tt☹ ale sme radi že máme naše drobátko aj ked by sme strašne chceli ešte jedno🙂

lenka--to mi je luto☹

pata--ja ho pijem už asi 3 rok a som s neho už asi taká oblbnutá že mi chutí🙂

pata31
autor
28. mar 2009

babenky, ale mate pekne deticky 😵 😵

pata31
autor
28. mar 2009

Lenka a ty kde v zahranici zijes?
Chymenitta, tak drzim palceky, sak ked sa podarilo jedno krasne babo, urcite sa aj druhe podari 😵

chymenitta33
28. mar 2009

pata--bodaj by si mala pravdu 😉 Dakujem🙂

lenka1108
28. mar 2009

my sme skoro 5 rokou v irsku tu sa nam narodila aj scarlettka a preto by som chcela este stihnut jedno babo porodit tu kym tu este sme.

baby ten caj to je vlastne nac dobre.nikdy som ho nepila.a ako to chuti?a neviete nahodou latinsky nazov zeby som si ho kupila.

pata31
autor
28. mar 2009

tak to ste teda dost dlho v tom Irsku...takze sa aj planujete vratit?
Ten cajik je na zapaly, upravu cyklu...je tu aj niekde tema o tom...

lenka1108
28. mar 2009

aha mala by som to pit ked chcem ostat tehotna???

no planujeme ale neviem kedy...

chymenitta33
28. mar 2009

lenka--to ako pomáha ale je tá bylinka aj v rôznych iných ženských čajoch. Neviem ako ale kamarátka je v irsku a ta ho pije, takže tam musí byť, pokusim sa jej spýtať. 😉

pata31
autor
28. mar 2009

aj ja som si kupila zensky caj a ten ju obsahuje a okrem toho este aj ine dobre bylinky...asi ho zacnem znovu pit, ale si ho musim nejako dochutit medom abo cim...inac myslim, ze pocas mrchy by sa nemal pit, pretoze prekrvuje maternicu a sposobuje silnejsie krvacanie

chymenitta33
28. mar 2009

pata--hej nemal by sa asi bude natom pravdy kus-.lebo ja mávam strašne silnu a bolestivú menštr. a ako to sa má po pôrode upraviť len akosi sa to ešte zhoršilo a ešte ked som pila ten čaj aj cez to, tak to bolo☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre