Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

michalag
29. mar 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂

lenka1108
29. mar 2009

ahojte kocky...tak ako?ja som dnes odlepila poslednu naplast HAK a uz len pockat na mrchu a hor sa do sexikovania 😀 😀 😀

co mate dnes na plane?

pata31
autor
29. mar 2009

ahojte...Evulik, grafik nemas?
ja som doobeda robila na zahrade aj s mm...teraz sme sa napapkali, takze trosku oddychujeme, ale zacina prsat, takze uz asi ani nepojdeme vonku robit...a este musime zasiat semiacko dnes 😉 😝 😀

pata31
autor
29. mar 2009

Evulik, uz som sa pozrela v grafoch bt na tvoj grafik...no zajtra by to uz ozaj mohlo stupnut a drzat sa hore...dufam, ze aj mne...inac ja idem merat podla stareho casu...lebo inac by tam bola hodina rozdiel...ze?

desmodka
29. mar 2009

ahojte zienky, misia uspesne splnena 😀 😀 konecne mozem vegetit, celu sobotu a nedelu som zabila robotou 😠
http://www.fertilityfriend.com/home/desmodka
pata a evuli zeby sme mali zase naraz aj ovu????? 😀 😀 😀

pata31
autor
29. mar 2009

ahoj, Desmodka..ze by sme sa takto navzajom prepojili a naraz mrcha, aj ovu? 😀 😀 😀 sranda 😵 😀
To mas ozaj vela roboty, ked robis aj sobotu, nedelu 😕 ...to este danove robis?

desmodka
29. mar 2009

pata no tie nase teplotky tak tomu nasvedcuju 😀 😀
podla jonasa som mala mat vcera ovu, ale netrafil sa 😀
no nesedela nam suvaha a vykaz ziskov a strat, a kedze som to prvy krat robila tak som musela prist na pointu, nastavit aby program tahal ucty tak ako ma... ale uz to sedi na halier, tak sa vytesujem

pata31
autor
29. mar 2009

Desmodka, ale aj tak to mas podla Jonasa celkom dobre...kedze mne tam vychadza plodnost na mrchu 🙄
No chcem sa spytat, kedze dnes poklesla ta teplota, to znamena, ze kedy je teda ta ovulka? Dnes ci zajtra? Bo mm bolia ladviny a proste nema chut na tutumutu 🙄 Lebo ovulka trva predsa len chvilku, tak aby sme to neprepasli zase 😠 😠 picha ma od vcera v pravom vajecniku, dnes trosku aj v lavom...ale v tom pravom viac..tak to znamena, ze to je uz ovulka, alebo ze sa to len pripravuje? No som z toho jelen! 😅

desmodka
29. mar 2009

pata isto ti to neviem povedat ci bude zajtra ovu... teplota moze este aj zajtra klesnut, sexikujte dnes, zajtra si dajte volno a potom v utorok a budes to ma poistene 😀 😀 ... sak spermijky preziji nejkych tych 48 hodin

pata31
autor
29. mar 2009

mne len ide o to, ci to uz nahodou nebolo, bo uz vcera vecer ma pichalo...ale hadam vecer sa to podari, ked sa vykupe v horucej vode, ze ho to prejde 😉

desmodka
29. mar 2009

pata... horuca voda nie je dobra na spermijky 😝 , este ovu nebola, ale uz sa blizi 😀 .. skus mm dat horuce obklady na ladvinky 😀

pata31
autor
29. mar 2009

nie, nedobra na spermijky? to som nevedela, dokelu, tak to nieco ine vymyslime...mame taky vankus vankus z jacmena, to sa da nahriat do mikrovlnky a to hreje potom dlho...idem ho hladat...
takze fajn, ked ovu este nebola 😵 ...ale nechapem, preco ma picha aj vlavo aj vpravo... 😕

desmodka
29. mar 2009

pata, vajka potrebuju vacsi chlad ako ostatny zvysok tela, teplo nici spermije, su lenive... skuste radsej ten vankus, nech sa potom supne do vane... neviem preco ta picha aj aj.. mna nepicha vobec 😀

pata31
autor
29. mar 2009

tak dik za rady 😵

nella1
29. mar 2009

ahojte moje, vitam aj nove kocky 🙂 tak my uz sme taky vymonitorovaniiiii 😀 uz len cakat 😀 .....uz mam po svojich dnoch 😉 ale monitorovat budeme stale 😉

pata31
autor
30. mar 2009

Bre ranko! Dnes som tu prva 😝 😀 ahoj, Nella, dlho si tu nebola..
Tak moj grafik...teplotka stupla 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/pata31
Inac vcera mm si aj tak dal horuci kupel a navyse sme to robili na konika 😉 , tak kto vie, ci z toho nieco bude 😅 ale lezala som potom s vankusom pod zadkom asi hodinu 😉 😵

pata31
autor
30. mar 2009

babenky, co dospavate este po posune casu? 😝

pata31
autor
30. mar 2009

dnes som tu opustena 😔

evulik6
30. mar 2009

ahojte dievcata...

tak som sa k vam dostala... my sme boli vcera u mm bratranca a ostali sme tam aj cez noc... no a ja blba som si zabudla teplomer ☹ takze dnes som nemerala...no co uz... zajtra...

pata tak si robila hijo hijooo, co??? 😀 😀 😀
my sme vcera nic, iba predvcerom... 🙂

evulik6
30. mar 2009

grafik hodim zajta, kedze dnes meranie nebolo 😉 sranda ze ovu narovnako 😀 teda ja neviem ked som nemerala dnes, ale asi ano, hlienik bol takze to tak vypada... a dnes uz nie je...tak asi to fakt prebehlo a dnes koniec? 🙂

helika81
30. mar 2009

babenky ahojte...čo keby ste nechali pokusy na náhode?veď bábatko vie kedy má prísť na svet,ja túžim veľmi po deťati ale nemôžem sa pohnúť,musím len čakať a veriť 😎 na mňa posun vplýva katastrofálne 😢 neviem to akosi dospať 😀

pata31
autor
30. mar 2009

no ahoj, Evulik...takze tam si sa tulala 😀 no skoda, ze si dnes nemerala, ale sak sa nic nedeje...
hej, hijo, hijooo, sak ficime na konikovi, nie? 😝 😀 😀 😀 😀

evulik6
30. mar 2009

tak tak pata... 😀 konik nas milovany...este ze to existuje aspon si mam s kym pokecat 😀

helika, ja som uz vysvetlovala preco meriam.. len kvoli LF...takze tento mesiac koncim a co sa tyka babatka, tak to vobec nesilim, nechavam to na prirodu 🙂

pata31
autor
30. mar 2009

idem babenky domov, neskor sem nakuknem...

evulik6
30. mar 2009

aj ja idem uz..tak pekny zvysok dna... ahojte 🙂

evulik6
31. mar 2009

dobre ranko babulky...ako sa dnes mame? ja celkom ok.. ako posunuli cas tak aj dlho spime s davidkom 🙂 len som zvedava dokedy to vydrzi... 😀

inak pata, ja neviem s tou teplotou, ja som dnes namerala moju klasiku 36,7 😒

evulik6
31. mar 2009

mne sem nechce vlozit graaaf 😢

evulik6
31. mar 2009

no podarilo sa konecne 😀

pata31
autor
31. mar 2009

Ahoj, bre ranko...dnes vas pozyvam na virtualny kolacik...dnes som zase o rok starsia..mam 26 rokov 🙂 😀 😀
a moj narodeninovy grafik: http://www.fertilityfriend.com/home/pata31
inac vcera sme to nerobili, bo mangela boleli fest ladviny 😒 a vcera bol este plodny den 🙄
Evulik, ja som dnes mala 36,5...a ovulka u teba bola podla grafu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre