Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

janurka
30. okt 2010

no ahojte žienky tak ako sa máte? Už je tu príspevkov tak pobiedne.... 😒
My sa máme dobre, už sa nám tlačí 4. zúbok, ale je to neporovnateľne lepšie ako to bolo pri tom 3. zubku 🙂
Maličký je senzačný, aj ked je všade a všetko skúma a o ochutnávaní ani nehovorím. čo vidí na stole to musí zjesť 😅 to bude mať asi po mne 😀 😀 😀 ... a najradšej ochutnáva zeminu z kvetináčov 🙄 . Pridala som aj nejaké nové foto čo sme boli na fotení, tak ak budete mať chuť, môžte mrknúť ;)
@januliatko1985 ako sa vám darí, malý ti už spinká viac?
@michalag a samko nežiarli na lucku? ako to berie že má sestričku ?
@desmodka neboj nič toho lozenia sa raz dva dočkáš, potom budeš zasa stále behať za jakubkom lebo tu čosi spadne tamto zasa chytí a tak 😅 😅
@bibi24 a ako sa darí vám ?
a všetky baby ktoré som nespomenula tiež podajte správy dlho tu nikto nebol 😵

pata31
autor
30. okt 2010

@janurka ahoooj, som pozrela fotecky, no perfektne su!!! a Mirusko aky fesacik 🙂 🙂 😵 a nasa Tami tiez vsetko pcha do ust, takze si z toho nic nerob 😀 no a chodi uz perfektne, uz len vonku chce ist za prst, inac po dome hore dole, to dieta sa nezastavi, stale tiez len nieco skumat, obzerat, no podarene su deticky v tomto veku 😉 😵
a my sa pomaly ucime zaspavat bez cicky, aspon vecer zatial, lebo inaksie mi doteraz nezaspala, tak aj to je velky pokrok 😉 ale papkame stale malicko, zopar lyziciek polievocky, aspon ze ovocie a vyzivky jej zachutili a to trosku viac spapka, ale mohla by viac 😉
tak pripajam nejake fotecky... 😉
a my sme zacali chodit do centra volenho casu do takeho kruzku pre male deticky, tak je tam super, koopec hraciek tam maju a aj sme v kolektive a Tami je perfektna, si ma niekedy aj hodinu nevsima, tak som rada, ze si aj ja kus oddychnem tam 😉

janurka
30. okt 2010

@pata31 Krásna je bambulka joj tie očka 😵 . Waw o takom kružku som ani nepočula žeby už pre take male detičky niečo bolo. tak to je super. Páni a ty ešte kojíš, vidíš na to som aj celkom zabudla, že vy ešte takto na materskom mliečku ste. No to ja zas malému nechcem ešte veľmi dávať takú celkom našú stravu nie to ešte chrumky a podobne ale keby si ho videla ako priletí k stolu ked je u nás návšteva vyšplhá sa po nom, prisunie si misku k sebe a celý šťastný papá kým mu na to neprídem.... potom je cirkus rozčuluje sa na mna ako by som mu neviem čo urobila 😅 .... no tak takto sme my na tom :D A inač môj drobec si tak zvykol že doma sa vie pekne aj sam pohrať a tiež o nom niekedy aj hodinu neviem hra sa s autami loptičkami a tak ... 🙂 sem tam sa pozriem či mi nečíta poštu zo šuplíkov 😅 ale tak vie sa vyhrať aj sám, čo som veľmi rada

pata31
autor
30. okt 2010

@janurka no u nas je viacero takych, robi to aj materske centrum Dietka, ale v tomto centre volneho casu maju vacsiu miestnost a aj viac hraciek, je to super 😵 aj ked Tami je tam jedna z najmladsich, skor su tam tak 1,5 az 2rocne deticky, ale Tamarka uz chodi, tak nema problem, len musim davat pozor, aby jej nejake ine dieta neublizilo, lebo to v tom veku sa este nevedia spolu hrat, takze to vacsinou kde ide dieta, tak tam aj mamina, no niekedy je sranda 😝 😀
a my papame aj take kukuricne chrumky, piskotky do ovocia abo vyzivky, obcas trosku keksika...vcera dostala do ruky trosku kuraciehi maska z peceneho kurata, tak to jej islo, ani jej nevadilo, ze ma vacsie kusky, bo inac ju hned natahuje, no asi to bude masove dieta po mne 😝 😀 len keby zacala viacej papat polievocky, zeleninku...
a super, ze sa ti vie takto pekne pohrat, to aj Tami nastastie aj doma 😉

bibi24
2. nov 2010

Ahojte 🙂 Niekto ma tu spomina? 🙂
Ako my? No, tehotna este nie som. Prvy KET (a vobec to bol moj prvy vklad) nam v septembri nevysiel. Este by sme mali mat druhy, niekedy v decembri. Dala som si trocha pauzy, lebo som uz mala toho vsetkeho dost. A padlo mi to velmi dobre. Uvidime, ako dopadneme pri dalsom KET. Ked ani toto nevyjde, tak uz nam ostava len dalsie (druhe) ivf.
Priebezne poinformujem 😉

A inak, babulky, popozerala som fotky a albumy a mate naozaj krasne deticky. 😵 A ako citam, tak aj sikovne. Tak velmi drzim palceky, nech su zdrave, nech dobre papaju a spinkaju a posluchaju rodicov 😵 😉

pata31
autor
13. nov 2010

@zusika ahoj, ako sa mas??? ty cakas dvojicky??? no to je krasa! drzim palceky!!! 😵 😵
@bibi24 drzim palceky na druhe KET 😵

zusika
14. nov 2010

@pata31 - Ahojky, veru tak....zadarilo sa nam dvojnasobne.... bude to chlapcek aj dievcatko... a vy sa ako mate?

pata31
autor
14. nov 2010

@zusika to som velmi rada, ze sa vam takto zadarilo, budete mat dvojnasobnu radost 😵 uz mas aj mena vybrate?
a my sa mame dobre, Tamarka nam robi velku radost, je to sikulka, nase slniecko 😵

zusika
14. nov 2010

@pata31 - chceli by sme Samka a Dominiku 🙂 Viem ze to bude narocne, ale aj dvojnasobne krasne a uz sa nevieme dockat....
Som rada, ze vam Tamarka robi radost, ale to ani inak byt nemoze..... pozeram, ze by bola s nasim Dominikom rovnako stara..... zelam vam, nech sa z nej cely zivot iba a len tesite a nech ste zdravucke 🙂

pata31
autor
14. nov 2010

@zusika pekne mena 🙂 tak len nech ste aj vy zdravucky a stastny 😵 dakujeme za prianie 😵 tiez som pozerala, ze rovnako by bol stary Dominik 😕 😔 ale treba mysliet dobredu a na stasticka, co budes mat onedlho pri sebe 😉

zusika
15. nov 2010

@pata31 veru tak.... tesime sa na to co nas caka....

michalag
18. nov 2010

@evulik6 jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej z uprimneho srdiecka gratulujeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 😵 😵 , hlavne nech to dotiahnete obidvaja uspesne az do konca 😵 😉 🙂 ...... ked ma to hodilo na uvodnu stranu a zbadala som ze cakas babo, normalne som mala usmev na tvari 🙂 ...... Ako sa inak mate???

evulik6
19. nov 2010

@michalag
jeeeeeeeej ahoooj, ja som ti aj chcela napisat ze cakame babo ale myslela som ze si uz na mna zabudla...uz dlho sme si nenapisali. Idem ti napisat do IP 🙂

janurka
26. nov 2010

waaaaw tak to sú krásne správy 🙂 @evulik6 a @zusika zo srdiečka vám blahoželám, veľmi sa s vami tešíííím.
My sa máme dobre náš drobec už cca týždeň chodí takže je nám veselo 😅 😅 😅 , no teraz momentálne máme "špinavé ústa" tak po nociach nespíme, malý sa od bolesti len prehadzuje v posteli a nevie čo so sebou... Už len dúfam že sa z toho rýchlo dostane ...

evulik6
27. nov 2010

@zusika
jeeeej zusika, ty budes mat dvojicky? super... aj moj chcel dvojicky, ale dr.povedala ze je tam jedno babo... ale neva, sme vdacny aj za to, len nech to dobre dopadne...ja este len budem koncit treti mesiac, byva mi zle este stale, neviem kedy to uz prejde...ale posledny tyzden som 5 dni nezvracala a potom raz, teraz uz druhy den zase nic, tak neviem...uvidime no. Snad to uz da pokoj, ved od 6tt ma to drzi. 😉

@janurka
dakujem 😉

zusika
28. nov 2010

@evulik6 - blahozelam aj vam k druhemu babatku a zelam vela zdravia a co najpohodlnejsie tehotenstvo.....
To moje snad este nieco cez 2 mesiace potiahneme, aby boli babatka zdravucke a dostatocne velke.....

aj ostatnym kockam prajem vsetko dobre,nech vam vase deticky robia radost

michalag
2. dec 2010

@evulik6 Davidkovi vsetko najlepsie k dnesnym 4 narodeninaaaaam!!!! 😵 , zelame mu aby bol hlavne zdravucky 😉 🙂

pata31
autor
2. dec 2010

@evulik6 aj ja sa pripajam k blahozelaniu Davidkovi...nech ti robi len radost 😵 😵

evulik6
2. dec 2010

@michalag ,
@pata31 , dakujem vam babulky... 😉

pata31
autor
2. dec 2010

@minix ako sa mate?????????

michalag
20. dec 2010

@pata31 Tamarke vsetko vsetucko najsamlepsie k zajtrajsiemu 1 rocku!!!! 😵 hlavne nech je zdravucka a taka sikovnucka ako doteraz ..... 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

pata31
autor
20. dec 2010

@michalag jeej, dakujeme 😵 😵

michalag
20. dec 2010

@pata31 to ani nie je pravda ze ten rok tak rychlo ubehol .... strasne rychlo nam ti drobci rastu ☹ .....

michalag
20. dec 2010

a kedze neviem ci sa sem este do Vianoc dostanem tak nieco od nas

pata31
autor
20. dec 2010

@michalag to mas pravdu, velmi rychlo to ide,na jednej strane som rada, ze uz je taka, na druhej mi je z toho aj smutno...no zajtra bude nostalgicky den 😉

pata31
autor
20. dec 2010

@michalag jeej, pekne si to spravila, pekne sviatky vam prajem 😵

zusika
23. dec 2010

Ahojte dievcata.....prajem vám krasne sviatky, vela zdravia a sil, optimizmu a rodinnej pohody!

pata31
autor
26. dec 2010

@zusika ahoj, krasne sviatky aj tebe, nech ste zdravucky! 😵

januliatko1985
31. dec 2010

zelam vam krasneho silvestra a stastny novy rok 😉

michalag
3. jan 2011

@barchee gratulujeeeeeme k Riškovi 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ..... snad uz ste vsetci traja spolu doma 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre