Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
17. aug 2011

@januliatko1985 ahoj, dakujem...a jo,jo, chceli sme 😉

michalag
17. aug 2011

@pata31 aj ja gratulujeeeem z celeho srdiecka 😵 😵 😵 hlavne aby ste to dotiahli do uspesneho konca a aby ste boli obidvaja zdravučky 😉 😵

pata31
autor
18. aug 2011

@michalag dakujem, zajtra sa chystam k dr, tak dufam, ze bude vsetko ok...

michalag
18. aug 2011

@pata31 určite bude 😉 🙂

januliatko1985
27. sep 2011

@pata31 no ahoj akos a mas? 🙂

pata31
autor
27. sep 2011

@januliatko1985 ahoj 🙂 no momentalne som strasne unavena, ako kazdy vecer, nevladzem ani chodit, krize ma bolia, ale to aj pri Tami som mala take stavy a teraz cely den s Tami nieco riesim, tak vecer veru meliem z posledneho, ale inac fajn, nevolnosti pomaly prechadzaju...a tiez len vecerne 😝
a pred tyzdnom som bola na utz, tak si tam male spinkalo 🙂 🙂
a vy sa ako mate? Martinko pocuva?

januliatko1985
27. sep 2011

@pata31 no parada, tak sa len drzkaj a davaj si pozor 😉 My sa mame fajn, sme zdravi a to je hlavne. uz beha jak sarkan bo byte a ja za nim, vylezie uz vsade, na gauc, postel, no sidielko, A furt si nieco blaboce a uz su to niekedy aj pekne slovicka, take to je krasne, ked sa nieco nauci, ja sa tesim jak blcha.A este furt ho kojim, cickos je to, ja neviem jak ho odnaucim, v noci mi strasne zle spi, ale to od malicka a som si uz zvykla a cez den sa mu nejak zacal upravovat spanok, teda spi uz dlhsie ako hodinu 😀 dufam, ze mu to dlho vydrzi.

pata31
autor
27. sep 2011

@januliatko1985 dakujem.....a ja som kojila do roka a pol a tiez bola riadna zavislacka, sekla som s tym naraz, prva noc bola hrozna, ale pak si zvykla a odnaucila sa, len tu noc prvu prezit a ste za vodou 😝
a mne Tami tiez uz pekne rozprava, uz zacina aj take kratke vety tvorit ako krtko byva, havo byva apod 😝 😀 no uz je to velka slecna, vie co chce, no tiez je podarena 😉 pripajam aj fotku 😉

januliatko1985
3. nov 2011

@pata31 no ako tehulka, ako sa mas? pridala som si tovju stranku na fb, mas kraaaasne ciapocky , mozes mi do IP napisat, ze co to stoji, lebo by som chcela pre Martinka nejaku bekovku, dakujeeem 🙂

pata31
autor
3. nov 2011

@januliatko1985 ahoj, Janka, dobre sa mam, len chora som uz druhy tyzden, teda uz len kaslem jak tuberak....malicke je ok, a Tamarka nezbednica 😉 idem ti IP napisat...

michalag
20. apr 2012

@pata31 Paťka gratulujem k Romanke! 😵 😵 😵
Prajem vam aby ste mali vela mliečka, boli zdravučky a maminka sa rychlo zotavila

pata31
autor
23. apr 2012

@michalag dakujem pekne 😵 😵

januliatko1985
23. apr 2012

@pata31 Pati, mala je krasna, videla som foto na fb, nech je zdravucka hlavne.gratulujem 😉

pata31
autor
23. apr 2012

@januliatko1985 dakujem 🙂

michalag
1. júl 2012

@januliatko1985 Jani jeeeej gratulujeeeeem k tehu 🙂

pata31
autor
1. júl 2012

@michalag mne sa s tebou vcera nad ranom snivalo, ze si tu dala na MK, ze si tehu 😉 😝 😀

michalag
2. aug 2012

@januliatko1985 Maťkovi prajeme všetko najlepšie k dnešným 2 rôčkom !!!

kleopatris
26. sep 2012

@michalag gratulujem k 3.tehu 😵 nech mas krasne a pohodove tehotenstvo 😉

michalag
26. sep 2012

@kleopatris ďakujem 🙂

januliatko1985
26. sep 2012

@michalag jeej, ty si tehu, az teraz som to postrehla, gratulujem, pekne tehulkovanie.a uz viete, co to bude? 🙂

michalag
26. sep 2012

@januliatko1985 ďakujem 🙂 my este nie a vy uz viete?

januliatko1985
27. sep 2012

@michalag od pondelkka to vieme, cakame druheho chlapcekaaaa 😵

michalag
18. nov 2012

@desmodka jeeeeej gratulujeeeeem 🙂

desmodka
18. nov 2012

@michalag dakujem, a inak aj tebe gratulujem 🙂

michalag
2. dec 2012

@evulik6 Dávidkovi všetko najlepšie k dnešným 6 narodeninám!!! 🙂 🙂 🙂

evulik6
3. dec 2012

@michalag jeeeeej, dakujem velmi pekne. 🙂

evulik6
3. dec 2012

@michalag co to tu citam??? Cakas babatko? Supeer, gratulujem, nech je vsetko ako ma byt. ! Aj vies, co to bude?

michalag
3. dec 2012

@evulik6 aj my dakujeme 🙂 , no necakane, ale tesime sa 🙂

evulik6
3. dec 2012

@desmodka aj tebe velka gratulacia... Ako sa mate?

evulik6
3. dec 2012

@michalag no ja budem mat tiez vraj tretie necakane rychlo, vraj dievcatko... Sestra bola u vestice 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre